12892
  • Chamber
    #3356
    Hát ha CJB leszel akkor sztemis wisdom, legalább addig amíg cure1-2 maximumon lesz. Cure 1 gondolom már rég max nekedis (500HP), cure 2 meg 90-100 wis körül lesz az (900HP). (nekem most madárral 898HP =)
    Cure 1 már nemis eszi a manám meditation mellett. Mert ugye a meditation hatásfoka is függ a wisdomtól.
    P.S.: nekem most minden +wisdomos (belt/trinket/ring +4wis, stick +5wis), cuccok nélküli statokban nekemis egyenlőek kb (8, 67, 66, 70, 30 asszem). :D
  • Brutal
    #3355
    Nyugi pajtás én már régen rájöttem hogy soloban pl. használhatatlan vagyok.
    Én már régen beletörődtem hogy a healerem maximum partyban életkképes ugyhogy ez van.
    De ne add fel legalább próbáld meg a dolgot...
    Most azt nem tudom eldönteni hogy mit növeljek tovább wis-t vagy int-et mert most éppen egálban vagyok.
    Ha a wis-t növelem legalább manám lesz még több (most 2203) és növelem a heal skillek hatásfokát,ha intet növelek akkor meg ugye sebzés is nő,amire azért csak szükségem van valamilyen szinten...
    De szerintem marad a wisdom...
  • Chamber
    #3354
    Közben azért kiszámoltam mégvalamit:
    A soul dest. max dmg-e 135, az LB-e viszont 225 INT-nél van! =/
    Szal lehet mégsem jó 5let a lightning CJB.
    Mért ilyen játék ezis hogy 2féle sablon maget lehet bent csinálni csak? ;\
    Semmi egyénit nem enged ezsem, mert akkor használhatatlan lesz a kari úgylátom... MÉÉÉRT?
  • Brutal
    #3353
    Asszem én maradok a healingos CJB-nél lightningal :)
    Ugyis szinte a party-k 90%-át heallal töltöm
  • Chamber
    #3352
    Úgynézem kb 25 skillpointtal össze lehet hozni egy CJB-t, összes buffal(12sp)
    +summon(1) +cure 3(3) + gc2(2) +hypnotism(5) +perfect healing(1) +incr. target range(1).
    Lvl50->70ig meg kapsz 20 skillpontot, és nekem mostis van 2 vagy 3 tartalékban.
    És így megmaradhat egy elementál támadó ág kimaxolva soul destruction helyett.
    Soul dest. G2 45MP -> 450 max dmg
    LBlow G10 22MP -> 450-600 max dmg & SWave G5 86MP -> 500-1200 max dmg
    Szóval vagy ilyen lightningos CJB leszek, vagy healelős hermit... amíg nem mondjátok párezren, hogy a hibrid mage életképtelen =)
  • Chamber
    #3351
    Szép =)
    Az én csirkém meg mégcsak G16 lesz ma :/
    Pedig jól néz ki a G31 mage-csirke is =)
    Megyek keresek pantherról is képet, aztmég nem láttam...
  • gvarga12
    #3350
    hoppa az ejel talalkoztam MartinE 31-es tigrisevel eleg durvan nez ki



    ez a legjob kep amit tudtam csinalni rola korbeallta a csocselek :-)
  • gvarga12
    #3349
    na ja alexrol szerintem lemondhatunk

    tegnap meg lett 52 es a sacrifice meg egy remek commander skill ami semmire nem jo
    ad vissza kb 250-300 HP-t ennyi, tolem persze le tudja venni a 10%-ot es lassu is

    errol ennyit ha lesz job-change ko valtok vagara annak legalabb mukodnek a skilljei

    addig is megprobalok szerezni egy 2h kardot
  • slapecz
    #3348
    hat igen de attol meg o a legnagyobb :)
    az afk kicsit gyenge szo azt mondta hogy abbahagyja de visszanez neha,ennek ellenere mar 2 honapja nem lattam bar nem is vagyok tul sokat online...
  • Doma #3347
    Alex egy kicsit mintha afk lenne az utóbbi időben....
  • slapecz
    #3346
    de meg mindig alex a magyar cjb magyarok mestere a kokemeny 52 lvljevel :)
    egyebkent neki is megvan az SD(G1 ami szart sem er) es csak 61(?) korul kaphato a G2 ami mar erosebb mint a sima lighting blow szoval addig erdemes betartani vmi rendes tamadast ha masra nem is, akkor rage gyujtesre
  • Bucser
    #3345
    "Magyarok közül lesz még valaki CJB vagy csak én vállalom be?"

