12892
  • Chamber
    #4122
    Ja "akkor szólt volna a nod32"... virusírtó szólt volna persze, ha vírusos, vagy keylogger esetleg!

    De ebbe a progiba gondolom meg kellett adnod az ID + passod, hogy használhasd. Ha meg kellett akkor meg ez egyáltalán nem vírus/keylogger, hanem egy sima kis progi ami elküldi az adataid vhova, amiket te önként megadtál neki :)

    Ezellen meg semmilyen progi nem fog megvédeni
  • Chamber
    #4121
    Pff, ügyes vagy...
    Nemtom hányezerszer lett elmondva mindenhol hogy ha csalni akarsz kalban akkor el fog tűnni minden cuccod (vagy esetleg az egész accountot ellopják).

    Ha vki direkt "feltöreti" magát, az ellen nincs mit tenni =)
  • QuickHUN
    #4120
    Csakany skacok,en is megkaptam a blocket a nagy fejemmel,nem gondoltam volna ,miert nem kuldtem at mashova a kurva talikat,meddig tart ? Ki tudja ,lol
    Egy emberke azt mondta lenyultak mar őket két misivel a kalshopból is,akkor 2 hhét volt a tiltás de visszakaptak mindent ,most tudtam volna jatszani a héten erre mi van ?Ez a mert nagy fejem van ,sajna Killer még rosszabbul járt,sajnállak töki,majd egyszer talizunk,ha mukszik,van egy karim addig azzal nyomom,kereslek benneteket vegyetek majd be addig amig nincs a masik pls Neve:Csiribi
    Mondjuk ez is tök jó mert meztelen de van egy 15 os madara es egy Sae Dan legendary stickje, nincs g 42 rucitok addig? Pusza skacok,UI:MiQ ugyis vissza veszlek:) es ha megint kilépsz,megint visszaveszek és igy tovább és igy tovább:)
  • Doma #4119
    kösz hogy gondoltál rám 0o
  • qwer2000
    #4118
    én már csak ott játszok :)
    old serveren eladtam a karim és ami összejött 6 milla aztmeg elosztottam :D
  • Shanton
    #4117
    Az uj serveren jatszik most valaki?
  • JohnnyFirpo
    #4116
    150k
  • Shanton
    #4115
    És mennyiert lehet megkapni a talikat? :)
  • JohnnyFirpo
    #4114
    lol masik id-vel bementem priestben evatalit meg lehet venni..
  • Killer18
    #4113
    Engem nem kúrtak fel egyszer sem! Ez az egy karim van, és most kúrtak fel, de hát nem is érdekel, ennyi volt!, most legalább nem lopja az időmet.
  • Bucser
    #4112
    hmmm.. kb 10 000 000-szor el lett mondva, hogy nincs cheat a kalhoz de te ugyanolyan hülye maradtál mint régen. Anno is felkúrtak most is.. csodálkozol még???
  • CartmanHUN
    #4111
    Nem lehet,biztos.
  • Doma #4110
    "KalOnline money cheat! ez a neve! Lehet hogy ez?"

    Ámen
  • Killer18
    #4109
    nemhiszem hogy keylogger, mert akkor szólt volna a nod32, már voltam így akkor is szólt! én valamilyen K Cheat programot szedtem le, KalOnline money cheat! ez a neve! Lehet hogy ez?
  • MiQli
    #4108
    az elsö karimat nekem is lenyulták anno.
    az 41es volt...aztán ujracsináltam...de ez már régi történet
  • CartmanHUN
    #4107
    Letöltöttél valamit ami Kal-al kapcsolatos,vagy az artmoney nevű hackerprogramot?
  • JohnnyFirpo
    #4106
    azt a kurva
  • Doma #4105
    Keylogger...
  • Killer18
    #4104
    Nah srácok, feltörtek!
    Ennek kifejezetten örülök!
    Játék közben ezt írta ki: You tried to log in with same account and game closes automatically. És azt jelenti hogy: megpróbáltál 2x bejelentkezni ugyan arra az accra a játék automatikusan bezárul.
    Hát nyalja ki aki elcsórt mindent!
    Bejelentkeztem újból és nincs semmim! Eltünt mindenem, az aromjaim, a fegyverem, az gyűrűm, öv, minden. Tojás,minden! Elvagyok teleportálva fortba, és van 1k-m!
    Rohadjon meg aki elcsórta!
    De akkor miért nem változtatta meg a jelszót? Mert érdekes betudok még mindig lépni.
    Tehát tök jó!
    Szerintetek mi lehetett?


