12892
  • Cnensus
    #4402
    nah berakok par képet^^
    ime az elso: ocsém behatt s kiirta h. elvesztette a dueltXD
    [img=http://img202.imageshack.us/img202/1491/pfff9xm.jpg]
    a kovetkezo meg a problematikám lenne ugyanis nehany ijj fehéren tukrozodik meg irgalmatlanul xar.... szoval ha valki tud megoldast...
    [img=http://img202.imageshack.us/img202/1382/shot2006210002vf.jpg]
  • ince
    #4401
    A kilepek a jatekbol azt jelenti, hogy bezarom a programot.Tehat futtatnom kell a progit.Koszi
  • CartmanHUN
    #4400
    Mi páran fennakadtunk valami szűrőn amit senki se tud mi alapján hoztak létre.Jessie-t ma engedték vissza,van akinél csak 5 tali volt,ha igazat irt, és még mindig ki van tiltva.
  • CartmanHUN
    #4399
    A kilépek a játékból mit jelent?A programnak futnia kell ahhoz, hogy árulhass.A windows gombbal tudsz "kilépni" a kalból és más feladattal foglakozni.
  • QuickHUN
    #4398
    Lazur hát nem igazán jól csinálod,mert elöbb tedd ra az attack talit +10 +11 ig,es utanna tegyél rá eb t!
    Aztán tali ,de ha rám hallgatsz olyat veszel ami már tuti!
  • QuickHUN
    #4397
    Halika

    Nem értem hogy miért nem jöhettetek vissza spy al,spy azt mondta,10-10 db volt nála ,én elku.... a id t is és vissza adtak mind 2 karit,és nálam is volt cucc rendesen!
    25-15-10 db ok!
  • ince
    #4396
    Ha shoppolok altalaban kilepek a jatekbol.Nehany ora mulva ujra elkezdem, a karaterem all a sajat labain. Semmi and shop, csak ugy all, en meg gutautest tudnek kapni,hogy igy veletlenul se tudok eladni egy lyukas zoknit se....Valaki segitene?

  • CartmanHUN
    #4395
    Minden blokkolt magyar játékos nevében irtam,sok értelme nincs csak éppen ráértem.A kalHQ-t érdemes olvasgatni mert koreaiak is irogatnak oda.A nemzetközi szervert más üzemelteti mint a koreait azt a netmarble.Náluk lehetetlen a kártyacsalás a net sajátossága miatt és ezért sokkal több pénzt fektetnek a játékba,mindenben a nemzetközi előtt járnak.Valószinüleg a jóval kisebb profit miatt nem foglalkoznak az int.-tel és a játékosokkal túlságosan.
  • Doma #4394
    Lol te aztán nem szarral guritasz
    Kalhqn írták páran hogy megkaptád ugyanezt a levelet.
  • CartmanHUN
    #4393
    GM Reply

    Hi.

    This is KalOnline.

    When we check your account, but you have too many talisman.

    We decided to be blocked all account that it has too many talisman.

    Because, you bought the talismans low price.

    It is regarded that not only you will use but also you will sell that upper price.

    So, we cannot help your problem.

    But, we'll be unblocked your account, next tuesday if you agree that all illegal talisman will be deleted.

    Therefore, we ask for your consent.

    We are so sorry for delaying.

    We will do our best for KalOnline.

    Thanks.

