12892
  • MiQli
    #4242
    nekem se semmi..most se
  • corey3
    #4241
    jah télleg...:DDDD
  • corey3
    #4240
    nehogymár azokat bannolják akik rendesen tisztességesek játszanak....ugy látszik a koreai japcsi sárga ferde szemük kicsit félrehúúz!:(
  • CartmanHUN
    #4239
    Tudtam ,hogy ez lesz.Most a freeboardon elkezdtem lázítani.
  • Shanton
    #4238
    HunShanton a kari neve és mellesleg egy guildben vagyunk :)
  • Shanton
    #4237
    HunShanton
  • QuickHUN
    #4236
    Hi

    Lótúró,semmi nem történt,nagyon genyák!!
    Én is blokkolva vagyok még!
    Hogy hivnak a játékban Shanton?
  • Shanton
    #4235
    Na megvolt az update, de én továbbra is blocked vagyok.
    Valakit felengedtek?
  • Doma #4234
    Lol no gond csak én is azt hittem amig varázslatosan nyakatekert mondatokkal tudomásomra nem hozta a srác hogy ő nem penge :P
  • CartmanHUN
    #4233
    Akkor megint bocs,én csak feltételeztem.Silkbe is csak azért néztem bele mert már nagyon uncsi igy bannolva.
  • Doma #4232
    Az nem penge mint utobb kiderült. Hiába kérdeztem rá forumon baszott válaszolni hogy nem ő az, szal osztva lett. (bár szvsz kettejük stilusa tök egyforma)
  • CartmanHUN
    #4231
    Én tudom,de nem irom le(bocs).A silkroad fórumban eléggé elszabadultak az indulatok...és nem akarom ezt szítani akaratlanul se.Ott Elda néven megtalálod.
    A kariját egyenlőre én szoktam használni guildkarbantartásra.
  • JohnnyFirpo
    #4230
    Tudja valaki Penge mailcimet?
  • Shanton
    #4229
    Remélem, feloldanak ...
    Bár én már nem emlékeztem pontosan mit mennyiért vettem.
    Lehet örök ban leszek? :(
  • Shanton
    #4228

    **********************************
    The Regular Maintenance time
    **********************************

    January 10 10:00AM ~ 11:30AM



    ***************
    Game update
    ***************

    - The Event (Come back to the KalOnline) is started.

    * If you want to know more information, please refer to the Notice on homepage.


    - The illegal item(Bound Zamogeon) is modified.


    - Users got illegal item(Talisman) are unblocked firstly.
    (The other blocked users will be unblocked after checking the personal information and agreement form.)

    * We will be only unblocked the users that the personal information is the same as we have.

  • Brutal
    #4227
    Basszuskulcs...
    Ez azért idegölő lehet olyan magas szinten mint te hogy ennyi játék után szívod a brokit... :(((((
  • CartmanHUN
    #4226
    Aki megúszta annak nem az inventoryjában voltak a talik, hanem berakta a storage-ba.Nekem persze az inv-be voltak.
  • Brutal
    #4225
    Pajti te is blokkolva lettél?
  • dukey42
    #4224
    új szerveren is szoktatok lenni?
  • CartmanHUN
    #4223
    Sehogyse.Ezeknek fogalmuk sincs mit akarnak,azért megy az időhúzás.A hackereket ugyse fogják elkapni,mert tuti ,hogy levédték magukat a tali akció előtt.Elég lenne ,ha egy GM mindig online lenne a játékban.Ez a tali klónozás is 3 napig ment megszakitás nélkül.Első nap Elitewarriors nevű kezdte,akkor még csak ToD volt meg ToA 150k körül.Aztán jött Dupmaster(biztos nem erre az akcióra gyártották).Végűl lovekal1 beteritett mindent(5k alatti áron),folyamatosan nyomatta az utolsó percekig.Plussz még le is irta vagy 5x ,hogy kell klónozni.Persze vett mindenki ész nélkül akár kellett neki akár nem.
  • Brutal
    #4222
    Nah hogy áll ez a blokkolás téma gyerekek? Remélem lassan mindenkiről leszedik és mehet tovább a lagonline mindenkinek,nem szopatnak meg a kis ferdeszeműek semelyik jó magyar állampolgárt =)
  • Shanton
    #4221
    Hát nem azt szedték, csak a szokásos server szarakodás. Kezd uncsi lenni, hogy nincs olyan hét ahol ne lenne legalább 2-3 bocsánatkérés, hogy jaj már megint probléma volt a Serverrel..
  • Shanton
    #4220
    Remélem most a block-ot szedik le, mert már játszhatnékom van...
  • Killer18
    #4219
    corey3: légyszives add meg az msn címed ha van, mert amint olvastam tudsz honlapot szerkeszteni, énis tudok, csak kéne egy két segítség html-ben, mert én inkább a php-ban vagyok otthon!
    Amúgy én KilleR18 vagyok a kalban lvl46-os mage-val, de mostanában nem játszok mert feltörtek, vagyis feltörtem saját magam,dehát ezt a többiek jobban tudják! :D
    Na szóval a címem: msn: [email protected]
    Előre is köszi!
  • Bucser
    #4218
    ez más hozzászólásra volt reakció....
  • corey3
    #4217
    Ha mégegyszer elaolvasod akkor megfogod tödni hogy nem fog feljönni a kalra mivel EVE-zik....nah olvasd....
  • Timbo
    #4216
    Mikor leszel fenn ??Kal on?
  • gvarga12
    #4215
    még jó hogy a fórum legtetején a kép egy link is valójában !!!
    szóval semmi URL meg hasonlók nem kellenek csak ráklikkelsz és kész
    ennél egyszerübben nem tom megcsinálni :)

