12892
  • Chamber
    #3762
    Hehe, 1 tippem van ami sztem jó is... DB=DataBase, az adatbázissal szórakoznak vmit. Tehát valószínűleg megint nem kapunk semmilyen lényeges játékmentben is látható update-et.
  • CartmanHUN
    #3761
    Semmi gond,Brutal.
    Állitólag ez a szerverkarbantartás megszünteti a laggot.
    Guildügyben meg elértem pengét és segit nekünk,kölcsönadja a kariját,hogy lehessen war,stb.
  • Brutal
    #3760
    Menjetek én max guildless leszek,utállom a vegyes nyelvű guildokat
  • CartmanHUN
    #3759
    Hello. This is KalOnline.

    The Regular Server Maintenance for international server is postponed until November 24, Thursday.

    The Time for Server Maintenance will be about 4 hours(from 10 AM to 2 PM in Korean Time) caused by working for DB Server.

    We wish you to understand and remember this information.

    Thanks.

    Mi az a DB szerver?.
  • CartmanHUN
    #3758
    Felvetném itt is a guild témát:Mi lenne ha csak próbaképpen átmennénk erre a hétre?Ugyis leült a játék ,jó lenne egy kis változatosság.Ha nem tetszik,visszaköltözünk.Ma beszéltem QUICKHUN al,ő is benne lenne.Még beleférnénk a war-ba is ha ma eldöntitek.
  • Chamber
    #3757
    Énmeg mostmár azértsem hagyom abba :P
    Max cartman-el 2en maradunk :)
    Tegnap sikerült kinyírnom 2 lvl45+ íjász assát is, és ez meghozta a kedvem a további fejlődéshez... megyek assahunternek =)
    Tudom énmeg lvl50 vagyok, de a mage gyenge, nincs stagom sem kábító skillem. Szal nekem jó eredmény ezis :P

    P.S: ha vkinek aki abbahagyta/felfüggesztette Kalos tevékenységét, van egy jó kis G50 botja KÖLCSÖNadhatja. Ha sikerül kiütni egy cleant akkor úgyis fel fogom azt tuningolni (már kb +11/11ig megvan hozzá raktárban a sok kő =)
  • Brutal
    #3756
    Na én is leállok 2-3 hónapra a kallal...
    Cham tudja miért, neki levezettem a gondomat....
    Ha esetleg láttok bennt hogy belogolok az max azért van mert árulok vagy csak eggelek...
    Mindenkinek további jó játékot és dropokat.
  • Bucser
    #3755
    NA én meg élek virulok csak nincs netem lassan 1 hete:( Számlatartozás miatt még kb 1 hónapig marad ez a helyzet.

    Utána meg lépek silkroadozni de ott is jól le vagyok már maradva:) egy 16-os karit hagytam ott:) csak gondoltam szólok:)
  • Chamber
    #3754
    Hát penge sajnos eléggé abbahagyta, 2 hónapja nem láttuk.
    Szóval MLben nincs se leader se subleader, mivel penge még addigsem jön be hogy kinevezzen 1et :/
    Felmerült, hogy csinálunk új guildot, de mivel kevesen vagyunk sok XPt kéne beadni fejenként, hogy összejöjjön a 16M =/
    Sokan átmentek silkroadozni sajna.
  • DarkSly
    #3753
    ja jól van, nem küldte el mégse hatszor
  • DarkSly
    #3752
    bassssszzzzzzusss, bocsi nem akartam ilyen sokszor elküldeni:( rohadt net...
  • DarkSly
    #3751
    Helló skacok!
    Küldjetek már lécci screenshotokat a klánok állásáról, vagy ide szúrjatok be vagy küldjetek mailre, kíváncsi vagyok hogy álltok :D
    Én wowoznék de nem tudok, behalt a szerverem:)
    Penge abbahagyta a Kalt? vagy mi is történt?
  • DarkSly
    #3748
    Helló skacok!
    Küldjetek már lécci screenshotokat a klánok állásáról, vagy ide szúrjatok be vagy küldjetek mailre, kíváncsi vagyok hogy álltok :D
    Én wowoznék de nem tudok, behalt a szerverem:)
    Penge abbahagyta a Kalt? vagy mi is történt?
  • gvarga12
    #3745
    ezt talaltam a minap :

