Kal Online MMORPG
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
uj skillek haaaaaaat revival -50% a commandernel asszem ez csak kibaszasnak lesz jo 😊 meg a warban 😞 a tobbi viszont olyan mint amire szamitotam
meg viszont csak este tudom nezni mert baromi lassan jon be se tudok jelentkezni
It is possible to commit no errors and still lose. That is not a weakness. That is life. Don't try to understand women. Woman understand woman and they heat each other.
It is possible to commit no errors and still lose. That is not a weakness. That is life. Don't try to understand women. Woman understand woman and they heat each other.

Lépj be a játék feltelepített könyvtárába (optimális esetben: C:\program files\kalonline) és indítsd a játékot: engine.exe /load paranccsal!
akkor en mit mondjak netem annyira szar hogy megint nincs reggel le voltam szakadva es ennyi, eladva semmi toji semmit nem fejlodott.
remelem lassan megoldjak a problemat es legalab elindul a game ha mar lesz netem
It is possible to commit no errors and still lose. That is not a weakness. That is life. Don't try to understand women. Woman understand woman and they heat each other.
Gondoltam beirkálok valamit hogy lássátok élek meg hogy megszokjátok az uj nevemet...
Amint mondotta Brutal (a legjobb barátom) én csak használgatta az itt leregélt nevét mert lusta voltam sajátot csinálni.
Tehát ez az "uj" nevem (ez relativ mert kb 8 éve használom)és a hozzá tartozó kari a játékban DeViLMaYCrY a másik nevem amit feltörtek és sokat sirtam és sokan segitettek rajtam az SquallFF8.
AMugy még megvan az is csak még mindig gatyára vetköztetve😊
AMugy mostanába ti is nehezen tudtuk a gambe bekerülni??Nekem 1 bomot gecizik mire beenged😞(
Épp most sem tudok bejutni a kurva annyát meg az éjszaka is lefagyott és semmit nem tudtam eladni nem beszélve arrol hogy szart se fejlödött a tojásom sem😞
Nah dióhéjban ennyit srácok jo droppokat.
Üdv😮nikage
nezzetek meg vannak leirasok meg kuldik igaz meg messze nincs kesz de alakulgat 😞
Online game stream csatorna: http://hu.twitch.tv/lazahun X360 Live GamerTag: LazaHunter; PC BF3: LazaHunter; Diablo 3: LazaHunter#2295; Steam: **Laza**
bakker 33 fok van szerencsetlen angolok teljesen rosszul vannak levegot se kapnak
mondom nekik mi lesz itt ha lesz egyszer veletlenul 40 fok erre az tmondjak eszakabbra koltoznek 😊
It is possible to commit no errors and still lose. That is not a weakness. That is life. Don't try to understand women. Woman understand woman and they heat each other.
Csak azt szeretném megkérdezni hogy csak nekem buziskodik a kal online vagy nektek sem müködik?????
Me kurva ideges leszek mindjárt ha nem indul el föleg hogy a nyaralásom is szerte foszlott és akkor még jáccvani se tudok 1 joizüt grrrrrrrrrrrrr
remek kosz andrej 😊
It is possible to commit no errors and still lose. That is not a weakness. That is life. Don't try to understand women. Woman understand woman and they heat each other.
Lépések:
Játék indítás elõtt csinálni kell egy másolatot a
c:\Program Files\KalOnline\data\Config\ message-e.dat és message-k.dat nevû fileokról.
Valamint a c:\Program Files\KalOnline\data\HyperText\ K és E könyvtárakról.
Tegyük be õket egy biztonsag nevû könyvtárba pl.
Ha ez megvan csinálni kell mégegy másolatot ezekbõl a fileokból illetve könyvtárakból, egy kis átnevezés mellett!
Legyen ez a csere könyvtár.
Csere könyvtárba csináljunk egy E és egy K könyvtárat és ide másoljuk be
az elõbb elmentett K és E könyvtárakat.
