12892
  • ince
    #4482
    A Weapon Mastery es a Critical Hitem full.Lovag vagyok.Mire rakjak?
  • Cingar
    #4481
    Jo reggelt! kivancsisagbol felmentem megnezni kiraktak e mar az uj server ranglistajat....haaaat igy reggel alig gyozok pislogni
  • Exca
    #4480
    www.blueskyguild.atw.hu
  • Exca
    #4479
    ha itt tartunk nálunk is van hely : BlueSky amugy még vagyunk igaz elveszett rengeteg xp de majd visszeszedjük...
  • Cingar
    #4478
    Sziasztok! Meg mindig van hely a lvl2es guildunkban az uj serveren ! Ha szeretnetek csatlakozni pls irjatok privat uzit LoooSeR nek!TY
  • ince
    #4477
    Koszi D
  • Doma #4476
    Nyugodtan üssed csak a vulgarokat, spearheadeket, scoutokat, wild daemon soldiereket, küldetéstárgyat kidobják a szürke nevű mobok is.
  • ince
    #4475
    A Message Collectiont kellene megszereznem az alacsony osztalyu demonoktol, de csak a Suicide Bomiber dob valamiket, de az is kek szinu es mindjart szintet fogok ugrani....Megvennem, de senki nem arulja.Kihagyhato a kuldi?Valami megoldas?Segitsetek....
  • Doma #4474
    Ha nem kaptatok pénzt akkor az valszeg azért lehet mert nem első tanárod van.
    Ha mégis az első, akkor a zseton bent van a storage keeprenel, ahogy Bucser mondta.
    Irunk mi ide csak elég ritkán
  • Bucser
    #4473
    16-on kaptál pénzt és az a storage -ban található meg. Valamint 30-on a trinketért nem elég meglépni a szintet hanem egy küldit kell végigcsinálni!!!
  • iDeGeS VaGYoK
    #4472
    nah eléretem a lvl 20-at teacher volt egy kis gubbanc mert nem kaptam semmit sebja majd lvl 30-n egy trinketet fogok kapni ( we we )

    egyébként archer vagyok tetszik a gamee ti ide mért nem irtok? :(
    és ahogy láttom egyre több a magyar az uj serveren
  • iDeGeS VaGYoK
    #4471
    nah gyertek játszani a nehy nemtudom mi a neve server-e :)

    ez nem laggzik ugy mint a hannin :P
  • SigaDragon
    #4470
    Valahol nincs leirás a klánokról?? ranglista vagy valami???
  • ZozoHun
    #4469
    fire: nagyot sebez gyorsan, van térhatása
    jég: kicsit sebez, de lassítja a szörnyet, van térhatása
    áram: nincs térhatása, de van SW-je, és jól sebez

    nem mindig az a lényeg hogy gyorsan fejlődj, de azt őldd ami a legnagyobb és meg tudod őlni kényelmesen

    a contribution pont kűldetések után kapod. jelentése elismerés
  • corey3
    #4468
    ezeket lessétek meg:
    http://img224.imageshack.us/img224/513/shot20062100010fa.jpg
    http://img51.imageshack.us/img51/2549/shot2006290010un.jpg
    http://img224.imageshack.us/img224/8444/shot20061160006dv.jpg

    a második képen aza kis levegöben azaszar az nem tom mi...válaszoljatok
  • iDeGeS VaGYoK
    #4467
    hihi ujra itt vaok! :D

    nah pár kérdésem lenne..

    fire magi az jó?
    lvl 13-s szinten hol tudok a legjobban fejlödni? melyik szörnyet kell ölni?
    mi az a contribution point?
    most ugy ennyi jutt eszembe :)
  • CartmanHUN
    #4466
    Jól ki**k a sárgák azért velem.Nem birok rebirth scrollt venni shopból.Küldeni,fogadni tudok.
  • ZozoHun
    #4465
    ^^
  • ZozoHun
    #4464
    az a kép hamis :P
    az archernek ha G46 armorja van akkór már megvan szerintem a G3-as skillje is
    (ami rajta van az G1)
  • Doma #4463
    #4460
    @Játékosnév mondani való
    @ <- jel szóköz nélkül mögé a játékos neve akinek írni akarsz és utana a mondanivaló...
    Hogy ne keljen mindíg beirogatni a nevet, Shift+Space gomok lenyomásával visszadja azoknak a nevét akikkel PMet váltottál.
    Vagy F betű és küldesz neki levelet.

