12892
  • slapecz
    #3314
    figy sztem nem kene azzal dicsekedni hogy ennyire beszukult partyzasi szokasaitok vannak,6 ember,ts es slussz
    tudod en nem csak overrel partyztam am hanem sok kulfoldivel ugyhogy azt hiszem tenyleg nagyobb tapasztalatom van mint neki...
  • slapecz
    #3313
    latom elbaszottul akarod azt a bizonyos utolso szot szal hagyom
    igen neked teljes mertekben igazad van megyek hamut szorni a fejemre
  • Chamber
    #3312
    Pénz az kell indig, nem? =)
    Nekem pl nincs elég hogy feltalizzam a full G46-om Glorious-ra... nembaj, majd a G50et fogom :P

    A botomra sem ment rá a Distinct tali legutóbb (csak +5 wis lett belőle) ;\
  • Szimbi
    #3311
    Nálunk az ölögetés úgy megy "mikor, hol", kinek éppen mihez van kedve. Ha összehozunk egy jó full partyt akkor d2-be hookozni megyünk, ha nem akkor skorpió tk vagy maszk<----ha pénz kell :D
  • Chamber
    #3310
    Ez jó volt, de most megint nincs mit olvasnom. Írjatok vmi értelmeset, mert unatkozom =)
    Szimbi teljesen átszoktatok már D2be? Vagy merre irtotok mostanában a szokásos partyddal? O_o

    Rohadt TKk nem dobnak G50et, valaki fenyítse már meg őket ;)
  • Brutal
    #3309
    "egyebkent eleg erdekes figura lehetsz ha a healelesbe ennyi oromet talasz hat hajra te tudod..."
    Hmmm...
    Brad-el én is örömemet lelem abban ha a party face-eknek nem kell állandóan szögelni (bocs mi igy hívjuk a medi használatot :)) és nyugodtak lehetnek hogy áll mögöttük valaki aki odafigyel hogy ne makkanjanak ki,ezért ők jobban tudnak a játékra,a skillek használatára,egymás támogatására figyelni...
    Lehet ezek szerint nem csak én figyelek oda ilyenekre?
  • Bucser
    #3308
    hőőő:D

    Inkább maradj picassonál:D
  • Szimbi
    #3307
    No comment! Ép lejövök a sörről és nincsenek csak kusza gondolataim amiket nem festek fel a világháló vászonára mert egy Dali kép lenne az eredménye.
  • Doma #3306
    "na mondjuk itt kezdodik hogy 7 lvl kulonbseggel miert is szallsz szembe az en tapasztalatommal,tudasommal :P"

    Tudod Mui TS powwa!
    Aztán a te tapasztalatod nem hasonlítható Sol élményeihez....

    Bocs kibic voltam csak szubjektív véleméyn
  • Bucser
    #3305
    :D:)
  • Bucser
    #3304
    Akkor csak idegesítelek kicsit jó??

    #3283:

    "adok 3 jo tanacsot
    Ne legyel CJB! Ne legyel CJB! Ne legyel CJB!"

    #3289:

    "azt mondom hogy a cjb nem ad annyit mint amennyit a hermit ad akarmilyen jatekstilus,eletfelfogas,nem vagy vercsoport"

    #3295:

    "de ugyan azokon az elmenyeken hermitkent is at lehet esni es mint mondtam az jobb..."

    #3297:

    "te szoltal hozzam eloszor,te akartal meggyozni aztan persze hogy nem hagyom hogy hulyesegeket beszelj foleg ha nem tapasztaltad..."

    NA csak ennyit ragdok ki a környezetéből:) nem akarok flamelni de aki itt rá akarja erőltetni másra a véleményét az te vagy ha végigolvasod a hozzászólásaimat mindenhol csak annyit írtam, hogy nekem jobb... Te viszont jossz azzal a nagy tapasztalatoddal (amire nagyívbe szarok) és majd jól megmondod nekem, hogy mégis mi a jobb!!! Jó lenne ha a saját kicsiny világod alapján nem általánosítanál és felfognád, hogy mindenki el tudja dönteni mit akar!!!!

