12892
  • Bucser
    #3678
    A SilkRoad Online elcsábított igazából:)

    Tetszik nagyon:)
  • Chamber
    #3677
    Reggelt!
    Soladi, nem hiszem el hogy még mindig lvl45 vagy :P (vagy már nem Kalozol és azért? :)
    Szimbi, még a top 100ban sem vagy nemhogy a csúcson :>
    1ébként nekemsem esik semmi megint 1-2 hete már, még G40 fegyverek sem amit be lehetne zúzni =/
  • Bucser
    #3676
    Ő nem kéri:D

    Csak jólesik néha panaszkodni:D

    igaz Szimbi?:)
  • slapecz
    #3675
    nem hinnem hogy nem segitene ki vmelyik tagja a TS-es bandanak ugye :P
  • Szimbi
    #3674
    Bár még nem biztos de már unom azt hogy több mint 3 hete nem volt olyan dropp amiből lóvét lehetne csiholni és hát elfogyott a medi lóvém is szal meg van "cenzúra" az egész!
  • Szimbi
    #3673
    Teljesen jó a kalos teljesítményem :D nekiálltam cod2-zni meg quake4-ezni csak néha látogatom a kalt.... A csúcson kell abbahagyni
  • Chamber
    #3672
    Nem akarlak elkeseríteni, de a mage lvl50en ugyanannyit ér mint 49en =/
    A hermit 53on "kezdődik" (ha villám), a CJB meg 51en. Saru is csak akkor fog jelentősen erősödni 50en ha kiütjük neki a 2kezest (+feltuningolja) :/
    De azért elnézhetünk D2be sztemis. Vannak ugyanolyan TKk mint kint, és hallottam olyat hogy ott könnyebb G50et kiütni =)
  • CartmanHUN
    #3671
    Köszi,a végtelen sok eggparty eredménye,amit inkább drop miatt csináltam valamint ,hogy felzárkózzatok.Kicsit gyanus DC volt:pont G20 100% volt a cica mikor végre vissza tudtam térni.Ha végre lvl 50-sek lesztek lerohanjuk a D2-t.
    Visszük Brutalt is krizismanagernek.
  • Chamber
    #3670
    Grat az "új" cicuhoz! és kösz az infókat ;)
    Nincs animáció a G11->21 átváltozáshoz gondolom, vagy nemtom mért vágott le =)
  • CartmanHUN
    #3669
    Sikerült az egész eggpartynkat legyilkolnom.Az volt a nagyszerü ötletem ,hogy párduc alakban lépem át a G21 szintet.Erre a Kal ledobta az egész partyt és még a helyünket is elvesztettük.
    G21 pantherröl pár info:rage fogyasztás 761,átalakulva ad +18 def pontot,van egy uj skillje ami nem sebez,az ellenség def pontjait veszi le 10mp-ig, és lassan töltődik vissza.
    G11-es átalakulás továbbra is lehetséges,sőt közlekedni erőssen ajánlott.
  • Brutal
    #3668
    A beleidet meg majd kihozza utánnad valaki a városba =)
  • Chamber
    #3667
    Hmm szép =)
    És mennyi ott a G50? 100K/db? :D
    423,525 geonja van??? LOL
    Ha lesz D3unk majd bemehettek nekem pár cuccért ;)
  • Brutal
    #3666
    ugy gondolod hogy a baloldali összes? na nee mááá
  • Doma #3665
    Némi drop a koreai szerveren....
    Mind 1db Dogi bossból esett ki a D3ban


    G50++
  • gvarga12
    #3664
    majd megcsinaljak aztan nezegethetnek, mondjuk ez titeket nem vigasztal

    itt nem lehet ahol lakom uj epitesu lakonegyed
    csicsas mint allat de messze van a telefon kozponttol ennyi

    otthon is van ilyen meg mindenhol a vilagon

    egyebkent Birminghamben 40Km-re innen vagy megkozelebb tesztelik Europaban elsokent a 24 Megas vagy mekora DSL-t elsokent
    egyik munkatarsnak mar van is, szerinted milyen ezes fogott el mikor meselte ?
  • Chamber
    #3663
    Az, hogy nem vesztenek XPt és nem dobnak cuccot. A kastélyt védő + szövetséges guildokból, ha jóltudom.
    Forduljanak fel a Kalos koreaiakkal együtt akik miatt ez így van :P
    Bejelentik, hogy 2xes XPt fognak veszíteni az assak, erre ez lesz belőle...
  • Brutal
    #3662
    30% az jó nem? =)
    Mostanában egyre sűrűbbek ezek az assa inváziók lépten-nyomon beléjük botlom nemtom mi a tosz van mostanában ezekkel...
  • Chamber
    #3661
    Énmég lecsaptam 5 botos TKt, de nem dobták amit kellett volna =)
    Viszont jött egy csapat assa... 2 lovag rush-al nekem, nem bírtam túl jól xD
    Aztán még1x kinyírt assa, szal még vesztettem 4% miután elmentetek... napi záró egyenleg: 30% :D
  • Brutal
    #3660
    Nah tegnap csak megcsináltam a tervet amit kellett 2 kocek összejött =)
  • Chamber
    #3659
    Reggelt!
    Anglia az ilyen elmaradott hely? Nem lehet használható netet köttetni? :/
  • Brutal
    #3658
    Lost tűrhető de nem egy Stargate =)
    Prison Break-ot most szedem majd belenézek
  • slapecz
    #3657
    "lost az milyen mert ha jo akkor letoltom azt is aztan megnezem
    a prison brake-et csak ajanlani tudom eleg uj de kiraly"

