12892
  • Cortez Lovag
    #2652
    egyepkent Soladi férre informáltalak codonnak ilyen kardja van de azt nem tom mien talikkal

    Diamond Giant Sword of Phantom
    [ Lv53 ] 370 450 100/50/2 0/1/1 76
  • Cortez Lovag
    #2651
    De MoonStrike ToW-ja szerintem alurol surolja a 100k-t de ha mage vagy es te maged talatad szerirntem nem lenne rosz húzás megprobálni egy ring -be vagy belt-be,(Trinket-ben ne ragd) bár én állandoan talizok mindent....
  • Bucser
    #2650
    Szerintem az a Sae Dan 450- 500 körül és csak..
  • Bucser
    #2649
    PLas szia:) láttalak ma magic talit árulni defense taliként... te voltál vagy feltörtek?? mert ez elég durva és buta scam...
  • MoonStrike
    #2648
    Ha mar itt tartunk egy +10 Sae Dan [7] +7 intelligence mennyit er?
  • MoonStrike
    #2647
    Akkor lol:D azert kosz az infot:D
  • slapecz
    #2646
    mert nem annyit er...
    kb 60Kt
  • MoonStrike
    #2645
    tenyleg miert lol?:D
  • MoonStrike
    #2644
    lol? lol:D
  • slapecz
    #2643
    megveszem 20Ker lol
  • MoonStrike
    #2642
    Pls segitsetek mar mit er egy Talisman of Wonder, effective on accessory celebrated 34% wisdom 3 és fixed wisdom 1 46%
  • Doma #2641
    Rakás kaki, 1500 geon :P 2 doboz egymas mellett egyszerre jelenik meg, a 3. meg kb 30m-el arrébb. Ellenben most nagyjából véletlenszerű az idő, de nem nagyon éri meg számolgatni...
  • Bucser
    #2640
    Corti remélem ma leszel mert kéne a kövem:D
  • Cortez Lovag
    #2639
    baz mi a fene van vissza jott a "lucky finish" event??????(kalshopa lehet venni a kovet)
    ja és valami Wood box is van (talán amolyan tresaure box féle ,doma már dörzsölheted is a tenyered :P)
  • Cortez Lovag
    #2638
    VÉGRE MEGVAN JUPIIIIIIIIIII SZERENCSEJATEK A KAL-BAN VUHUUU:DDDD
    LRHRT KOZKÁZNI NYERTEM IS 5K-T :DDDDDDDDDDDDDDDD
  • Cortez Lovag
    #2637
    Azt az idétlen világot legalább el tudnam olvasni az update szövegét de így kicsit nehéz.Remélem valami kaylogger jön épp le, mókás lenne azthiszem lehet hogy
    kibirnám röhögés nélkül.
  • gvarga12
    #2636
    mi van ebben a frissitesben mar jon vagy 10 perce ?
  • slapecz
    #2635
    aha az egy nagy fasz bar keves kal jatekos van akirol ezt nem lehet elmondani
    (persze ti nem tartoztok a tobbsegbe :))
  • Bucser
    #2634
    NA ma térdeltem ismét serverzárás előtt.... 1 mage meg egy ijász full g46-ban g48-as fegyverekkel kint volt Pantherezni. Szimbio magára vett 5-t amit még ki tudok healelni Cure2-vel ha potizik mellé, de rámjött a 6-dik. Magára vette azt is megtérdelt mert kevés volt a HP-ja a mágus benyögött egy annyit a chatbe, hogy LOL és szedte a többit aki körülöttünk volt szabadon nem ám azt a 6-t szedte volna le ami rajtam volt... a vége az lett hogy kb 3 perc futkarozas utan egy rossz kanyarban 6* 250 sebzés kifektetett... az íjász és az archer jót nevetve leült arrébb kicsit. Kértem revive-ot erre közli, hogy nincs revive-ja.....

    Elég gusztustalan volt... úgyhogy kiléptem a játékból... ott térdelek a Pantherek között...

    De dögöljön meg az ilyen buzi.... De a mage neve megvan.. tinkerbell és a Paladin klánba tartozik.. azt hiszem én is majd így fogom a Paladin klánba tartozókat reviveolni...
  • Doma #2633
    Aggyatok egy dupla xps napot
  • slapecz
    #2632
    attol meg napi vagy en meghalhatok :P
  • Bucser
    #2631
    NA hiv oldalon ezt írták:


    Hello. This is KalOnline GM.

    The server of KalOnline had been disconnected by the problem of IDC internet line.
    (July 26 8:30 Am ~ 9:30 Am)

    Therefore, we are sorry to all users that the problem is not solved quickly.

    We are sorry about the problem again.

    We will do our best for the KalOnline.

    Thank you.


  • Bucser
    #2630
    halkan szólok azoknak akik feladták, hogy megy a server:) ja és napi nem haltunk meg:)
  • gvarga12
    #2629
    jo8 mindenkinek

    azert reggelre szerintem már menni fog
  • slapecz
    #2628
    na joccakat mindenkinek remelem a szerver megjavul reggelre mert kuldonben merges leszek
  • slapecz
    #2627
    hat ez nem akar megjavulni hogy rohadna meg
  • slapecz
    #2626
    hivatalos oldal is olyan lassu mint a tetu
  • dzsonesz
    #2625
    :)))
  • slapecz
    #2624
    ma lassan bele is izzadok :D
  • dzsonesz
    #2623
    na most van eleg idod vakarozni:))haha
  • dzsonesz
    #2622
    hat jah
  • slapecz
    #2621
    az is cask disznek van kirakva...
  • dzsonesz
    #2620
    es az a legjobb h a server status meg akkoris normal ha maintenance van lol
  • slapecz
    #2619
    noob1 ma meghuzta magat,direkt neztem is hogy mi a faszt akar az a lama annyi mobbal azt akkor esett le hogy panther meg felenk jon mar futottam is
  • dzsonesz
    #2618
    bazz azert annyi elvarhato lenne h kocsog gm ek feltesznek valami infot h miert alla szerver 1 perc lenne kb
  • slapecz
    #2617
    tenyleg akkor ki halt meg rajtam kivul?
  • dzsonesz
    #2616
    csodalkozom h ppc csinalta ezt ugyanis ez noo1killa specialitasa amig nem lattam a nevet biztos voltam benne h num1 az
  • slapecz
    #2615
    aha mint amikor dc-ztem ma mi lol
  • dzsonesz
    #2614
    haha ja:)
  • dzsonesz
    #2613
    nem fogunk halni