Kal Online MMORPG

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#2073
Thx az érdeklõdést a mai megvan 3-4-5 jegyekkel, ellenben sajna lesz egy pótvizsgám, de ezt már tudtam.
Este valaszeg sörözök szal ne nagyon várjatok <#pias>

gvarga12
#2072
kosz mar el is felejtettem hogy felraktam oket 😊
andrej remelem sikerult vizsgad 😊
este kicsit kesobb leszek de azert leszek.

It is possible to commit no errors and still lose. That is not a weakness. That is life. Don't try to understand women. Woman understand woman and they heat each other.

Enosh Chan
#2071
napi lehet hogy késõn reagálok de azok a képek amiket belinkeltél azok k*rv* jók (pláne az ancientesek)

...for eg. u say \"n00bx0rz3rz0r jajajjajajjajajaajjajajajjja\" after u shot 20 arrow into an AFK player... DividedByZero LvL3x Rouge [SH][L2] *818*GyaMoltalan [BF2142]

gvarga12
#2070
igen nekem is ment angliabol bar nagyon laggosan

It is possible to commit no errors and still lose. That is not a weakness. That is life. Don't try to understand women. Woman understand woman and they heat each other.

#2069
Inkább csak regionális probléma lehetett a suxxelerónál <#zavart2>

DarkSly
#2068
Cortez, 40es voltam.
Különben én is használtam már halászkövet de nem tom, szerintem nem éri meg olyan nagyon a dolog. Persze én mindennap kb. 6-7 órát halásztam csak, úgyhogy ha te többet küldöd akkor természetesen visszatérül az ára a kõnek és profit is lesz 😊

Ma délutántól idáig teljesen leállt a net. Nemtudom mi lehetett. Nektek se ment? Lehet hogy az axelero (vagyis bocs: t-online) bütyköl valamit? De az is lehet hogy ez csak regionális probléma.

Mért kapnak el mindig mikor a falra firk

#2067
láttom nem csak nekem nem megy a game😞<#falbav>

#2066
na mar megint leallt/szarakodik a szerver....

riszpekt\'

#2065
anno a 30 az arra volt korlat hogy eladjad,kidobjad,tradeljed stb.
mostmar ez a korlat 41 lett ezert nem latni mostanaban rebi scrollt sehol...

riszpekt\'

#2064
ja egyébként lvl 17-es karinal tettem be szoval dölt az az elmélet hogy csak
lvl 30 és az felett lehet használni
#2063
aktivaltam egy halász követ . kiváncsi leszek a végeredményre remélem megéri (

no steksz med-re)
gvarga12
#2062
kar hogy meguntad 😞
sok sikert a tovabbiakban

It is possible to commit no errors and still lose. That is not a weakness. That is life. Don't try to understand women. Woman understand woman and they heat each other.

#2061
figyu DarkSly hanyas szintu voltal amikor ezeket a droppokat kaptad a Devil Spear-eknél???
#2060
<#worship>

DarkSly
#2059
Ja, egy másik fontos történés:

Olyan, mintha most léptem volna meg a 40-et, mivel a hét csíkomat úgy, ahogy van beszolgáltattam a klánnak (mellékesen: 1,1 milla xp). Gondoltam, ha már úgysem játszok többet akkor mért ne?

Mért kapnak el mindig mikor a falra firk

DarkSly
#2058
Elõzõ héten szerdától péntekig minden nap reggel 9-tõl délután 1-ig játszottam kb. Ennek nagy része spearezés volt, kezdetben csak azért, hogy meglegyen a 10 db a küldihez, meg hogy még pár pluszot is szerezzek eladásra.

