12892
  • qwer2000
    #3842
    hi all!
    na eljött az idő hogy énis visszatérjek :PPP
    leis szedtem mindent felraktam,csak 1 bibi volt eltűntek a karijaim :DDDD
    szal kezdtem 1 ujat és 1 régi imserős segítségével hamar feljöttem lvl 14 1 óra alatt :DDDD
    izgalmas azért :D
  • SuperCharger
    #3841
    Hát, nem működõ, jelenleg. Látom azért te is ismered azt a Murphy törvényt, "ha valami nem működik, nevezd el 1.0-nak". :)

    nekem hiányol vmi tabctl32.ocx-et... miben irtad? delphi, vb?
  • Chamber
    #3840
    Na, kész egy már működő (vagy nem? =) verzió a progimból, ha vkit érdekel:
    Skill progi v1.0

    Lassú szegény még, de majd ha lesz kedvem hozzá akkor újraírom az egészet, mert most nem lett rendesen megtervezve

    P.S: nem raktam bele keyloggert, mert nemtom hogy kell olyat írni... még
  • CartmanHUN
    #3839
    Az inixsoftnak irni...ráadásul ilyen ügyben.Sajnálom hogy Penge eltünt a Véresbe, nem ezt igérte./Remélem egyszer elolvassa ezt./Egész jó botja van Tigrisnek,biztos a Kanári szigeteken találta.
  • Chamber
    #3838
    Írtam guildleader ügyben az inixsoft-nak, erre ezt a választ kaptam (sztem ezis automata válasz):

    "Hello.
    This is KalOnline.

    We hope you to apply this message in c/s center of homepage.
    (It means that if you have the problem or some information,
    please send to us all details through c/s center in homepage.)

    Thanks."

    Mi a francnak van akkor az a rohadt e-mail címük?
    Megpróbálom most azt a C/S centert...
    Remélem arra válaszolnak normálisan, mert fogynak a zászlóim
  • Chamber
    #3837
    Nem rontod el a fórumot... legalább ír vki

    Alakul a skilles progim egyébként, csak még fel kell tölteni az adatbázist a knight skilljeivel is :)
  • Brutal
    #3836
    Üdvözöllek a való világban ez itt Magyarország tesókám!
    Grat még 1x a friss házasoknak
  • Feher Tigrincs
    #3835
    Bocsi hogy elrontom itt a hülyeséggemmel a kal fórumot
  • Feher Tigrincs
    #3834
    Nem volt kudarc csak egy hetes volt , de nagyon nagyon jó volt, minden nap szervezett nekünk egy helybéli srác valami kis programot. Szigeteket néztünk( több szigetből áll, van olyan szigete, ahol csak egyetlen család él), másztunk hegyet, múzuemokat, híres helyeket, kirándutunk, úszkáltunk, vitorláztunk( a hajón fogtak egy cápát is, eszméletlenül jó volt), búvárkodtunk( az asszony nem bírta, tehát csak én búvárkodtam).Nagyon sok helybélivel öszebarátkoztunk, megtanultam egy-két simulós latin táncot is. Volt karnevál is. Meg mény annyi minden jó dolog történt velünk, csak most nem nagyon jutnak az eszembe. Majd az idő előhozza ez emlékeket
    Kicsit rossz érzés volt hazajönni, még simán kibírtunk volna egy pár hetet.
  • Doma #3833
    Üdv itthon!
    Nocsak ekkor a kudarc volt vagy ennyire visszavágysz?

  • Feher Tigrincs
    #3832
    Hollaa
    Sziasztok, hazajöttem
  • Doma #3831
    Kártyacsalók.... hivatalosan nincsenek. Nagyon jól látod a szitut valszeg azért vesznek még mindíg 21es karit mert vannak.

    Ez a kártyás dolog, meg nem event hanem végleges újítás.

    Jah Brutálnak igaza van! Kapjuk a nagyon hasznos fejlesztéseket.
  • Cortez Lovag
    #3830
    igen azok
  • CartmanHUN
    #3829
    Még egy kérdés :A néha feltünő potionok,scrollok pl 1 órán át több agid lesz,evasionod megnő egy ideig stb,cal cash itemek?
  • CartmanHUN
    #3828
    Legalább próbálkoznak.Ez a kártyás event szerintem nem tetszik senkinek és most javitanak rajta.
    Pár kérdés:
    Nektek is üres az assa list? Régebben müködött.
    El tudjátok érni a koreai oldalt?
    Még mindig tele van kártyacsalókkal a game,azért keresnek folyton lvl21 es karikat megvételre?

