Kal Online MMORPG

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#2124
loooooooooooooool

riszpekt\'

#2123
<#wilting>

gvarga12
#2121
azert ultem ott mert volt rev kovem is de az gondolom mar reg elment
holnap mar arra fele fogok orientalodni 😊

It is possible to commit no errors and still lose. That is not a weakness. That is life. Don't try to understand women. Woman understand woman and they heat each other.

#2120
lattalak tegnap eleg szar helyen arulsz inkabb menj hatso bejarathoz ott hamarabb megveszik...

riszpekt\'

gvarga12
#2119
na mi ez a nagy porges emberek ?
este megint kiraktam G45 cuccokat baromira nem viszik oket 😞
Acc tali se megy el 283K ert, nem megy a bolt, ott alok a kovacs korul ha meg bent vagyok, remelem este ezert lesz rendes parti nem szakadozunk szet mint tegnap

It is possible to commit no errors and still lose. That is not a weakness. That is life. Don't try to understand women. Woman understand woman and they heat each other.

#2118
jainesoutposton voltak rola kepek a forumban...

riszpekt\'

gvarga12
#2117
ja ha kihozzak a koreai szerveren utana meg vagy 5-6 het mire mi is megkapjuk, viszont az ara azonnal le fog menni mint ahogy mar megy is lefele, de ez a sok G46 droppnak is betudhato (kozgazdaszok elonyben)
neztetek a G46 veteli arait kicsit alacsonnyabb mint amin mostanaban megy
ha jol spekulalok az 1.3 misibol amit rakoltottem aztan visszanyertem a G46-os cuccaimbol 3-4 het mulva mikor talan szuksegem is lesz ra, teljesen feltudok majd oltozni talan meg marad is 😊
kivancsi vagyok G45-os fegyverekbol elment-e valami

az objektum kikapcsolos trukkon gondolkoztam en is de nem vagyok annyira kivancsi, majd megnezem ha mar kesz nem veletlenul vannak azok a reszek lezarva.

It is possible to commit no errors and still lose. That is not a weakness. That is life. Don't try to understand women. Woman understand woman and they heat each other.

#2116
nezve hogy a koreai szerveren meg nincsen G46 boltban,ezert nem hinnem hogy a kozeljovoben beraknak ide.
persze en mar olvastam olyat hogy hol lesz(oh-mine es narootuh kozotti lezart resznel van egy emlekmuves falu ami elemetileg meg nincs megnyitva de bugot hasznalva be lehet menni),es idopontrol pedig minden szerdan kiall vki es mondja hogy GM-tol az informacio hogy most szerdan jon be szal sokaig nem lesz meg G46 boltban

riszpekt\'

gvarga12
#2115
lehet o is dolgozik 😊
akkor majd este egyik karija sincs gondolom
mui ti mit tudtok a G46 NPC boltba keruleserol ??
en olvasgattam mindenfele de a legtobb amit sikerult kideritenem az is csak messzi talalgatas, talan mire bejonnek a G50 feletti pancelok nagy mennyisegben akkor bekerulnek a G46 pancelok a boltba de meg lehet akkor se
szerintetek ? talalgassunk mi is 😊

It is possible to commit no errors and still lose. That is not a weakness. That is life. Don't try to understand women. Woman understand woman and they heat each other.

#2114
nincs bent a jatekban

riszpekt\'

gvarga12
#2113
szerintem igen adjuk el.
Antalovics-al beszeljen valaki remelem nem merges, felajanlottam neki egy tuti kardot aztan meg eladtam 2x annyiert amit tole kertem volna, tisztara lelkiismeretfurdalasom van pedig jo uzlet volt, ha este talalok egy whiteot azt azonnal elkuldom nem szorakozok vele, mar a tegnapit is el kellett volna, egyebkent a +10 Expert Whiteot nemhiszem hogy eladjuk 900K ert meg 800 ert sem azan ne legyen igazam

It is possible to commit no errors and still lose. That is not a weakness. That is life. Don't try to understand women. Woman understand woman and they heat each other.

