12892
  • JohnnyFirpo
    #3597
    Szuper jo 1 oraja nem loggol be kall
  • JohnnyFirpo
    #3596
    Nem tok segiteni. Már nincs fent a Lineage (valamiért nem loggolt be).
  • Doma #3595
    keresd ingame Natrakot asszem o tartotta vele a kapcsolatot l2ben...
  • slapecz
    #3594
    oke
    meg mindig beszelni szeretnek pengevel szoval aki barmilyen infot tud az ne fogja vissza magat
  • Doma #3593
    Mui fasz vagy nem kell ehhez kötöszködnöd, én megmondom neked
  • slapecz
    #3592
    jah es ha vki elmondana hogyan lephetek kapcsolatba pengevel annak nagyon megkoszonnem
  • slapecz
    #3591
    azt hittem hogy min 100 uzenet fog varni mire hazajovok hat tevedtem :/
    pedig azt hittem bele tudok kotni legalabb 3 emberbe hogy utanna a fejemhez vagdoshassak hogy mekkora fasz vagyok :)
  • Chamber
    #3590
    Azért ült le a fórum, mert most játsszunk Brad-el együtt =)
    Majd holnaptól meló megint, azt onnan irogatunk majd újra.
  • Feher Tigrincs
    #3589
    Kerpal is mágus!
  • Slipknot
    #3588
    kerpalt akartam irni...
  • Szimbi
    #3587
    LOOOOL Doma a vezetőnk be fog lépni hozzánk újra??? És Xca mióta knight?? Bakker vagy nagyon sokat ittam , vagy nem ismerem meg Xca-t...
  • Doma #3586
    Xca már nem jön az EEbe....
  • Slipknot
    #3585
    Modositom a hirt: nem codon fejezi be hanem ChrishMe. codon meg Xca knights vagy EE be mennek roviden ennyi...
  • Doma #3584
    Kicsit leült a forum...

    Akkor egy kis hirecske: a ForgottenFaith guild megsznűt.
    Codon valszeg abbahagyja a játékot mind a két tulajdonosával 0o
  • Killer18
    #3583
    Azthitte* hogy megfog jelenni (sry)
  • Killer18
    #3582
    Uristen, én is jót nevettem rajta, azthittem ugy megfog jelenni lol
  • slapecz
    #3581
    #2522-2526ig kva jot nevettem :)
  • SuperCharger
    #3580
    INT-et azert ne vigyétek túlzásba. Ha már minden cumóval együtt megvan a 105-110, többet nem érdemes nyomni bele, mert nem térül meg a belefektetett rengeteg statpont. Inkább wisdombe, hogy jó sokáig tudd nyomatni pihenés nélkül.
  • slapecz
    #3579
    aztan meg lestek ha 3 mobonknet ulni kell
    min 60 wis oda is elkell....
  • Killer18
    #3578
    Ez igy van Chamber, itt vagyok például én aki hermit lesz, kurva sok intel, és kevés wisdommal. Már most nagyobbat sebzek nálad ugy hogy majdnem 3 szintel nagyobb vagy mint én! De ennek igy is kell lennie. Nemde?
  • Doma #3577
    Még akkor sem tuti a boldogulás. Elég sok hermit healel 50-51es szintig mert addig szinte csak narancssárga mobokat tud egyedül ölni.
  • Chamber
    #3576
    Pff...
    Nemtok egyedül játsszani (pontosabban fejlődni), mert szartsem ér a healer mage csapat nélkül =/
    Ez van. Ha 1edül akarsz mage-el boldogulni akkor hermit, lvl50 alatt is annak megfelelő statolás: sok INT, kevés WIS =)
  • Brutal
    #3575
    Nem akarok visszamenni mert az azt jelentené hogy nem tudok boldogulni magamtól és szégyenszemre visszakéreckedem...
    Nekem senki nem mondja hogy "mi van nem bírsz egyedül jáccani?"
  • Chamber
    #3574
    Na, ezt vártam... cart napi 1x be szokott írni mostanában 2-3 óra körül =)
    Egyébként ja, másszál vissza guildba, ha gondolod. Kevesen vagyunk sajna, de vannak még talán lvl40 körül, akikkel partyzhatnál ;)
    Meg amúgyis... legalább olvashatsz guild chatet :P
  • CartmanHUN
    #3573
    Miért nem jössz vissza, vagy keresel egy jó külföldi guildot?Azoknak érte meg kilépni ,akiknek állandó partyja van.Magányos mage kisebb szinten elveszett kari,föleg ha healer a szakmája.Olyan partyt kell összehozni ami előnyös mindenkinek.Pl:most én ,Chamber és Sarukhan elég jól irtjuk az ignókat.Elötte tomb keeperezgettünk.Azelött szabaduszó voltam,meg valamikor 30 körül doggikra mentem Chamberrel.Ugy emlészem revivelt is párszor.
  • Brutal
    #3572
    Ha kell és biztos a tali helye és időpontja akkor elmegyek érted szívesen ha gondolod...
    De ahhoz tényleg biztosnak kell lennie mindennek
  • Killer18
    #3571
    Szia Brad!

