12892
  • Doma #3922
    Health és strength a fontos, bát egyesek agilityre is raknak (50pontig)
    Nézd meg ezt az oldalt, a legnagyonbb nem hivatalos oldal ami a kallal foglalkozik.
    Sok érdekesség van a forumokban és a guides almenüben is.
  • Balidani
    #3921
    értem. mire érdemes a skill fejlődéskor a pontjaimat költeni? Figyelembe véve hogy Knight vagyok fontos a wishdom és az agility is?
  • Doma #3920
    Ne is hallgas brutalra, 50 fölött a vagabond, ha csak nincs elstatolva akkor minden gond nélkül megcsapja az íjászt. Ellenben 60+on az imperial commandernek lesznek már olyan skilljei amikkel simán megver egy azonos szintű vagát.
  • Balidani
    #3919
    a picsbe akkor minek knightot csináltam? Na mindegy.
  • Brutal
    #3918
    Messze nem :)))))
    De majd rájössz a játék folyamán hogy az ijászok az ultratáposhyperkékszínűmegaman-ek :))))
  • Balidani
    #3917
    Hogy érted hogy sosem?
    Olvastam egy guide ban, hogy végsősoron a knightok a legerősebb karik a játékban, ez nem azt jelenti hogy egy olyan magas szintű knight meg tud ölni egy íjászt?
  • Chamber
    #3916
    Hát azért nem agyba főbe sztem... ugyanolyan szarul esik tali mint eddigis :P
    Mondjuk eddig volt 0.1% esélyed egy talira, most kapsz +20%ot... 0.1 x 1.2 = 0.12% esélyed lesz most! Záporozni fognak a talik xD
  • Chamber
    #3915
    Mért akarsz te bántani? :P
    Én csak az assákat ölöm, ha úgylátom elbírok velük :>
  • Brutal
    #3914
    Aztakib..ott....
    Ennyire eltorzult már ez a játék hogy agyba-főbe nyomatják a talikat????
    Még jó hogy leálltam vele...
  • Brutal
    #3913
    Íjász ellen nem is lesz esélyed sohase :)
    Ez laza tapasztalat
  • Chamber
    #3912
    4ből 1 órában esik: Snow Event
  • Balidani
    #3911
    most párbajoztam egy csajjal és 3 nyíllal megölt. Hát igen nem kell erőfelmérést végeznem hogy megmondjam hogy a karim nagyon gyenge :D (szegény)
  • Brutal
    #3910
    Jah meg magas szinten a Chamber féleket lehet vele szétrugdosni
  • Balidani
    #3909
    aha kösz :) közben elkezdett esni a hó :) már reggel is volt egy ilyen.
  • Chamber
    #3908
    Max erőfelmérésre, 1ik fél sem veszít/nyer semmit.
    Tapasztalatot nyerhetsz vele, kipróbálhatsz különféle skilleket/taktikákat a különböző kasztú/szintű emberkéken, hogy melyik a leghatásosabb. Aztán ezeket majd hasznosíthatod ha jön egy assasin és megtámad =) Mert ugye az ugyanaz mint a duel tulajdonképpen, csak ott simán megtámadhat minden figyelmeztetés nélkül, és ottmár XPt is vesztesz és kezdheted városból ha meghalsz!
    Szal erőfelmérés/assak elleni felkészülés sztem.
  • Bucser
    #3907
    Duel semmire:) Kal-ban a PVP egyik formája nem buksz XP-t nem vesztessz semmit csak felmérheted, hogy érdemes-e felvenned az assassin maskot ha az adott ürge ott van:D
  • Balidani
    #3906
    köszi! még egy idegesítő kérdés: a duel mire jó? mert dueleztem 3szor de nem nyertem semmit.
  • Chamber
    #3905
    Goby ugyanazt tudja mint a medium medicine, szóval max annyi mint az (70 geon max), de inkább olcsóbban adják, hogy az emberek ezt vegyék medi helyett. Mackrel-ről fogalmam sincs, még nem halásztam soha =)

    Az Eel meg a sea-beam van 4-5K körül max, a salmon meg vhol 500-1K körül talán, de mondom én nem halászok, nézz körül shopokban ahol ilyet árulnak :)

    Merchantnak általában semmitsem érdemes eladni, amit másis megvesz esetleg. Mondjuk a lowlvl szörnyek fejét add el annak nyugodtan (ha nem quest itemek).
    A fegyverek/armorok ára az NPCnél ugye kettős, x/y ha te veszed tőle/ill. ha adod el neki. Mindenki e közé a két ár közé lövi be a saját árait a private shopban, hogy neki megérje eladni, ill nekedis jobban megérje tőle venni mint NPCtől.
  • Balidani
    #3904
    fogtam 6 halat de ahogy látom ez édes kevés.
    mennyit ér a goby és a mackrel? És tényleg érdemes eladni a merchantnak? :S
  • Bucser
    #3903
    Igen a 100 % 1 halat jelent. Halanként számolja.
  • Balidani
    #3902
    na elmentem halászni... ez tényleg egy fél napig tart amig fog valamit. Ilyenkor amikor 100%ig töltődik kell csinálni valamit vagy megy tovább? És ilyenkor csak 1 halat fogok?
  • Balidani
    #3901
    köszi megyek és megnézem az oldalad :P remélem rajta van, hogy hogy kell halászni mert fogalmam sincs :(. Ölni egyelőre csak Demon Soldiert tudok max mert gyenge a karim.
  • Chamber
    #3900
    Ha még karbantartod az oldalad néha Napi, akkor kirakhatod rá vhova a skill progim linkjét =)
    Hátha érdekel vkit :P
  • gvarga12
    #3899
    mondjuk elmesz dolgozni :)
    unalmas de a legtobben igy csinaljak :)

