Kal Online MMORPG

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Brutal
#223
Nekem mákom volt,a botom G32,tehát elég zsír...
A többit meg majd összecsipegetem valami úton-módon.
Jah a harcos-vari kombó elég jó,neked lényegében elég hátul maradni,mert ha a harcos üt-vág,neked elég gyógyítgatni,hogy életben maradjon,néha-néha besegítesz,a többi csak gyógyítás...
Így mind a ketten jól jártok lényegében.
Meg szerepjátékos beállítás is,mert a vari elég gyenge facetoface harcban,de támogatni a csapatot tökéletes.

Háborúk voltak és lesznek, de a katonáim halhatatlanok.

gvarga12
#222
nekem sincs semmi extrám honnan is lenne a botom meg talán G9 a Cure-ra lassan én is elkezdek tartalékolni állítólag magasabb szinten van greather heal vagy mi amivel lehet 1200 HP-t gyógyítani azért az már elég jó,
egy ilyen gyógyító harcos kombináció azért már üt rendesen ahol a harcosnak van 1200HPje meg hozzávaló cuccai a gyógyító meg gyógyítja rendesen
csak nehezen lehet Lvl 20 felett fejlõdni 😞

It is possible to commit no errors and still lose. That is not a weakness. That is life. Don't try to understand women. Woman understand woman and they heat each other.

Brutal
#221
Én rátoltam a fagy sebzésre a cuccot,csak tartalékolni akarok a cure-ra (lvl 17 kell a megtanulásához).
Rajtam még semmi extra nincs,csak a botom.
Majd szerválok a haveroktól,hátha találnak közben jó kis cumókat 30+ szint után (táncsak).

Háborúk voltak és lesznek, de a katonáim halhatatlanok.

gvarga12
#220
Látszik hogy hasonló a gondolkodásunk nekem is ez jutott az eszembe most vagyok Lvl 11 lassan lesz már cure-om is még négy szint vagy öt
te mire nyomod én villámlással megyek egyébként most G16-ban van a néni de lassan kezd kevés lenni, én inkább a Luisz doktornõci leszek 😊

közben a Lovagom elérte a Lvl 21-et és már marha lassan lép szintet

It is possible to commit no errors and still lose. That is not a weakness. That is life. Don't try to understand women. Woman understand woman and they heat each other.

Brutal
#219
Én most elkezdtem egy varázslót tolni, lvl 7 vagyok,az a jó,hogy még mielõtt beadták azt a javítást,hogy lvl 11 felett lehet csak tradelni,azelõtt a másik karimmal átadtam egy G32 botot neki,ugyhogy kicsit több esélyem van túlélni..<#vigyor1>
Arra akarok gyúrni,hogy tudjam majd a csapattársaimat gyógyítani ha szükség van rá,ne halljonak meg véletlenül se.
Majd ha lesz party valamikor,akkor jól jöhetek vészhelyzetben (én leszek Benton doktor) <#vigyor2>

Háborúk voltak és lesznek, de a katonáim halhatatlanok.

gvarga12
#218
na lvl 20 vagyok de ezen a szinten már elég uncsi az XP-zés
most elugrottam a Priest városba mondhatni monumentális

It is possible to commit no errors and still lose. That is not a weakness. That is life. Don't try to understand women. Woman understand woman and they heat each other.

Brutal
#217
Kizárt dolog,mert én is..
Csak sok a melom,rövid idõket vagyok fenn.

Háborúk voltak és lesznek, de a katonáim halhatatlanok.

gvarga12
#216
na mi van már csak én nyomom ?

It is possible to commit no errors and still lose. That is not a weakness. That is life. Don't try to understand women. Woman understand woman and they heat each other.

#215
Köszi az infót ha vki fennt van és akar partyzni keressen meg. (Kagara néven vagyok)

&#8220;It turns out I&#8217;m immortal. And what do you do? You bury me alive you dicks&#8230;&#8221;

gvarga12
#214
Chief guard, Mak-AnSsoo-nak kell a Demon strategic Map ha jól emlékszem lassan kéne írni egy küldi leírást mert elfelejtem õket

It is possible to commit no errors and still lose. That is not a weakness. That is life. Don't try to understand women. Woman understand woman and they heat each other.

gvarga12
#213
A Demon strategic Map küldihez kell a Chun-sooln stirrup is a demon's blood meg speed up medicinhez de ilyet még nem csináltam

It is possible to commit no errors and still lose. That is not a weakness. That is life. Don't try to understand women. Woman understand woman and they heat each other.

#212
Tudja vki, hogy a Demon strategic Map, Chun-sooln stirrup és a demon's blood mire jók ?

&#8220;It turns out I&#8217;m immortal. And what do you do? You bury me alive you dicks&#8230;&#8221;

Brutal
#211
Aztán a végén a városban szedett adót elhozzák nekem....

