12892
  • Doma #4523
    Igen ingyenes.
  • izem
    #4522
    sziasztok
    lamer kérdés:ez a game free?
  • vaPuMarci
    #4521
    Jah remélem holnap meglesz a 29lvl és utána még 1 hét max a 30^^ majd szolok ha meglesz.
  • vaPuMarci
    #4520
    öö Chamber! Igyekszem visszadni xD Ezen a héten meglesz a tartozás! Még 1X Kösz mindent. ^^
  • Chamber
    #4519
    Grat a lvluphoz ;)
    Nekem meg csaknem akar összejönni az 55 }:|
    Most úgynézem lehalt épp minden.. mind2 szerver + Kalonline.com is :/
  • iDeGeS VaGYoK
    #4518
    lemaradtam valamiről?

    egyébként 10perce léptem meg életem első lvl 22jét ^^
  • corey3
    #4517
    :DD ugye mekkora gáz
  • vaPuMarci
    #4516
    LoL!Ezt ki veszi be??:D
  • ZozoHun
    #4515
    lol
  • vaPuMarci
    #4513
    má van ChamberHUN barátom jóvoltábólxD^^
  • vaPuMarci
    #4512
    Hello! g42es armor érdekelne knightra.100k ra gomdoltam.Akinek megfelel az ár az irjon és megbeszéljuk.Fontos lenne.KöSz.
  • corey3
    #4511
    akkor spy6 ird már le nekem hogy 23-as szinttöl exp kövel miket kéne nyirnom....vagy [email protected]
  • CartmanHUN
    #4510
    Sajnos ez igy van.Ezek szerint nem segitett a fax.
  • CartmanHUN
    #4509
    Ne adjál karit másnak mert lehet ,hogy csalni fognak vele és neked üt vissza.Gerydost elvették ,annyit tudok, és egyszer irtam neki (mert hirdetett vmit) kiváncsiságból akkor angolul válaszolt.
  • vaPuMarci
    #4508
    Kéne már tényleg frissítés a Haninra mert 1 szerűen jáchatatlan! Ma is volt 4 elhalálozásom a lagg miatt.
  • spy6
    #4507
    Ja és nem nagyon lagol,nagyon minimális.Frankón játszható.
    A HANIN meg egy nagy...(a lag miatt)
  • spy6
    #4506
    Figyelj kvikk lehet persze 56 lvl ,de a játékon kívül nem tesz semmi mást :S
    Én 41 lvl re felhúztam a knightot egy exp stone segítségével(15-16 nap alatt).
    Ugyhogy sztem nem lehetetlen, pedig én nem sokat játszottam, csak már tudtam mindent ,hogy mit milyen szinten öljek...
  • QuickHUN
    #4505
    Még azt furcsálom,vannak 56 os emberkék a másik szerveren!
    De hogy ? december óta?
  • QuickHUN
    #4504
    Tsaoka

    Hát sajnos az állatokkal előfordul mostanában,ascyra nak van egy madara ,és az sem mukszik,sajna.
    De az a madár másnál sem mükszik.
    Sajnálom Spy,és laggol délutánonként?
    Gerydos ,vagy annak adta ki ,magát ,karaktert akart kérni tőlem tegnap!
    De nem tom ő e az!
    Csak azt furcsálom nem kezd másik karit!
    Valahogy ha egy karit adnék,rájöhetnek a másik karim id jére?

    Pusza
  • Doma #4503
    Sok száz ezret! Nem tudom hogy új szerveren milyen árak vannak, de a Feathery ToP Haninon 1 milla fölött ér.
  • iDeGeS VaGYoK
    #4502
    nah nem tudnátok nekem segiteni? uj serveren most találtam egy talisman 2health 1 aglity-vel , ( egyébként 19-s knight vagyok igen megint uj kari.. mert patchel az "unnable to connect"-et kaptam archere és játszani akartam ezért kezdtem egy uj karit amit mostmár folytatok is.. :) )

    szóval az a talisman mit érhet?

  • MiQli
    #4501
    lövésem sincs:)
  • Herbie
    #4500
    Sziasztok!

