12892
  • Doma #3436


    Szerintem csak tarts pár nap/hét szünetet, aztán laggolj vissza hozzánk...
  • Brutal
    #3435
    Mától kezdve abbahagytam a Kal-t.....
    Kicsit teleszaladt a faszom a folyamatos lefagyások,dc-k,1 perces lagok és egyéb nyalánkságok miatt...
    Eddig bírtam innentől elég volt...
    Ma reggel 1 óra alatt 3x fagytam és haltam -60% kicsit azért sok...
    A játék szereverének üzemeltetőinek pedig üzenem:
    További jó játékot mindenkinek.
  • slapecz
    #3434
    na szerencsere visszakaptam az osszes cuccomat szal holnap waron ismet vadaszhat ram szimbio es andrej sok sikert kivanok nekik :)
  • Bucser
    #3433
    JA sejtettem.. imádom az ilyeneket...
  • slapecz
    #3432
    regebben sokan csinaltak azt hogy archer traitorokat/skorpikat huztak oda,ami aztan szepen levadaszott mindenkit lehet te is vmi ilyenbe csoppentel bele...
  • Chamber
    #3431
    Márcsak 1 baj van ezzel, hogy csakúgy megy a géped...
    Képzeld ha 8 napja éjjel-nappal Kaloznál... =)
  • Brutal
    #3430
    nekem már kb. 8 napja megy éjjel-nappal szal mind1 mostmár :)
  • Chamber
    #3429
    Énis ilyemire gondoltam, szal értem =)
    Kerestem már énis hasonlókat, de úgysem tetszene szülőknek hogy egész nap megy a gépem otthon :D
    Már ígyis megy egész éjjel... vmikor el kell adni a droppokat =)
  • Brutal
    #3428
    Az gázos...
  • Bucser
    #3427
    A kurva anyját ennek a kibaszott szar játéknak!!! Ez egyszerűen nem igaz!!! Kinthagyom a karimat árulni a Serk mezőknél lévő safebe erre most reggel mire ébredek?? a karim bent áll fortban nem adtam el semmit és -45% XP... ÁÁÁÁ nem kicsit vagyok ideges.. a jó kurva anyját ennek a kibaszott XP vesztegetős Módszernek.. megöli ez a fos a játékot mostmár a faszom kivan...
  • Brutal
    #3426
    Este pittyenj rám ha akarsz menni valakivel balhézni,Devil most dolgozik tehát nem lesz kivel mennem...
    A PCAnywhere egy olyan progi amivel el tudom érni az otthoni gépemet és azt látom a céges monitoron amit otthon látnék rajta és tudok okoskodni rajta...
    Huhh ez kicsit bonyesz volt remélem érted mire gondoltam.. :)
  • Chamber
    #3425
    Ilyen bh blood-ra vadászós partyba jöhetnél sztem mint múltkor.
    Majd ha lesz ma akkor szólok. (4től én biztos nem leszek, legkorábban 6tól kb)
    Ez a pcanywhere mire jó? O_o

    P.S: vki húzzon fel gyorsan lvl49re, és akkor mehetünk GC3al dungiba eggpartyzni =)
  • Brutal
    #3424
    jah leírom az elérhetőségeket is:
    skype: meloban --> brutalmelo
    otthon --> alkenonmaster
    MSN: [email protected]
    Valaki adjon nekem egy pcanywhere klienst amiben benne van a remotes opció is plz
  • Brutal
    #3423
    Nyugi hamarosan rohamléptekben elkezdek fejlődni attól függetlenül én most is mennék eggpartyra (persze olyan helyre ahol XP is esik,mert sajna egyedül nyomi vagyok :)) este 16h után mindig kereshettek mert elérhető vagyok skype-n,ingame és MSN-en is
  • Chamber
    #3422
    Jajj, lemaradt a "grat a lvluphoz" rész =)
    Szóval grat!
  • Chamber
    #3421
    Reggelt mindenkinek! (mondjuk úgyis csak 2en vagyunk Brad =)
    Huzzál bele, érjél utol minket!
    Kell a lvl45+ ember eggpartyra, ha végre lesz normális GCm. Remélem a G2 már használható lesz, bár még alig fog többet gyógyítani mint egy medi (340 körül) :/
    Azért majd kipróbáljuk :P De jövő hét végénél előbb sajna úgysem lesz meg a lvl48am ;(
  • Brutal
    #3420
    Na mind1 majd megoldom...
    Nah tegnap megléptem a lvl41-et végre!!! :)
    Mostmár belehuzok normálisan én is
  • Chamber
    #3419
    Gondolom a beállítások/windows tűzfal résznél próbálod. Elvileg ottis kell engedélyezni. Lehet az egész progit vagy csak egy portot neki. Add hozzá mind2t ha még nem tetted :D
    De ha a céges hálózat van úgy beállítva hogy ne engedjen forgalmat azon a porton, akkor sztem hiába állítgatod saját magadnál.
