12892
  • Szimbi
    #4442
    Cartman becsülöm a kitartásod, de szerintem mi forever bannt kaptunk minek engedjenek vissza egy 58 és egy 56-os karit? Én őszintén leszarom az egészet. Kipróbáltam a line2-őt csináltam egy 60-as karit aztán azt is meguntam :)

    Van mellettünk egy kínai iskola. Nemrég nyílt. Asszem lesz ott egy kis revenge!!!
  • QuickHUN
    #4441
    Na ez vagyok én ,nem doma hanem Cingárnak akrt válsz lenni!
    lool
    holnap melozok ugyhogy van időm irkalni!
  • QuickHUN
    #4440
    Hát Cingár nyugodtan neki eshetsz mert akkor ő volt a tettes,de segitek ha gondolod!Mert igy a klánuknak is be tehet!
  • QuickHUN
    #4439
    Bocs nem Cert hanem Cart akart lenni!
  • QuickHUN
    #4438
    Csá

    Cert én is kaptam olyan szart,nem a Quicknel hanem egy másik karinál,de nem csinál semmit ha rá kattintok!
    Pedi ezt már visszaengedték egyszer!

  • Cnensus
    #4437
    hátazéemmár mégiscsaksokkkk h. 2 napja nembirtak kijavitani ezta mocskosulnagy laaggott
  • iDeGeS VaGYoK
    #4436
    má megvan lassan belejövök
  • iDeGeS VaGYoK
    #4435
    találtam egy jó kis kardot a knightomnak csak nem tudom hogy kell át pakolni az 1ik karitol a másikba vki tudja? fontos lenne
  • CartmanHUN
    #4434
    Veled mi van?Működik a C/S centered vagy ugyanaz van mint nálam? (4421)
  • Szimbi
    #4433
    Az eggparty az amikor többen összegyűltök (a legjobb 5 támadó 1 healer) és nekiálltok a nektek legkissebb sárga mobot ölni 1000-el, mert így a tojásod ugyanannyi xp-t kap mintha nagyobb mobokat ölnél. A tojgli ugyanis fix xp-t kap mobonként, de csak ha sárga vagy annál nagyobb. Ha belenőttök a d1 eggelésbe az már lóvéban és xp-ben is igencsak fincsi lesz :D
  • JohnnyFirpo
    #4432
    Hogy szaporodik a medúza?
  • ince
    #4431
    Mi az az EGGPARTY?
  • Doma #4430
    Jah azért mondom hogy a mob az neked kék színű volt, ugyanazokkal a tulajdonságokkal, nem tudom mi kellet hogy legyen ott ahol öltél pl devil soldier.
    A lényeg hogy csak a külseje volt más.
  • ZozoHun
    #4429
    legalább elmondhatom hogy 1 lövésből megőltem egy Chief of Shadow Troop mobot :D
  • ZozoHun
    #4428
    ez egy sima KÉK színű (lvl37 vagyok most) Devil nevű szörny volt
  • Cingar
    #4427
    Sziasztok ! lenne egy kerdesem...gerydost veletlenul nem 1-2 hete tortek fel mert van pontosabban volt egy "baratom" aki feltorte meg 2karimat is csak persze kimagyarazta magat es en meg vedtem is es nem hittem a tobbieknek.szal a lenyeg hogy multkor az az mult hetvegen megkert hogy lepjek felt mert csinalt haverjaval 1 karit es nezzem meg... veletlen a kari neve Gerydos volt lvl 45os es amirol en tok hogy sajat erobol csak egy 32es karit tudott csinalni.ezzel nem lebecsulni akarom csak eddig nem kalozott mar egy jo ideje es igy hirtelen bemutat 1 karit. Szal csak biztos szeretnek lenni benne hogy van e alapja a gyanakvasomnak mert szivesen megagyalnam a gyereket mert mar masoknak is elege van belole...
  • Doma #4426
    Lol valamit nagyon elbaxtak koreában már megint.
    Valami hiba folytán a mob amit öltél Chief of Shadow Troop formát vett fel :D
  • ZozoHun
    #4425

