Kal Online MMORPG
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Este valaszeg sörözök szal ne nagyon várjatok <#pias>#pias>
andrej remelem sikerult vizsgad 😊
este kicsit kesobb leszek de azert leszek.
It is possible to commit no errors and still lose. That is not a weakness. That is life. Don't try to understand women. Woman understand woman and they heat each other.
...for eg. u say \"n00bx0rz3rz0r jajajjajajjajajaajjajajajjja\" after u shot 20 arrow into an AFK player... DividedByZero LvL3x Rouge [SH][L2] *818*GyaMoltalan [BF2142]
It is possible to commit no errors and still lose. That is not a weakness. That is life. Don't try to understand women. Woman understand woman and they heat each other.
Különben én is használtam már halászkövet de nem tom, szerintem nem éri meg olyan nagyon a dolog. Persze én mindennap kb. 6-7 órát halásztam csak, úgyhogy ha te többet küldöd akkor természetesen visszatérül az ára a kõnek és profit is lesz 😊
Ma délutántól idáig teljesen leállt a net. Nemtudom mi lehetett. Nektek se ment? Lehet hogy az axelero (vagyis bocs: t-online) bütyköl valamit? De az is lehet hogy ez csak regionális probléma.
Mért kapnak el mindig mikor a falra firk
riszpekt\'
mostmar ez a korlat 41 lett ezert nem latni mostanaban rebi scrollt sehol...
riszpekt\'
lvl 30 és az felett lehet használni
no steksz med-re)
sok sikert a tovabbiakban
It is possible to commit no errors and still lose. That is not a weakness. That is life. Don't try to understand women. Woman understand woman and they heat each other.
Olyan, mintha most léptem volna meg a 40-et, mivel a hét csíkomat úgy, ahogy van beszolgáltattam a klánnak (mellékesen: 1,1 milla xp). Gondoltam, ha már úgysem játszok többet akkor mért ne?
Mért kapnak el mindig mikor a falra firk
--Kitérõ: statisztikai elemzés
-megöltem e három nap alatt 2000 speart
-57 speart dobott
-tehát átlagban minden 35,09. devil adott egy speart (2,85 % esély egy mobra)
De nem is ez a lényeg.
A sok-sok devil spear a sok-sok spear mellett sok-sok tárgyat is dobott - szám szerint 14-et 😄 Tehát kb a 2000 devilt 13 óra alatt öltem le, ami azt jelenti, hogy minden 143. dobott valami izmos cumót (minden 56. percben).
Azok az izmos cumók pedig:
- G37 clean Big Sword (1x)
- G37 clean SaeGum Stick (4x)
- G40+1 beginning JoongBang Stick (2x)
- G40 clean Yellow Tiger Bow (1x)
- G40 clean Red Tiger Bow (1x)
- G40+1 wondering Chultae Bow (2x)
- G40+1 wondering Big Sword (2x)
- Talisman of Protection - health 2 int 1 / int 1 (370k-ért egybõl el is ment 😊 )
Szóval így jártam <#vigyor>#vigyor>
Mondtam ezt talán pénteken Hexetrának, õ is egybõl megcélozta a beachet, és egybõl gazdagabb lett egy clean SaeDan Stickkel 😊
Fel is öltözködtem a pénzbõl G46-ba (kivéve persze a shortot meg a chestet mert még csak 40es vagyok).
Mért kapnak el mindig mikor a falra firk
Na jó, akkor mesélek valamit.
Mért kapnak el mindig mikor a falra firk
Köszönöm mindenkinek a rengeteg jótanácsot, és segítséget😊! Ngayon rendesek vagytok, hogy ilyen gyorsan, és kimerítõen válaszoltatok a kérdéseimre😊). Egy darabig el fog tartani, amíg elrágódom rajtuk.
A játékban is Ferec a karakterem neve, és már 14. szintû a drága😊.
Õszintén bevallom, hogy némi sejtésem volt a skillpontok elosztását illetõen, de szerettem volna olyanok véleményét is kikérni, akik vágják a témát.
A karakterem most valahogy így néz ki:
St:10
He:15
In:46
Wi:35
Ag:28
Lightning:10
Heal:2
Ice:1 (ezt sajna benéztem😞)
Akkor ezek szerint nem csináltam túl nagy hülyeséget, hogy így osztogattam a pontokat😊?
Külditárgy-ügyben akkor nyugodt vagyok (bár most éppen azokat csinálom biztos ami biztos😊)..
Hmm.. akkor ezt a guild dolgot pihentetem kicsit, legalábbis a 20. szintig biztosan😊. Ráadásul még nem tudok mást gyógyítani, szóval még a feladatomat sem tudnám ellátni.