    eleg humoros szerintem (angolul van)
  • slapecz
    #3744
    en nem akarok senkit megbantani de ha 49/51 lvl alatt csak ennyi ragadt ratok az reg rossz...
  • Slipknot
    #3743
    velemenyem sracok: faszsag faszsag hatan
  • SuperCharger
    #3742
    Mondtam, már, a magas inttõl nem kell csodát várni. Én helyette health-t meg wisdomot toltam, elsõsorban hp-t, ki tudja, mikor fog azon a 64 hp-n múlni a dolog.
    Chamber, felléphetsz 50-re, nem kell azonnal jobot választanod. Akkor kell majd választanod, ha beszélsz a megfelelõ NPC-vel. Addig maradhatsz simán 50-es szintű Literary Man (Woman, pontosabban).
    A Hermit meg tényleg nem csap oda akkorát, mint a lovag, ez vitathatalan. Pontosabban szólva nem tud akkorát ütni a hozzá képest jóval magasabb szörnyekbe, mint a lovag. Én 51-en csak 200-230-at sezbek a Trooperekbe. Persze, hol van az a lovagok 800-1000-es PUS-ához képest, de akkor is valami. A Hermit majd 53-54-en kezd el jól sebezni.
    A CJB-t meg nem konkrétan a buffjai miatt kell választani, hanem azért, hogy ha valaki támogató karakter akar lenni. Konkrétan Healer. A buffoknak persze nem érzõdik látványosan a hatása, de a felbuffolt emberek pl minden buffal 10%-al hamarabb ölnek meg egy szörnyet, ennyi elõnyt adnak.
  • Chamber
    #3741
    Kösz, ez megvan nekemis, ez alapján mondtam hogy semmit nem érnek...
    +8 int mennyit dob egy lvl50+ magen szted? +10 mag dmg? xD
    vagy pl +84HP... egy 3K+ HPs lovagnak ez sokat számítana ???
    Nekem ezek nevetségesen alacsonynak tűntek, főleg mivel hogy fix értéket adnak, ha %os lenne mint a madarak buffjai anno, akkor sokkal több értelme lenne sztem. Így egy lvl20as karin nagyon sokat dob, de egy lvl50en... =)

    Tegnap este beszéltem többiekkel, és őkis azt mondták sokat érnek, szóval csak nekem tűnt szarnak :P

    Azt mondd meg még légyszi hogy ez:
    XXXX: char_str + 2 + 6 * skill_grade
    kinek a STRjét veszi alapul? mert ha a sajátom akkor ezis elég szar. (ha most megnézem a skill teachernél akkor persze ott a sajátommal számol (+16STRt adna), de ha rányomom vkire akkoris ennyit ad?)
  • slapecz
    #3740
    Name: Defense Improvement

    Description: Increase the selected target's defense.
    Type: active

    Min Level: 53 Grade: 1 Add. Close Defense : 0035 Add. Log-range Defense : 0025 Lasting Time : 600 Energy used : 0072
    Min Level: 62 Grade: 2 Add. Close Defense : 0065 Add. Log-range Defense : 0045 Lasting Time : 600 Energy used : 0103

    range: 128
    charge time: 2000
    cooldown: 5000


    Name: Blessing of Strength

    Description: Increase the strength of the selected target.
    Type: active

    Min Level: 54 Grade: 1 Strength + XXXX Lasting Time : 1200 Energy used : 0096
    Min Level: 63 Grade: 2 Strength + XXXX Lasting Time : 1200 Energy used : 0128