Háborúk voltak és lesznek, de a katonáim halhatatlanok.

gvarga12
#210
igen a Guild Wars elméletileg egy csata a Kal-on belül ahol 2 magas szinten lévõ Guild harcol egy erõdért sok ember sok ember ellen sok pénzért 😊 szokás szerint 😊

It is possible to commit no errors and still lose. That is not a weakness. That is life. Don't try to understand women. Woman understand woman and they heat each other.

#209
a guild wars rol beszelve ti a kal onlinra gondoltok, vagy masik jatekra?
(nagyon uj vagyok, meg horgaszni sem tok 😊 )

gvarga12
#208
ja nem lenne rossz 😊
egyébként elméletileg mükszik a guil wars is a castle siege személyében Geum-On Main Castle a szenvedõ alany van hadüzeneti idõ asszem szerdától péntekig aztán felkészülési idõ péntektõl szombat de. 9-ig aztán a csata 9-11-ig utána gondolom a vár azé aki kitûzte a zászlaját. aztán lehet kapni adót a kereskedõ NPC-ktõl a kastélyban, a kastélyt uraló Guild vezetõje határozza meg az adó mértékét nem is rossz

It is possible to commit no errors and still lose. That is not a weakness. That is life. Don't try to understand women. Woman understand woman and they heat each other.

Brutal
#207
Nah akkor nem lesz ez olyan elveszett gamma,hogy ne fejlesszék.
Jól van,kis csing-csang-ok csak így tovább <#vigyor2>
Akkor mostmár hetente lehet valami ujat dobni a gémbe.

Háborúk voltak és lesznek, de a katonáim halhatatlanok.

gvarga12
#206
Nézzenek oda frissítések újdonságok, én még ugyan nem próbáltam de állítólag a tegnap belekerült a játékba pár újítás. Pl aki a kastélyt tartja az ajándékokat kap, a másik inkább érdekes Titkos Legendás Dobozok megjelenése van kék meg piros a szörnyikék öldöklésekor kapod 2.-16.-ig, a kéket a kereskedõnek kell elvinni és 200 pénzt ad, a pirosat a Vilage Elder várja és szintén pénzt vagy talizmánt ad

It is possible to commit no errors and still lose. That is not a weakness. That is life. Don't try to understand women. Woman understand woman and they heat each other.

gvarga12
#205
Jó kérdés ez a kóreai programozókon múlik 😊 mivel ahogy olvastam ez az idei elsõ nagy terv vagy mi, ha valaki mást olvasott akkor informáljon

Nekem meg ételmérgezésem volt bakker az se volt rossz ráadásul nemtom mitõl gombától vagy májtól még mindig fáj a hasam na mind 1

It is possible to commit no errors and still lose. That is not a weakness. That is life. Don't try to understand women. Woman understand woman and they heat each other.

Brutal
#204
Akkor jó legalább fejlesztem a varázslómat kicsit mert ennyire van nekem is idõm...
Melóügyebn ugyanaz a felállás,mint nálad,ahelyett,hogy fogyna,egyre többet tolnak az orrom alá...<#wow3>
Na mind1,valamennyit azé gammázok,a küldiket csinálgatom.
Mikor lesz GuildeWars?

Háborúk voltak és lesznek, de a katonáim halhatatlanok.

Starfish
#203
Nincsenek hírek 😄 Lustulok és nem csinálom az oldalt. Elhavazódtam melóval =)

I say now end of the ride, murder suicide Is how I\'ve been feelin\'lately

Brutal
#202
Megdöglött a fórum vagy mi a tosz?
Gyerekek híreket 😄

Háborúk voltak és lesznek, de a katonáim halhatatlanok.

EmThor
#201
thx

#200
teljesen ingyenes

EmThor
#199
hi ingyenes a game?

Guild Wars pölö fizetõs lesz, de csak eccer kell megvenni, de nem lesz havidíj!

Ez a Kal online ez ingyenes? Teljesen? vagy csak méég? vagy 1 hónap free?

Köhi!
EmThor

gvarga12
#198
irok még 1-2 dolgot ami hasznos lett volna ha tudom
@Karakternév üzenet
így tudsz üzenni csak egy karinak ilyenkor kéken írja ki az üzenetet és csak a célszemély kapja mg az üzit akárhol is van, ezért nem értem mért suttogás a neve na mindegy, ha nem akarod mindig beírni a kari nevét mert pl. NaPoLeOnTheHUN a neve mint nekem akkor SHIFT+SPACE lenyomásával bejön a @arakternév és írhatod az üzit
ha csak entert nyomsz és írod az üzit akkor csak az hallja aki hallótávban van (ne kérdezd ez mekkora talán akkora amekkora távra ellátsz)
/trade Karakternév így tudsz kereskedni én pénzért még nem csináltam csak odaadtam cuccokat
/party Karakternév party létrehozása csapatban harcolva ugye könnyebb írtani a szörnyeket de oszlik az XP meg a zsákmány (asszem) a hivatalos oldalon azt írják idén valamikor bevezetik a nagy szörnyikéket is amiket csak csapatban lehet leverni