  • gvarga12
    #3656
    hali emberek
    remelem nektek latszik rendesen a kep a bannerben felul, mert nekem nem jelenitette meg a browser

    lost az milyen mert ha jo akkor letoltom azt is aztan megnezem
    a prison brake-et csak ajanlani tudom eleg uj de kiraly

    mostanaban miota volt a parnapos netnelkulisegem nem nagyon jatszok semmivel
    azert neha meg benezek de olyan szar maradt a netem hogy igazabol csak mail-ozni meg toltogetni jo masra ma nem igazan
    siman van 9-10 sec laggom alapbol, es erre jon meg ra neha hogy total beallok vagy kidob, nem tom mi a franc lett vele :(

    mindenkinek jo droppot
  • Brutal
    #3655
    Vezetni én is imádok csak egyszer meg kell borulni hozzá,amit én megtettem,utánna lemondtam a rallyzásról inkább =)
  • Killer18
    #3654
    Ja most akarok játszani, csak még játszani se tudok addig amig nem jössz, ezért nemtudom még akkor se nyomni amikor van egy kis időm !

    Ezért légyszives küld el legalabb a botomat mert annélkül nemtudom semmit csinálni. Igaz van egy G1-es :) de azzal semmire se megyek. :(

    Küldj el mindent, úgyis csak 24 óra mulva fogja visszaküldeni! Plzzzzzzzzzz
  • Killer18
    #3653
    Na cső
    Chamber, vasárnap amikor odaadtam a cuccaimat nem léptem fel utána , mert ugye mondtam hogy elkell mennem gyors, és elmentünk 125 helyre, szóval este értem csak haza későn, és már nemvolt időm visszamenni.
    Majd ma fentleszek talán remélem ottleszel teis amikor én, mert én megint nem leszek mindig, mert megint megyek el! IMÁDOK VEZETNI! Rallyzok mint állat és azért nem vagyok néha! Sry még1x
  • Brutal
    #3652
    Értem a dolgot akkor...
    Jövő hétig meg kell lépnem a 45-öt mindenképpen mert lesz 1 hetem arra hogy ész nélkül gyúrjam a karimat =)
  • Chamber
    #3651
    Sry, Panther+Giant. A guardianból már majd Water Dragon Blood kell :)
  • Chamber
    #3650
    Jólesz persze, mind a 30 BH blood tök ugyanaz, kiütheted mindet a facekből nyugodtan. De a seprű az mindegyik fajta doogiból más lesz, és azokat egyre ritkábban dobják, panthert+guardiant nehéz lesz már összeszedni. :)
    Úgyhogy amíg a seprűre vadászol azoknál, addig sztem még fog pár blood esni ottis (persze ha nem veszed meg a seprűket :P )
  • Brutal
    #3649
    Hehe nem az én hibám volt hogy rám respawnolt 3 doggi is...egy ideig bírtam gyógyítással de kicsit sok dmg volt egy idő után....
  • Brutal
    #3648
    Cham ez a bloodos dolog hogy megy lvl46 felett?
    Ha mondjuk én összeszedem adott szinten az összes bloodot az jó lesz későbbi szintekre is? (mivel minden szinten mást kell ölni a bloodok miatt),ha én mondjuk 46-on előre összeszedem az összeset,az jó lesz nekem a többi mission-höz is?
  • Chamber
    #3647
    Hajrá!
    Legyél gyorsan lvl50 és akkor nehezebben csapnak agyon a doogik D1ben =)
  • Brutal
    #3646
    Na jól teljesítettem a tervemet hogy hétvégén megcsinálom a lvl44-et...
    Egész szombaton melóztam,d.u. Lostot néztünk asszonyal,vasárnap d.u. estem haza anyáméktól,este volt egy party Chamékkel amikor 2x befeküdtem,tehát olyan 12%-ot fejlődtem a hétvégén :)
    De jövő héten végig szabin vagyok,tehát belehúzok a buliba =)
  • Chamber
    #3645
    Reggelt!
    KILLER, ha kellenek a cuccaid még este 5 előtt akkor jelezz vissza itt vmit. Mivel tegnap nem jöttél vissza este, nemtudtam visszaadni őket, el meg nem küldtem, mert nemtudom hogy a "gift" is visszajön-e pár óra múlva automatikusan =)

    Nekem mértnem dobnak soha semmit a rohadt doogik??? Már 17 bloodot összeszedtem, és össz egy normális drop esett azis partyban (ToI Steely) :/
  • Doma #3644
    Mondtam én ilyet? 0o
  • slapecz
    #3643
    de big handed nem dob neked multistat toikat es a jobbfajta topokat...
  • Doma #3642
    A talik a legkevesbé mobhoz köthető droppok.
    Pl a murderer ugyanúgy dobhat 6/14 magical/physical attack talit mint a big handed
    Mint ahogy pl a Madness is dobhat Glorius ToPot :D
  • Brutal
    #3641
    Ja este egyéként én is Gongra megyek meg akarok csinálni két és fél kocekot hogy meglegyen az 5,vasárnap meg a maradék egész nap táncsak összejön =)
    Legalább legyen valami értelme hátha esik tali megint valami értelmes
  • Brutal
    #3640
    Nem akartalak én semmitől eltántorítani isten ments csak közöltem a dolgot :)
  • slapecz
    #3639
    ezert gondolom hogy a topokbol is a jokat dobja...