12892
  • plas
    #3718
    Tényleg, akad még olyasvalaki aki napi szinten játszik még?
    Vagy mindenki: Silkroad, L2, CoD, stb...?
  • qwer2000
    #3717
    hali all!
    latom meg mindig sokan kaloztok :)
    en most attertem silkroadra,mert L2-ot meguntam :D
    nektek meg sok sikert kalhoz
  • CartmanHUN
    #3716
    Tessék 1 hozzászólás:Tegnap még eggpartyztam(Crow terem) egy kicsit,és kaptam egy TOI-t.
    Mighty Magical power 6/14.A többiek blue bowot és Despoticot kaptak,valamint revikőnek valókat.Szintkülönbségünk +1/-2 volt.Szerintük jó drop mindig olyannak esik aki jelentős mennyiségű geonnal rendelkezik.
  • Chamber
    #3715
    Megint tele vagyunk hozzászólásokkal látom :/
    De silkroad fórumra sem irogat senki, pedig már van új szerver :P
    Hova lett mindenki? Esetleg játsszotok fórumozás helyett? =)
  • Chamber
    #3714
    Héten ismét szerencsejátékos update-et fogunk kapni, csak most nem event-ként. Hanem egy új állandó NPCt, akivel kártyázni lehet.
    Játékhoz kell:
    - gold coin 1000 zamogeon=100 gold coin (a pénzváltó 10%ot zsebrevág)
    - az NPC "Pair Maker Master" (Fort, Pub, ill. Priestben)
    - lvl30 feletti kari
    Szabályok:
    - kaptok 1-1 kártyát, ezután kell tétet tenni, vagy kiszállsz
    - jön a második kártya... az nyer:
    - akinek pár van (ha mind2önek akkor persze a nagyobb) (ha egyenlő akkor gondolom a hülye NPC nyer :/
    - ha nincs pár akkor össze kell adni a 2 kártya értékét, és csak akkor nyersz te, ha az első számjegy neked NAGYOBB
    - ha 2 10esed van akkor 3xos pénzt nyersz

    Kalonline.com-on fent az eredeti (?angol? =)
    Csak unatkoztam és gondoltam hátha vki nemtud angolul (énsem :P )

    Ja, a message/package küldés limitje lvl20+ lesz.

    Már előre félek, hogy elkártyázom majd az összes pénzem =)
  • Chamber
    #3713
    5ig akkoris csak az alap 20%ot veszti, de mind1 mivel meg sem halhatott volna elvileg.
  • Doma #3712
    Asszem kétszer revive-al kelt fel 56-on.
  • Chamber
    #3711
    Hmm, akkor hogy vesztett szimbi 1 kockát? O_o
    Gondolom 56on azért már mindig rebit használ =)
    Akkormeg ménem 20%ot bukott???
    Bár mondjuk ha priest közepén árult akkor főleg 0 XPt veszíthetne...
  • Doma #3710
    Nem, rebivel nem nő a death count.
  • Chamber
    #3709
    Reggelt!
    Napi ezt most fordítsd vissza magyarra, addig eljutottam hogy a laurus az siker =) Hétvégén inkább Kalozom, azért nem válaszoltam eddig :P

    Ja, már rég akartam kérdezni: ha rebirth scrollt használsz akkoris nő a "death count"-od ? O_o
  • Brutal
    #3708
    Reggelt!
    Chamber és kedves barátaim segítségével tegnap este a D2-ben meglett a lvl44 is =)
    Ezen a héten meg akkor belehuzok,ha már sikerült poénból egy +9 Intelles G48-at alkotnom =)
    Valamire használjam is ha már megvan....
  • Szimbi
    #3707
    Kedves mui bent ültem a szokásos helyemen a szobortól nem messze... Andrej se érti hogy mi történt mert még ő is látta hol árultam.
  • slapecz
    #3706
    ha kozel a kapuhoz akkor megint a jo oreg ijjasz skorpik/traitorok vegeztek el a piszkos munkat...
  • Szimbi
    #3705
    na a mai napon rendkívül jól kezdődött -1 kocka (3 millió xp), és 2 levél miszerint ArCoN rámlureolt... ez mind szép és jó de én priest közepé árultam! Oo
    mindegy a f****m kivan azzal hogy szegény embert az ág is húzza!!!!