    Ezt a mondatot most hogy érted? --> "Akkor akit lehet max összeszedünk ugyse jártam még Várpalotán :P"
    Ezzel most azt akarod mondani hogy jössz Várpalotára vagy mi? Mert nemtudom kiszeűrni. Írd meg hogy mit akarsz vele mondani. Köszi csá
  • Brutal
    #3570
    Építkezésen voltam kinn most értem be helyszíni bejárás volt....
    Nem fenyegetek senkit 1x-űen végeztem és kész...
    Kicsit már elegem van hogy 4 óra játékkal összeszedek 15%-ot mert 1x lefagyok és senki nem hajlandó ujraéleszteni...
    Asszem ma még gammázok egyet és utánna végeztem...
    Soha nincs értelmes party,szar dropok,fagyások,lagok és egyéb mókás dolgok amiket kapok nap mint nap....
    Az biztos hogy innentől se speedet se revivet nem adok senkinek...
  • Chamber
    #3569
    Reggelt!
    Mivan Brad már idesem írsz? :/
    Remélem csak megint fenyegeted Kalosokat, hogy kapj egy legendaryt újra =)
  • qwer2000
    #3568
    jo otlet ez a kal talalkozo!
    erre meg lehet enis felnezek majd :D
  • Brutal
    #3567
    Akkor akit lehet max összeszedünk ugyse jártam még Várpalotán :P
  • Killer18
    #3566
    Hát nemnagyon assáznak így nincs kit kinyirni, de kááááááááááár. Na mind1, majd szolunk vkinek hogy vegye aztán egy SW és kész a mulatság :)

    A Kal-partyrol az a véleményem hogy én sajnos nemtudok felmenni Pestre, mert én Várpalotán lakom, és Pest kocsival 1,5 óra, és az egy kicsit húzós lenne, és ha odérnék akkor se találnám meg azt a Erzsikés nénis Vasúti szorakozohelyet.

    Ennyi.
  • CartmanHUN
    #3565
    Senki se assázik a módositások miatt.Halál>>>maszk elvész.Igy unalmas lesz a játék..
    BlondeHu nem deformer ugy tudom,de hogy ki volt áldozat,szélhámos abból a csapatból nem derült ki egyértelmüen.
  • Chamber
    #3564
    Te kiléptél, nem kivágtunk ahogy mondtad :P
    Ha normálisnak tűnik akkor vszínű mégsem ő. Amíg nem lépnek le vmi izmosabb droppal, addig nem gond, akárkivel partyzol =)
  • Brutal
    #3563
    Nemtom de nagyon rendesnek tűnik így első körben nem rosszul jáccik és elég szerény csávó...
    Az meg nekem nem kerül semmibe ha velük jáccom...
    Én is kiléptem a klánból (igaz nem kivágtak) akkor én is megbízhatatlan vagyok? .DDDD
  • Chamber
    #3562
    BlackSilver az asszem a volt WhiteSilver.
    BlondeHu az asszem Deformer új karija talán (vagy vki másé akit kivágtunk guildból). Ha mégsem akkor bocsi =) De ha ő akkor nem partyznék vele :P
  • Brutal
    #3561
    LordPostal2 BlondeHu és Blacksilver akivel jáccottam...
    32-35 között vannak elmentünk doggizni olyan irigylésre méltó hogy 1%-ot kapnak partyba is :D
    Én meg kullogtam 0,18%-al :D
  • Chamber
    #3560
    Tegnap énis csak 70%ot haladtam, de az nekem már jónak számít sajna =/
    Vannak "új" magyar playerek? O_o
  • Brutal
    #3559
    Tegnap csak 50%-ot haladtam Braddel de nagyon élveztem a játékot végre...
    Alacsonyabb szintűekkel voltam (magyarok) de nagyon fasza kis gamma volt ma visszamegyek velük a partra ...
    Tök jó hogy végre én is segíthetek valakinek nem csak nekem segítenek
  • Brutal
    #3558
    Egy újraindítással megoldotta a dolgot,nemtom mi volt vele...