12892
  • Chamber
    #3477
    Hát ezaz...
    Egy szerencsétlen mage mikor sebez ennyit? :D
    Lvl66on a G2 Thunder sebzése max 1500 (a min meg 600), mondjuk ezt kicsit gyorsabban nyomja el mint ijász stagot. De lvl33 meg lvl66 között 2 év különbség van (vagy több) =)
    Die archers! DIE! :P
  • Brutal
    #3476
    A nagy sz..rt :D
    Akkor nem sebezhetnék lvl33-on criticallal 1402-t :D
  • Chamber
    #3475
    Medi + kövek kb 1,5M. Szal te állsz jobban... sokkal :P
    Íjászok meg sokkal gyorsabban haladnak, kiegyensúlyozhatnák már a kasztokat... stag blow sebezhetne monjuk feleannyit vagy még kevesebbet :P
  • Brutal
    #3474
    És még te sírsz 15k medivel... :D
    Hozzám képest akkor jól állsz,bár mióta átraktam magam villámra aránylag jól bírom a szólót is,talán majd fejlődöm apránként..
    Tegnap íjásszal begurultam a 0,20 %-os XP-ken elmentem Paineket ölni,1,2%/mob :D
    Igaz fogy a medi de legalább haladok...
    Nem is döglenék meg ha nem fagynék ki állandóan
  • Chamber
    #3473
    Nekem sosem lesz pénzem G50re... kb lvl35 óta 1Men vagyok mindig =)
    Ha fölé megyek, akkor mindig elbaszom a pénzt vmire... veszem az XP köveket mindig, elbasztam mar 2 Distinct ToI-t botra... :/
    De mondjuk cuccban azért van kis tartalék: 15K medi, meg gyűjtöm már a revi + poli köveket G50 tuninghoz, hátha esik 1x :D
  • Chamber
    #3472
    Hehe, unokatesód olcsó talit szerzett... priestben láttam adtak el 4,9Mért tegnap =)
    6M jólesz egy izmos G48 botra :)
  • Brutal
    #3471
    3,2-ért vette meg uncsitesóm a talit.
    Most összesen van 6milkám ami egy G50-re se elég
    Nem mintha annyira kellene de legalább gyűjtögetek..
    Most egy darabig asszem az íjászt gyúrom fenntebb.
    Hogy mióta csinálja? Olyan 2 hónapja kb. de azóta volt egy Windows ujratelepítés is ugyhogy nem igazán értem.
    Mind1 este kiderül a dolog.
    Tegnap láttam benn voltál Tigrissel találkoztam csak meg cartman-el beszélgettem az íjász történetről,mit és hogy sokat segített,köszönet is érte
  • Chamber
    #3470
    És ezt mióta csinálja? Nem raktál vmi új drivert vagy ilyesmit, mai miatt ez lehet? :)
    Bár vszínűbb hogy Kal a szar, azzal mindig van vkinek problémája. Frissítéssel javítanak néha pár dolgot... párat meg elcsesznek =)

    Na, van már +5Md? O_o
  • Brutal
    #3469
    Tegnap újra telepítettem a Kal-t hátha az miatt fagyok ki állandóan...
    Semmi más progim nem fagy ki soha de a Kal tegnap már 15 percenként...
    Egyszerűen hirtelen megmered minden se egér se asztalra lehúzás klikkelek még párat a képernyőn és elkezd csipogni a pc speaker és off...csak a reset segít
    Remélem megoldja a dolgot a telepítés
  • Brutal
    #3468
    Remélem jóra költöd majd a lóvét
  • slapecz
    #3467
    mi volt abban a #3465-ben hogy ki kellett szedni?
  • Chamber
    #3466
    Legjobb mikor 1Mt + 10lvl-t nyersz, mert ilyen is van már =)
  • CartmanHUN
    #3464
    Nemcsak te vagy szerencsés Brutal.5 milkát küld nekem a Kalonline.
    Csak az ID-m kell nekik ,meg a jelszavam.
  • Brutal
    #3463
    hmmm...nem is rossz ötlet...
    Így legalább nem törik ha esetleg gebasz van...
    ah asszem rád hallgatok és d.u. áruba bocsátom a test...izé talizmánomat :D
  • Chamber
    #3462
    Még G45 botod van (nem?), sztem inkább ne abba rakd bele.
    G48-ba majd már mehet, mert G50ed nembiztos hogy mostanában lesz =)
    Vagy add el és vehetsz egy faxa kis "kész" G48at az árából ;)
  • Brutal
    #3461
    Fasz kivan olyan nyomott vagyok ma hogy csak na...
    Szal a fegyóm clean és azon gondolkodom hogy beleteszem persze némi polishingal fűszerezve...istenem de utállom a hétfőket....
  • Chamber
    #3460
    A Legendary még mindig ToI, és fegyverre való! =)
    Nekem az összes G46om clean, és az is lesz. Hacsak nem kezdenek el nekemis potyogni ilyen értékes cuccok :P
  • Brutal
    #3459
    Kéne mert clean a páncélom...de még nemtom...