    XXXX: char_str + 2 + 6 * skill_grade

    range: 94
    charge time: 2000
    cooldown: 5000


    Name: Blessing of Health

    Description: Increase the health of the selected target.
    Type: active

    Min Level: 54 Grade: 1 HP + XXXX Lasting Time : 1200 Energy used : 0087
    Min Level: 64 Grade: 2 HP + XXXX Lasting Time : 1200 Energy used : 0114

    XXXX: char_hth + 3 + 8 * skill_grade

    range: 94
    charge time: 2000
    cooldown: 5000


    Name: Blessing of Agility

    Description: Increase the Agility of the selected target.
    Type: active

    Min Level: 55 Grade: 1 Agility + 0011 Lasting Time : 1200 Energy used : 0093
    Min Level: 64 Grade: 2 Agility + 0019 Lasting Time : 1200 Energy used : 0119

    range: 94
    charge time: 2000
    cooldown: 5000


    Name: Blessing of Intelligence

    Description: Increase the Intelligence of the selected target.
    Type: active

    Min Level: 56 Grade: 1 Intelligence + 0008 Lasting Time : 1200 Energy used : 0100
    Min Level: 65 Grade: 2 Intelligence + 0014 Lasting Time : 1200 Energy used : 0136

    range: 94
    charge time: 2000
    cooldown: 5000


    Name: Increase of Critical Hit

    Description: Increase the appearance of Critical Hit of the selected target.
    Type: active

    Min Level: 57 Grade: 1 Critical Hit + 0005 % Lasting Time : 900 Energy used : 0110
    Min Level: 66 Grade: 2 Critical Hit + 0008 % Lasting Time : 900 Energy used : 0148

    range: 94
    charge time: 2000
    cooldown: 5000



    aki ezek utan azt mondja hogy semmit nem ernek,az hulye...
  • Doma #3739
    Persze hogy érnek valamit a CJB buffok!
  • Brutal
    #3738
    Én már más karit nem indítok inkább akkor abbahagyom nincs kedvem még 1x ennyit szenvedni
  • Chamber
    #3737
    Szóval, a helyzet az hogy szar karaktert indítottunk!? Kezdjük újra archerrel =)
    Na majd megkérdem guildban este, hogy szerintük érnek-e vmit a CJB buffok... ide már megint csak mi irogatunk :/
  • Brutal
    #3736
    Hát komolyan gondolkodom rajta hogy megjáccom csak akkor ki fog healelni a guildban magasabb szinten? =)
  • Chamber
    #3735
    Nekemis a területre ható skillek hiányoznak főként.
    CJBnek olyan nemis lesz... menjünk fagyasztós hermitnek? xD (villámnak csak lvl59en lesz chain lightning ami több mobra hat :/ )
  • Brutal
    #3734
    Sajnos igazat kell hogy adjak....
    Tegnap felraktam a gyűrűt + trinketet +4 Intre hát nem sok xar...
    Semmivel nem is sebzek többet semmivel nem vagyok jobb...
    A +9 Intes botom fog majd esetleg dobni valamit de attól se várok sokat...
    CJB buffjai se sokat kavarnak ebben igazad van csak mit tudsz tenni akkor?
    Örökké nem maradhatsz lvl49 sajnos döntened muszáj
    Komolyan azon gondolkodtam tegnap hogy átskillezem magam jégre a splasy ice miatt nekem jobban bejön mint a villám és legalább területre hat....
    Szóval annyit tudok megintcsak mondani hogy igazad van a lvl50 feletti mage nem sok szarban változik mint eddig =(
  • Chamber
    #3733
    Mellesleg ma lehetnék lvl50 ha akarnék, csak le kéne adni a questeket meg összeszedni meg 10%ot :)
    De nem akarok... a CJB szar, a hermit szintén =)

    A CJB buffjai érnek vmit? Mire megy egy íjász +11 agival? kap +1OTPt kb? azmeg lószar :/ Ugyanez magenél: +8 int... LOL
    Summon? értelmetlen... ki az a hülye aki lvl 50 után nem rebivel kel fel? :/
    A hypnotism + cure3 talán ér vmit.