#2112
Mi legyen a sityakkal? Árcsökkentés?

gvarga12
#2111
weboldallal nem sok idom maradt foglalkozni 😊
ha elmegy a 2 G45 fegyver amit kiraktam meg a tali akkor penzemnel leszek rendesen 😊, mondjuk nemtudom mennyire keresettek a G45 cuccok blow nelkul, legrosszabb esetben hasznalom a kardot a sticket meg odaadom duginak felvan talizva +10-re
G46-os cuccokat eladtam mert nagyon megy lefele az ara nemhiszem hogy szerdan lesz uj varos meg minden, de akkor is nagyon megy mindennek le az ara nem fogok rosszul jarni talan 😊

It is possible to commit no errors and still lose. That is not a weakness. That is life. Don't try to understand women. Woman understand woman and they heat each other.

gvarga12
#2110
na anti eladtam a kardot amit este igergettem jo haszonnal, ha nem banod este kapsz egy clean whiteot vagy ami lesz 250 koruli arban, (a haszon a kardon) reggel lattam cleant ennyiert de nem vettem meg, szokott lenni talis white ennyiert, feltalizom neked +10re aztan mehetsz vele a faceokra, bocs a kesesert de igy legalabb nekem se kerul semmibe nem lesz benne a penzem a kardodban, nyugodtan hasznalhatod aztan amikor gondolod meghalalod valamivel, tenyleg brutal hogy allsz szint ugyileg ? en hetvegen leptem 38-at jol megy a haladas a partinkban 😊

It is possible to commit no errors and still lose. That is not a weakness. That is life. Don't try to understand women. Woman understand woman and they heat each other.

#2109
te is 😛

riszpekt\'

#2108
ja lehet de mindenki állnéven van lol 😄
#2107
az emberek tobbseget ismered szal hulye kerdes de en 42 vok

riszpekt\'

#2106
ki hányas szintû??
#2105
te kis dugireg 😊

riszpekt\'

#2104
Jah jó dolog, amikor leáll a szerver akkor hirtelen megszaporodnak a hozzászólások <#vigyor2>

#2103
sziasztok!
Antalovics vok!
páran már biztos ismertek a game-bõl!
most találtam meg ezt a topicot és naon örülök neki!
igy legalabb ha gond van tudom hova kell irni 😄
#2102
mar atirta ma talalkoztam vele 😊

riszpekt\'

DarkSly
#2101
Na mi a helyzet skacok? Látom nálatok még töretlen a Kal népszerûsége. Én mostanában inkább CoD UO-zok. Ja, ha gondoljátok msn-en dumálhatunk, [email protected] címen felvehettek a partnerek közé 😄
Pengének üzenem hogy nyugodtan tegye Natrakot Overlordnak. Bár lehet hogy akkor nekem is bent kell lennem hogy Muskétásnak átírjon.

Mért kapnak el mindig mikor a falra firk

#2100
8/2es rosszul írtam, pmez rám gammában ha leszel! Andr3j

Jah Napi fent ragadtál Tsen 😄

#2099
8/1-es? megneznem....

riszpekt\'

#2098
Mai nap termese(kb 3óra alatt) kb 13 blacksmith bead, kb 8-10 fellow traveller bead, és csak 3 db guar bead, ellenben guard 2 db trinketet dobott! És pottyant egy 8/1es ToI Int tali. Meg egy 32es lovag cipõ asszem.
Nem vagyok minuszban a medek számával, több a vizem mint volt, több a krumplim mint volt és kb 1 kocek jött össze, gyûlik a pénz is.

Szal No Para <#nyes>

gvarga12
#2097
lol koszi mert nem utsz valami nagyobbat ? jonne az xp nem ?
amit igertem eru

szamoljatok eleg durva nem ?

It is possible to commit no errors and still lose. That is not a weakness. That is life. Don't try to understand women. Woman understand woman and they heat each other.

#2096
Asszem sikerült 2dbot kiütni Neked. Ha minden igaz akkor ma még csapkodom õket, szal lehet hogy meglesz a 10 db mielõtt 37lennél 😄

gvarga12
#2095
semmi gond tegnap esett ketto ha igy megy tovabb akkor lvl 37 vegere meg is lesz a lvl 35 kuldi en meg tobbet akartam osszeszedni hogy eladjam lol na mindegy remelem este megint lesz party cortez ment reggel evzarora szal mostantol eleg sokat lesz hozza szerencsenk ja tegnap meg csak siman leszakadt legalabb is ezt mondja 😊 😊 macanak lesz kit gyalulnia 😊
reggel nyomtam kicsit t4ltossal mar tudok mad knightot olni majdnem siman 😊

It is possible to commit no errors and still lose. That is not a weakness. That is life. Don't try to understand women. Woman understand woman and they heat each other.

#2094
Ha nem térdeltem volna be akkor lehet hogy már összeszedtem volna neked is 😞
Kötsög suxxeleró meg dédász <#mf3> egyszer volt egy áramszünetem, meg egyszer leszakadtam és arra mentem vissza hogy térdelek <#falbav>

gvarga12
#2093
hat az lesz a vege, sanyi nem bir magaval 😊
beadsbol meg mindig csak 3 db van de ha jon meg egy G46 akkor megveszem a maradek 7-et nem erdekel

It is possible to commit no errors and still lose. That is not a weakness. That is life. Don't try to understand women. Woman understand woman and they heat each other.