    KAL
  • gvarga12
    #3704
    hehe lassan mar te is a Xander karijat fogod jatszani ?
  • Szimbi
    #3703
    jah Brutal nálam lehet jelentekezni, de mint napi is mondotta ritkásan vagyok már... Sajnos engem is utólért azm hogy megutáljam kicsit a kalt. Néha még szórakozom vele kicsit de nem annyit mint anno. A tegnap este kivétel volt mert reggel 4-ig nyomtam mert xander odaadta a full g50-ét és hát hogy úgy mondjam ki kellett használni

    Lényeg ami a lényeg ha vagyunk akkor mehet a party!
  • gvarga12
    #3702
    hat ja mar szimbi sem nyomja ugy mint a regi szep idokben
    reggel 5-6 ig szoktunk lenni

    na ja a HUN-nak se artana benne lenni
    nem tom soha nem hallottam meg romanokat
    de ma megkerdeztem egy roman sracot es azt mondta nem hangzik romanabbul mint mikor mi magyarul beszelunk es o roman :)

    most nyomattunk balival egy kis brainstormingot es ez jott ki belole

    LaurusVelNex

    szerintem jol is hangzik kesobb akar egy nemzetkozi guildben is elmenne
    bali talalta ki hogy mi legyen en forgattam at latinra talan nem is lett olyan rossz :)

    velemenyek ?
  • Brutal
    #3701
    Hétvége van belefér =)
  • Chamber
    #3700
    Sztem azt hogy bírj ki 8-10 óra játékot egyhuzamban =)
    Legutóbbi 2 alkalommal mikor szimbivel partyztam, akkor 2kor feküdtem :D
  • ronhaven
    #3699
    fekete sereg legio nigra nincs ezen mit szepiteni
  • Brutal
    #3698
    Hol lehet jelentkezni?
    Meg mit jelent hogy hosszú távra?
  • CartmanHUN
    #3697
    Jövök az okos ötleteimmel.
    Napi:Elég románosan hangzik,én a hun hordák vagy a kalandozó magyarok valamilyen forditását ajánlanám.Akkor fosztogathattok karavánokat is.(Nomen est omen).

    Brutal:Szimbio healert keres hosszú távra,assa elleni védelem megoldott.
  • Brutal
    #3696
    Most mi a toszról van szó?????
    Két napot nem vagyok mire nagy nehezen letudom a céges dolgaimat hirtelen azt se tudom ki kivel van =)
    Cham gondolom a D2-ről lemaradtam :/
    Sajna tegnap anyagbeszt jáccottam a cégnél nem is voltam irodán,este otthon meg hulla voltam...
    Este talán beesz a fene jáccani de még az messze van =)
    Valaki mondjon valamit hogy estére lesz-e party,mert ha nem akkor nem hiszem hogy bemegyek...
  • gvarga12
    #3695
    akkor FerruCaterva valaki meg valami otlet ?

    bali szerint valami masnak kene hivni de en nem igazan tudok mas magyar jelentos hadseregrol
  • Chamber
    #3694
    Megtaláltam a félkövér itteni verzióját, dejó =)
  • Chamber
    #3693
    A Mico akkorsem áll közel a feketéhez :P Főleg vmi fellobbanást, villanást jelent.
    Na, menjünk latint tanulni, és csináljunk latinul beszélő guildot, olyan úgysem sok van sztem =)
    Hmm a proventust inkább hanyagoljuk, nagyon sok a behódol, megadja magát meg hasonló jelentése =)
    A caterva lesz az igaz (eddig kihagytál egy r-t), az jelent mindenféle csoportosulást.

    Kezdjük(?) szétoffolni a fórumot :D
    Ha vki esetleg Kalról is szeretne még beszélni, az nyugodtan vessen fel vmi témát :P

    működnek itt ilyen alap html tagek <b>?</b>
  • gvarga12
    #3692
    na ayt en se vagom hogy a
    fekete barsony szalagjelveny galleron mert pont 1 szo de az a Mico
    kozel all a feketehez ha nem is pont az

    ja szerintem is a FerruProventus eleg jol hangzik :)

    vagy a FerruCateva
  • Chamber
    #3691
    Jó 5let a latin! ;)
    A feketére énis a niger-t találom mindenhol, azmeg nem lenne túl jó igaz?! =)
    mico az tök más, vmi 500adik jelentése: fekete bársony szalagjelvény
    ferrugineus=barna, fekete, sötét csak ezmeg túl hosszú sztem
    hadsereg=exercitus, sereg=amiket napi is írt.
    Szal ha rövidítünk marad a FerruProventus vagy FerruExercitus kb.

    Rangok:
    tanívány, kísérő - secuutus
    vitéz - fortis
    lovag - miles militis (ez megint hosszú lehet :)
    vezér, vezető - princeps, potissimus

    Ha annyira nemis off, akkor nemiskell "bocs az offért" :P
  • gvarga12
    #3690
    en is silkezgetek (foleg mikor Sol nem emlegeti azt amirol nem beszelunk :-) )
    de nem tom mi lesz, a kalban mar nagyon bosszant hogy csak henteles van
    PvP-zni nemtudok mert mindig melozok
    a 2h meg nem igazan hatekony a commander kezeben (foleg az en netem mellett)

    a guildot meg szerintem inkabb fekete seregnek kene hivni
    de ne magyarul mert ugyse ertene senki csak mi
    az angol viszont megint nem elonyos szerintem mert mért kellene egy magyar guildot angolul elnevezni

    ezert szerintem egy holt nyelv a latin pont megfelelo lenne nem ??