    Asszem nem véletlenül vitatkoztam Muival lentebb:) Szóval én is CJB leszek ha meglépem az 50-et:) csak elég lassan halad:) Gépem csak egy csoffadt notebook van most amin nem megy a KAl, Szimbiék meg nem viszik ki a karimat tápolni:D

    Viszont ha CJB-vel minden buffot meg 50 feletti skillt akarsz előbb utóbb nem fog neked más támadóskill mardni csak a soul destruction. Az összes elementalis varázslat elúszik.
  • Chamber
    #3344
    Doma az a leírás is csak lvl50 alatti skilleknél részletes, képletekkel meg mindennel, de lvl50 felett... :/
    Azokról kb annyit ír mint ami a játékban is bentvan.
  • slapecz
    #3343
    a summon annyival jobb hogy joval messzebbrol fel tudod reviveolni es mint ahogy ti is emlitettetek hozzad teleportal az illeto ami tenyleg hasznos ha vmi D1 eggparty kellos kozepen meghal vki es akarod huzni folyosora vagy safe zoneba
  • Doma #3342
    Chamber a múltkori link amit adtam nem ad kielégítő választ a kérdésedre?
    Ahogy én tudom a cure nem visz el annyi skill pontot, általában csak akkor szokták resetelni a mágusok a curet, ha jég és villám varázslatot is akarnak.
    Pl splashy, hail + Lightning Summons, esetleg még néhány tűz alapú varázslat is beléphet a képbe.
    Bár sztem kérdezd meg ingame Katrynha -t vagy Doki-t bár ő nem tudom mennyit játszik. Ők mindketten hermitek és szerintem tudnak válaszolni a kérdésedre.
  • Brutal
    #3341
    Hmmm...
    Ez tényleg korrektebb lenne magas szintű skillnek ebben a formájában...
    Akkor már legalább lesz még 1 CJB haverom végre :)
  • Chamber
    #3340
    Lvl50 feletti skillekről elég szűkszavú leírásokat találtam csak eddig :/
    Annyit a játékban is ír summon-ról, hogy hozzád teleportálja a feltámsztott egyént ("a brought back to you"-t legalábbis én így értelmezem vhogy), ennyivel jobb revive-nál sztem kb. 50 Doogi közül könnyebb kihozni vkit =)
    Még lehet énis leszek CJB, de most inkább afelé a hibrid felé hajlok amit írtam. Karácsonyig még változhat :D
  • Brutal
    #3339
    Megvan még csak sokat melózik aztán ennél fogva keveset jáccik...
    Most éppen 47 asszem a srác ma este megyek vele gammázni...
    Kérdés:
    A CJB-nél a summon mennyivel jobb mint a revive?
    Mi a pozitívuma a revive-hoz képest?
    Magyarok közül lesz még valaki CJB vagy csak én vállalom be?
  • Chamber
    #3338
    Szerintetek muszály a Hermitnek többféle támadást is kimaxolni?
    Vagy életképes lehetnék úgyis ha meghagynám a lvl50 alatti cure részt, és továbbra is csak a villámot nyomatnám? O_o
    Eddigis szerettem ilyen hibrid mage lenni, jólenne folytatni így :)
    Csak lehet hogy ígymeg használhatatlan kari lesz =/
  • Chamber
    #3337
    De még az ebéd sem volt túl jó :P
    Brad, Devil még megvan vagy már nem Kalozik? O_o
    Ha megvan akkor hányas? :)
  • Brutal
    #3336
    Hétfő is van meló is van ennél rosszabb már kevés dolog lehet...
  • Chamber
    #3335
    Ja, az idő jó, van vagy 2-3 °C =)
    Csak melóba ne kéne jönni =/
  • Brutal
    #3334
    Újabb gyönyörű hétfői napra ébredtünk
  • Brutal
    #3333
    Valamiben végre egyet értünk
  • slapecz
    #3332
    ha doma feleloseggel vegzi a munkajat akkor az utolso 3 hszt torli...
    gondolom most jon a szokasos "nekem te csak ne parancsolgassal" amire hivatkozva nem fogja kitorolni de nekem mindegy
  • Cortez Lovag
    #3331
  • Cortez Lovag
    #3330
    nem lehet innen valahogy bannolni?


    létszi létszi PLEASE SZÉPEN KÉRLEK !!!!!!! KÖSS BELEEEEEE -----AKAROM-----!!!!!!!!!!!
  • Cortez Lovag
    #3329
    mui
  • Bucser
    #3327
    "aki egy ilyen fajta jatekkal jatszik muszaly hogy legyen vmi celja (uj ruha,uj fegyver,uj skill) nem ugy mint soli hogy teng mint a marha azt elvan..."

