12892
  • gvarga12
    #2772
    ja valami gond van vele majd utananezek neki
  • Bucser
    #2771
    nekem ott nem jön be semmi:(
  • slapecz
    #2770
    igen
  • plas
    #2769

    Ti tudtátok hogy van egy 3. magyar guild?

  • slapecz
    #2768
    kesobb csatlakozott 3DeYe es 13E7 de ok mar lemaradtak a fun reszrol :)
  • slapecz
    #2767
    engem inkabb ez hozott lazba
    aki nem erti a dolgot annak elmondanam hogy blacki elkert egy g50 helmetet 3DeYe-tol annyi idore hogy csinaljon par shotot.eleg reg ota ismerte meg ugyan az a guild szal odaadta neki,erre "dc-zett" es mikor visszajott azt mondta mindenkinek hogy egy butterly-giantet adott erte(termeszetesen nem adott semmit).azota o a kal community legnagyobb ellensege.
    ma sikerult bekerulnom over altal a szokasos blacki-olo csoportba nagyon fun volt kb 5-szor halt meg o meg a haverjai pedig szambeli elony volt(tolunk senki)
    a helmet meg azert volt nalam hogy over meg veletlenul se dobja ki :)
  • gvarga12
    #2766
    latom mindenkit nagyon lazba hozott az adult transformation :)
  • Bucser
    #2765
    őőő ki erősködött és miben??? Megmondtam megvan a véleményem és kész... Nem én hozom fel a dolgot újra és újra hanem te:)
  • slapecz
    #2764
    kalhq powwa :)
  • slapecz
    #2763
    ha mar az erintett is bevallja hogy nem o volt a hibas akkor mit kell tovabb eroskodni?
  • gvarga12
    #2762
    ez mind semmi, ezt nezzetek mit talaltam :) hehe kinek lesz meg az elso 31-es tojija ??? sok tojiparty kell meg hozza attol tartok

    http://www.netmarble.net/CP_site/kal/Bette...ult01.asp?btn=1

    nagyon durva mind, ezeknek mar emberfeletti skilljeik lesznek :)
    serthetetlenseg, folyamatos critical attack hasonlok :)
  • Brutal
    #2761
    Most mi van itt az ML-be?
    Ennyire nem veszem észre a széthúzást vagy lemaradok az ilyenekről?
    Érdekes én nem tapasztalom a dolgot,max akkora szinten,hogy vannak klikkesedések klánon belül...
    Én és FehérTigris pl. nem találok dungeon party-khoz magasabb szintű húzókarikat ha jáccani akarunk,mert senki nem vállal minket (tisztelet a kivételnek).
    Nekem pl.Hex-el semmi bajom nem volt,sőt....ő volt az első aki levitt a dungeonba és segített néhány dologban.
    Homályosítsatok fel ha valamin átsiklottam.
  • Bucser
    #2760
    Ahogy gondolod de ez emberileg szerintem akkor is elmond róla valamit...
  • Kinca01
    #2759
    Plasnek igaza van, en voltam a hibas nem Hex.
  • slapecz
    #2758
    shock trooper
  • slapecz
    #2757
    ki mondta hogy teged hibaztatlak ezert?
    magamat mert en egy igazi f*sz vagyok
  • gvarga12
    #2756
    ja gratula Over-nek mibol esett neki ??
    meg az elso G53-as stick dropp se lett tulsagosan kitargyalva

    szoval szerintem hexi tema befejezve

    este remelem lesz valami parti mert amilyen laggos vagyok meg a vulgarok koze merek kimenni irok is bali haveromnak hogy szalljon le bards tale rol :)
  • Bucser
    #2755
    mert én nem tudtam róla??

    Grat hozzá Over:)
  • slapecz
    #2754
    erdekes hogy a nagy "veszekedes" kozben szo se esett Over G50 knight helmetjerol....
  • Cortez Lovag
    #2753
    Nos:
    1,Akinek szolt az üzenet az tudja hogy neki szolt DE NEM NEKED MUI!!!!!!
    2,Meg tudnad mondani hogy melyik hozzászolásomban szabdam meg hogy meik guildbol lép ki vagy lépbe?
    3,Nos engem nem fognak soha sub-leader-nek megválasztani de ha talán megis akkor két választásom marad:1 azt mondom hogy köszönöm szépen de NEM
    2 ugyan olyan szép szonoki beszédet tartok mint Hexi csak azzal a külömbséggel hogy nem lépek le 2 hét mulva amikor azt mondtam hogy mennyire jo hogy én itt most sub vagyok és.....
  • Cortez Lovag
    #2752
    hanem itt a pont :D
  • Cortez Lovag
    #2751
    nem ott a pont
  • Bucser
    #2750
    őőő lebaszott bárki bárkit??? asszem értelmes társalgás folyt egy itt nem lévő egyénről:D
  • slapecz
    #2749
    idezojel lemaradt de gyk. plastol van idezve #2744
  • slapecz
    #2748
    Najó igaz ami igaz nem látok bele a ML életébe. Nem tudom mi folyik ott. De azért szvsz nem kellene ennyire neheztelni. főleg nem itt, ha gondotok van vele.
    ne is akard oket megerteni mert ugyis teged basznak le utanna hogy mit dugod bele az orrodat a dolgukba :P
  • slapecz
    #2747
    :)
    :(
  • slapecz
    #2746
    aha akkor te azt is tudod ki kapott mailt es mi volt benne ok
    ha vki ilyet tesz hogy odaadja az id-t pass-t az utanna ne gondolja meg magat raadasul hex nem kerte az accot csak megkapta szal nem is elore megfontolt szandekkal csinalta
  • plas
    #2745


    nah jó éjt mindenkinek!