Mégegyszer köszönöm a válaszokat! Remélem, nem baj, ha újabb kérdések követik majd😊).
lehet mesodlagos karimmal tudok segiteni jo latni hogy iyen sok a segitokesz ember
ahogy mui mondja celszeru eldonteni elore hogy milyen magi akarsz lenni es csak arra rakni skillpontokat masra egyaltalan nem
a harcos maginak az int a healernek a wisdom az istene en nem sokat tudok a magikrol de azt el tudom mondani hogy int wis health agi ebben a sorrendben van a fontossag ha valami nem tetszik par napja rajottem hogyan lehet a statokat ingyen resetelni szoval elmeletileg a 20. szintig egyszer meg utana minden 20. szint utan megcsinalhatod 1x a statok ujraosztasat a skilleket csak 1 millarert lehet ujraosztani Stone of Chanche fejeben
It is possible to commit no errors and still lose. That is not a weakness. That is life. Don't try to understand women. Woman understand woman and they heat each other.
riszpekt\'
Elég lehet hogy csak egy támadó varázslatot maxolsz ki leinte (lightning, ice, fire), fontos még a cure ahogy CorteZ is említette.
Guildrõl... egyenlõre a lovagok asszem tele vannak, de elõbb utóbb tuti lesz hely. Ha látsz valakit Muskétás Magyar Lovagok szöveggel a neve alatt kérdezz rá hogy akar e healert egy partyhoz illetve ráér e partyzni, hiszen ez a legjobb módja hogy bekerülj a bandába.
Kaják: alapanyagát a hal képezi, a halászatról ezexerint már olvastál a weboldalon. Igazán 3 olyan halfaj van amit megéri kifõzetni, Salmon, Eel, Sea Bream. Az elsõbõl erõs medicine, másodikból + varázserõt adó kaja, míg utóbbiból sebesség gyorsító kaja készül.
Utóbbihoz kell még Bamboo Keg amit bármelyik merchantnál megvásárolhatsz, és 4 db demon vér. Elõször Sea-Breem with blood lesz belõle és utána fõzetheted ki speed up medicinné a chemist of speed up... nevû NPCnél.
A kaját a többi halból a Mistress-ek csinálják.
Küldi tárgyak, marad az hogy megveszed õket, nézz körül Cargo Station-ben és Narooth-ban mert ott általában árulnak alacsony szintû külditárgyakat.
Nah ez is összevissza lett 😄
7-8 vagy nagyobb cure-al (gyogyito varazslat)kell rendelkeznie az kb olyan lvl 24-re meglesz en mivel lovag vagyok a varazslo skill pontjainak elosztasaban nem tudok segiteni de a fent emlitett rendszer szerint irj Doki-nak es o segiteni fog (remelem)na jo jatekot
Szori.
Kábé két hete bukkantam rá erre a jó kis mmorpg-re, miután kissé kiábréndultam egy másikból😊). Rögtön megtetszett a program sajátos keleties hangulata, a gépigénye, és persze az, hogy ingyenes😊. Sokat nem tudtam még foglalkozni vele, mert inkább csak hétvégenként érek rá, de szorgalmasan gyûjtöm az infókat😊. Sokat segített ez a fórum, és persze a kalhun.tk, de van még ami nem tiszta😊.
Indítottam egy varázslót. Abban szeretném a tanácsotokat kérni, hogy mire és mennyit érdemes tenni skillpontokat (és a statokat) ahhoz, hogy tudjak gyógyítani frankón másokat,és a harcban is ki tudjam venni a részem😊. Milyen tárgyakat kell (ha kell) beszereznem a brutál páncélokon és botokon kívül?
Van esetleg olyan magyar guild ahová kezdõk is beléphetnek, és nem gond, ha századszor kérdez meg valaki valamit, illetve segítséget lehet kérni (és itt most nem lejmolásra gondoltam, ugyanis szeretnék mindet amire szükségem van magam elõteremteni) ha nem megy valami? Vagy esetleg ismertek olyan Egyelõre elvagyok még magamban, de félek, hogy a szólózás egy idõ mulva unalmas lesz. Szeretnék más magyar játékosokkal is nyomulni, de nem akarok senkinek a terhére lenni.
Azt tudom, hogy lehet mindenféle ételeket készíttetni a városokban. hol tudok utánanézni annak, hogy milyen ételek vannak, azoknak mi a hatásuk, és milyen anyagokat kell beszereznem értük?
Olvastam itt az assasinokról (azóta nagyívben kerülöm õket😊)). Leírtátok, hogy milyen kockázattal jár, de nem találtam semmit arról, hogy miért jó assának lenni (hacsak nem azért, mert bárkit be lehet támadni), vagy hogy miért vannak egyátalán.
