12892
  • Chamber
    #4162
    Hehe, sok sikert akkor ott! ;-)
    Nem kezdek el most arról kérdezgetni mert ez nem az a fórum :)
    Kalban hányas szinten hagytad most abba?
  • Doma #4161
  • gvarga12
    #4160
    beléptem majd adok XP-t is
    de már EVE-elek nekem nagyon bejött szerintem maradok is
    csak mikor a többiek szólnak vagy megidézik a nagy vadat akkor bejövök kicsit nosztalgiázni
  • Chamber
    #4159
    Napi még Kalozol? Benne vagy Szimbiék új guildjában? O_o
  • Bucser
    #4158
    Figy chamber egy jó log nem nagy és semeddig nem tart megőrizni a mai adathordozók mellett. és egy egyhetes tranzakció logot mindenféleképpen tartanak ha valamit elkúrnának a maintenance során és vissza kéne állítani. szóval állapotmentés tuti van karbantartás előtt és ha van eszük ezeket az adatokatr archiválják és mondjuk 1 hónapra visszamenőleg megvan nekik.

    A log meg csak egy TXt file.. azt olvasni képes programot írni meg semeddig nem tart egy jó programozónak.
  • gvarga12
    #4157
    hát igen ha a Kóreai kollegák egy kis hozzáértést mutatnának akkor az egész
    SQL server már a kezdetektől fogva SSD-ken menne ott nem gond a tranzakciók logglása
    naponta lenne egy adatmentés mondjuk streamerre, ez kb. 10-20 max. 30 perc
    de akkor már nagyon sokan 100K felett játszanának a szerveren
    LTO 200/400GB Half High Internal Back-UpGen 2 (2.300 dollár)
    ha mondjuk egy ilyenre mentenének akkor egy ideig nem is kellene bővíteniük
    semmit és a kazik se túl drágák darabja 100 dolcsi szal mégegyszer 3K-ból már az egész havi adatmenés meglenne az azért már egész szép és akkor nem kellene ilyenekkel szórakozni mint most szóval 6K dollárba és egy kis hozzáértésbe került volna csak ezt elkerülni na mind1 mostmár ezt is tudják a kal készítői :)
  • Doma #4156
    Nincs is

    Volt olyan aki balhé után másnap még mindíg több 100 tod-ot árult vagy éppen másik karinál láttam kb 70 toe-t.
    Sőt még ma is látok ToE-t árulni embereket...
  • Chamber
    #4155
    Annak nem esik...
    Ezért vszínű hogy nemlesz már rollback, azt minnél előbb kellett volna megcsinálniuk, pont az ilyenek miatt.
  • Chamber
    #4154
    Ja, a msgeket lehet logolják, de 1 nap alatt az összes msg megsemmisül magától! Ha magát az üziket törölniük kell, akkor sztem a logokat sem tartják meg tovább 1-2 napnál. (bár lehet most megtartanak minednt, még átnézik :)

    Egyszerűen lehetetlen sztem hogy olyan szintű logjuk legyen amiből most ki tudnák szűrni, hogy kiket kéne ténylegesen blokkolniuk.

    Mind1, várom a fejleményeket, és figyelem milesz a kis íjászommal :P
  • CartmanHUN
    #4153
    Rollback? És ha valakinek most esik g50 cumó azzal mi lesz?
  • Doma #4152
    Nemhiszem hogy végigkövetnék ezt: cart vett talit -> elküldte nekem -> én feltaliztam a cuccot -> továbbküldtem.log

    Scroll of evasion improvement - kalshop item
  • Chamber
    #4151
    És szted logolnak minden tranzakciót ? O_o
    Tegyük fel veszel egy pimped weapont... akkor arról megmondják neked, hogy Xnek esett 2 hónapja, Y megvette tett ra par EBt amihez a köveket 5 másik playertől vette, aztán eladta, vki más húzta tovább... Egy ilyen cucchoz lehet többszáz embernek is köze ennyiből =) Nemhiszem hogy lenne kapacitás mindent logolni.

    Sztemis rollback kéne, de sztem ezek aztsem tudnak csinálni... akkormár csak eszükbe jutott volna ottis vkinek a legkézenfekvőbb 5let.
  • JohnnyFirpo
    #4150
    rollback ez ami náluk nincs ezek szerint..
  • Bucser
    #4149
    elhiszed chamber, hogy log alapján semeddig nem tart megcsinálniuk??? Csak egy jó kereső lgoritmust kell írniuk hozzá.