duel Karakternév sima harc 2 kari között erõfelmérésre jó nem vesztesz XP-t max. 10 percig tart bárhol lehet csinálni de közben megtámadnak a szörnyek
vannak karik akiknek Assasin a nevük na õk bérgyilkosok maszkjuk van és õk ölhetnek bárkit a játékban ha viszont õket ölik meg felkerülnek a táblára a falukban itt meglehet nézni a nevüket és hogy ki ölte meg õket
van még lehetõséged boltot nyitni (én ilyet még nemcsináltam)
a sok kari akik a földön ülnek a falukban ezt csinálják ALT+TAB-bal nyomják és várják hogy vegyenek tõlük
lehet még halászni is veszel az árustól hálót és odatrappolsz a víz mellett egy nagy adag emberhez megkeresed halászmestert és megkéred hogy rakja ki a hálódat aztán vársz vagy ALT+TAB-olsz
van még sokminden de azt meghagyom
Starfish
weboldalára

It is possible to commit no errors and still lose. That is not a weakness. That is life. Don't try to understand women. Woman understand woman and they heat each other.

gvarga12
#197
hali van 1 kis idõm melóhelyen (beteg a fõnök)
ezért írok kicsit a kezdõknek
http://down.kalonline.com/KalOnlineSetupEngNew.exe
innen lehet leszedni a klienst (én innen töltöttem)

REMÉLEM LÁTSZIK A KÉP
1. A következõ kis XP-csíkhoz mennyi kell még
2. A kis XP csíkocskák ha netelik szintetlépsz
3. Mana itt varázspontok
4. HP (Hit Points) Életerõ
5. Iránytû mindig Észak felé mutat (ha felfelé áll te is észak felé mész)
6. Menü Balró jobbra Caracter Sheet karakter lap itt láthatod a karid tulajdonségait itt tudsz szintlépés után pontokat osztani, Inventory itt vannak a cuccaid it tudsz pakolászni ha megöltél valamit Space-val autómatikusan összeszed mindent a földön ami a tied, Skillek ezek azok a képességek amiket végrehajthatsz (aktív) passzív mindig megy innen ha lehúzod a 8.-asra és egyszer nyomatsz rá 1 bal clicket akkor felkerül a számozatlan kis nényzetbe és jobb gombal végretudod hajtani, Party itt tudod megnézni kivel vagy partyban és a bal alsó gombal kiszállni belõle, Küldi itt tudod elolvasni (ha értesz angoglul a küldetés célját meg hogy éppen hova kell menni), Térkép eléggé egyértelmû ha közben még a Küldi lap is nyitva van akkor a térképen láthatod a célszeméjt pirossal, Menü eléggé 1 értelmóü ez is
8. Quick Bar ide rakhatsz bármit pl. halat vagy krumplit vagy szkilleket és gyorsan végrehajthatod/megeheted harcközben
9. ide írja a gép azt ami a kariddal történik XP-t kapsz vagy bármi más
10. ide jönnek az üzenetek amit enter után írhatsz be

It is possible to commit no errors and still lose. That is not a weakness. That is life. Don't try to understand women. Woman understand woman and they heat each other.

gvarga12
#196
asszem ez maga a guild war system mert visszaolvaltam a hivatalos oldalon és mást nem találtam

It is possible to commit no errors and still lose. That is not a weakness. That is life. Don't try to understand women. Woman understand woman and they heat each other.

gvarga12
#195
nemtom olvastátok-e de idén lesz 1-2 újítás a gémben
lesz Castle siege (állítólag lesz több kicsi kastély még plusszban)
ez állítólag annyit tesz hogy 2 guild (remélem több is lehet) harcol a kastélyért aki nyer az szedheti be az adót amíg tartja a kastélyt Érdekesen hangzik nem ?

It is possible to commit no errors and still lose. That is not a weakness. That is life. Don't try to understand women. Woman understand woman and they heat each other.

Sugam
#194
😄

EmThor
#193
jaaaaj ne hari, gw addictosok elõnyben, télleg ne hari azt hittem Guild Wars 😊 LOL /me 😄

Sugam
#192
😄D szeretned sajonos nicsn 😞 emtibor nem aza gw hanem a jatekon belul a klan haboru tee 😄

EmThor
#191
hi

guildwars: havidíj nincs, cooperatív rpg, félévente kiegészítõk, további infó: www.guildwars.hu, guildwars.com

musha
#190
eq2-bõl van free server?

