12892
  • Chamber
    #3557
    Reggelt!
    És ezt mikor dobja fel Kal? Mikor már fut egy példányban? Mert akkor nem lesz nehéz "megszerelni" =)
    Már 1/3-át elolvastam a fórumnak, szal jólenne jövő hétre újabb 2-3K hozzászólás ;-)
  • Brutal
    #3556
    Nyugi már ezt a barátnőm írta meg én nekem nem kell lefordítani.. :D
  • gvarga12
    #3555
    es mikor lesz a talalkozo ??? mert nekem akkor ugy kell repulojegyet vennem :-)

    a forumot meg mar korabban megporgettuk mi rendesen 3K hozaaszolas is valami :)

    OFF
    loller eppen most akartak nekem 1Megas DSL vonalat eladni telefonon keresztul
    szegeny telefonos kiscsaj kicsit pofara esett mikor mondtam neki mi az abra
    ON

  • plas
    #3554
  • slapecz
    #3553
    azt hiszem menni fog neki :P :)
  • plas
    #3552
    Lefordítsam...?
  • Brutal
    #3551
    do not open this window anymore

    Ezt kapom a kal indításakor :(
  • Brutal
    #3550
    Uraim és hölgyeim a helyszín ezennel eldöntetett...
    Megjelenés alkalomhoz illő öltözékben,az úri közönség mulat..
    Szponzorunk: Országos Mentőszolgálat, Budapesti Rendőr Főkapitányság
  • plas
    #3549
    Józsefvárosi Vasúti resti. Tuti hely...
    ÓcsÓjé ván minden itál! Jója kiszÓgálás is, és a társaság is szeretetre métÓ.
    Já és ne felejccsük el, hogy a tizennyócévnél fiJatalbbakat is kiszógának ottan. Ezt üzeni Erzsike, a JVR Kft. (Józsefvárosi Vasúti Resti Kft.)üzemeltetője.
  • Brutal
    #3548
    Természetesen mivel nem adhatunk alkoholt 18 évan aluliaknak (vesznek maguktól is) ezért tényleg egy olyan helyet kell keríteni ahol mindez kivitelezhető és nem atom drága...
    Aki ismeri Pestet az gondolkozhat
  • plas
    #3547
    jó, hozzatok szörpöt is! :D
  • Doma #3546
    Nah ne felejtsd el hogy van nekünk egy CorteZünk
  • plas
    #3545
    Mondjuk ez a KalOnline azért jó, mert nincsenek azok a 12éves kis atomk, mint pl a CounterStrikeban.
    Jó, ha gondoljátok máris vázolhatjuk az itallapot:
  • Brutal
    #3544
    Akkor inkább jager vagy vodka :D
  • plas
    #3543
    Naná, hogy hétvégén.
    Csak mindenkivel egyeztetni kell...
  • Doma #3542
    Nem!
    Csak pálinkázhacc :D
  • Brutal
    #3541
    Én benne vagyok a dologban de szigorúan hétvégén...
    Pest egy óra innen kocsival Devillel fel is megyünk mindenképpen...
    Egy kérdés: 25 évesen ihatok sört? :DDD
  • plas
    #3540
    Jaja itt Pesten kellene, nemtudom ki hány éves, de beülhetnénk vmi sörözőbe, iszunk valamit, dumálunk. Maximum aki 18 év alatti az csak kólázik.

    Bár lehet Harpoon-t anyukája nem engedi el Sopronból :P:P :D:DD:D:

    De tényleg aki úgy gondolja az jelezhetné itt, hogy esetleg benne lenne-e. Vagy megkérdezheti a játékban azokat is akik nem irogatnak ide, hogy ők mit gondolnak egy Kal-taliról...(most elsősorban magyarokra gondolok, nem 3DeYe, XCA-ra és társaikra:P) -Még mielőtt egypoénos kedvű egyénnek ez magaslabda lenne-
  • Brutal
    #3539
    Asszony megkapja a magáét mindig lol
    Ugyis éjszaka melózik a jövő héten tehát éjszaka lesz időm gyurmázni :D
  • Chamber
    #3538
    4 napos hétvége +téli időszámítás, szal +még1 óra =)
    Asszony megkaphatja a +1órát Brad xD

    Kal talira menjünk Londonba Napihoz, beülünk egy jókis pub-ba :P
  • Brutal
    #3537
    Kal tali nem rossz ötlet egyébként...én is benne lennék de valahol Pest környékén vagy Pesten kellene megcsinálni...
    De esetleg felajánlom a 2 szobás lakásomat is csak hát nem nagyon férünk el benne :D
  • plas
    #3536
    Látom Soladi, X3 topikban is küldöd rendesen. Szegény Jakuzát osztod. Ő volt e nemes topik megnyitója, míg Doma bá' át nem vette szerepét :))
    De tény, hogy kevés képzelőerővel van megáldva szegény feje...

