12892
  • gvarga12
    #2732
    nekem otthon szerintem teljesen jo volt nem nagyon laggolt
    annal biztos jobb volt mint itt

    a DSL meg tuti jobb lesz eg es fold
  • Cortez Lovag
    #2731
    Ez elött volt egy ásik ennál sokkal érdekesebb beszélgtés nagyon bánom hogy arrol nem csináltam screenshot-ot .....
    És-hát mit kéne neked a szemedbe mondani ?? (talán azt hogy lehozod a noob-okat ahol éred?)
    Van más is amit nagyon bánok azt hogy nem találtalak meg Fort-ba lett volna mondani valóm
  • Cortez Lovag
    #2730
    ja és varom a választ akar itt akar pm-ben
  • Cortez Lovag
    #2729
    Nos én bár nem vagyok ML-de ugy érzem hogy Hexi-vel valo igencsak felhös viszonyom elég indok arra hogy ezt a képet betegyem!És hát remélem olvasod a forumot ....

    Emlékszem Hexi fiu hogy virult a feje anno amikor sub-leader lett
  • Bucser
    #2728
    Nekis is volt egy pár igen laggolos estéje itthon (néha szarabb volt mint kintről:D)
  • Doma #2727
    Az én voltam
  • Bucser
    #2726
    Mikor hazajöttél akkor is ezt mondtad és itthon is sikerült kiadósokat laggolnod:D
  • gvarga12
    #2725
    halgass slipre
    10/10 joobang valami statokkal szerintem boven eleg elesz expert vagy annal jobb

    aztan 40-en veszel valami utosebb G45-od sticket addigra mar lesz ra sok penzed es akar ki is hagyhatod a 48-at
    mondjuk nemtom mekkora a kulonbseg a botok kozott 45 es 48 kozott

    egyeb johirek van mar telefonunk :) :) 8 nap es remelhetoleg lesz rendes netem itt angliaban hurra :)
  • Slipknot
    #2724
    moon nem muszalj megvenni a legextrasat 40 en ugyis ujat veszel...
  • MoonStrike
    #2723
    Jajj istenem csak egy nagy bajom van... Van 1,5 millam meg meg valamennyi de nem talalok magamnak sticket!!!:D
  • gvarga12
    #2722
    grat slip :)
  • gvarga12
    #2721
    moon szerintem inkabb jatsz es haladj a penz majd jon a droppokbol :)
    napi par ora es eleg jol fogsz szinteket lepni
  • Slipknot
    #2720
    whaha esett blu feathery stick :D
  • gvarga12
    #2719
    na hali emberek netem nincs nemtom mikor lesz talan este addig csak punnyadok :(
  • MoonStrike
    #2718
    utóirat: látjátok mennyit alszom:) (comment időpontok)
  • MoonStrike
    #2717
    Szoval ha ugy jobban belegondolok ez egyfajta kényszermegoldás: hiszen se kedvem se időm játszani viszont ha legalabb majd leülök akkor lesz mivel jatszanom...
  • MoonStrike
    #2716
    Ennyit szamit 2 szint?:) Marmint a 48-as akkor is lenyom 46-oson:) Thanatos igazán nem kell hozzá idő mert csak fut a gépemen és pont azaz hogy játszanom meg nem kell, meg most nem is tundék ennyit sajna. Hát Bucser remélem hogy azért könnyen fog menni a level up, tudod a remeny hal meg utoljara:D
  • Bucser
    #2715
    igazaból így is drága minden:D egy idő utan nem fogod tudni mire költenia pénzedet:) mert fejlődést nem tudsz venni.. szal jó hogy g42-ig mindened maxos meg fullos... de 37-ig nemfogod tudni felvenni a cumóidat.. és hiába van XP köved.. az akkor is időbe telik hogy mweglépd a szinteket.:) A sok pénz az elején előny.. de akkor is van sok pénzed ha előlről kezded egy 40-es kari utan a játékot:) Szóval:) egy idő utan a pénznek semmi értelme nem lesz... Max kevesebbet fontolgatod, hogy mit vegyél meg és mit ne:)