--Kitérõ: statisztikai elemzés

-megöltem e három nap alatt 2000 speart
-57 speart dobott
-tehát átlagban minden 35,09. devil adott egy speart (2,85 % esély egy mobra)

De nem is ez a lényeg.
A sok-sok devil spear a sok-sok spear mellett sok-sok tárgyat is dobott - szám szerint 14-et 😄 Tehát kb a 2000 devilt 13 óra alatt öltem le, ami azt jelenti, hogy minden 143. dobott valami izmos cumót (minden 56. percben).
Azok az izmos cumók pedig:

- G37 clean Big Sword (1x)
- G37 clean SaeGum Stick (4x)
- G40+1 beginning JoongBang Stick (2x)
- G40 clean Yellow Tiger Bow (1x)
- G40 clean Red Tiger Bow (1x)
- G40+1 wondering Chultae Bow (2x)
- G40+1 wondering Big Sword (2x)
- Talisman of Protection - health 2 int 1 / int 1 (370k-ért egybõl el is ment 😊 )

Szóval így jártam <#vigyor>

Mondtam ezt talán pénteken Hexetrának, õ is egybõl megcélozta a beachet, és egybõl gazdagabb lett egy clean SaeDan Stickkel 😊
Fel is öltözködtem a pénzbõl G46-ba (kivéve persze a shortot meg a chestet mert még csak 40es vagyok).

Mért kapnak el mindig mikor a falra firk

DarkSly
#2057
De nagy pangás van...<#circling>
Na jó, akkor mesélek valamit.

Mért kapnak el mindig mikor a falra firk

#2056
Csúúúú😊
Köszönöm mindenkinek a rengeteg jótanácsot, és segítséget😊! Ngayon rendesek vagytok, hogy ilyen gyorsan, és kimerítõen válaszoltatok a kérdéseimre😊). Egy darabig el fog tartani, amíg elrágódom rajtuk.

A játékban is Ferec a karakterem neve, és már 14. szintû a drága😊.
Õszintén bevallom, hogy némi sejtésem volt a skillpontok elosztását illetõen, de szerettem volna olyanok véleményét is kikérni, akik vágják a témát.
A karakterem most valahogy így néz ki:
St:10
He:15
In:46
Wi:35
Ag:28

Lightning:10
Heal:2
Ice:1 (ezt sajna benéztem😞)

Akkor ezek szerint nem csináltam túl nagy hülyeséget, hogy így osztogattam a pontokat😊?
Külditárgy-ügyben akkor nyugodt vagyok (bár most éppen azokat csinálom biztos ami biztos😊)..
Hmm.. akkor ezt a guild dolgot pihentetem kicsit, legalábbis a 20. szintig biztosan😊. Ráadásul még nem tudok mást gyógyítani, szóval még a feladatomat sem tudnám ellátni.

Mégegyszer köszönöm a válaszokat! Remélem, nem baj, ha újabb kérdések követik majd😊).
gvarga12
#2055
hali ferenc jatekban mi a neved es mi a szinted ?
lehet mesodlagos karimmal tudok segiteni jo latni hogy iyen sok a segitokesz ember
ahogy mui mondja celszeru eldonteni elore hogy milyen magi akarsz lenni es csak arra rakni skillpontokat masra egyaltalan nem
a harcos maginak az int a healernek a wisdom az istene en nem sokat tudok a magikrol de azt el tudom mondani hogy int wis health agi ebben a sorrendben van a fontossag ha valami nem tetszik par napja rajottem hogyan lehet a statokat ingyen resetelni szoval elmeletileg a 20. szintig egyszer meg utana minden 20. szint utan megcsinalhatod 1x a statok ujraosztasat a skilleket csak 1 millarert lehet ujraosztani Stone of Chanche fejeben

It is possible to commit no errors and still lose. That is not a weakness. That is life. Don't try to understand women. Woman understand woman and they heat each other.

#2054
a legfontosabb barmilyen varazslo vagy, hogy az in-re raksz. ha a tamadasban is jo akarsz lenni akkor erdemes lightingosnak lenned,de ehhez sok mana kell(wis),ami a healerkedeshez is sokat szamit

riszpekt\'