    Pl itt nálunk a cégnél le van tiltva az FTP port is (21es), tehát nemtudok FTPn sem fel sem letölteni =/
    Rendszergazdihoz kéne fordulnom hogy engedélyezzen nekem forgalmat a 21es porton ha FTPzni szeretnék.
  • Bucser
    #3418
    Routeren beállítottad a port forwardot???
  • Brutal
    #3417
    Chamber kellene egy kis segítség...
    Itt a cégnél be akarom állítani az Azureust egy porton keresztül...
    Hol kell engedélyeznem az adott portot hogy menjen is,ugyanis ahol én tudom ott a teszt NAT hibával visszadobja...
    A tűzfal a routren keresztül figyeli a cuccokat...
  • Chamber
    #3416
    Lol, az ilyen keylogger+trojan meg hasonló kütyüket a vírus/spyware írtók már elég jól kiszűrik... szóval most visszatértek a "hackerek" a régi DOS-os batch fileokhoz =))
    Sok hülye végigellenőrizte ezerféle vírusírtóval, amik persze nem találtak semmit, mert nem vírus. De azért a file szépen elküldte a jelszavad meg ID-d ettől függetlenül :D
    Persze ehhez olyan hülyének kell lenni hogy leszeded a filet, és elindítod az ID+jelszavaddal (több droppot igért aprogi ha ezen keresztül indítod Kal-t).
    Ezt énis csak olvastam, szal lehet nemigaz az egész, de bedobtam, hogy legyen hozzászólás :P
  • Brutal
    #3415
    Hát jah ebben igazad van...
    Mondjuk nekem éppen most nincs szükségem rá mert lekopogom jól vagyok statolva aránylag...
  • Chamber
    #3414
    Hát azért egy statreset nem lenne csalás, mivel a kóreaiaknak van egy ingyenes 20 szintenként.
    Megkaphatnánk miis legálisan ezt a lehetőséget, vagy legalább lehetne a játékban is adni/venni a rebirth követ.
  • Brutal
    #3413
    Ne máááá...
    Pedig bíztam benned :)
    Mind1 a tiszta játékot szeretem ugyis (ártatlan tekintet) :)))
  • Chamber
    #3412
    Reggelt!
    Nincs is hűvös, tegnap -2 °C volt mikor eljöttem otthonról, mameg +8 °C :P
    Kiírtam Kal-t CDre és be is hoztam, de sztem esélytelen bármitis megfejteni a fájlokból =)
  • Brutal
    #3411
    Szép jó reggelt ezen hűvös csütörtöki napon...
    Tegnap sikerült kemény 30 percet jáccanom a rohadt internetszolgáltató miatt...
  • Doma #3410
    Szerintem itt kérdezősködj, tuti fognak adni valami jó tanácsot. Remélem nem lesz gáz.
  • Slipknot
    #3409
    nem uszott a karim mert amint észrevetem nem mentem fel kalra... NOD32 vel megpróbáltam de nem irt ki semmit...
  • slapecz
    #3408
    csak nem uszott a karid? :)
  • Brutal
    #3407
    Nekem NOD32 kiszedte....
  • Slipknot
    #3406
    hiho ! lenne 1 kérdésem... Hogyan kell kiirtani keyloggerT?
  • Brutal
    #3405
    Ez nektek okos programozóknak 5 perc én úgy tudom
  • slapecz
    #3404
    a cuccod pedig megvan ne aggodjal EN nem vagyok kocsog
  • slapecz
    #3403
    alex abbahagyta,hexrol gozom nincs,doki pedig eljatszotta over accjat(?)
  • Chamber
    #3402
    Ahhoz előbb még rá kell jönni a megoldásra, csak utána tudjuk megosztani veled. :P
    Ittmeg nincsis Kal-om, szal nehéz lenne kitalálni vmi megoldást =)
  • Brutal
    #3401
    Osszátok meg velem is gyorsan programozó zsenik :)
  • Chamber
    #3400
    Jó, ez hülye kérdés volt... csak a saját gépemen tudok keverni, ha Kal szerveren is tudnék... =>
    Szóval vmi angol<->kóreai fájlok cserélgetésére gondoltál, hasonlóan mint ahogy régen is működött az ingyenes statreset? O_o
  • Doma #3399
    Nem blokkolnak ezek semmit, csak fenyegetőznek.
  • Chamber
    #3398
    Hö? Filemásolgatással? Ezt úgyérted hogy a saját gépemen keverek vmit és úgy?
    Namajd csinálok ehhez egy új accountot akkor és nekiállok kutakodni a Kal fileokban :>
    Mert ilyen miatt simán blokkolhatják az accountod nem?
  • Chamber
    #3397
    Over-t láttam pár hete. Hex is benézett vmikor, de áttért Lineage2-re :/
    D3 még nincs, éppúgy ahogy normális drop sem =)