    Ezt küldték ma a 25. én feltett kérdésemre.Más blokkolt úriember is kapott ilyet?
    Elég csúnya levelet küldtem nekik az összes mailcimükön:domestic,international business relations.A recruit relationst azért kihagytam.
    Belekukkantottam a cég történetébe és onnan kiollózva mindenféle minisztériumoknak irandó panasszal fenyegettem őket pl Ministry of culture and tourism és Ministry of Information and communication.
  • Doma #4392
    GY.I.K.
  • Lazur
    #4391
    Nem hiszem el ez már nemis tudom hánydik G40 es kard amit elbaszok. Eloszor volt benne 7 attak tali 5 ex. blow. De meg nem is koptt, aztán rakom bele a 8. talit es volt kard nincs kardki erti ezt? Maratt helyette 8 Revision stone. Na ezt oldjátok meg
  • Doma #4390
    Elvileg amelyik szörny neve citromsárga az dob a legnagyobb valószinűséggel, aztan +/- zöld/narancssárga, kék/piros, lila, és végül szürke nem dob semmit.
    Itt meg a szörnyeket találod hogy melyik milyen szintű, ez egy kis alap lehet hogy adott szinten miket ölj. Dropot viszont nehéz megjósolni...
    Ha beszelsz angolul akkor itt nézz körül: igaz csak g33+ de sztem hasznos lehet.
  • ince
    #4389
    Koszi. Meg valami...Milyen szintu szornyek milyen valoszinuseggel dobnak barmilyen targyat es milyen szintu(G VALAMI) targyat?
  • Doma #4388
    Ehh.., azt sajnos sehogy nem tudod visszanyerni.
    Ellenben el tudod adni (ne kérdezd mennyiért mert azt csak egy kis piaci körséta után tudnám kb.)
    Javaslom nézz körül Geum-Ohh Mine-ban hogy ott mennyibe kerülnek a G37+2es kardok, és az alapján rakd ki shopba.
  • ince
    #4387
    Segitsetek. Van egy zoldnevu akarmilyen g37+2es kardom.Hogyan tudnam visszanyerni a talit?KOszi
  • ZozoHun
    #4386
    mostmár minden világos :P
  • Doma #4385
  • ZozoHun
    #4384
    Doma, miért szedted ki a neved? :)
  • ZozoHun
    #4383
    ha a fele megvan akkór elkűldheted :)
    a másik felét meg amire meglesz
  • ZozoHun
    #4382
    hi all :)
    mostmár engedélyezték hogy írhassak ezen a néven ide :)
  • Cnensus
    #4381
    >>> meddig lesz a blokkolás? zz ugye nembaj ha egy picit most csuszik a pénzvisszaadas?:)
    amugy a fele mar megva:D
  • Doma #4380
    Thx így már világos, rád tippeltem amúgy :P
    Hát Üdv ujra köreinkben :D
  • Kinca01
    #4379
    nagyon lol hogy az aláírásomat kittették oda is ahól még mágussal voltam, és ott virít hogy lvl34 archer :)
  • Kinca01
    #4378
    játszanak kb 5-en 6-an akiket ismerek még/találkoztam velük,
    de ahhoz képest nem változott sokat a game, halászó sziget, meg a dogebbi tower jöt létre azt kész :P
  • Kinca01
    #4377
    és a névváltóztatást megcsináltam csak 24 óra kell hozzá :P
    (magyarúl újj felhasználót csináltam)
  • Kinca01
    #4376
    de HUNmagic/HUNZozo voltam régen
    de ha visszamész vagy 8 oldalt a fórumba, akkór ott írtam utóljára :)
  • Kinca01
    #4375
    ZozoHun vagyok most
  • SigaDragon
    #4374
    Mi élvezet van abban hogy mások játékát tönkre basszák!! Elhiszem hogy nagypoén megmutatni a ferdesz... hogy EROPA-iak okosabb mint ök de akkor is!!
    Nem hogy a kicsivel baszkodnának!! Mért kell a nagy serverel!!??
    Herélni valok ezrk meg fajoztatni kéne őket!! :)
  • Doma #4373
    Segits már....
    Gondolom nem Kinca01 néven játszod a kalt...
  • Kinca01
    #4372
    na elolvastam az utóbbi fél évet :)
    napi története tettszett a legjobban :D
  • Chamber
    #4371
    Ja, a maszkos questek maszkjai között/után van pár érdekes darab xD
  • Chamber
    #4370
    Ez már nem megy többet ma sztem :/
    Majd ha felkelnek koreában talán akkor :)
  • SigaDragon
    #4369
    Mikor megymár??? Mert gamelni akarok! NA ;(
  • JohnnyFirpo
    #4368
    na? lelötték a szervert?
  • Kinca01
    #4367
    hi all :)
    rég jártam erre
  • Doma #4366
  • CartmanHUN
    #4365
    program files\KalOnline\data\HyperText\item086

    Pókember is volt már?

  • Doma #4364
    Ehh akkor az új szervert is utolérte a végzet..

    Kő papír olló evenet már régen volt.
  • Chamber
    #4363
    Az új szerveren meg lehet hackelni? Vagy ott alapból 3,5K volt a revi eddigis, mert előbb annyiért shoutolták :)