  • Chamber
    #3458
    Brad elhasználod a Legendaryt? =)
  • Brutal
    #3457
    Na mind1 addig meg veszem a Honda alkatrészeket e-bayen amig nem tudok kalba bevásárolni :D
  • Chamber
    #3456
    Értem.
    Énis gondoltam már ilyenre hogy külön számla az ilyesmikre, amire csak annyi pénzt raksz ami kell, és akkor hiába lopják el :)
    Ezekszerint már más is gondolt rá és létezik is.

    Sztem még mindig csak VISA megy, mert azt írják azonnal bejelentik mihelyt megy MasterCard is. Énmeg nem találtam erre vonatkozó bejelentést.
  • Brutal
    #3455
    Persze hogy kaptam az ebay-en pl. ezzel vásárolok 2 hónapja átutalással és meg is kaptam a dolgokat...
    Tehát minden fasza vele...
    Csak a kal rendszere elfogadja-e az a kérdés
  • Bucser
    #3454
    Ha kaptál hozzá minden azonosítót ami egy mastercard kártyán szerepelne akkor temészetesen tudsz vele vásáorlni. kérdés, hogy ezekkel az azonosítókkal rendelkezel-e.
  • Brutal
    #3453
    Nem trükközés a dolog...
    Ez úgy müxik hogy van egy lakossági folyószámlám az OTP-nél amire csináltattam egy webkártyát...
    A webkártya nincs nálam fizikailag csak egy bankszámlaszám formájában létezik...
    Ha pénzt akarok rajta tudni,akkor a sima lakosságiról egy webes felületen tudok átteni rá pénzt amennyi éppen kell...
    Akár Euróban akár USD-ben..
    Ha pl. fizetnem kell 100 dolcsit akkor átteszem a forint számlámról,aktuális árfolyamon átváltja,kifizetem a cuccot és később nem tudnak visszaélni vele,mert ha többet akarnak leemelni róla,akkor visszadobja hogy nincs fedezet...
    Tehát a forintszámlám biztonságban van mert el sem érik...
    De ez MasterCard és azért kérdeztem hogy lehet-e vásárolni vele.
  • Chamber
    #3452
    Mit takar ez a virtual MasterCard? Van rajt valódi pénzed vagy csak vmi trükközés ezis?
    Ha nem valódi pénz akkor próbáld ki egy új accounttal, nehogy blokkolják szegény BradBrutalt =)
  • Brutal
    #3451
    Kipróbálnám ha biztos lenne :P
  • Chamber
    #3450
    Próbáld ki ha van olyanod! =)
  • Brutal
    #3449
    Most akkor virtual MasterCard-al is lehet kalcash-t vásárolni?
    Tehát mastercard típusú kártyával vagy csak Visa-val?
  • Brutal
    #3448
    Jóvanna :P
  • Bucser
    #3447
    Persze amint kijött a mastercard verification azóta van megint csak most van egy hatalmas gond. A CCF nem valódi CCF hanem Valid kártyát lopnak és azzal használják nem úgy mint korábban, hogy kártyaszám érvényes és elfogadva jöhet is a cucc. Ezzel most a kártya eredeti tulajdonosát megkárosítják valóban sajnos:( Nem egy egyszerű átverésről van szó... de vitathatatélan ahol megjelennek az oroszok vagy kínaiak játszani ott biza bekerül a "könyebb út" is:)
  • Chamber
    #3446
    Úgy néz ki megint megy a CCF. Tegnap már 95Kért is volt poliko! (én hülye meg vettem 100Kért) =)
    Chillboy-nál (vagy vmi hasonló) 80M értékű Kalshopos cucc volt.
  • Bucser
    #3445
    num1killa összes ccf-es pénzét elkérném egy darabért:D
  • Chamber
    #3444
    Ügyes vagy... főleg hogy a Legendary az eddig ToI volt
    Pedig szép lenne egy full G50 legendary armor set... +25 all stats, stb Egyébként jóreggelt!
  • Brutal
    #3443
    Nah csak megijedt a játék és kárpótolt a lagok miatt :)
    Kaptam vasárnap 1 ToP Legendary-t azé
  • qwer2000
    #3442
    jaja :D
  • gvarga12
    #3441
    mizu anti visszahuz a szived ?
  • slapecz
    #3440
    faszan elkezdodik a war dc--> nem enged vissza :(
  • qwer2000
    #3439
    hi all!
    asszem visszatérek hozzátok :D
    anti voltam és most mégerősebb leszek :P
  • Bucser
    #3438
    Most úgyis kezdődik lassan a war aztán lagos lesz szokás szerint:) Addig is jó játékot mindenkinek:)
  • Bucser
    #3437
    jót tesz 1-1 hét szünet:) Higgy nekem:)