  • plas
    #2744
    Azért, hogy "sírrabló" azért ez már enyhe költői túlzás :)
    Volt, hogy énis majdnem abbahagytam a játékot. Mondtam is Napinak , meg Muinak, hogyha végeztem megkapják a pénzem és a cuccaim. Ennyi. Ha megtettem volna, biztos nem sírnék két nap múlva, hogy miért adtátok el minden cuccomat? :) Sőt! nem neheztelnék arra, aki esetleg megtette...
    Najó igaz ami igaz nem látok bele a ML életébe. Nem tudom mi folyik ott. De azért szvsz nem kellene ennyire neheztelni. főleg nem itt, ha gondotok van vele.
    Stílusról ne beszéljünk, mert Muinak is van egyfajta "stílusa", de attól - bár kezdetekben nehezen- mindenki elfogadta :)))
  • Bucser
    #2743
    ez személyes hozzáállás kérdése már... Kiben van annyi hogy hallott karit hagy békében nyugodni vagy lesz-e sírrabló. Hexről meg igazából nem itt kell beszélni. Szóba szokott jönni TS-en igaz, de azok csak beszélgetések mint ahogy a szomszéd maris néne is szóba jön pletyka szinten. ez van:)

    Volt Hexnek egy két megmozdulása amiért nem zártam a szívembe (és szerintem nekem is amiért ő engem nem zárt) és én inkább nem beszélek vele, mert csak kinyílik a bicska a zsebembe a stílusától. Ha valami komolyabb bajom lesz vele azzal úgy is felkeresem ahogy eddig is tettem a vitáink során.
  • plas
    #2742
    Nézd Napi, ha valaki eldobalja a cuccait, közzé teszi az IDjét és a Pass-át, akkor
    mért várja el vki, hogy ne "csupaszítsák" le? Jaaaaaa? hogy meggondolhatja magát??? Naneeee...
    Ha egyszer vége, akkor vége. Ez a játék nem arról szól, h eldobáljuk a több hónap alatt nehezen megszerzett cuccainkat.Ne károgjanak azután, hogy "balf@sz" volt Zozo...
    Ja, és kortez, akármennyire is rosszban vagy Hex-el, ha bajod van vele, küldj neki 5 geonos PM-et beszéld meg vele, de nem kell itt "alázni".
  • gvarga12
    #2741
    hat nem tom hexrol annyit hogy mikor zozo balfasz volt es eldobta botjat akkor
    nem egyszer mondtam guildchetben hogy senki ne nyuljon accahoz, mert par nap es meggondolja magat, mui talald ki ki adta el a cucait...

    az meg hogy ki be lepked a guildbe az az o dolga, en biztos nem vettem volna vissza subleader rangba mar az elso utan
  • slapecz
    #2740
    azert mert ts-en vagytok vele attol meg nem kell egyet erteni
    egyebkent eleg szanalmas az egesz hogy ennyire mar ugrik hogy "az egesz ML egy nagy kepmutato bagazs" ha ennyire RA-ban felkapna vki a vizet sztem engem mar 8-szor kirugtak volna es partyrol meg nem is almodhatnek....
  • slapecz
    #2739
    ott a pont
  • Doma #2738
    Ez az egész vita:
  • Bucser
    #2737
    2,3,4,5: Fogadatlan prókátor:)
  • slapecz
    #2736
    1, miert ugy volt irva a komment mintha az osszes olvasonak lenne cimezve(vagy valasz gomb vagy vmi)
    2,ne te szabd mar meg ki mikor lep ki es honnan foleg ha te mar nem abban a klanban vagy
    3,sztem biztos volt mar nalad is hogy vmit mondtal(lefogyok,tobbet nem iszok)amit utolag nem tartottal be es az hogy utalod meg szanalmasabba teszi ezt az egesz ugyet
    4,esszeru oka volt arra hogy kilepjen
    5,ha teged megvalasztananak subnak barhol te azt mondanad hogy mi a f*sznak eroszakoljatok ram ezt a sz*rt ugyis kilepek 2 nap mulva?
  • Cortez Lovag
    #2735
    Mui bocsi de ez a hozzá szolás nem neked szolt

    egyepkent én ugy emléxem hogy amikor Hexi sub-leader lett az ML-ben akkor nagyon mondta hogy : igy köszöni meg ugy köszi és hogy mindig majd kiáll az ML-mellet
    hát nekem nem ugy tünt hogy itt most annyira komázná az ML-t kiváncsi vagyok mikor jácca el ezt az RA-ban
  • slapecz
    #2734
    ha te tudnad en hogy noobozom es oltom a 30 alattiakat akkor mas szemszogbe helyezned hex viselkedeset :P
  • slapecz
    #2733
    ezen en annyit latok hogy hex azt mondja hogy az egesz ML egy kepmutato bagazs
    ez hol is rossz? es mi ez a virult a feje mikor subleader lett? nem ugy nezem hogy tulsagosan virulna vmitol is