    ha a jatekra gondolsz ott a hitelkartya csalas a leggyorsabb modja
    de en se tudom hogy honnan lehet szerezni mukodo CC-t :(

    ha ugy akarod csinalni hogy a rendorseg ne tartoztathasson le :)
    es meg egy kis penzmag is essen akkor menj el halaszni
    vagy olj kek meg zold szornyeket tomegesen

    ha valami jobbat tudsz vagy tud valaki akkor ne tartsa vissza magat

    egyebkent mindig mindenki penzhianyban szenved szal soha nem lesz eleg

    ja meg olyat is hallottam hogy valakinek megsikerult tornie a jatekot es vegtelen sok penzt adott maganak de lehet hogy ez csak mitosz :)

    es tudom ajanlani a weboldalam ha meg nem nezted
  • Balidani
    #3898
    lenne pár kérdésem, pl mivel lehet pénzt keresni?
  • Balidani
    #3897
    Sziasztok új vagyok a játékban.
  • Bucser
    #3896
    Haverom Chat alapján írt szociológia Szakdolgozatot:) De MMORPG-kről is lehetne Pszichológiait.
  • Chamber
    #3895
    A defenderek kapásból a kastélyban kezdenek vagy nekik is el kell rohanni narotuthból? Ha elkell akkor a legelején még megpróbálok elmászni a piramisra (a lvl59+ EA-k és csapataik akkoris megelőznek mondjuk xD )
    Később max a lépcső aljáig jutok :)
  • Szimbi
    #3894
    a 60-as szint nem segít... Rám is rámlődöznek az attackerek előszeretettel, de mikor viszafordulok és megkérem őket rendszerint vagy abbahagyják vagy megtérdelnek

    Sajnos van egy két attacker aki ebben élvezetet talál... Aki pszichológiát tanul az az ember degeneratív hajlamairól itt a kalban rendkívül szép házidolgozatot írhatna :D
  • CartmanHUN
    #3893
    Sajnos vagy nagy csoportban kellene menni ,mint a vándorhangyák vagy egy kellemes 60 as szint segitene.Szóval egyenlőre hagyhatjuk a dolgot.Amikor leszedik a zászlót, akkor ki a defender?
  • Chamber
    #3892
    Látom nem túl nagy az aktivitás erre :/
    A war sztem elég szar xD
    Sok hülye attacker egymást gyilkolja, mielőtt eljutnának a védőkig...
    De mivel ezalatt eléggé lagolt a szerver, énis ott szenvedtem a warban. Legközelebb is csak akkor leszek ott sztem, ha a lag miatt nemtudok mást csinálni.
    Regelni megéri rá, mivel nem vesztesz XPt ha assa öl meg/te halsz assaként, de elmenni már nemkell (legalábbis lvl52n én mage-el nemnagyon fogok) :)
  • Brutal
    #3891
    Az jó sok sikert hozzá
  • Chamber
    #3890
    Ok, sry a pounch-ért xD
    Temeg nyomás vissza Kalozni :P
    Cart megkapta pengét, és már be is fizetett a war-ra ;-)
  • persil
    #3889
    Ja még vmi... Nem Pounch, mert annak semmi értelme, hanem Pouch, ami zacskót, erszényt jelent! Nyomás angolt tanulni srácok=)
  • persil
    #3888
    "Neked hogyhogy nem sikerült 150 próbálkozásból semmi???"--->ahogy mondod. Kb az első 20-30 volt gold pouch, aztán akkor mondtad guild chat-en, hogy a silver-el jobbal megéri játszani.
  • Chamber
    #3887
    Hát saru nemtom te mit csináltál, 1,5Mből legalább 3-4 kisebb tali kelett volna hogy jöjjön, sőt több... Tegnap este eljátszottam még 200Kt (20 silver bigyo), miután elvileg már kijavították, és nekem még ígyis jött 2 magic powers tali + a sok szutyok cucc.

    Neked hogyhogy nem sikerült 150 próbálkozásból semmi??? lehetetlen xD
    Mined 10ből jött (vagy még jön is) egy "kisebb" tali.

    Vagy te gold pounch-al szórakoztál? O_o
  • persil
    #3886
    260k??? Barátom én 1,5 mill körüli összegről beszélek... vettem 66 ezer kis csomagot, és szó szerint az volt benne amit leírtam... a tárgyakon felül sokszor 2-3k geon de ennyi és nem több! Grat a kardhoz:)
  • Doma #3885
    Szekény Saru....

    Vigasztaljon a tudat hogy nekem 200-260kból mindössze egy legendary esett, de azt bele is rántottam a kardomba és siker
    Bezzeg a Szimbi....
  • persil
    #3884
    Nos...20 medi, 3 revi kő, 2 lucky stone, némi készpénz, 2 eel...ezt kaptam Sarukhan majdnem teljes vagyonából... Hajrá Kal csak így tovább, az igazságtalanságban első. Gratulálok:)
  • Chamber
    #3883
    ÁÁÁÁ

    "Hello.
    This is Kalonline.

    Server will be closing soon for a temporary maintainance. (04:40 PM ~ 05:00 PM Korean Time)
    Maintainance time will take approximately 20 mintues.
    Sorry for the inconvenience.
    Wishing you the best of all.
    We, KalOnline, are here to provide you with the services that would satisfy your time spendings with us."

    Ki fogják javítani sztem, álljatok le az olcsó talik árusításával!
    (bár mire ezt vki olvassa már úgyis áll a szerver xD )