12892
  • slapecz
    #2692
    de :P
  • Doma #2691
    Ehhh tényleg...
    De akkor sem esnék kétségbe a helyedben, mert nem hiszem hogy annyit fogsz repkedni hogy elfogyjon mind a 4 bar.
  • Bucser
    #2690
    az a baj, hogy nem segít a rage bar-on az új madár... ha egyszer lemerül a rage bar vehetem az új madarat attól az nem fog átalakulni:D
  • Doma #2689
    Azon a szinten mire te CJB leszel tenylegesen, addigra lesz annyi penzed hogy vegyel egy uj madarat minden alkalommal, mikor elfogy a 4 rage bar
  • Bucser
    #2688
    nem kapok rage-t mert nem okozok sebzést.. szóval van para:D
  • Cortez Lovag
    #2687
    Soladi party-ba te is kapst rage-t tehát no para és nyomjad azt a group cure-t jo lesz az :D
  • Bucser
    #2686
    bazzeg mázlista:D én meg tegnap este gondoltam elmegyek kockázni:D

    10 coinal nyertem 100K-t:D
  • Doma #2685
    Hogy szerezzünk gyorsan 300k-t
  • slapecz
    #2684
    erre van kitalava a soul destruction
    alig kell ra par pont megis ad egy egesz turheto sebzest(persze nem egy lighting blow de megteszi)
  • Bucser
    #2683
    elkezdtem gondolkodni egy kicsit a cjb vs Hermit dolgon... egy idő utana Pure cjb-nek szinte az összes attack cumóját le kell adnia, hogy jól tudjon menni mint CJB... de ha nem tud támadni akkor hogy fogja feltölteni a rage bar-t??? mert azt ugye csak citrony és a fölötti szörnyekkel lehet... Mert ugye rage-t pedig sebzés függvényében kap...
  • Cortez Lovag
    #2682
    Mui-Mui lássuk be hogy amikor a mage-ed még csak G8 as tangába rohangált biztos hogy neked is voltak furca téveszméid :P
  • plas
    #2681
    sztem látott egy pár képet vagy videot a játékról...
    Nem, nem lehet farkasemberrel menni, amit láthattál az az, hogy át lehet alakulni bizonyos idő után álattá. Madár-Tigris-Párduc. De ezek használati ideje is korlátozott. Általában csak utazáshoz használják, mivel gyorsak (gyorsabb mintha gyalog mennél). Később lehet vele harcolni is...
    mivel ingyenes a játék egy próbát megér...
  • slapecz
    #2680
    farkasember loooooooool
  • Thanatos
    #2679
    vagy werewolf ugye? :) az mán lehet foglalt is :P
  • plas
    #2678
    jah csak amikor karaktert generálsz írd be: Farkasember

    ha foglalt, állíts a kis ill. nagybetűkön. Bár nemhinném, hogy foglalt lenne.
    :)
  • Andr3j
    #2677
    Persze simán tudsz benne farkasember lenni!
  • Crazy Mate
    #2676
    Lehet benne farkasemberrel lenni?
  • Cortez Lovag
    #2675
    2.----->-re csak én értetlenkedtem sorry
  • slapecz
    #2674
    1. tudom nem voltal online
    2. ezt nem ertem nem all ellentmondasban azzal amit en irtam
    3. nem akarunk mindig menni csak neha benezunk :P
  • Cortez Lovag
    #2673
    hopp 1 hiba 3. nektek *hogy*-hogy........
  • Cortez Lovag
    #2672
    aha Mui 1. nem voltam waron
    2. még gyanitom nem nézted a gyöztes guildek névsorát merthát igen a HALLofFAME aliance-i ben ott van az én guildem a BrothersInArms tehat közte vagyunk a GYŐZTES guildeknek #wave]
    3. nektek hohy-hogy nincs alliance?mi lette a Paladins-al?(régen annak is tagja voltam :P)
  • slapecz
    #2671
    nagyon jo kis war volt ez jovo heten majd jol lealazunk titeket CorteZ :P
  • Bucser
    #2670
    azért kérdeztelek meg:) csak mikor írtam privátot kékkel nem biztos, hogy láttad:)
  • plas
    #2669
    SoladiVoniHUN! amikor még árultam a talit akkor még én is abban a hiszemben voltam hogy defense tali.... :(
    csak reggel vetem észre.
    Kicsit átvágtak.....
  • slapecz
    #2668
    shopban?
    mert ha csak a kalonline.com-os kepekre hivatkozol nem biztos hogy annyira latszik a kulonbseg a ketto kozott a jatekban
  • Cortez Lovag
    #2667
    mulkor akkor is Phantom volt nalla lattam a ket szep szemmemel
  • slapecz
    #2666
    tessek
  • slapecz
    #2665
    shotom van rola sry mindjart feltoltom galeriamba
  • Cortez Lovag
    #2664
    neki olyan kardja van amit ott leirtam es cak neki van egyedul olyan (vagy legalábbis nem halottam rola)
  • gvarga12
    #2663
    en csak 25K-t :)
  • MoonStrike
    #2662
    eddig 50k-t nyertem:D
  • MoonStrike
    #2661
    pff addig halalra keresem magam:DDDD
  • Bucser
    #2660
    1 hónap augusztus 24 ig
  • MoonStrike
    #2659
    Apropo nem tudja valaki mennyi ideig tart ez az event? Mert nekem koreaiul vagy hogyan irja ki a szovegeket.
  • slapecz
    #2658
    fegyvereknel es pancelnal is a mage nez ki a legjobban magasan
  • slapecz
    #2657
    pancel G55 bocs bar eddig G53-nak ismertem
  • slapecz
    #2656
    most nezem koreain oldalon volt egy kis frissites G53 pancelok G59 fegyok fent vannak
  • slapecz
    #2655
    akar hiszed akar nem neki "csak" egy Diamond Giant Swordja van ami mostanaban mar nem is olyan ritka...
  • Doma #2654
    Nemrégen volt egy kis lagom...
  • Cortez Lovag
    #2653
    majd jol meg hackelem