#2053
Statokat: wisdom és intelligence-re tegyél! Elõbbi a varázspontokat, utóbbi a varázslataiddal való támadást segíti elõ. (természetesen a healthre sem árt némi pont, bár elvileg partyban vigyáznak a mágusra)
Elég lehet hogy csak egy támadó varázslatot maxolsz ki leinte (lightning, ice, fire), fontos még a cure ahogy CorteZ is említette.
Guildrõl... egyenlõre a lovagok asszem tele vannak, de elõbb utóbb tuti lesz hely. Ha látsz valakit Muskétás Magyar Lovagok szöveggel a neve alatt kérdezz rá hogy akar e healert egy partyhoz illetve ráér e partyzni, hiszen ez a legjobb módja hogy bekerülj a bandába.
Kaják: alapanyagát a hal képezi, a halászatról ezexerint már olvastál a weboldalon. Igazán 3 olyan halfaj van amit megéri kifõzetni, Salmon, Eel, Sea Bream. Az elsõbõl erõs medicine, másodikból + varázserõt adó kaja, míg utóbbiból sebesség gyorsító kaja készül.
Utóbbihoz kell még Bamboo Keg amit bármelyik merchantnál megvásárolhatsz, és 4 db demon vér. Elõször Sea-Breem with blood lesz belõle és utána fõzetheted ki speed up medicinné a chemist of speed up... nevû NPCnél.
A kaját a többi halból a Mistress-ek csinálják.
Küldi tárgyak, marad az hogy megveszed õket, nézz körül Cargo Station-ben és Narooth-ban mert ott általában árulnak alacsony szintû külditárgyakat.

Nah ez is összevissza lett 😄

#2052
szia ferec nos a guild-rol anyit hogy ketto is van az elso a MagyarLovagok aminek a vezetoje VeresPenge oda a beugro level 20 ha irsz 1 @-ot aztan a nevet majd 1 szokozt es a mondandodat akkor meg tudod vele beszelni , a masik a RanagedAngels oda a min. lvl 35 (lehet hogy ez neked meg odebb van) . A missiok miat ne parazz mert az alacson szintu quest itemekhez viszonylag olson hozza tudsz jutni . Az assasinok-rol nem tudok semmit csak hogy egész jo moka szivatni a nepet de csak okosan mert draga mulatsag valhat belole . hogy a varazslod jo party-tars legy min
7-8 vagy nagyobb cure-al (gyogyito varazslat)kell rendelkeznie az kb olyan lvl 24-re meglesz en mivel lovag vagyok a varazslo skill pontjainak elosztasaban nem tudok segiteni de a fent emlitett rendszer szerint irj Doki-nak es o segiteni fog (remelem)na jo jatekot
#2051
Ajjaj.. ez egy kicsit össze-vissza lett😊. Sikerült jól elszúrnom a beillesztést. Remélem, azért érthetõ lett😊)
Szori.
#2050
Üdvözletem minden kedves kalmûvésznek😊)!

Kábé két hete bukkantam rá erre a jó kis mmorpg-re, miután kissé kiábréndultam egy másikból😊). Rögtön megtetszett a program sajátos keleties hangulata, a gépigénye, és persze az, hogy ingyenes😊. Sokat nem tudtam még foglalkozni vele, mert inkább csak hétvégenként érek rá, de szorgalmasan gyûjtöm az infókat😊. Sokat segített ez a fórum, és persze a kalhun.tk, de van még ami nem tiszta😊.
Indítottam egy varázslót. Abban szeretném a tanácsotokat kérni, hogy mire és mennyit érdemes tenni skillpontokat (és a statokat) ahhoz, hogy tudjak gyógyítani frankón másokat,és a harcban is ki tudjam venni a részem😊. Milyen tárgyakat kell (ha kell) beszereznem a brutál páncélokon és botokon kívül?
Van esetleg olyan magyar guild ahová kezdõk is beléphetnek, és nem gond, ha századszor kérdez meg valaki valamit, illetve segítséget lehet kérni (és itt most nem lejmolásra gondoltam, ugyanis szeretnék mindet amire szükségem van magam elõteremteni) ha nem megy valami? Vagy esetleg ismertek olyan Egyelõre elvagyok még magamban, de félek, hogy a szólózás egy idõ mulva unalmas lesz. Szeretnék más magyar játékosokkal is nyomulni, de nem akarok senkinek a terhére lenni.
Azt tudom, hogy lehet mindenféle ételeket készíttetni a városokban. hol tudok utánanézni annak, hogy milyen ételek vannak, azoknak mi a hatásuk, és milyen anyagokat kell beszereznem értük?
Olvastam itt az assasinokról (azóta nagyívben kerülöm õket😊)). Leírtátok, hogy milyen kockázattal jár, de nem találtam semmit arról, hogy miért jó assának lenni (hacsak nem azért, mert bárkit be lehet támadni), vagy hogy miért vannak egyátalán.
Egy kicsit kicsit elõreszaladtam a szintlépésekkel, és késõn kezdtem el csinálni a küldetéseket, ezért már egy pár lény szürke lett😊. Elõfordulhat, hogy ha nagyon belehúzok, nem tudok majd teljesíteni küldetéseket, mert szürkén nem dobnak semmit?
Egyelõre ennyi kérdés jutott hirtelen az eszembe, de tuti, hogy lessz még pár..😊