    Oks Szimbi, majd Napit megkérdezem akkor. El kéne robbantanom egy XP követ, de nemhiszem, hogy 15napig folyamatosan tudnék játszani szvsz, úgyhogy majd kicsit később... Főleg, hogy jön a hosszú hétvége! Paaaaaaarty time!! :)
    Tényleg mikor csináljuk a KAL-találkozót? Egyszer volt szó róla...
    Persze csak akkor, ha van elég jelentkező rá... Megnézném, hogy néztek ki élőben
  • Brutal
    #3535
    Most lesz 4 munkaszüneti nap asszem megpróbálom az íjászomat pár szintet felhuzni ...
    Lesz idő is dögivel max asszony fog zúgolódni :D
  • Szimbi
    #3534
    plas nyugodtan besétálhatsz a gaméba mert általában mindig van valaki, bár nekem jelenleg vizsgahetem van, de hál' istennek holnap van a heti uccsó vizsga, és már csak szerdán lesz a következő. Ergo megpróbálom a pénteket megnyomni
  • Brutal
    #3533
    Én nem unatkozom mert e-könyveket olvasgatok :D
  • plas
    #3532
    Wáááá azt megtettem anno én is :)))
    Vannak köztük kedvencek :) Sőt egykét nOOb beszólás, kérdés. Köztük nálam is :D:D
    Dehát a kezdéssel járó szerencsétlenség átka...
    Nem kell senkinek a G24armor? Peddig mekkora olCkúl sztájl... Nekem is van nobbgear :P
  • Chamber
    #3531
    Jah, 2en kisajátítottuk Braddel, mivel más nemnagyon irogatott :P
    Pedig nyugodtan írhattok, mert én mostis épp az elejétől olvasom végig az egészet, mert különben halálra unnám magam :P
  • Brutal
    #3530
    Jah Chamberrel teszünk róla hála istennek mostmár nem csak mi szólunk hozzá a dolgokhoz :D
  • plas
    #3529
    Soha nem látott mértékben pörög a fórum :)))

  • Brutal
    #3528
    A felső tízezer jáccik :D
  • Bucser
    #3527
    plas egyébként szerintm lesz hely mert én nem leszek ma (tanulok) Tigris healel ha még nem lett 51 Vagy hívjátok el Chambert:) Vagy szóljatok Macának:)
  • Chamber
    #3526
    Már mért veszett volna el?
    Mondom napi most azzal nyomja, és gondolom ha mész játszani akkor visszakéred, mert kell nekedis =)
  • plas
    #3525
    Nézd, ha elveszett a kardom, legfeljebb abbahagyom végleg. :)
  • Bucser
    #3524
    reggel 5-kor leszedte az update-t viszont végig unable to connect to server volt szóval nem erpltettem. ott benne volt amit írtál tegnapelőtt hogy kékmob BUg meg assa Xp vesztés betéve meg ilyenek. azóta nem néztem:)
  • Brutal
    #3523
    Remek ....
    Akkoe kalandra föl ezen a bugos,lefagyós,dc-s,ezerni hibától hemzsegő univerzumban :D
  • Chamber
    #3522
    Hát amíg ennyi bug van, addig sztem nem érnek rá új dolgokat hozzáadni (jobbis sztem, először működjön rendesen az ami már megvan). Meg 1ébkéntis inkább a koreai szerverrel foglalkoznak, minket lesz@rnak kb :/
  • Chamber
    #3521
    Kösz. Akkor remélem csak a sok baromnak szállt el akik nem bírtak nyugton maradni és bemászkáltak az update alatt amíg 5 percekre ment a szerver =)

    Hmm, lehet visszavonták a végén teljesen az update-et a koreaiak, mert nem bírták megszerelni a szervert? Eltűnt ugyanis a főoldalról az okt 26-i server maintenc-ről szóló üzi. Lehet az lett a vége hogy vmi mentés alapján visszaállították a karbantartás előtti állapotokat =)

    Ha vki játsszik, továbbra is jöhetnek az infók ;-)
  • Brutal
    #3520
    Akkor nem igazán vagyok veszélyben mert nekem nem is volt XP kövem :D
    Valami értelmeset is leprogramoznak a kis sárgák vagy mindig csak a baromságokat kapjuk?
  • Doma #3519
    Nem voltam bent de nekem még megvan az xp kavicsom, megy még vagy 6 órát aztán helló xp kö
    Szal nem sírtam volna el magam ha törlődött volna
  • Chamber
    #3518
    Hehe, rosszhír napinak... vagy nem a te kardoddal nyomja most? =)