    De így pl elmaradnak az olyan kis mindenapos gondok, hogy érdemes-e 150K-ért megvenni egy Accu talit és esetleg 200K-ért megpróbálni elsózni vagy drágább cumókkal ugyanezt... Szóval egy ilyen játékkal ez a "pénz csít" túlképp már eléggé durva dolog. Engem nem zavar de IMO a saját szórakozásodat rontod el vele... mert jobb játékos vagy erősebb nem leszel tőle:D csak egy árnyalatnyival:) 46-os szinten a 48-as kari akkor is le fog nyomni ha sok pénzed lesz:)
  • Thanatos
    #2714
    időmilliomosoknak áll a világ :)
  • MoonStrike
    #2713
    azt meg mar nem is merem mondani hogy ez az event mar tenyleg cheates kezd lenni nekem... Egy nap ugy 240 coin osszesen. Kombinatorika "tudomanyom" meg a tapasztalat azt mutatja ha egyesevel rakom fel a 10k-s jatekba oket akkor az osszes coin-bol kb 8% nyer. 240 coin 8%-a 19,2, azaz napi 190 ezer a coinbol + 150 legalab a halbol na ez napi 340 kb. Lehet anyazni
  • MoonStrike
    #2712
    Milyen geped van mert 6 horgaszt a fokarim mellett mar nekem sem bir el:D
  • Bucser
    #2711
    :) hát én is ezt tenném ha hajlandó lenne futni a másik karim egész nap és nem vágná le a server amint belépek az erősebbikkel...
  • MoonStrike
    #2710
    najo jopar betut lehagytam de azert talan ertheto:D
  • MoonStrike
    #2709
    Hat o ize... Nezopont kerdese, mondjuk egy diablo-ba nem csinalnam ezt (igaz nem is lehet), de itt valahog ez szimpatikusnak tunt és tünik is. Ezenfelül meg a darabolás részét annyira nem is szeretem. Ezért van az hogy minnél job itemekre hajtok, meg majd veszek xp stone-t is hogy ne kelljen sokat szenvednem.
  • slapecz
    #2708
    hat eleg irrealis de hallottam mar hogy 3 hetig halaszott jopar karival egy steel bowra(G50) szal vegulis np
    bar igy odaveszik a jatekelmeny
  • MoonStrike
    #2707
    nem 3-4 hanem 5 fishing stone-al:P Miert most a ban pls, hulye cheater, jatekot elbaszó szöveg jön?
  • slapecz
    #2706
    aha es honnan van 21-en ennyi penzed?
    3-4 halaszkari egesz nap mi? :P
  • MoonStrike
    #2705
    most nagyon szomoru vok
  • MoonStrike
    #2704
    elvittek az orrom elől:((( 21-es
  • Bucser
    #2703
    ja egész jó mivel csak a tali ami benne van 750K

    Az EB meg a magic talik amiket beletettek az is jót ér. Szóval megéri szerintem:) Bár Sae Dan-ért ennyit nem adnák... Hanyas szinten vagy??
  • MoonStrike
    #2702
    +11 Magical Power's Sae Dan Chairperson's Stick[9]
    grade 40+3
    endurance 36/36
    magical attack 82-191(+35)
    int +3 agi +3 (alapbol ugye)
    health 2
    intelligence 5
    wisdom 3
    agility 2
    health point 50
    magic point 150
    defense 2
    EB9 14% 37-81
    1,5 millioert megeri?
  • MoonStrike
    #2701
    Azthittem ha megvan a penz konnyu lesz jo fegyvert talalnom de nem
    Vegulis nekem is egy Sae Dan tetszene egy olyan +12 +12EB meg meg valami de lehet sokat akarok 1,4 millaert. Sok ez?
  • Bucser
    #2700
    Expert Joongbang?? NEm tudom én a Joongbange-t nem szeretem.. Nekem g40-es cumóm Sae DAn volt az a legjobb szerintem meg van egy G40-es Sae HAkom a 45-ös stickek közül pedig a Singlesticket ajánlom.
  • Bucser
    #2699
    Attól függ, hogy white vagy single stick?? chairpersons stick? vagy síma g40-es???
  • MoonStrike
    #2698
    800K-ért egy ilyen +11 +6EB +4int +4agi +3 wis +50hp +mana +valami:D JOONGBANG az jó ár?
  • MoonStrike
    #2697
    Mennyit er?
    és mit tudnek venni 1,4 millabol mert kene nekem egy uj stick...
  • Doma #2696
    Pedig nem er annyit
  • MoonStrike
    #2695
    1,2 millara tartotta, de annyira konnyen lealkudtam 950K-ra hogy en azt hiszem ez meg ennyit se ér....
  • MoonStrike
    #2694
    PLS segitsetek gyorsan egy +10 +9EB JOOBANG +10 wisdommal mennyit er??? gyorsan pls
  • Doma #2693