    Nem szeretem, ha megppróbálják belémerőltetni azokat a gondolatokat amiket nem tartok magamnak valónak... Azt meg pláne mikor te jössz azzal hogy neked húúúú de kurva nagy Kalos tapasztalatod van és higgyek neked hogy nekem milyen szar lesz mert te tudod!!!! Te mindent Tudsz és te soha nem tévedhetsz... Nem veszed észre Mui hogy talán kicsit el kéne fogadnod más véleményét is és nem állandóan a sajátodat erőltetni?? egy szóval sem mondtam hogy jobb a CJB annyit mondtam én az szeretnék lenni és nekem illlik a szemléletemhez és lelkivilágomhoz az ilyen dolog. Ennyi. Inenntől pls Ingoráld a hozzászólásaimat mert olyat mondok, hogy beleződülsz..:OP
  • gvarga12
    #3303
    oOsSsToBaAak
  • gvarga12
    #3302
    oOsSsToBaAak
  • slapecz
    #3301
    na mondjuk itt kezdodik hogy 7 lvl kulonbseggel miert is szallsz szembe az en tapasztalatommal,tudasommal :P
    egyebkent eleg erdekes figura lehetsz ha a healelesbe ennyi oromet talasz hat hajra te tudod...
    a gyozkodes temat meg hagyjuk mar a vak is lathatja hogy te kezdted
  • Bucser
    #3300
    :D De ha megerőszakoltad és meztelenül tartottad akkor kereshetsz új healert:D pláne ha felfázik^^
  • Szimbi
    #3299
    Én nem értelek benneteket (Mui és Soli). Mit aggályoskodtok soli karaktere jelenleg az én birtokomban van és cjb lesz!!!! XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Bucser
    #3298
    De Mui nem igaz hogy nem érted...:D

    Engem nem érdekel mikor leszek 50 fogod??? csak hogy itt kezdődjön.. aztán meg nehogy már attól függjön, hogy én a "nagy" Muitaliy_hoz hozzászólhassak hogy mennyi a szintem:) Nem győzködtelek semmiről basszus csak állandóan tolod nekem, hogy a CJB szar és hogy a Hermit jobb... (engem meg őszintén nem érdekel, hogy szerinted mi a jobb mert én így ÉLVEZEM a játékot) én csak egyet nem vágok mikor még lehetett te a Hermitről miért statoltad át magad CJB-vé??? Érdekes és fogós kérdé oO

    Btw.: Azért nem játszom mostanában mivel szar a gépem különben lehet már nem 45 hanem 48 körül járnék de tudod mit??? Nem akarlak meggyőzni (nem is akartalak) csak elmondtam a véleményem aki győzköd az itt e vagy...
  • slapecz
    #3297
    nem tudom mi valtotta ki ezt a hangnemet,de emlekeztetnelek hogy te szoltal hozzam eloszor,te akartal meggyozni aztan persze hogy nem hagyom hogy hulyesegeket beszelj foleg ha nem tapasztaltad...
    nem azt mondom hogy amint 49 9 csik 99%on allsz es megolitek az ucsso mobot akkor fog elmenni a kedved
    bar ilyen tempoval meglatom mikor leszel 50 es utanna folytathatunk parbeszedet mert 44rol 50re majdnemhogy tovabb fog tartani mint 0rol 44re....
  • Bucser
    #3296
    Mui minek akarsz meggyőzni arról ami szerintem nem úgy van?? Áruld már el?? 27-es szint óta csak healelek és nekem tökéletesen megfelel:) Szerinted majd ha 50 lettem akkor Hűűű de nem lesz hozzá kedvem???

    "de ugyan azokon az elmenyeken hermitkent is at lehet esni es mint mondtam az jobb..."

    Szerintem meg nem! Fogd már fel légyszíves, hogy vannak akik nem olyan tápolóművészek mint te és nem is azért hajtanak mert az a lényeg hogy "Hűűűű mekkora a szinted??" És ennyi. Vitát rövidrezárom innentől ez a téma nem is érdekel:D
  • slapecz
    #3295
    de ugyan azokon az elmenyeken hermitkent is at lehet esni es mint mondtam az jobb...
    majd ha eljutsz 50re meglatod...
  • Chamber
    #3294
    Valami hibaüzenet esetleg?
    Vagy mit csinál ha elindítod? O_o
    Telepítsd újra az egész XPt =)
  • Bucser
    #3293
    Ez az amiben soha nem fogunk egyetérteni Mui...