A válaszokat elõre is köszönöm😊.
#2049
De dobhat 46 cleant is <#ravasz1>

#2048
jujj mifele drop volt? giant G42+2 str knight setet dob az ne msok penz 😛

riszpekt\'

#2047
Eh Napi asszem kihalt 😞 Eru meg árul ha minden igaz.

gvarga12
#2046
remelem azert nem ir senki mert mindenki a gameban van 😊
CET 20:00 korul mar talan leszek en is ha megyek boltba akkor CET 21:00
aztan mehet az irtas remelem napi meg bennt van mostanban alig haladnak a tojik nem tom mi lesz, meg egy het aztan kikel az elso tiggerem 😊
tegnapi droppot ki adja el ? sajna szar a netem mindig leszakadok nem tud lenkeneni hatekonyan mukodni 😞

It is possible to commit no errors and still lose. That is not a weakness. That is life. Don't try to understand women. Woman understand woman and they heat each other.

gvarga12
#2045
na + neztem animal skilleket Lvl 31 en vannak olyanok hogy sebezhetetlenseg meg minden tamadas critikal

It is possible to commit no errors and still lose. That is not a weakness. That is life. Don't try to understand women. Woman understand woman and they heat each other.

gvarga12
#2044
sajnos eleg sokan kezdik itthagyni a kalt a regiek kozul hekkeles meg unalom meg hasonlok miatt viszont van azert utanpotlas nem tom lehet hogy nem kell teljes erobol nekiesni es akkor tovabb birja az ember cernaval 😊 engem meg mindig szorakoztat a tegnapi parti pl. eleg mokas volt XP is jott rendesen ha ma meg tudunk haladni akkor be is hozom magam
a klanokrol az csak otlet volt tegnap beszeltem szaszaval asszem LVL 40 utan megzyk en is renekadokhoz.

It is possible to commit no errors and still lose. That is not a weakness. That is life. Don't try to understand women. Woman understand woman and they heat each other.

DarkSly
#2043
mi ez a pangás?

Mért kapnak el mindig mikor a falra firk

DarkSly
#2042
mert? télleg abbahagyta?
nincs is már a klánotokban?

Mért kapnak el mindig mikor a falra firk

#2041
plassal mar nem is nagyon fogsz tudni beszelni sajnos 😞

riszpekt\'

DarkSly
#2040
ja, napi,az,hogy hamarosan abbahagyom a kalt, az csak azt jelenti, hogy nem fogok órákig hentelni, de néha azért benézek, dumálok a többiekkel, meg adok-veszek 😊

Mért kapnak el mindig mikor a falra firk

DarkSly
#2039
mui, plas egyébként én veletek még három mondatot nem váltottam a játékban, még akkor se amikor még muskétások voltatok. Nem tom mért, jó párhuzamosan játszottunk

Mért kapnak el mindig mikor a falra firk

DarkSly
#2038
terveztem hogy berakom majd a 9 csíkomat az én kis 40es szintemen 😊) (kb 1 milla xp) de.... inkabb nem <#vigyor4>

Mért kapnak el mindig mikor a falra firk

gvarga12
#2037
igen tudom pont a java ment el
meg pengevel is meg kene dumalni hogy mikent legyenek a kerdeses dolgok eldontve kezd az egesz a politikara hasonlitani szerintem aki tobb XP-t rakott be annak kene hogy szava legyen pl abban hogy milyen LVL limitet meg milyen XP hozzajarulas kell a guildban ezt nyilvan meg kene beszelni mindenkivel

It is possible to commit no errors and still lose. That is not a weakness. That is life. Don't try to understand women. Woman understand woman and they heat each other.