  • Killer18
    #4103
    Engem nem bannoltak, pedig minden armoromon van +def
  • JohnnyFirpo
    #4102
    1db talim van az is egy 10/3-as str
  • JohnnyFirpo
    #4101
    nálam sem volt mar irtam
  • Shanton
    #4100
    Chamber
    Egyik accomnal nem volt TOE, csak 44 TOD, mégis megkapta a blockot.
    Feltevés cáfolva :)
  • Brutal
    #4099
    Szép halál ez a Ban Event vazze
  • Chamber
    #4098
    Na, úgytűnik csak a ToE miatt blokkoltak, ha épp volt nálad.
    ToD meg ToA eddigis volt a játékban, és nagyon valószínű hogy nem tudják tárolni minden egyes cuccról hogy azt te honnan szerezted.

    Tehát akinél volt ToE az szívott csak sztem. Ha van itt olyan akit ToE nélkül blokkoltak akkor ez a feltevés nem helyes :)

    Kérdés továbbrais, hogy ki tudják-e szűrni a +evas cuccokat (sztem igen, scak még nem értek el odáig).
    Szal sztem az ilyen cuccait rakja ki mindenki egy lowlvl accra pár napra, ha mgé megteheti ;-)
  • Bucser
    #4097
    Hammereljétek csak a mailserverüket Hadd ne kapja vissza senki a kariját:D
  • Brutal
    #4096
  • Bucser
    #4095
    zeknek?? azt sem tudják mi az a respect:D
  • JohnnyFirpo
    #4094
    Hello.

    This is KalOnline.

    The following is the detailed information of event :

    ******************
    The Great Ban Event
    ******************


  • CartmanHUN
    #4093
    Gondolhatod ,hogy az volt az első dolgom.Biztos a többi 2000 player nem irt ugyanilyen levelet.
  • JohnnyFirpo
    #4092
    [email protected] ide?
  • Doma #4091
    Nyugalom emeberek!
    Ha bannoltak írsz nekik egy kis levelet hogy mégis hogy gondolták?
    Most hogy megvan a notice az official oldalon azt mondod hogy uraim én nem tudtam hogy azok illegális talizmánok 0o
    Szal gyorsan gyorsan állítsátok vissza a karimat és akkor jóban leszünk!

    Opcionális: Ps.: respect Kal GMs crew
  • Brutal
    #4090
    Nem azért izgulok tesó hanem hogy titeket ne blokkoljanak...én amennyit belogolok...
    Nekem teljesen kimaradt ez az időszak nem is tudtam hogy megy a talihamisitás business =)
  • Chamber
    #4089
    Én még nem kapok. Remélem még 2 óráig nem fognak megtalálni, akkor majd átküldöm a talizott cuccaim egy lowlvl accountra :)
    Had blokkolják azt...
  • JohnnyFirpo
    #4088
    De azt kapok! Attol még beloggol, és tudok irkálni meg nézelödni.
  • Chamber
    #4087
    De nem kapsz kis ablakot hogy blockolva van az accountod?

    "Your Id is blocked. You can not play KAL online Only Homepage is availeble. If u have question, pls contact us at [email protected]" ilyesmit?
  • Chamber
    #4086
    Te nemis játszottál mostanában - nemvettél talit - nemvagy blockolva :)
  • JohnnyFirpo
    #4085
    Officialra be tudok jelentkezni.
  • Brutal
    #4084
    Tehát ha mondjuk az official honlapon be bírsz jelentkezni akkor nem vagy blokkolva?
  • Brutal
    #4083
    Ne basszatok fel hogy mindenkit banolnak...
    Permanensen vagy ideiglenesen?