    Barátom majdnem írtam valami nagyon csúnyát neked:) de tudod mit?? Csinálj amit akarsz... Az önző kis világodból nem kilátva nem csoda, hogy nem veszed észre azt, hogy nem mindenki azért csinál egy féle karit hogy neki jó legyen... Én azért leszek CJB mert a társaság akikkel partyzom Segít elérni ezt a célt én pedig ezzel az egész PArty hasznára válok.. rmeélem vágod az összefüggést. Mellesleg 6 emberről beszélsz:) elég LOL mert a mi kis társaságunk a TS-en lassan 10 fős és még nem beszéltünk azokról a külföldiekről akiknek ha sólunk jönnek partyzni... Mert tudják, hogy érdemes mert mi nem lépünk le a droppal és előrre tisztázunk mindent. Lemondok a dropról ha %0-es mert a partyban másnak nagyobb szüksége van rá viszont még én soha nem találkoztam olyannal a kis társaságunkban ha valakinek szüksége lett volna valamire akkor azt mondjuk neki "Bazdmeg nem ismerlek nem kapsz semmit"

    Gondolkozz el azon Mui hogy CJBként miért nem tudtál fejlődni... Majd utána oszthatod az észt újra... engem meg hagyjál légyszíves lógva a kis "tápoló vérpistike" hozzáállásoddal... Nem tudsz rólam semmit és ha szerencsénk van nem is fogsz tudni...
  • gvarga12
    #3326
    inkabb ezt olvassatok a lama flemelest meg abba lehet hagyni !!

    13E7
  • slapecz
    #3325
    vmelyik nap lattam napi es penge utolso beszelgeteset
    sosem kedveltem igazan de abban a beszelgetesben nagy igazsagokat mondott erdemes lenne tanulmanyoznotok....
  • Szimbi
    #3324
    mui csak neked:

    ShadowDi, Damarys, illa, Belgiummage.... csak egy pár + a jelenlegi klánunkból xca xander carnage... és voltak még páran akik szivesen partyztak velünk. A magyarokat fel sem sorolom. Nem kötöszködöm csak az a gyökér penge is hasonló baromságokkal b***szta fel az agyamat.
  • slapecz
    #3323
    mielott vki belekotne muszaj*
  • slapecz
    #3322
    mohaazok nem kell kioktatni mennyire hasznos,jo stb.
  • slapecz
    #3321
    ezt igy soha nem mondtam ki de nem hulyeseg
    anno en is napokat soloztam semmi party(mert nem volt) 48,49,50en mert mindenkeppen 50 akartam lenni utanna meg cure3 meg hypno
    aki egy ilyen fajta jatekkal jatszik muszaly hogy legyen vmi celja (uj ruha,uj fegyver,uj skill) nem ugy mint soli hogy teng mint a marha azt elvan...
  • Doma #3320
    Miért forgatod ki a szavaimat?
    Sehol nem jeleztem hogy csak 6 an vagyunk....
    És mivel te nem látsz a partyainkból semmit így nem értem miért ítélsz korrekt információ hiányában. Ugyanis voltak állandó külföldi emberkék akik nap mint nap KERESTEK minket hogy jönnének partyzni!
    De nyílván ezt te tudtod...
    Szal pls máskor kérdezz gondolkozz és utána alkoss véleményt htxvm
  • Chamber
    #3319
    Sztem pont annak unalmas a játék aki "ész nélkül a tápra megy".
    Ölheti folyamatosan a monstákat amikkel még épp elbír. Semmi assahunt, vagy eggparty, nem ér rá dumálni...
  • Chamber
    #3317
    <OFF>
    TS sokat dob a játékélményen függetlenül attól hogy hogyan játsszol :P
    Mikor még UT alatt TSen is voltam, csomó olyan meccs volt ahol halálra röhögtük magunkat, és senkit nem érdekelt hogy épp kikapunk közben.
    Dehát UT klánom is "FUN" klán volt, nem a CB helyezésre hajtottunk ottsem =)
    </OFF>

    Egyébként egy íjász pl staggal klikkelget monstákra, énmeg közben heal-el az íjászra... melyik az unalmasabb ? :D
  • Brutal
    #3316
    Szal szerinted aki nem ész nélkül a tápra megy annak a játék unalmas???
    Tényleg nem mind1 melyik oldalról beszélünk....
  • slapecz
    #3315
    akit healelnek annak jo aki healel annak kevesbbe izgalmas kevered hogy melyik oldalrol beszelunk