    Hermitnek nem lehet qrva sok intje, mivel kell neki a 70 hea + 60-70 wis, ha nem akar 2 mobonként pihizni. Max pirosakra fog tudni szólózni -> ha partyzik akkorsem sebez a vagabond/archer mellett. Healelni viszont nem fog tudni túl hatékonyan :/

    Lehet hozzászólni/érvelni egyik-másik mellett/ellen =)
  • Brutal
    #3732
    Ne basszá fel :(((((
    Szegény Saru :(((
  • Chamber
    #3731
    Igen, ingyenes. Doma már belinkelte a hivatalos főoldalt, ott a download részben a kliens.
    Emellett kezdőknek:
    magyar: Napi oldala
    angol: Jaine's Outpost Kal HQ
    Más Kal oldalakat ne is nagyon látogass, főleg ha hacket/cheatet reklámoznak. Ilyen ugyanis nem létezik Kalhoz, ha felmész egy ilyen oldalra, akkor a TE karakteredet fogják kipakolni/ellopni!!!
  • Chamber
    #3730
    Tegnap saru akadt ki de nagyon... (miis, de mi nem annyira =)
    Végigvertük a D2 folyosóit az utolsó nagy teremig. Félúton kb elment mellettünk egy full G50 íjász (boa) és egy TKba KSeltünk kicsit (vagy ő KSelt, mind1). Lényeg, hogy a TK dobott egy G50 2kezes butterfly-t, és boa-é lett =/
    Most 2 hónapig megint nem látunk G50et sztem.
  • Brutal
    #3729
    Tegnap elég nagy volt a csönd mindenki vadul TK-t ütött vagy mi? =)
    Én meg 3 DC után meguntam inkább Csillagkapuztam megint =)
  • Doma #3728
    Szia

    A játék ingyenes ezen az oldalon van egy download gomb, ott tudod leszedni
  • LC Finntrol
    #3727
    hy all
    Ez az MMORPG ingyenes?ha igen akkor honna lehet letölteni?
  • CartmanHUN
    #3726
    Akkor éppen csúnyán visszaéltek a nevével.Én is majdnem buktam egy halom pénzt, de Chamber megmentett.
  • Brutal
    #3725
    Lvl50 körül?????????
    Lvl44 nem az körül van pajti :)))))))
    Na de tényleg jó volt az a TK party még ha drop nem is nagyon esett
  • slapecz
    #3724
    "...es mert semmi ertelmet nem latom a guildoknak. Csak a healereknek eri meg guildban lenniuk."
    eppen tul sok idom volt mondom olvasgatok picit azt mit nem talalok
    nem is ertem hogy napi hogy irhatott le ekkora orbitalis faszsagot...
  • Chamber
    #3723
    Ja, a design jobb lett... remélem tényleg nekiállnak a szerverrel is foglalkozni ;)
  • slapecz
    #3722
    egesz jo a hivatalos oldal uj designja
    lehet rajottek hogy ezzel a szerverrel is el kene kezdeni foglalkozni...
  • Chamber
    #3721
    MLben még mindig vagyunk páran napi szinten, főleg akik már lvl50 körül vannak.
    Pl: brad, cartman, killer, natrak, quick, sarukhan, spy6, én =)
    Nemrég pl 1xre megvoltunk 6an, és nagyon faxa kis D2 TK/shadow partyt nyomattunk, csak ugye ottsem esik semmi :/ (pár revikőnek való G45 ij volt a csúcs)
    Főként saru új kardjára vadászunk jelenleg, meg egyéb G50 is jól jönne persze =)
  • Doma #3720
    Szia Plas!

    Szimbioval meg Tigrissel meg viszonylag eleg gyakran előfordulunk.
    Veled mi van már megint úgy eltűntél hogy nagyon??!! :)
  • Brutal
    #3719
    Én pl. napi szinten jáccom ha éppen nincs maszekom