    Nekem nem a lvl jelenti azt hogy elértem valamit a játékban Hanem pontosan az élmények amiken együtt mentünk át:) Ha én a levelre hajtanék már rég abbahagytam volna:D
  • Feher Tigrincs
    #3292
    Még mindig nem indul el:( pedig ujra tettem, meg minden ló.... csináltam már, de nem műxik.
    Fogalmam sincs hogy mi lehet.
  • Chamber
    #3291
    Tigris te mivel szenvedsz? O_o
    Mértnem megy a Kal?
  • Chamber
    #3290
    Épp azért kellett a skill leirás, hogy meg tudjam nézni mennyi skillpoint kell a hermitnek kb. Hátha össze lehet hozni egy normális hermitet úgyis, hogy nem resetelem az összes heal-el kapcsolatos skillt =)
    De mondom majd lvl50 közelében ráérek ezen gondolkodni, addig még sok idő van hátra :)
  • slapecz
    #3289
    ha vmire is vinni akarod ebben a jatekban(lvl) akkor a cjb szar a hermit meg ugyan annyira lehet csapatjatekos mint a cjb mert ugye annak is van healje es meg be is allhat tamadni ha arrol van szo
    azt mondom hogy a cjb nem ad annyit mint amennyit a hermit ad akarmilyen jatekstilus,eletfelfogas,nem vagy vercsoport...
  • Feher Tigrincs
    #3288
    Most rakjam ujra a játékot vagy mit csináljak? mert még mindig semmi eredmény:(
  • Bucser
    #3287
    Mui játéksrílustól függ, hogy ki mi lesz:)

    Én például utálom a monstereket gyilkolni egyedül halomba... még partyba sem fun... (Szerintem) úgyhogy inkább leszek CJB mint Hermit:)

    De azt hiszem ez is volt már beszélve.. aki nem csapatjátékos az ne menjen CJB-nek aki igen az menjen... Aki CJB akar lenni annak legyen viszonylagosan állandó partyja a Hermitnek viszont mindegy...
  • Feher Tigrincs
    #3286
    Jah, szerintem ott vagyok, de nem enged belépni a játékba:(
    Remélem nem történt veletek semmi rossz dolog.
    Pedig ma össze akartam hozni kb. 1 kockát:(
  • Doma #3285
    Még mindíg a d2ben vagy?
  • Feher Tigrincs
    #3284
    Huh de nagyon ideges vagyok most
    A ..... C.....-nál már megint .......... .
    De hál'istennek megoldottam a problémát, a szakmámnak köszönhetően.
    Vagyis nem teljesen, mert a frissítés után nem enged fel a kalra.:(
  • slapecz
    #3283
    adok 3 jo tanacsot
    Ne legyel CJB! Ne legyel CJB! Ne legyel CJB!
    azt hisszem ennyi eleg lesz, de hozzafuznem hogy 2 magyar cjb van es mindketto abbahagyta....
  • Chamber
    #3282
    Köszi, jólesz ;)
    Majd holnap áttanulmányozom meló helyett, mert most lassan megyek haza már =)

    Más:
    Valaki játszott már a JainesOutpost szervezésében működő szombat éjjeli lottón? O_o
  • Doma #3281
    Ezt találtam, remélem hasznos...
  • slapecz
    #3280
    en meg 40 voltam akkor :)
  • Chamber
    #3279
    Tud valaki esetleg egy bővebb skill leírásról? O_o
    Olyanra gondolok amiben a lvl50+ skillek is bentvannak, hogy milyen skill kell hozzájuk, hányas szint, hány szintenként lehet növelni, mennyi a maximuma, ...
    Szóval valami komplett skillfa leírás kb =)
  • Chamber
    #3278
    Általában az szeretnék lenni... aztán van amikor meg nem =)
    Inkább CJBnek vagyok statolva.
    Utoljára pl akkor nem akartam CJB lenni megint, mikor rájöttem hogy GC2höz kell GC1, tehát nem lehet resetelni az egész cure részt =/
    Cure3hoz ugyanis nemkell semmi, szóval cure1-2 resetelésével lett volna +15 skillpontom, de így... :(
    De majd ráérek karácsony fele eldönteni sztem (addigra talán leszek lvl50).
  • Doma #3277
    Chamber CJB leszel?
  • Chamber
    #3276
    Ja, gondolnám...

    Mióta meló miatt csak napi pár órát tudok játszani azóta szépen lehagy engemis mindenki
    Remélem ha meglesz végre a GC akkor majd gyorsabban tudok fejlődni jó kis partykban.
  • Bucser
    #3275
    Gondolnád, hogy mikor Szimbio kezdte én már 25 körül jártam?:D Most 10 szinttel van felettem:D