Kal Online MMORPG

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Starfish
#173
Vagyok. Csak kisebb nagyobb dolgaim vnnak. De vagyogatok

I say now end of the ride, murder suicide Is how I\'ve been feelin\'lately

Brutal
#172
Nekem is megvan 1 emberem a klánhoz,tegnap nem sokat voltam mert ezer melom volt....
2-es szintû a dögöm,én most 20 lvl vagyok.
Hétvégén leadtam muteréknak a csajomat,velük megy valahová kiállításra,ugyhogy szabad a pálya.. <#vigyor1>

Háborúk voltak és lesznek, de a katonáim halhatatlanok.

#171
Hagyjátok már a csajokat igy nem lehet jáccani wazze😛P<#nyes>
föl kell állítani a sorendet elõsször game aztán jöhet a többi.
msn cimem [email protected] majd irsz Brutal aztán csináljuk a klánt én tok hozni +1 embert klánt alapítani szal még 4 ember kellene este majd re Hf.

the world is mine

gvarga12
#170
Haller számoljatok engem is hozzá a Guild-hoz 15.3-as szintü most a karim harcos lassan tojásozok, egyébként a küldiket csinálom az XP meg a Contrib pontok miatt, csak barátnõm meggyógyult úgyhogy nem volt sok idõm gameolni :-)
MSN-en GVarga néven vagyok

It is possible to commit no errors and still lose. That is not a weakness. That is life. Don't try to understand women. Woman understand woman and they heat each other.

Brutal
#169
Szerintem saját klán lesz a dologból,de azé' jó lenne tudni egyeltalán mit nyújt ez a Magyar Lovagok....
Mert ha csak azért,hogy valaki tag legyen,az elég kevés
Midas: MSN-en hogy vagy elérhetõ?
Starfish: mi van veled ember?

Háborúk voltak és lesznek, de a katonáim halhatatlanok.

#168
Sziasztok
Klánalapításhoz szólnék hozzá... Szóval van a magyar guild MagyarLovagok, és már level 2 klán, szóval fel tudunk venni jópár embert, mi körülbelül 11 en vagyunk. Ha érdekel titeket a dolog akkor keressétek meg vagy VeresPenge -t, vagy Pillango -t náluk lehet jelentkezni. Én úgy tudom semmilyen speciális elvárás nincsen.
Ha mégis saját guildet szeretnétek csinálni, akkor meg hajrá <#vigyor2>
Ha valami segítség kell nyugodtan keressetek meg:
JegKiralyno lvl 31 Archer

A dead world, a dark path, not even crossroads to choose from...

#167
Hát kéne 6 ember ha komolyan gondolod akkor én szolok havernak jöjjön föl megalapitani a klánt csak kellene idõpont mikor meg jó lenne ha lennél msnen mert én team gamer vok magam nem szeretek gammázni ráadásul bejutottam egy kevésbé legális wow serverre<#nyes>szal ott tolom a dolgokat de irjál meg msnen ha szolsz akkor mehet a game😊
peace még ma fölnézek.

the world is mine

Brutal
#166
Midas: mi lesz a klánalapítás ötlettel?
Kifejlesztjük akkor a dolgot?

Háborúk voltak és lesznek, de a katonáim halhatatlanok.

#165
Sziasztok.

Lennénk itt hárman, akik toljuk a játékot. Szívesen besegítenénk a magyar oldal fejlesztésébe. Többnyire pl: fordítások, leírások készítése, meg hasonlóak. Általában estefele vagyunk fenn. Ha érdekel a dolog akár játékon belül vagy itt is üzenhetsz.

Ezen a néven futunk a játékban:
Asher00 Lvl 18 Knight
SILVER Lvl 19 Magician
Redeemerking Lvl 21 Archer
Brutal
#164
Bocs arcok ezer melóm van kedd estére,talán szerda este fejlesztem kicsit magam...adjon már valaki 10k geont kölcsönbe v. kamatra

Háborúk voltak és lesznek, de a katonáim halhatatlanok.

Starfish
#163
Nah én is leszek este kicsit... =) Az oldal meg alakul... rendületelnül, csak befejezem a melót mielõtt teljesen kész lenne.

I say now end of the ride, murder suicide Is how I\'ve been feelin\'lately

#162
este gamma? brutál? hogy áll a kis dögöd már?

the world is mine

Brutal
#161
Is-is tesóm 😄

Háborúk voltak és lesznek, de a katonáim halhatatlanok.

#160
Sziasztok!

Mi módon lehet talizmánt fegyverbe vagy páncélzatba beépíteni?
Lehet egyáltalán?!

Starfish
#159
Lesz lesz, csak közbenjött meló így kiscit késik a dolog. De lesz mindenképp =)

I say now end of the ride, murder suicide Is how I\'ve been feelin\'lately

glkFox
#158
Ennek a jateknak nem lesz magyar Honlapja ?😊 vagy folosleg ......
musha
#157
határozottan szimpi a játék. alapjaiban szerintem nagyon hasonlít a Lineage-re, rengeteg dolgot egyértelmûen róla mintáztak, de ez nem baj. ahogy látom viszont van benne jónéhány plusz érdekesség, úgyhogy elleszek ezzel egy darabig <#vigyor2>

musha
#156
tulajdonképp lehetõségekre, szabadságra és motivációra vágyom. ha ezek megvannak benne, akkor király.