    tehet a Ferru meg a Mico az ami kb a feketet jelenti a nigro-n kivul a
    Cateva Hospes es Proventus szavak pedig a sereget

    ezek megfelelo sorrendu linearis kombinacioja lehetne a Fekete Sereg latin megfeleloje

    bocs az offert de annyira talan nem is off, mert ezt a nevet barhol lehetne hasznalni kesobb, akarmelyik jatekban ( akar a Kal-ban is )

    kinek mi a velemenye ????
  • Doma #3689
    Np
  • slapecz
    #3688
    errol csak olvastam nem tunik hulyesegnek de nekem akkor sem jott be.
    ettol meg a vilag legfaszabb jateka is lehet de ha nem tetszik akkor nem tetszik
  • Bucser
    #3687
    Kérdés meddig próbáltad PVP PK systemet próbáltad-e (elsőre én is azt hittem hogy Free2 play L2 klón de mégsem). PVP-re többféle módon van lehetőség. ugye van a szimpla PK amit lvl20 utan követhetsz el bármikor városon kivül bárkit megölhetsz. A PK rendszer az egyik alapja a foglalkozásoknak is. vannak Thiefek Merchantok és Hunterek. A Thiefek Kirabolják a Merchantot a Merchant védi a szállítmányát a Hunter pedig a Merchantot és vadássza athiefeket (szinte bármikor ha meglát egy thiefet elkaphatja) A foglalkozásokkal is külön XP gyűjtés van tehát élehetsz Thief is Merchant és Hunter is egyszerre csak a szakmádban sehova nem fogsz fejlődni mert ha az egyikhez pluszt kapsz a másikból levonja:) valamint van egy tömeges duel szerű PVP mikor nem buksz XP-t és tárgyt halálkor. itt több hadseregbe is be lehet állni (olyan színű köppenyt veszel fel) és akkor azok harcolhatnak bárhol egymás ellen akik viselnek köppenyt (különböző színűt persze)

    Ugye minden skill alapú szóval az elején nem választassz ki semmit csak hogy nő vagy pasi legyél és hogy milyen fegyverrl kezdj de ezt bármikor módosíthatod.

    Guild tljesen más mint a Kal-ban-. Itt választható leváltható a vezető. Átadható a vezetés másnak ideiglenesen vagy akár véglegesen. Itt is vannak a guildnek szintjei melyeket a guildtagok gyűjtenek mobok leölésével és Skill Experience és Síma XP mellé Guild pontokat is kapnak ami megy a Guildhez.

    Háborút lehet hirdetni másik guild ellen későbbiekre ígérnek várat és Guild questeket is.


    JA és Andr3j bocsi a hosszú offért:)
  • slapecz
    #3686
    en kiprobaltam hat nem tudom teljesen L2 beutese volt es nem tunt jobbnak mint amirol mintaztak ugyhogy inkabb uninstall :P
  • Chamber
    #3685
    Ha akikkel eddig partyztam nem lépnek akkor énsem :)
    Újítás nemtom mennyivel van bent több... vannak pacik, vmi karaván rendszer, ottis van guild war. Ma néztem utána szal még nemtudok mindent =)
    Nézd meg az oldalt (http://www.silkroadonline.net), ez alapján jobb mint Kal sztem, DE ki még nem próbáltam. Szóval még biztosan nem lépek :P
  • CartmanHUN
    #3684
    Szóval te is lelépsz?Ha csak a grafika jobb és nincs benne valami komoly játékélmény,újitás akkor én maradok itt.
  • Chamber
    #3683
    MagyarLovagok van már? O_o
    Ha váltok énis Silkre akkor oda szeretnék menni ;)
    Hozzatok össze egy jókis lovasíjász csapatot, és le kell tarolni kínát =)
  • Bucser
    #3682
    Hat az alpha teszt alatt ilyen guildek voltak hogy Meaculpa Godsarmy és szerintem hamarosan ott is lesz Hall of Fame meg ForgottenFaith:D

    Kíváncsi vagyok, hogy Elite Expo mikor lesz^^
  • Doma #3681
    A kérdést úgy tedd fel hogy hányan nem tértek át?
  • Chamber
    #3680
    Énis most néztem végig az oldalát... hát jobbnak tűnik mint Kal simán :)
    És csak most indult, nem? Szal még benne lehettek a top 100ban ha belehúztok =)
    De most hagyjuk ott a több hónapos Kal karikat? :/
    Hányan tértetek már át? O_o
  • Doma #3679
    Szimbi, még a top 100ban sem vagy nemhogy a csúcson :>
    Lol de igaz...