    #4462
    Belerakhatod de lehet hogy nem sikerül...
  • Lazur
    #4462
    Ilyenkor be lehet rakni a wonder talit a trinketbe?: Try enchanting.But when it fails,its endurance may.....
  • Lazur
    #4461
    34 es Lovag vagyok.
  • Lazur
    #4460
    Megmondaná valaki ,hogy lehet a másiknak irni ,ha nem vagytok partiban, es mongyuk a pálya másik vegen van....?
  • QuickHUN
    #4459
    Tsao

    Milyen szinten vagy már Lazur?
    Lvl 30 at azért el kéne.
    És akkor nincs akadája!vagy QuickHUN ,ChamberHUN, ra dobj egy uzit pls
  • Cingar
    #4458
    Sziasztok! lvl 2es a guildunk az uj serveren !!!ha vki szeretne csatlakozni irjon LoooSeR-nek a gamebe.mindenkit szivesen varunk !
  • Bucser
    #4457
    nem.
  • ince
    #4456
    At lehet e vinni a karaktert a masik szerverre?
  • ZozoHun
    #4455

    ráértem :)
  • ZozoHun
    #4454
    tökre jó azis hogy ahogy belépek dis connect
  • ZozoHun
    #4453
    hoztam a formám tegnap :)
    109999 geon helyett 10999 geont írtam a G42 +2Agi archer csizmára,
    utána lag miatt haltam,
    utána egy assassin előttem dropolta a G46 botját (feltehetően +-os volt merrt G46-ba rohangált stb...) és egy knightz csúzott be elém és az vette fel
  • ZozoHun
    #4452
    ott egy Anger-nek vagy madnessnek kellett volna lenni :)
    de azt hallottam hogy ez egy event mint a láda.
  • spy6
    #4451
    Én még mindig nem kaptam meg...
  • CartmanHUN
    #4450
    Bár tudnék tanácsot adni mit csinálj.De annyi mindennel próbálkoztam ,hogy nem lehet kisakkozni mi segitett.Lehet egyszerüen ilyen ki**tt lusta banda és pár napon belül visszajössz.Faxot is küldtem ,az IQ szintjüknek megfelelőt.
  • Doma #4449
    Nekem duplája megy :( 1 óra ~ 10% 1000 medi
    Szimbi töröld le a picsába a gépedről a postal 2-t még a végén tényleg kárt teszel azokban a szerencsétlen kínaiakban, pedig aztán csak anniy a bűnük hogy hasonlóan hunyorítanak mint a kötsög GMek
  • Szimbi
    #4448
    mai napon 11:27.38-kor szomorúan (de már tudtam)láttam hogy már csak én vagyok az egyetlen, aki még Bora-Borán giantel vágja magánal a kokuszdiókat...

    Nem kell aggódni a kinai suli miatt Kis sárgák + 95-ös ólommentes benzin + tűzforrás = kis szénfeket kupacok :D

    Kóreába meg küldök egy kis server-vírust...
  • QuickHUN
    #4447
    Csáko

    Melonap,hát Cart,Szimbi és a többi blokkos ,nem maradt le semmiről mert szinte játszhatatlan a játék,anyira laggol hogy nem igaz,délig talán elmegy de onnan 5 mp késik a kép,ha megy lefele az életed már jobb ha nyomod a medit egyből.
    Képes voltam elhasználni 500 medit 1 ora alatt a lag miatt!
    Szóval nem tudsz olyan helyre menni ahol nem laggol.
    Tsaoka
  • CartmanHUN
    #4446
    Utolsó ötletem az volt,hogy irtam a KalHQ-n egy koreai gyereknek ,telefonáljon rájuk.Nekem még nem válaszolt de lehet Ő segitett.C/S centerem továbbra is szar de le***rom mostmár.
  • CartmanHUN
    #4445
    Re.Legendaryk, ToD ,ToE, ToA ugrottak,evás páncélok maradtak.Breakthrough talik discintek is megkimélődtek.
  • Lazur
    #4444
    Hellosztok Lovagok! Nem tudnatok felvenni a klánba eleg szarul egyzodok,kulonben a G&R klánban voltam,de nem nagyon mukodott... Karakter név:SongokuxXx
  • Bucser
    #4443
    Jujj az a sok Postalozás:D Csak a macskát hagyd otthon:D