    ez meg mi?
  • Doma #4424
    Szerintem valami hiba folytán az agree.txt-re hivatkozik ez az ablak.
    kalhqn érdeklődj ott tuti vannak még akik blockolva vannak, lehet hogy valaki találkozott ezzel a problémával.
  • CartmanHUN
    #4423
    Az vagyok.Egy ideig ment a C/S ,azon keresztül küldtem az agree.txt is.Mostanában nem enged be ,ezzel az üzenettel visszadob a main page-ra.
  • Doma #4422
    Gold member vagy?
    Illetve már az voltál mielőtt bannoltak?
  • CartmanHUN
    #4421
    Valaki meg tudja mondani miért kapom ezt a képet ha a C/S centerre klikkelek?
  • Chamber
    #4420
    Jól elbeszélgetsz magaddal? =)
    Nálunk melóhelyen mindenféle port blokkolva van kivéve a http-t, szal még FTPre sem lehet belépni tőlünk, meg persze Kal sem megy. Ha nálatok is ilyesmi van akkor rendszergazda kell hozzá sztem :)
  • QuickHUN
    #4419
    Ma tudtatok kapcsolodni?
    Lehet hogy azért nem ment ,24 ben vagyok tökre rá érnék és tessék!
    De látszik hogy rá érek mi !
    Na nem baj reggel vagyok délután 4 ig!
    Kikapcsoltam a tűzfalat is de semmi! Még nem megy.Csak rendszergazda tudná megcsinálni?
    Na csaóka lool
  • QuickHUN
    #4418
    Csaóka

    Megint én, sajna nincs a blueskynek leadere,mert sajna Gerydost feltörték!
  • QuickHUN
    #4417
    El is felejtettem Cart köszi a lvl up gratot!
  • QuickHUN
    #4416
    Hali megint én ,

    Cart valamit nem értek,akár kivel partizok én vagyok a gyengébb,nem rám jön a szörnyike ,pedig a stat pontjaim magasabbak !
    Miért van ez ? Neki az str 46 nekem 56 ,és az agim is magasabb,mert ő healtre pakolt és 48 as,de nem csak vele van igy!
    Valakinek bejött a stat resett mükszik rendesen?
    Nem lett érte blokk?
  • QuickHUN
    #4415
    Sziasztok

    Nem karuso lett kinyirva hanem Saru sztem,en is voltam tegnap assa
    de jo assa persze nem bántom a low lvl emberkéket,de van egy genyó még :Shaol,
    őt még kinyirom ,mert 1 évvel ezelött meg a knightommal voltam akkor is kinyirt,meg a blokk alatt januárban a lvl 30 magemmelakkor is,és ő most lvl 49,nem nagyon megy neki.Azt hittem menni fog a játék a melóhelyröl is de nem sajna ,serveres buli van itt,le lenne tiltva?mert állandó kapcsolat van a nettel pedig,van megoldás sztetek?mert a játék fent van de nem tölti az ujjítást!Hátha tudtok valamit!
    Csákó
  • CartmanHUN
    #4414
    Nincs.És a karbantartás is késik egy napot.Gratulálok a többieknek a lvl upp okhoz.Ezt a Karusho-t nagyon utáltam,örülök ,hogy ki lett nyirva.

  • Doma #4413
    Új kastély koreában...
  • Brutal
    #4412
    Mi a prés skacok mindenki fel van már oldva?
  • Chamber
    #4411
    Pár kép az eggben nevelgetett kis állatkákról =)






    Bocs, ha kicsit világosak :)

  • ince
    #4410
    Meg nincs.Csak 4.
  • Doma #4409
    Kicsit körbenéztem volt pókember is, de csak koreai szerveren

  • Bucser
    #4408
    van már 11-es a tigrised?
  • ince
    #4407
    A tiglincsem transzformaciojanal a kek csik vegigert, kozepen abban a kis korben van egy sarga 4es.Hogyan tovabb?
  • Cnensus
    #4406
    minden ijj egyfolytaban fehér barmien pontbol nézem
    maga az ij nemxar csak igy xar h. minden fehér...
  • corey3
    #4405
    és ha feltalizod egész6 keményet csap :DDD
  • Doma #4404
    Ezt hogy érted hogy szar az ijj?
    Az meg hogy tükröződik az íj az sztem annak következménye hogy adott pontról nézed.
  • Cnensus
    #4403
    [IMG][img=http://img202.imageshack.us/img202/1491/pfff9xm.jpg][/IMG][IMG][img=http://img202.imageshack.us/img202/1382/shot2006210002vf.jpg][/IMG]