  • Brutal
    #3827
    Ehh micsoda fejlesztések komolyan beleőrülök annyi jó dolgot kapunk....
  • Chamber
    #3826
    ****************************
    The Regular Maintenance time
    ****************************

    December 6 10:00AM ~ 11:30AM

    *************
    Game update
    *************

    ※ Lucky bag

    For ever 5,000 gold coins you receive from the Pair Maker Master, you will be rewarded with a lucky bag.

    - 5,000 gold coins: 1 Silver Lucky bag
    - 10,000 gold coins: 1 Gold Lucky bag

    The usage of lucky bags (activate by mouse click) will give you a chance to obtain geons, talismans, and other various different items.


    ^^ Úgylátom azt akarják hogy többen kártyázzunk :)
    Ma éjjel lesz az update, szal holnap már ki is lehet próbálni.
    Remélem megint összeomlik a szerver egy napra, és megint lesz double XP event xD

    D3ról nem szólnak semmit megint, pedig múlt hétre igértek vmi infót róla.
  • persil
    #3825
    Nagyon jó, fasza kis storyk, jó társaság lehetett:)) Jó képek^^
  • Chamber
    #3824
    Tetszett
  • Doma #3823
    Istencsászár
  • gvarga12
    #3822
    tudtam hogy valami kimarad itt a dogi temetese :) kep
  • gvarga12
    #3821
    na haller emberek

    van par jo hirem :-)

    sikeresen elkoltoztunk az eddigi albibol :)
    be a varosba es mostmar van rendes netnek nevezheto szolgaltatasunk :)
    aki tudja ki az a sanyi annak mondom hogy tole is megszabadultunk (aki nem annak mondom hogy mar nincs klotyomanonk :) )

    mivel a koltozes utan egy hetig nem volt netunk volt idom a vinyomat atbongeszni,
    hat erdekes dolgokat talaltam, ebbol teszek fel egy kettot most, remelem tetszeni fognak :

    van itt olyan hogy mi juni 11.-en

    ez meg egy BGTS juni 18. CEZA-e

    ez itt megint a mi kis csapatunk mar a balival kiegeszulve (andr3j ne nezz a party chatra inkabb :) )

    a csapat megint akcioban

    itt mestin juni 22. meg Vcdragon es NetoBR egy kepen a fene se gondolta volna hogy ezek valaha hiresek lesznek :)

    itt meg jol beleneztem a crowibaby szemebe :)

    ez meg egy jol elkapott EB

    ez pedig magicshit juni 28.-an o is dogikkal kezdte :)

    az ominozus megbeszeles pengevel (igen direkt ultem hattal neki)

    es az elmaradhatatlan :-) mindig mosolyt csal az arcomra ha latom (szerencsere Eru mielott elment csoadalkozni megfelelo lurert hagyott rank :) )

    ilyen is csak nekem volt :)

    ez pedig egy rovid tortenet :

    mar eleg rendesen becsavarodtunk a giantoknal hatul a sziklanal (allitolag itt lesz a deli atjaro az uj varoshoz, hehe mar vagy fel eve el is felejtette mindenki a mitoszokat az uj varosrol :) ) aztan Andr3j elment egy korert amit szepen berakott a sarokba hogy aztan megoljuk mint a nagyok szoktak :)
    persze a szimbinek meg nagyobb adag lure-t kellett hoznia hogy le ne maradjon :)
    itt mar asszem Andr3j beterdelt es kilepett valoszinuleg maca healja nem volt eleg vagy nem voltunk meg eleg nagyok :)
    aztan maca meg szimbi teljesen bekattantak es elkezdtek az osszes dogit oda lureolni hogy ha mar lud akkor legyen kover :)
    na en itt kezdtem feladni hogy
    elve meguszom :)
    persze meg a chief is eljott es meglatogatott minket :)
    szerencsere Sol epp akkor ert haza es eljott reviveolni, mint az utolso kepen lehet is latni :) Eru meg nem is tudom mit csinalt talan autot parkolt, vagy fuvet nyirt, vagy lovat evett nem tudom de lehet hogy a donnat dongette :) , a lenyeg hogy az akszio utan 5 percel bejott TS-re es megkerdezte hogy, "Tortent valami ?" na en akkor rohogtem magam masodszor konnyesre :)

    ez itt a laggom asszem mar egy ideje halott lehettem, de meg azret remeltem mindig remeltem, aztan persze kiderult hogy a labi fele menet mar az elso desire megolt csak nem lattam :( kicsit tavolra kop a mask eppen

    a labiban kicsit maskent jott elo a lagg egyszer csak bent talaltam magam a falban hat erdekes volt es sehogy nem is birtam kijonni, maradt a port :(

    egy kis nosztalgia pozolas over-rel meg juli 7.-en lejott hogy megmutassa a kardjat mondanom se kell hogy a kep ejfel korul keszult es Over meg akkor keszult kimenni skorpizni