Egy kicsit kicsit elõreszaladtam a szintlépésekkel, és késõn kezdtem el csinálni a küldetéseket, ezért már egy pár lény szürke lett😊. Elõfordulhat, hogy ha nagyon belehúzok, nem tudok majd teljesíteni küldetéseket, mert szürkén nem dobnak semmit?
Egyelõre ennyi kérdés jutott hirtelen az eszembe, de tuti, hogy lessz még pár..😊
A válaszokat elõre is köszönöm😊.
riszpekt\'
CET 20:00 korul mar talan leszek en is ha megyek boltba akkor CET 21:00
aztan mehet az irtas remelem napi meg bennt van mostanban alig haladnak a tojik nem tom mi lesz, meg egy het aztan kikel az elso tiggerem 😊
tegnapi droppot ki adja el ? sajna szar a netem mindig leszakadok nem tud lenkeneni hatekonyan mukodni 😞
It is possible to commit no errors and still lose. That is not a weakness. That is life. Don't try to understand women. Woman understand woman and they heat each other.
It is possible to commit no errors and still lose. That is not a weakness. That is life. Don't try to understand women. Woman understand woman and they heat each other.
a klanokrol az csak otlet volt tegnap beszeltem szaszaval asszem LVL 40 utan megzyk en is renekadokhoz.
It is possible to commit no errors and still lose. That is not a weakness. That is life. Don't try to understand women. Woman understand woman and they heat each other.
riszpekt\'
Mért kapnak el mindig mikor a falra firk
Mért kapnak el mindig mikor a falra firk
Mért kapnak el mindig mikor a falra firk
meg pengevel is meg kene dumalni hogy mikent legyenek a kerdeses dolgok eldontve kezd az egesz a politikara hasonlitani szerintem aki tobb XP-t rakott be annak kene hogy szava legyen pl abban hogy milyen LVL limitet meg milyen XP hozzajarulas kell a guildban ezt nyilvan meg kene beszelni mindenkivel
It is possible to commit no errors and still lose. That is not a weakness. That is life. Don't try to understand women. Woman understand woman and they heat each other.
riszpekt\'
It is possible to commit no errors and still lose. That is not a weakness. That is life. Don't try to understand women. Woman understand woman and they heat each other.
riszpekt\'
riszpekt\'
tegnap nekem is ketto esett horogra 😊
riszpekt\'
riszpekt\'
de tenyleg kircsi
It is possible to commit no errors and still lose. That is not a weakness. That is life. Don't try to understand women. Woman understand woman and they heat each other.
egyebkent en is nyomtam egy idoben IL2-vel csak haver meghalt akivel haloban nyomtuk 😞
vissza kalhoz gondolom a tali ment el ennek orulok ha nem megy el a nyavajas tigris toji akkor azt is kikeltem
en is gondolkozom hogyan lehetne elvezetesebbe tenni a jatekot egyenlore jol elvagyok a parti kozbeni dumalassal 😊 szorakoztat 😊
fel kene vinni lovagokat LVL 4 re aztan a csirkat kirakni 1 kissebb guildba LVL 2 be mondjuk valami b kat kari lenne a vezetoje 😊
lovagokat meg LVL 35 korlatosra megcsinalni es warozni mint allat 😊
csak 1 otlet
It is possible to commit no errors and still lose. That is not a weakness. That is life. Don't try to understand women. Woman understand woman and they heat each other.
Egyébként õ csak utasszállítóval repült eddig de az hosszú volt és elege is lett belõle😄
"Whether you Kill or get Killed it is just a way to Kill time" Zaraki @ Bleach #36 SC SQ42: "Give in to the Hype, It is worth it" https://robertsspaceindustries.com/enlist?referral=STAR-NVZF-5CZF
Nem volt nem is lesz a közeljövõben😊 bár csábít a vitorlázórepülés😊 csak arra meg perpé idõm nincs😊 Meg kedvesem nem engedné😞 Õ azt mondta, hogy amíg egy szerkezetben nincs motor csak a sxzélre van bízva nem bízik benne😊 majd csináljam meg valamilyen motorosra😊 Mire közöltem vele, hogy az többmilla erre azt mondta, hogy hát ez van😊 Vitorlázni nem fogsz😄
JElenleg csak Virtuális égre van engedélyem😞 De majd egyszer úgyis lesz valódira is😄
OFF vége
"Whether you Kill or get Killed it is just a way to Kill time" Zaraki @ Bleach #36 SC SQ42: "Give in to the Hype, It is worth it" https://robertsspaceindustries.com/enlist?referral=STAR-NVZF-5CZF