Kal Online MMORPG

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Slipknot
#2332
Hat beszeretnem fejezni amit elkeztem ! Csak ugye valaki kozbe szolt 😊
tegnap elott keztem mar 25 os vagyok 😊 persze villam magusrol van szo 😊

Brutal
#2331
Guildba szeretnék jelentkezni mi is ilyenkor a teendõm?

Háborúk voltak és lesznek, de a katonáim halhatatlanok.

gvarga12
#2330
en nemtudok nyilatkozni reggel (nalatok az 10:00) meg ment

isten hozott a fedelzeten slip, ha megint olyan szerenyen nyomod mint ezelott, akkor mindannyiunknak ossze kell szednie magat :-)

csak szolj ha segitseg kell, de gondolom penzed van abbol meg jon minden :-)
lovag vagy angel akarsz lenni ??

ja es tenyleg milyen karival kezded ujra ??

It is possible to commit no errors and still lose. That is not a weakness. That is life. Don't try to understand women. Woman understand woman and they heat each other.

Bucser
#2329
nektek sem megy még a server ugye?

"Whether you Kill or get Killed it is just a way to Kill time" Zaraki @ Bleach #36 SC SQ42: "Give in to the Hype, It is worth it" https://robertsspaceindustries.com/enlist?referral=STAR-NVZF-5CZF

Slipknot
#2328
Elkezdem ujra sokak oromere 😊) Ha minden jol megy 2 hetmulva megvan a 40 😊)

#2327
ma kicsit felkaptam a vizet miutan 1 foldalatti assa vagy 10-szer egymas utan kinyirt 😞((
#2326
keszul guild warra 😊))
#2325
😊)
gvarga12
#2324
ja valaki keszul ellenunk a G1 fightra :-)

It is possible to commit no errors and still lose. That is not a weakness. That is life. Don't try to understand women. Woman understand woman and they heat each other.

#2323
loooooool naon utos kis stick 😊)))
vagy 615,9 akarmennyi millaja van 😊))))
gvarga12
#2322
ezt valaki nagyon elnezte vagy nagyon hulye

It is possible to commit no errors and still lose. That is not a weakness. That is life. Don't try to understand women. Woman understand woman and they heat each other.

#2321
<#wow2>

#2320
naon szupi lesz ez a kal 😊)
gvarga12
#2319
remek hogy mik nem lesznek, es nem en talaltam meg, hat igen fog rajtam a kor :-)

It is possible to commit no errors and still lose. That is not a weakness. That is life. Don't try to understand women. Woman understand woman and they heat each other.

#2318
http://www.kalonline.dk/infos/weapons.php
http://www.kalonline.dk/infos/monsters.php
ez a ketto meg csak erdekes 😊

riszpekt\'

#2317
meg megtalaltam az osszes kaszt osszes 50 utani skilljet a jobtol fuggoen mert amennyit most ki lehet fejleszteni az semmi ahhoz kepest ami meg lesz 😊
egyik archer job minden statbol le tud venni vmennyit a cjb barmelyik stathoz hozza tud adni commander tud reviveolni egyik archer speedelni szal sok nyalanksag van meg hatra amit meg bele tudnak rakni a jatekba. csak erjem meg az 50-et 😊

riszpekt\'

#2316
de vmi iszonyat fos szervere lehet az oldalnak mert lassu mint a szar pedig most lenne kedvem vegigolvasgatni...

riszpekt\'

#2315
akkor kb 1 oras frissitesre ebredtel volna...
a koreain ha jol tudom most van test allapotban szal nalunk sokara lesz...

riszpekt\'

#2314
es ez mar nalunk is van??
#2313
es nem megallni az elso oldalon a tobbin van az erdekesseg 😛

riszpekt\'

#2312
aki esetleg nem tudna tul sokat az uj dungirol vagy csak kepekre kivancsi es nem jart meg itt azoknak ajalnom ezt az oldalt
eleg durva

riszpekt\'

Brutal
#2311
Köszi a lehetõséget még gondolkozom a dolgon,mert DeViLMaYCrY-al egyébként is együtt szoktunk party-zni és még nem sikerült rájönnöm a guildok lényegére az egymáson való segítésen kívül...

Háborúk voltak és lesznek, de a katonáim halhatatlanok.

#2310
ja vegre vannak szovetsegeseink 7 klan van velunk szovibe 😊)
ma csak lvl 4 guild kene 😞(
#2309
keresek +3 agi vagy +3 healthes ringet akinek van szoljon pls 😊
#2308
hali Slip
gvarga12
#2307
hali slip,
mi van veled bocs de teljesen el is felejtettem a levelet itt a nagy koltozkodesben
csak benezel mint a jo nogyogyasz ??
vagy jatzan is fogsz ?

It is possible to commit no errors and still lose. That is not a weakness. That is life. Don't try to understand women. Woman understand woman and they heat each other.

#2306
hali 😊

riszpekt\'

Slipknot
#2305
hello mi?

gvarga12
#2304
ja hogy a kerdesedre is valaszoljak Brutal mar 4-es a klan szoval XP-t nem kell mar beraknod, a minimum szint 20 irj VeresPenge-nek es kerd meg hogy vegyen be
tobbnyire csak a partik gyulekezohelye a guildchat, itt tudsz megismerkedni a veled egyszintu karikkal es elinditani a partizast ennyi
ja meg segitseget, felszerkot kulditargyat hasonlokat szoktunk segiteni szerezni egymasnak ha nagyon raeros kedvunkben vagyunk

It is possible to commit no errors and still lose. That is not a weakness. That is life. Don't try to understand women. Woman understand woman and they heat each other.

gvarga12
#2303
vegre en mar reg mondtam hogy valtoztass jelszot
legalabb mostmar tudjuk ki kicsoda, nem mintha ebbol lett volna valami problema en is segitettem devilnak ha jol emlekszem
remelem elmennek a cuccok amik erunal vannak mert mar vennek egy emberes POL-t

It is possible to commit no errors and still lose. That is not a weakness. That is life. Don't try to understand women. Woman understand woman and they heat each other.