    még jó hogy írtunk vagy 4K hozzászólást teljesen feleslegesen
    csak néha én meg páran olvasgatjuk nosztalgiábol
    nem baj legalább elszórakoztatjuk magunkat :)

    a kalhunt én csináltam mostanra teljesen statikus lett
    ha elolvasod a kezdő oldalon akkor láthatod hogy én már nem Kalozom elmentem EVE-elni(fizetős MMOG)
    ha csínálni akarsz egy kal oldalt a tartalmat amit az oldalamon találsz szívesen adom
    szabadon fel lehet használni csak a végén írd oda hogy kitől származik a tisztesség kedvéért :)

    a pénzszerzésről annyit hogy régen, úgy a 30-as szintig a külditárgyak elég jól fizettek sőt még utána is csak ott már nincs sok kedve kiütni az embernek
    a halászás is jó ötlet de meggazdagodni abból sem igazán lehet
    a kalban igazából semmiből nem lehet meggazdagodni csak CCF meg hekkelésből

    dukey42 krikkal ne kereskedj !!! nem éri meg át fognak verni
    a /position a te koordinátáidat adja meg(senki semmire nem használja)

    xy21 igen át lehet változni lvl 11-es állat kell hozzá magát az állatot lvl 16-on kapod meg ha megcsinálsz egy küldit, duplaklikkel bekerül a helyére ott szépen fejlődik amíg ki nem kel a többit majd ha megvan a 11-es állatod :)

    a teleport az egy tekercs és a kereskedőtől tudsz venni mindig ott ahol vagy abba a városba valót (igen először el kell a városba sétálni)
  • xy21
    #4214
    Hol a teleport???
    Ja és az átalakulásra nem válaszoltál!!
  • corey3
    #4213
    fegyvert páncélt a weapon,armor,merchantnál tudsz venni de sima átlagos kereskedöknél csak a háromnegyede átverés ezért ha ott vásárolsz kétszer söt 3x is gondold át hogy mi hogy...

    gyorsan átmenni városbol városba teleportal a legkönnyebb átmenni...sztem...vagy snassz mezei futás:DD
  • xy21
    #4212
    Olvastam hogy a karakterek a harcok alatt szörnyekké tudnak átváltozni.(Harcos tigrissé a mágus párduccá meg ilyenek)
    Ezt mikor lehet megcsinálni??
    Én most Harcos vagyok LvL7
    Ja és hogy lehet gyorsabban közlekedni a városok között???
    Van valami hajó vagy hátas??
    Ja és hol tudok jobb páncélokat venni meg kardot???
  • Bucser
    #4211
    Karikkal való kereskedést CCF-erek csinálnak.. szerintem felejtsd el sűrgősen:)

    egyyébként általában a fő karihoz kerül aki a trade-t bonyolítja. általában átvágás a vége.
  • corey3
    #4210
    én position..izérol még nem tok de ha partyba kapcsolod az embert akkor meg tudod nézni a térképen...

    nem kell megkérni az oldal vezetőjét hanem...én tudok programozni oldalt szval..ha itt a forumon adjátok a tippeket meg miegymás akkor szivesen bele vágok...ha van valami értelme...és akkor mindent egyhelyen
  • dukey42
    #4209
    úgy tudom van arra valami lehetőség, hogy valakiről a neve segítségével megállapíthatom hogy hol van, vagy tévedek?
    pl mittomén :"/position Izéke"
    ez hogy van? vagy nincs is ilyen?
    másik kérdésem, hogy amikor karikkal kereskednek (tehát eladják), akkor
    a pénz az hova kerül? gondolom nem a karihoz amit elad :)
  • CartmanHUN
    #4208
    Azt az oldalt nem frissítik régóta.Arra tökéletes ,hogy a küldetéseket meg lehessen csinálni.
  • Doma #4207
    Nos amennyiben az infokat összegyűjtöd egy szöveges file-ba akkor talán rá tudjuk beszélni az oldal készítőjét hogy szúrja be őket
  • corey3
    #4206
    picsába...hogy állandoan eszembe jutnak a szövegek és csak akkor amikor már elküldtem nos...

    nemtudom kivezeti a www.kalhun.lapja.hu oldalt de segíteni szeretnék neki uj design meg tartalom elérésében mert van egy két tippem...pl. pénzszerzés:
    -halászat
    -ha van egy nagyobb karid akkor regelj egy uj id-t és az erösebbel vedd fel tanitványnak az uj regizettett...namost akkor az ujjal feltornászod magad 16-os szintre...sztem ez 1-2 nap és ott a lové...
    -felmész a minébe és megveszed az összes cuccot alap áron majd lemész a narrouthba és eladod többér...:DD
    -vagy simán ölsz és még a karid is tápolodik!
  • corey3
    #4205
    bazz és kimondom hogy az egyiket a nagy plac közepén találtam....de nagyon gyanus volt ugyhogy eladtam kevesebb pöngöér....lehet hogy volt valami benne?
  • corey3
    #4204
    amugy mondjátok már el mi ez a hacktámadás mert az feltünö volt hogy nincs lag:D de hogy toi hack meg faszomok....mert amikor volt ez a block nap:D akkor nálam is volt 2 tali és nem csuktak le...megusztam na mind1...örülök neki:DDD
  • corey3
    #4203
    Hellosztok! Tanitványokat fogadok..szivesen én...hétkönap mindig fent vok...ha valakit érdekel akkor msn:[email protected] és akkor értekezünk