12892
  • Chamber
    #4362
    Én kő-papír-olló játékra utaló képeket találtam tegnap Kal könyvtárban turkálás közben =) Előbb-utóbb lesz olyanis úgynézki.
  • Doma #4361
    Koreai finomságok...
    Hogy mire használhatóak ne kérdezzétek... :P

    A koreai oldalon eddig nem tüntették fel a helyi BurgerKing legújabb kínálatát.
    De a külditárgyak között találtam pár érdekeset. Lehet hogy hamarosan nálunk is bejönnek majd a 60+os küldik
  • CartmanHUN
    #4360
    Az lesz ennek az egésznek a vége ,hogy senki se fog a játékra költeni egy buznyákot se, a sárgák meg majd nem birják kifizetni a villanyszámlát.Akkor lesz igazi shut down.
  • CartmanHUN
    #4359
    2xxx-3xxx reviköves shopok voltak még.Meg egy csomóan fortban a kovácsnál gyanusan lenge öltözékben lebzseltek.Feláldozható hacker acc-nak tüntek. Persze,hogy lekapcsolták az egészet.
  • Chamber
    #4358
    Eddig csak qrva lagos szokott lenni a szerver mikor ráértem játsszani... mostmár le is lövik teljesen =/
    Új szerveren meg már lvl55ösök rohangálnak, és 100M+ért vennék a G50 fegyókat xD
  • Doma #4357
  • Doma #4356
    Ami a taskban van az a stone of birth...
    Azt valóban nem lehet cserélni vagy eladni, ellenben az nem is a skillek leszedésére való, hanem a statok nullázására (strength, wisdom, health, stb.)
  • Chamber
    #4355
    Én megint megúsztam... egyik accounton 380 reviko storage-ben (amit még régebben vettem 13-14Kért) +1 db a karinál véletlenül :)
    Másik accon 14 a karinál (eltört egy kardom :)
  • corey3
    #4354
    de hogyan adják el ha nem lehet vele kereskedni mivel az a task-ban van....:Dna ezt mondjátok el pls
  • CartmanHUN
    #4353
    Elkezdték a revi kő csalás felszámolását,állitólag ártatlanokat is blokkoltak,szokás szerint.
  • ince
    #4352
    Koszi..
  • Bucser
    #4351
    lásd #4328.
  • Lazur
    #4350
    A Revision Stonoknál valaki nagyon levitte az árat A kurva annyát
  • Doma #4349
    Annyira nem gáz majd sporolsz és veszel egy stone of chance-et lvl 50 fölött :D
  • Bucser
    #4348
    kicsit:D
  • ince
    #4347
    Na ez jo a flashing slash_em full...bebuktam, lehet valamit tenni?Egyebkent koszonom az infot...
  • Doma #4346
    Stone of chance a neve, 1,7 milla körül van mostanában, de talan egy kicsit esni fognak az árak a napokban...
  • corey3
    #4345
    hol lehet találni skill követ???vagy erre is van ilyen fájl???régi jo archeremen elbasztam a skilleket!!!segítsetek pls.
  • Doma #4344
    Klikkelj a bannerra ott talalsz egy magyar oldalt...

    Weapon mastery nem lesz soha aktiv, mivel az egy passziv skill.
    Lovagkent weapon mastery, critical hit, defense, ami egyenlore neked kell.
    Se a flashing slash-re nem szabad tenni mert szart sem és és fontos skillpontokat bukhatsz el!

    Tigris transzformációja meg akkor lehet ha a tojas g11-esre felfejlodik, és atvaltozik tigris formává. Szal az még egy kicsit odébb van.
  • ince
    #4343
    Segitsetek.Kicsit hulye a kerdes de a tigrisem transzformacioja mikor lesz teljes?
    A Weapon Mastery skill mikor lesz aktiv?Milyen skilleket erdemes kihuzni egy lovagnak?A jatekkal kapcsolatban hol talalok infot?
  • Shanton
    #4342
    Chamber
    Lesz valaha feloldás? Mi alapján oldották fel azokat akiket visszaengedtek?
  • Bucser
    #4341
    csak páran éppen "szüneten vannak":D:D:D:D:D
  • Bucser
    #4340
    ??????????????????