#2302
kb. 900K egy +11 skillful single <8>
1 lvl mulva passzolom el es hordom inkabb a G48am 😊

riszpekt\'

Brutal
#2301
Tudok róla a legjobb barátom....<#vigyor2>

Háborúk voltak és lesznek, de a katonáim halhatatlanok.

SuperCharger
#2300
Igazad lett, Mui, kicsit tenyleg hianyzik a mana.... 😞 csak 1142 van igy. De a 2000 HP eleg jol jon. Most tesztelem MF-eken, a sebzes igeretes.
A Te G45-os botod mi mindent ad osszvissz? Mennyiert adtad volna el?

#2299
360 HP 😊
hat ha hasznalni akarod es nem eladni akkor sztem megeri de hianyolni fogod te azt az int-et vagy wis-t amit egy masik bot adna....

riszpekt\'

SuperCharger
#2298
Skacok, ez jo bolt lenne:
G45 Single Stick, +13, 10EB, 460 HP, 3 Defense, 1,1 millió Zamogeon-ért?

#2297
Azért kérdezem mert DeViLMayCrY még mindíg bent van a Magyar Lovagoknál és hogy úgy mondjam rendesen közösségi életet él...

#2296
Nah várjál segítettem én neked Wolf Tooth nyakláncot gyûjteni??? <#wilting><#idiota>

Brutal
#2295
Ez a user még mindig nem Onikage vagy SquallFF8 vagy DeViLMaYCrY loginja hanem az enyém,jogos tulajdonosáé....
Csak õ rászokott arra hogy az én useremmel lépked be és irogat amit mostmár nem fog megtenni,mert megváltoztattam a passomat...
Tehát az én karim BradBrutal lvl 33 mágus....
A kérdés pedig adott <#vigyor3>

Háborúk voltak és lesznek, de a katonáim halhatatlanok.

#2294
<#fejvakaras> Téged hekkeltek meg anno, illetve SquallFF8 nevû karidat?

#2293
chultae tobbet er...

riszpekt\'

#2292
lol

riszpekt\'

#2291
gazdat keresnek:
+8 expert PoL 400K
es 1 +8 Savage Tribes ChulTea bow 260K (G48 clean)
akit erdekel irjon ide vagy gamebe(bucozidaneHUN)
Brutal
#2290
Nah szóval....
Összefutott egy sráccal - kernel néven futott - adtam neki kölcsönbe kis lóvét (130K) mivel haversrác (DeViLMaYCrY) is ebbe a klánban van,kíváncsi lettem volna hogy milyen is ez a szervezõdés,mik a lehetõségek,feltételek a klánba stb.

Háborúk voltak és lesznek, de a katonáim halhatatlanok.

#2289
Ezt most magyarázd el egy kicsit bõvebben?

Brutal
#2288
Ma összefutottam egy Vitéz Magyar Lovaggal és kicsit segítettem neki pénzbelileg....
Nekik nincs saját weboldaluk?

Háborúk voltak és lesznek, de a katonáim halhatatlanok.

#2287
Nem fagytál ki.
Kard sztem is jó, de még azért este kéne tartani egy kis shoppingolást, mert egyre több PoL van a piacon, mind expert, legendary, breaktrough...
Jobbnál jobbak és sztem Neked nem probléma az alkudozás.
A whitodra ígértek 700kt de azóta már offline a gyerek....
Most megint kint van mindkét kardod a tegnap este megdumált árakkal.

gvarga12
#2286
jo az
akkor ha megakarom venni a kardot akkor csak 500K-t kell meg valahonnan elokeritenem 😊 igy is kerestem 50K-t a 2 kovon
arcsokkenesnel nem rossz
meg mindig nem dontottem el megveszem-e a kardot
nehez szules lesz 2.5 milla rengeteg penz viszont a kard nagyon odabasz +3 OTP 12/12 meg steele majd este megdumajuk kivancsi vagyok a ti velemenyetekre is

mi volt a mai frissulesben nem irtak sehol ?
megy mindenkinek mar rendesen ?
remelem nem fagytam ki (kicsi az eselye)

mar biztos hogy 19.-en megyek haza 2 hetre akkor tuti jobb lesz a netem meg mire visszajovok remelem mar lesz itt is kotve rendes net 😊

na este koccolunk

It is possible to commit no errors and still lose. That is not a weakness. That is life. Don't try to understand women. Woman understand woman and they heat each other.

#2285
Xp kavics elment sajna csak 450ert 😞

gvarga12
#2284
azt irjak a hivatalos oldalon hogy probald meg a start menubol vagy az exe-fileot kozvetlenul elinditani

It is possible to commit no errors and still lose. That is not a weakness. That is life. Don't try to understand women. Woman understand woman and they heat each other.

gvarga12
#2283
nekem regel szedett valanit aztan elindult azota nemtudom mi van

It is possible to commit no errors and still lose. That is not a weakness. That is life. Don't try to understand women. Woman understand woman and they heat each other.