    itt pedig egy Gong temetese lathato a labi bal 2-es szoba jobb hatso sarkaban,
    Bali AkA Katrynha mondja az imat, mi pedig korbealljuk az aldozatot mielott szegeny atdiffundal a labi kovei ala a dogitemetobe :)

    asszem ez a csapat eppen a 46-os szintem eleresere verodott ossze a labiban utolag is koszonet minden resztvevonek ja a kep :)

    ez pedig mar a D2-ben keszult Andr3j egy sikertelen leulest kovetoen jol beragadt a padlo ala :) kep :) mit el hulyeskedtunk itt is :)

    na a fene se gondolta volna hogy 2 orat el fogok itt szorakozni a kepekkel meg a szovegekkel, remelem megerte es tetszik a kis visszatekinto szeruseg az elmult fel evre :)
  • CartmanHUN
    #3820
    Szerintem várjunk még ezzel.Most elég jó a társaság ,de kevesen vagyunk 16 mill xp összedobásához.A játék fellendült,a sok assa miatt nincs unalmas nap.Sok az új magyar játékos is.Ha majd lesz egy stabil csapat elég contri ponttal akkor lehet tervezgetni.
  • Brutal
    #3819
    Én mondom : új klán uj vezetéssel és uj irányelvekkel....
    Szigorított limit és feltételek
  • Chamber
    #3818
    De, arról volt szó hogy odaadja a kariját, csak utána megint eltűnt... és azóta megszűnt az e-mail címe is.
    Ebben a guildban már nem lesz leader/sub sztem :/
  • Brutal
    #3817
    Nem arról volt szó hogy Penge karijával kineveztek egy subot?
  • Chamber
    #3816
    Van magyar guild: MagyarLovagok. A belépési szintlimit elvileg 30, de az neked lassan meglesz, ha tényleg aktívan játsszol. De sajna kevesen vagyunk, bár most lett felvéve pár új emberke szintén lvl30 körül.

    Ha megvan a lvl30, keress meg vmelyikőnket a játékban (cartmanHUN, ChamberHUN).
    Elrettentésként: a guildnak nincs leader-e (2-3 hónapja nem játsszik az illető a karival), sem subleader (a volt leader 5 percre sem volt képes visszajönni, hogy kinevezzen egy sub-ot :/
    Ha még mindig érdekel úgyis jelentkezel =)
  • Doma #3815
    Chief of the Traitor's Hangout Yoong-Gi
  • Doma #3814
    Lol Xca nagyon megbízik valakiben....

    A baltás sokrpi meg a Master, van egy Traitor is ami brutálisabb mint a többi, bent van a hangoutban, a skorpi meg az északnyugati részén a highlandnek.
  • CartmanHUN
    #3813
    Egy baltás skorp és egy G31 madár.

    http://www.kepfeltoltes.hu/051201/shot_2005_11_30_001_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

    http://www.kepfeltoltes.hu/051201/shot_2005_11_7_000_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

  • bacsi
    #3812
    én minden nap játszom 5-6 órát :) és nem nem vicc...aza minimum :D
    szóval lehet?
  • Brutal
    #3811
    Klán van de egy erős magon kívül nem sokan vannak aktívak :/
  • bacsi
    #3810
    sziasztok ...uj vagyok a játékban lvl 25 ös de dolgozom még ma meg lesz a 27 ...nincs valami jó magyar klán ahova lehet csatlakozni ? este ojan 8 óra felé leszek ha van irjatok már léci köszi elöre...
  • Brutal
    #3809
    Este akkor lesz party drop miatt vagy mindenki solozik mint az őrült?
  • Chamber
    #3808
    Reggelt!
    Sok XPt meg G50 droppot az event alatt! =)
    Remélem játszhatatlanul lagos a többmillió player miatt megint... majd este meglátom :)
  • Brutal
    #3807
    Ha nem dicsérnek az sem jó,ha dicsérnek az sem jó...
    Mint egy rossz szőke nő :)
  • persil
    #3806
    A cinizmus beszél belőled:P
    Na nem baj, most még elnézem xD
  • Brutal
    #3805
    Jól van naaaa nee haraaaguddjjj =)
    Tenálad nem láttam a különbséget mert mikor veled voltam vagy TK-tunk vagy Shadow-tunk és ott nem látszik a sebzés nagysága de igen,te is jobb voltál
  • persil
    #3804
    Te piszkos gazember engem anno meg sem dícsértél, mikor spy kétkezesét használtam...jól van öreg meg vagy jegyezve
    Na erre az eventre azért kíváncsi leszek...
  • Brutal
    #3803
    Tőlem...
    Nekem egész poontosan 0 XP-m van a tegnapi akció miatt de ha kell belehuzok =)