#189
KK én is szólok neki és akkor mehet a dolog

the world is mine

Brutal
#188
Na megint RE!
Ma este gamma ezerrel mert kell a lóvé a klánhoz...
Guild Warról valaki szerezzen több infot mert nem találtam lényeges híreket róla..
Aki bennt van esetleg és kell segítség (kezdõk) az BrutalMaster néven keressen és segítek mindenkinek.
Midas: vasárnapra lebeszéltem haverral a klánalapítást,mi benne vagyunk

Háborúk voltak és lesznek, de a katonáim halhatatlanok.

Sugam
#187
hali all enis jatszogatom eq2 zes kozben ezzel a kis szereny jatekocskaval sztem gegesz jo lvl 6 vagy 7 vagyok benne nekem tetzsik.ha nem lenne eq egesznap ezzel jatszanek 😄.amugy a guild sztem nagyszeru otlet midnekinek csak igy tovabb jo jatekot midenkinek.szasztok!!

#186
Oké rájöttem 😊

&#8220;It turns out I&#8217;m immortal. And what do you do? You bury me alive you dicks&#8230;&#8221;

#185
Hogyan végzem ki a szörnyeket vagy azt hol állítom be ?

&#8220;It turns out I&#8217;m immortal. And what do you do? You bury me alive you dicks&#8230;&#8221;

#184
Sziasztok
A képek alapján gondoltam kiprobálom a játékot. Csináltam egy vazsit és a Kagara névre hallgat. Ha van bent vki szoljon.

&#8220;It turns out I&#8217;m immortal. And what do you do? You bury me alive you dicks&#8230;&#8221;

gvarga12
#183
most jövök gémbõl lvl 16.8 csinálom kveszteket de ez a tigger soha nem fog felfejlõdni 11-es szintre bakker

It is possible to commit no errors and still lose. That is not a weakness. That is life. Don't try to understand women. Woman understand woman and they heat each other.

#182
Én szétütök mindenkit<#nyes>

the world is mine

Esrohnoil
#181
Gondolom klánok között megy, nem?

War, war never changes... War doesn\'t determine who was right, only who is left.

gvarga12
#180
ennek a guild war-nak még utána kell nézni
név javaslat FeketeSereg <#taps>

It is possible to commit no errors and still lose. That is not a weakness. That is life. Don't try to understand women. Woman understand woman and they heat each other.

Brutal
#179
A Guild Wars = klánháború
Tehát klánok háboruznak csak még nem sikerült infot szereznem róla,hogy mi alapján megy a harc...
Én ugy képzelem el,hogy valami olyasmi,mint a Evul vs. Good téma
Meg hogy mi alapján hirdetnek meg egy klánháborút...egyszercsak valaki gondol egyet és nyomjuk a harcot.
Plussz melyik oldalra álljon az emberfia...

Háborúk voltak és lesznek, de a katonáim halhatatlanok.

gvarga12
#178
a guild alapítást én már nézegettem
lvl 30+ kari alapíthat 100e pénz meg 60 contrib pont kell hozzá meg ugye hat kari aztán kész a guild engem a Guild Wars érdekelne mi ez csak egy hangzatos név vagy egy konkrét harciesemény ? a vasárnap nekem asszem jó, a Guild-ot meg ha már magyarok vagyunk nevezhetnénk valami õsi magyar törzsrõl vagy ilyesmirõl majd utánanézek

It is possible to commit no errors and still lose. That is not a weakness. That is life. Don't try to understand women. Woman understand woman and they heat each other.

Brutal
#177
Hétvégén legyen vasárnap mert szombaton buli van és képviseltetnem kell magam.
Átnyálazom a klánalapítás rejtelmeit addig + javasoljatok nevet is.

Háborúk voltak és lesznek, de a katonáim halhatatlanok.

Brutal
#176
Én lvl 19 vagyok és 7 contrib pontom van...
Ha nyomatod a küldiket és csinálod sorban õket akkor összejön lazán.
Jah és jó TP is.

Háborúk voltak és lesznek, de a katonáim halhatatlanok.

gvarga12
#175
sok az a 60 contrib pont nekem talán ha 3 van lvl 15-ös karival, pénzem meg pár ezer a guild-hoz meg kell 100e de gondolom ezt ti is tudjátok mostanában nem volt sok idõm nyomatni talán a hétvégén

It is possible to commit no errors and still lose. That is not a weakness. That is life. Don't try to understand women. Woman understand woman and they heat each other.

#174
Akkor ha hétvégén jó megcsinálhatjuk a klánt fisht kellene még kihalászni valahogy mert nem nagyon látom mostanság meg ha jön total war akkor elegen leszünk a klán alapításhoz kira.<#vigyor>
Utánna bezuzunk mindenkit<#nyes>

the world is mine