#155
Wehehe azért ez messze nem l2 már csak azért sem mert kb 6 oda a l2 nek de nagyon jó kis game ettõl fögetlenül én élem nagyon.

the world is mine

musha
#154
Hmm...most töltöm, kíváncsi vagyok erre a játékra. tudom, hogy volt már téma (vitaforrás), de engem is egy az egyben a Lineage 2-re emlékeztet képek/infók alapján. még a kezelõi felület is. persze ez egyáltalán nem baj, nagyon jó kis játék a Lineage 2 <#vigyor3>

ha lehetõségeiben legalább hoz egy MuOnline szintet, akkor én már teljesen meg leszek elégedve.

#153
A nõvel brutál vagy a gammel?<#nyes>Az elõbbivel oké de az utóbbit ne😛P

the world is mine

Brutal
#152
Nah végeztem mára elég volt... 😊

Háborúk voltak és lesznek, de a katonáim halhatatlanok.

#151
Jóestét!

Teccik a gamma, a magyar oldal nagyon jó ötlet! Mivel a questek nem túl egyértelmûek!

2 kérdésem lenne is.
-Megvan a térkép amit az egyik õr kért, most valami generalhoz kéne vinnem de nem tudom hogy õ hol van.
-Illetve hol találom a stirrupot??

Köcce elõre is. Andr3j néven jáccok warriorral.

#150
lolol ez kira beteszek vmi állat zenét<#nyes>

the world is mine

gvarga12
#149
Hali emberek
akinek esetleg nem tetszik a game zenéje vagy esetleg unja
C:\Program Files\KalOnline\data\Sound\bgm003.wav-ban
+találja a háttérzenét
feltéve hogy a C:\Program Files-ba installt
én simán kicseréltem 1 másik számra és voálá 😊 sok szerencsét
ha gond van a kedvenc mp3-ad wav-ra konvertálásakor csak szólj nyugodtan, holnap melózok talán lesz idõm válaszolni 😊

It is possible to commit no errors and still lose. That is not a weakness. That is life. Don't try to understand women. Woman understand woman and they heat each other.

#148
+a<#nyes>

the world is mine

#147
mi lesz a cime a lpodnak fish😊)? Jösz még föl ma?

the world is mine

Starfish
#146
Tartlamat felteszem amint megírtam mindent. De lehet inkább szép fokozatosan amint kész lesz valami felteszem és akkor lassan elérhetõ lesz minden.

I say now end of the ride, murder suicide Is how I\'ve been feelin\'lately

Starfish
#145
javítom magam... horgászom =)

I say now end of the ride, murder suicide Is how I\'ve been feelin\'lately

Starfish
#144
Fent vagyok, csak hotgászom 😄

I say now end of the ride, murder suicide Is how I\'ve been feelin\'lately

Brutal
#143
Én fönn avgyok ha kell help
BrutalMaster néven

Háborúk voltak és lesznek, de a katonáim halhatatlanok.

#142
köcce a helpet irtam neked de nem vagy fönt

the world is mine

#141
akkor nem érdekel nem szeretem az ilyen klánokat

the world is mine

Brutal
#140
Mikor teszed fel a tartalmat?

Háborúk voltak és lesznek, de a katonáim halhatatlanok.

Starfish
#139
Amúgy az oldal design kész, márcsak a tartalmat kéne megcsinálnom és fel is tenném =)

I say now end of the ride, murder suicide Is how I\'ve been feelin\'lately

Starfish
#138
A nagy híd fele. Szép íves hiacska. Annak a környékén nézz szét. Van egy Magyar klán, de nem egyszerû bejutni, nomeg a szabályokat is be kell tartani =)

I say now end of the ride, murder suicide Is how I\'ve been feelin\'lately

#137
ha lennénk 6 an lehetne alapitani vmi klánt is

the world is mine

#136
amugy nagy partykba én is benne vok

the world is mine

#135
<#banplz>és abban a kibaszott városban hol mondj vmi távpontot van a teleportos szobor a skill tanulos hely vagy merre?

the world is mine

Starfish
#134
Ugyanmár =) Hamár vagyunk akkor együtt is lehet nyomni, meg segíteni a másikat =)

I say now end of the ride, murder suicide Is how I\'ve been feelin\'lately

Starfish
#133
Midas: A kezdõ városban (Village of Narooth) 15. szinttõl adja a küldetést amivel a tojást megszerezheted.

I say now end of the ride, murder suicide Is how I\'ve been feelin\'lately

#132
hol az az ancient traineres emberek vki segithetne plz

the world is mine

gvarga12
#131
még egyszer kösz a segítséget Starfish

It is possible to commit no errors and still lose. That is not a weakness. That is life. Don't try to understand women. Woman understand woman and they heat each other.

#130
és a kezdõ városon belül hol ez a trainer mert én keringtem vagy egy órát de sehol nem találom thx

the world is mine

#129
es vki nem jáccik benn véletlen most?

the world is mine

Starfish
#128
A kezdõvárosban kapod a küldit az ancient animal trainertõl. =)

I say now end of the ride, murder suicide Is how I\'ve been feelin\'lately

#127
nyah én meg lv 17 ijássz miraclehun néven térképem még mindig nincs wazze hol van az acient animalos city
nekem fekete tigger kell szárnyakkal😛P

the world is mine

gvarga12
#126
vagyok én is gameban
éppen valami francot kéne elõkerítenem a General In-Phill nek csak azt se tudom hol keressem valami démonnál van azt írja de hogy pontosan hol vagy merre ?

It is possible to commit no errors and still lose. That is not a weakness. That is life. Don't try to understand women. Woman understand woman and they heat each other.

Starfish
#125
A user neved amit választottál a regisztrációnál.

I say now end of the ride, murder suicide Is how I\'ve been feelin\'lately

Starfish
#124
Nah én is megyek gammázni kicsit. Starfish néven megtaláltok.

I say now end of the ride, murder suicide Is how I\'ve been feelin\'lately