    Bár szvsz egy 1 hetes rollback kéne és le lehetne zárni az egészet.
  • JohnnyFirpo
    #4148
    Én jóhiszemüen vásároltam. azthittem a havazas miatt van ennyi talisman. Huh meg is irom nekik:)
  • JohnnyFirpo
    #4147
    "Scroll of perfect eva" ezt is buggal lehet megszerezni?
  • Chamber
    #4146
    Én még ígyis a tiszta kategóriába tartozom asszem, vmi cartman nevűtől vettem ToD/ToE-t, messageben küldte... már semmi illegális nincs ezen az accountomon. Nemhiszem hogy végigkövetnék ezt: cart vett talit -> elküldte nekem -> én feltaliztam a cuccot -> továbbküldtem.

    Új cucc beszerzése: kell vennem egy clean G46 mage armort+shortot, nem túl megterhelő, bár most megemelkedik az áruk kicsit sztem. (boots-ot már dupla áron vettem tegnap)
  • CartmanHUN
    #4145
    Ezt csak nem csinálják meg.Kiszúrnak azokkal is akik jóhiszemüen vásároltak.
    Azt ,hogy ToE nem létezik nem tudhattad,mint pl a Scroll of perfect eva-t se láttak még sokan,meg van pár ritka potion is amit nem is hirdetnek a honlapon.
  • JohnnyFirpo
    #4144
    Exp kövem meg lejár vazze...
    Remélem kárpotolnak.
  • Doma #4143
    Azért ne légy túl nyugodt :P
    Tény hogy nálunk is vannak akik a storageben tartották a talikat, a cuccaikat meg már felpimpelték és még mindíg aktívak.
    De ha most tényleg nekiállnak és kiszedik az összes tetves ToE-t meg az összes tetves ToEval felhúzott páncélt akkor asszem a játékosok 70% hiányos öltözetben lesz. Plusz ha bannolják az összes karit aki az elmúlt 4 napban jutott "nagyobb mennyiségű" ToD-hoz, ToA-hoz akkor az előbb említett 70% sztem gyorsan felugrik 85%-ra, szal a régi szerveren is az lesz mint az újon :P
    Sok kis núúb fog rohangászni meg még az a pár kari akik "tiszták".
  • CartmanHUN
    #4142
    Legalább izgalmas a játék.Sose tudod mi lesz 10 perc múlva.
  • CartmanHUN
    #4141
    Most telefonáltam ,hogy téged is blokkoljanak.
    Én nem variálok: 1 mert cuccok mélkül ugyse tudok mit kezdeni magammal.
    2 a végén még elvész mindenem a koreai zsenik közremüködésével.
  • Bucser
    #4140
    el van már baszva ez az egész játék....

    Már bocsánat a profán megjegyzésért.. először jöttek a CCF-erek aztán meg ez a feltörés... egyre nagyobb a káosz és nem csak a KAL világábvan hanem a GM-ek világában is....
  • Chamber
    #4139
    Csak a ToE az illegális nem?
    Sztem 0 ToE vagy 10 ToD/ToA felett blokkolhattak, vagy vmi ilyesmi, mert nekem 4ToA (egyiketsem most vettem) volt ezekközül össz. (meg a +eva/defes armorok rajt a karin) Mégsem blokkoltak.
  • Chamber
    #4138
    Hmm, most szted kell regelni a war-ra, vagy azis megmaradt és azért nem evsztünk XPt továbbrasem assaktól? O_o

    Ha újra kell regelni, akkor támadó sem lesz sok sztem xD
  • Doma #4137
    Más, kari visszaállítás....
    Ez elég kényes és vitatott kérdésnek bizonyul.
    Hallottam hogy telefnon a legtanácsosabb keresni őket mert az email elég macerás és így eltarthat a visszaállítás akar hetekig is.
    (buktuk a kastélyt, nem tudunk szövetséget csinálni, 40en mókáslesz szombaton védeni :D)
    Ellenben kalhq-n olyat olvastam hogy valakit visszaállítottak de csak a botja meg némi medi maradt neki, a többi cuccot a gmek "lenyulták", mivel telefonon kérte a visszaállítást és nem volt idő kitalálni hogy milye "legális" milye nem 0o
    (állatka, belt, trinket, gyürű hogy lehet illegális )

    Szal vannak dolgok...
  • persil
    #4136
    Sziasztok, bocs, hogy beleszólok, csak mindíg olvasgatom, hogy mi van itt

    Elárulom killer, hogy online játékban nincs csalás, nincsen kód, semmi nincs. Szemét játékosok baszhatnak át(scamm), vagy Te lehetsz hülye, hogy nem létező kódot keresel, és kiadod az adataid.