A K tartalma E be kerüljön az E tartalma pedig a K ba.
Valamint ide másoljuk át a message-e és message-k fileokat, oly módon hogy a message-e legyen a message-k és a message-k legyen a message-e.
Bemásoljuk a normál elmentett fileokat.
message-k.dat ot átnevezzük message-kk.dat nak, a message-e.dat ot átnevezzük message-k.dat nak, és végül a message-kk.dat ot átnevezzük message-e.dat nak.
Ezek csak a biztonsági másolatok, illetve a megcserélt könyvtárak és filok.
Nem kell velük egyenlõre semmit csinálni.
Indítsuk a játékot a megszokott módon.
Keressünk egy prophet-et pl fortban.
Ha ez megvan, alt+tab.
A cserélt könyvtárakat és fileokat (csere könyvtár), másoljuk be a játék könyvtárba és írjunk felül mindent!
Tehát a K és E könyvtárak mennek c:\Program Files\KalOnline\data\HyperText\ könyvtárba, a message- fileok mennek a c:\Program Files\KalOnline\data\Config\
Beszéljük a prophettel!
Összevissza karaktereket fogunk látni. 5 választható sor lesz.
Elõször az elsõt kell választani, ezután csak egy lehetõség lesz, tehát válasszuk azt.
Megint beszéljünk a prophettel, válasszuk a második opciót, és megint csak egy lehetõség lesz a folytatásra.
Megint beszéljünk a prophettel, válassszuk a 3. opciót, majd válasszuk ezen az ablakon a bal oldali opciót.
Elindul egy progress bar, és ha minden jól megy megjelenik egy ablak: Resetting status is completed.
C megnyomásával látni fogjuk az újra elosztható pontokat!
Nyomjunk Alt+tabot, és másoljuk vissza a biztonsági másolatokat, (biztonsag könyvtár) és kezdõdhet az újjászületés. Nem is kell kilépni a játékból.
futtatas
tallozas
bekersed ahol van kal
majd ok
utana amit Doma irt
engine.exe /load /config test2
"Whether you Kill or get Killed it is just a way to Kill time" Zaraki @ Bleach #36 SC SQ42: "Give in to the Hype, It is worth it" https://robertsspaceindustries.com/enlist?referral=STAR-NVZF-5CZF
Kepeket keveset csinaltam inkabb videot vettem 😊)
It is possible to commit no errors and still lose. That is not a weakness. That is life. Don't try to understand women. Woman understand woman and they heat each other.
It is possible to commit no errors and still lose. That is not a weakness. That is life. Don't try to understand women. Woman understand woman and they heat each other.
Száradna le a feje az ilyen baromnak aki ezt csinálja<#mf3>#mf3>
Háborúk voltak és lesznek, de a katonáim halhatatlanok.
"Whether you Kill or get Killed it is just a way to Kill time" Zaraki @ Bleach #36 SC SQ42: "Give in to the Hype, It is worth it" https://robertsspaceindustries.com/enlist?referral=STAR-NVZF-5CZF
csak ijasz is megtetszett neki 😊
persze erunak svajci rokonai jottek andrej sorozik, kivancsi leszek lesz e haladas ??
tenyleg guild warra beneveztunk mar ?
It is possible to commit no errors and still lose. That is not a weakness. That is life. Don't try to understand women. Woman understand woman and they heat each other.
(persze attol lehet meg masik karija is)
It is possible to commit no errors and still lose. That is not a weakness. That is life. Don't try to understand women. Woman understand woman and they heat each other.
annyira nem nyilvanvalo alex pl. abbahagyta a magusat es ijaszozik
(tegnap mondjuk lattam alexel a dungiban keverni)
este megint lesz kis teszt, kaptam fulest hogy lehet valamit hegeszteni a statresettel kapcsolatban, de ne bizzatok el magatokat :-)
It is possible to commit no errors and still lose. That is not a weakness. That is life. Don't try to understand women. Woman understand woman and they heat each other.