#2036
na ja csak akkor egyesiteni kene a ket guildet mert igy azert eleg sovanyak vagytok 😛

riszpekt\'

gvarga12
#2035
na igen ez az xp berakas ez eleg kritikus ugy kene hogy partizni egy napot aztan egy kockat berakni a parti utan a tobbi meg a tied mondjuk meg igy is rengeteg ido vagy sokan kene hogy csinaljak.

It is possible to commit no errors and still lose. That is not a weakness. That is life. Don't try to understand women. Woman understand woman and they heat each other.

#2034
nagyon jo lenne de gondolom ti sem fogjatok benyomni az xp-t pedig nagyon kiprobalnam a wart...

riszpekt\'

#2033
ja nekem azota nem volt dropom azota alig fejlodtem azota nem partyztam igy mar tenyleg szar...

riszpekt\'

#2032
jujj napi a nagy assavadasz 😛
tegnap nekem is ketto esett horogra 😊

riszpekt\'

#2031
te mindig olyan sok okos dolgot mondassz honnan veszed oket?

riszpekt\'

#2030
Ehh szerintem akkor ülhecc a tigristojin valamelyik kariddal, ugyanis kifagyott Napi <#wilting>

gvarga12
#2029
jokor mar mikor abba akarod hagyni 😊
de tenyleg kircsi

It is possible to commit no errors and still lose. That is not a weakness. That is life. Don't try to understand women. Woman understand woman and they heat each other.

gvarga12
#2028
lol nok meg a repules keveset lattam amelyiket lazba hozta volna
egyebkent en is nyomtam egy idoben IL2-vel csak haver meghalt akivel haloban nyomtuk 😞
vissza kalhoz gondolom a tali ment el ennek orulok ha nem megy el a nyavajas tigris toji akkor azt is kikeltem
en is gondolkozom hogyan lehetne elvezetesebbe tenni a jatekot egyenlore jol elvagyok a parti kozbeni dumalassal 😊 szorakoztat 😊
fel kene vinni lovagokat LVL 4 re aztan a csirkat kirakni 1 kissebb guildba LVL 2 be mondjuk valami b kat kari lenne a vezetoje 😊
lovagokat meg LVL 35 korlatosra megcsinalni es warozni mint allat 😊
csak 1 otlet

It is possible to commit no errors and still lose. That is not a weakness. That is life. Don't try to understand women. Woman understand woman and they heat each other.

DarkSly
#2027
süti lett a nick-képem mi? <#hawaii>

Mért kapnak el mindig mikor a falra firk

Bucser
#2026
jaja😊 Az én véleményem is ez dehát beszélhet az ember egy nõnek😄
Egyébként õ csak utasszállítóval repült eddig de az hosszú volt és elege is lett belõle😄

"Whether you Kill or get Killed it is just a way to Kill time" Zaraki @ Bleach #36 SC SQ42: "Give in to the Hype, It is worth it" https://robertsspaceindustries.com/enlist?referral=STAR-NVZF-5CZF

#2025
Repült már a kedves ara vitorlázóval? Sztem nagyon kira dolog, hál istennek volt szerencsép pár órát repülni vitorlázóval és különbözõ motorosokkal is, és egyet tudok érteni veled páratlan élmény! Talán a legjobb azok közül amihez nem kell nõ <#nyes>

Bucser
#2024
OFF


Nem volt nem is lesz a közeljövõben😊 bár csábít a vitorlázórepülés😊 csak arra meg perpé idõm nincs😊 Meg kedvesem nem engedné😞 Õ azt mondta, hogy amíg egy szerkezetben nincs motor csak a sxzélre van bízva nem bízik benne😊 majd csináljam meg valamilyen motorosra😊 Mire közöltem vele, hogy az többmilla erre azt mondta, hogy hát ez van😊 Vitorlázni nem fogsz😄

JElenleg csak Virtuális égre van engedélyem😞 De majd egyszer úgyis lesz valódira is😄

OFF vége

"Whether you Kill or get Killed it is just a way to Kill time" Zaraki @ Bleach #36 SC SQ42: "Give in to the Hype, It is worth it" https://robertsspaceindustries.com/enlist?referral=STAR-NVZF-5CZF