    Aki csalni akar, szarokat tölt le, az megérdemli a feltörést, de én még a kariját is törölném, és a játkból is kitiltanám örökre.

    Csak ennyi
  • Doma #4135
    Ehh nekem van 9 eva talim, noob kari storageben.
    Meg van 1x def tali az en storagemban.
    Ellenben aznap mikor a blokkolasok voltak nekem mindenem mar storageban volt. Szal lehet hogy az meguszta akinek akkor nem volt semmi "illegális" az inventoryjaban.
  • CartmanHUN
    #4134
    Ne reménykedj Quick,a sárgáknál már este fél 10 is elmúlt.
  • Chamber
    #4133
    Mennyire olcsó? Veszek pár polit ha 50K körül van xD
  • Chamber
    #4132
    Nekem csak 11es az íjászom, az még hozzád képest lowlvl xD
    És csak íja van (red tiger), meg egy G8 chest armor asszem, szal doogira még nem megyek vele :)
    De majd szerzek stag blowt, és azzal gyorsan felhúzom, azt mehetünk doogizni ;)

    Nemtudom a cuccokkal mi lesz, arra várok most, de sztem 1 hétig még simán eltart ez az egész :/
    Sztem néznek storage-et is :)
  • CartmanHUN
    #4131
    Keress csaló progit a neten,hátha most majd a karidat is viszik.
  • QuickHUN
    #4130
    Amugy álltalában tök nyugis vagyok de ugy érzem elfogy a türelmem,szombatig kapnak haladékot ,ha nem csinálják meg végzek velük:)
    Lótúrót, ma estig kapnak !!
  • QuickHUN
    #4129
    Na mi van összejovunk egy low partyra?
    Majd en healelek 10 a curom:)
    Csiribi a neve !
    Ha van cuccotok turbozott a storagbe is jo ha beteszitek!
    A cuccokrol leszedik a talikat? Ugy adják vissza sztetek?
  • Killer18
    #4128
    Hát igen szopás nekem, kösz Quick köszi hogy ennyire sajnálsz de nemkell, a marha csak a cuccaimat vette el, a jelszót nem változtatta meg! Ha már elvesz mindent a karit is vigye nem? Én legalábbis így csinálnám! Na de mind1, maradt egy g45 stick-em ami fasza, de semmi másom sincs :(, pénzem van 1k-m :D, tehát még medit sem tudok venni, persze azt is elcsórták! Nah de nemszámít! Majd lesz vhogy, asszem énis elkezdek csórogatni vhogy, lehet hogy énis csinálok egy progit, vagy esetleg te Chamber nemtudsz?, mert te programozó vagy!
  • CartmanHUN
    #4127
    Most persze olcsó a poli meg a rebirth is.
  • QuickHUN
    #4126
    De jo neked!

    A tököm ki van ezzel,mi lessz ma?
    meddig tart még?
    Most lett volna időm jaszani erre mi van hát szopás!
    Ez őrület !!
  • Chamber
    #4125
    Nem, nekem 53as magem van :)

    Csak elküldtem a +3def +3eva-s armorjat egy lowlvl accountra, szal nincs túl jó cucca jelenleg normálisan játsszani. Tegnap assakat kergettem vele végig. Ma viszont inkább az íjászom viszem fel 21re, annak több értelmét látom.

    Ha ez megvan akkormeg megpróbálok eggelni ebben a cuccban =)

    Egyébként tök szép színes most a magem... kék hairdeco/gloves/boots, piros/zöld (G42) armor, nincs shortja, szal az alap rózsaszín gatyában van xD
  • QuickHUN
    #4124
    Csako

    Chamb most te is ugy vagy mint en ?
    Mert van egy magem 26 os ma !
  • Chamber
    #4123
    Hmm, még mindig nincs blokkolva egyik accountom sem... asszem ma az ijásszal fogok nyomulni és felhúzni 21re :)
    Mage-el tegnapis csak assakkal szórakoztam, mivel nincs normális armorja :/