    AZert van egy pá... kapásból tudok mondani vagy 20-at:D
  • 50cent
    #4339
    kicsit uncsi a játék de azért jó csak nemigen vannak magyarok
  • Doma #4338
    Ehh ez nem az a lengyel cumó amivel a madarakat is elővarázsolták a srácok?
    Ebben az esetben csak SAJÁT FELELŐSSÉGRE használjátok, mert nincs garancia hogy nem veszik észre koreában...
  • Chamber
    #4337
    Kiegészítés: ha kicsrélted a filet és megy a játék akkor csak egy ESC-et kell nyomni, és a főmenü helyett szerezhetsz Stone of Birth-et.
  • Doma #4336
    Kb 5% esélye van annak hogy az assasin droppol valamit.
    Jelenleg működik az assasin tábla... Tehát ha Te ölsz meg egy assasint akkor a neved felkerül erre a táblára hogy megölted xy assasint

    Egyébiránt az assasiok amikor meghalnak ugyanannyi xpt veszítenek mintha egy mob ölné meg őket... ehh máraki

    Ha assasin assasint öl akkor ugyanúgy van xp bukta, ugyanúgy felkerül a gyöztes ne ve a táblára, és ugyanúgy van esély a droppra, mintha nem assasin ölné meg az assasint. De szép körmondat :P

    Nah és a máraik rész....
    Kedves koreai nagytudású játékfejlesztők, minden különösebb ok nélkül beletúrtak a jól működöd asssasin rendszerbe... Kb 2-3 hónapja amikor bevezették az assasin mask v2.0át.
    Szal azóta a vár védő guild és az alliance-uk nem veszít xpt, sem ha assasin öli meg őket sem ha ők halnak meg assasinként.
  • Chamber
    #4335
    Na akkor itt az izé a statreset-hez: optionmain.dat

    data/hypertext/e-ben kell kicserélni az ottani file-t erre (persze az eredetit rakd el addig vhova/nevezd át, ha utána vissza is akarod rakni :P )

    Nem próbáltam, szal ne nekem sírjatok ha nem műxik/blokkolnak miatta :P
  • SigaDragon
    #4334
    Sak egy kérdés
    Ha assassint ölök akor elméletileg dob valamit ugye?!?! meg mit kapok még assassin legyözésért?
    És ha assassin assassint ől akor mivan??
  • Doma #4333
    Cumót (trinekt, gyürű, ruha, fegyver,stb..) inventory-dba teszed, és simán bal gomb a talira és ráhúzod a cuccra amit talizni akarsz.
    Utána imádkozol.
  • Barbár András
    #4332
    valaki meg tudja mondani hogy kell talizni?
  • Doma #4331
    Korea roxx
  • Doma #4330
    Mákos....
    Kalhqn mindenki azt szajkózza hogy ezért is ban lesz...
    Jah a 31-ei update csuszik 1-re szal még van +1 napotok Cart.
  • Chamber
    #4329
    Én még tegnap vettem 200 revi stonet 13,1Kért, mert nemtudtam hogy ez az új hack. Aztán éjjel sikerült eladnom mindet 13,5Kért, szóval kerestem velük kemény 80Kt ígyis =)
  • CartmanHUN
    #4328
    Köszi.
    Lehet engem is blokkolnak pár hónapra ha rájuk boritom a berendezést.
    Közben megjött az új hack is, hadd szivjanak a holdújév alkalmából:
    G40 pajzsból g56 ot varázsolnak majd bezuzzák.Most nem a "minden majnem igyen" a taktika.Szépen elindultak 13k ról és fokozatosan mennek lefelé. 8,5k nál tartanak éppen.A honlapról már nem tudom letölteni az agree.txt-t.Ez vajon jót jelent vagy rosszat?
  • Doma #4327
    Jó utat

    Nekem meg töröltek 9 def talit a storage-ból
    Ellenben nem blokkoltak
  • CartmanHUN
    #4326
    Hamarosan.Már elkeztem intézni a repülőjegyet Koreába.
  • JohnnyFirpo
    #4325
    mi?
  • JohnnyFirpo
    #4324
    CartmanHUN mikor oldanak már fel vazze?
  • CartmanHUN
    #4323
    Rossz üzenetre válaszoltál.SirMoon az onlinegame szakértő,a silkroad fórumban megtalálod.(Szerencsére innen hamar eltisztult.)