#2092
Szerintem költöztök ti mindenképpen <#ravasz1><#eplus2>

#2091
lol

riszpekt\'

#2090
Megvan már a 10db guard bead-ed?

gvarga12
#2089
na megnyugodtam tegnap XP-is ment rendesen meg a dropp se volt rossz szal kellemes volt a game
lagg a szokasos szinten nekem megprobalok DSL-t szerezni valahonnan mert ez a wireless ami most van ez egy nagy szar remelem hamar lesz dsl vagy kulonben koltozunk

It is possible to commit no errors and still lose. That is not a weakness. That is life. Don't try to understand women. Woman understand woman and they heat each other.

gvarga12
#2088
31. szint utan ? ugye na az meg odebb lesz remelem este vegre lesz valami party mert mar kezdek ketsegbe esni szerda es lassan kevesebb az XP-m mint vasarnap este volt raadasul beads se essett szal szivas minden teren

It is possible to commit no errors and still lose. That is not a weakness. That is life. Don't try to understand women. Woman understand woman and they heat each other.

#2087
lightnak a shock wave van ami egy emberkere nagyon-nagyot tud utni....

riszpekt\'

gvarga12
#2086
remek szoval nincs teruletre hato varazslatom ?
fenebe na mind 1 ha meglesz lvl 10 cure akkor mar nem is akarok annyira szolozni vagy nemtudom majd meglatom igazabol tojipartiban lenne jo.

It is possible to commit no errors and still lose. That is not a weakness. That is life. Don't try to understand women. Woman understand woman and they heat each other.

#2085
lightnak nincs, ice: Splashy ice, fire: fire blow

riszpekt\'

Bucser
#2084
Én is használom ki van nyomtatva

"Whether you Kill or get Killed it is just a way to Kill time" Zaraki @ Bleach #36 SC SQ42: "Give in to the Hype, It is worth it" https://robertsspaceindustries.com/enlist?referral=STAR-NVZF-5CZF

gvarga12
#2083
ja sok idom volt ra majdnem 😊
az explosive blow effektje lett egy kicsit felturboyva
satu nezz be az oldalamra ott van terkep 😊
(meg jo hogy csinaltam majdnem nezi is valaki 😞 )
napi persze terdel mint allat desireok kozott 1 rohadt lagg es vegem volt nem tudok haladni parti nelkul
de legalabb varazslom megy, mar lvl 21-nel jarok vele G5 cure 😊
lassan de biztosan alakulgat majd mostantol lesz marha lassu a fejlodese 😞
ja tenyleg a terulet varazslatnak hogy hivjak a nevet ?

It is possible to commit no errors and still lose. That is not a weakness. That is life. Don't try to understand women. Woman understand woman and they heat each other.

Bucser
#2082
MInden varosban profet általában a szobor közelében.. Narotuhban közvetlenül a szobor elõtt a Fortban pedig az egyik ház sarkánál...

"Whether you Kill or get Killed it is just a way to Kill time" Zaraki @ Bleach #36 SC SQ42: "Give in to the Hype, It is worth it" https://robertsspaceindustries.com/enlist?referral=STAR-NVZF-5CZF

#2081
légyszi irjatok le h hol lehet prophetet találni mert én nem találok sehol! köszi
Satu

e-mail: [email protected]
#2080
ez jo tomor iras volt nem sokaig fogalmaztad 😊
milyen uj robbanasrol van szo?

riszpekt\'

gvarga12
#2079
na mizu megint mindenki a jatekban van ?
remelem most mar jobb szinte minden nap van update ez az uj robbanas eleg jo lett kezd eleg szep lenni a game meg a tajat egy kicsit megreformalhatnak abar inkabb menjen gond nelkul ja a daemon throwing soldier nektek is fura texturakat dobal ?
este leszek kene alkotni valamit mert nem lesz szintlepes ezen a heten ha igy haladunk pontosabban nem haladunk

It is possible to commit no errors and still lose. That is not a weakness. That is life. Don't try to understand women. Woman understand woman and they heat each other.

#2078
<#szomoru1>

#2077
pont a dungi közepén má megin tutti meghaltam <#mf1><#mf3><#boxer><#violent><#gun><#boxer><#boxer>
#2076
Nem kizárt... engem is ledobott 😞

Legalább felragom végre a GTASAt 😊

#2075
<#falbav><#falbav><#falbav><#falbav><#falbav><#falbav>
#2074
Megin elfingta magát a server??????😞((