    Lenne egy kérdésem az őskalosokhoz, azaz egy problémám amivel talán ők már találkoztak. Szal az a helyzet, hogy a párducom nem hajlandó az Earth Thorn skilljét használni. Régen használta, de valamiért most nem akarja... Véletlenül nem tudjátok, hogy mitől lehet ez, vagy it lehet megpróbálni? Amúgy tudom, hogy annyira nem jó skill, szal nem is azért kell, hogy nagyon öldököljek vele, csak kurvára zavar...

    Előre is köszi a segítséget!

    LoooSeR

    U.i.: Sajna betelt a HungarianForcE! :D
  • vaPuMarci
    #4499
    Hogyan? Nekem 1 lvl 1 hét
  • spy6
    #4498
    na még 1 x "eddig 1-2 nap volt 1 szint"
  • spy6
    #4497
    itt még jól megy a fejlődés eddig napi 1-2 volt 1 szint,igaz nem sokat játszok...
  • spy6
    #4496
    Kvikk sztem abból már nem lesz semmi, de nem aggódok már rajta a másik serveren mingyárt 42 leszek(knight)...
  • vaPuMarci
    #4495
    Jah és a pimpelés mire jó? És egy Wondering Knight's Whan Doo SeeHyung Big Swordöt megéri befesteni? Aminek P A 104~147; E R 30; OTP 60; Strenght 1;Health 1; Agility 1 és M.P.A. 1 ad. kösz
  • vaPuMarci
    #4494
    Nem irtam rosszul.. Azért elég sokat jáccok.. De igy sem tudok gyorsan fejlodni:S Devil soldiereket irtok.ad 256 exp-et de az sem gyorsit sokat igaz néha kell bele medicine.Meg ugy nem mindig kalozok sokat jáccok cod2ovel és source-al is.Mind 1 lehet kevesebb mint 2 hét de nem 2 nap az biztos.
  • SigaDragon
    #4493
    Assassinok nem adnak Contribution pontot ha meghalnak és én ütömle őket???
  • QuickHUN
    #4492
    Tsáko skacok

    vaPuMarci 28.1 vagy és 2 hét a +1.9 szint ,vagy elirtad?
    2 napot akartál irni? vagy ilyen keveset játszol?
    Spy al mi a leveszöldséges tésztaszűrő van? Azt mondta 10-10 volt nála ,vagy mégse?
  • vaPuMarci
    #4491
    Én is Hanin-on jáccok.
  • vaPuMarci
    #4490
    ok! 2 héten belul meglesz.:P Most 28.1 vagyok de még ma is jáccok.:) Majd szolok ha meglesz.De van g40 talis kardom és csak a páncél nem g42es tobbi az.
    De most veszek majd g42es páncél is.az kb 1 hét xD
  • Chamber
    #4489
    Összesen 30 db kell majd belőle :P
    Water Dragon Bloodból is kell majd 5.
  • CartmanHUN
    #4488
    Nálunk 30 as szinttől van felvétel,a HANIN serveren vagyunk.
  • vaPuMarci
    #4487
    Hello mindenki! Guild érdekelne... irjon valaki! Elore is köszi.
  • Doma #4486
    Az külditárgy lesz összesen 25 db kell majd belőle, szal tartsd meg nyugodtan!
  • ince
    #4485
    Koszi, meg valami...Van 3db Blood of Bighandedem.Tartsam meg kesobbre, vagy nyugodtan eladhatom?Egyebkent mire jo?Az arak eleg valtozoak, lattam 20e tol 50e ig..
  • spy6
    #4484
    a mockery-re se rakjál egyet ugyis rak alapból,mikor megléped a 18 as lvl t asszem
  • Doma #4483
    Defense-re(lvl40), Transcendental Blow-ra(lvl30), Flashing Slash-re(lvl39), Mockery-re(ha vagabond akarsz lenni lvl50 után akkor csak 1et rakj rá),
    Increasing Concentration(lvl42).
    A Lightning Slash, Upward Slash, Widening Wound szart sem érő skillek, csak értékes skillpontokat vesztegetsz el rajtuk!

    A lovagnak igazán lvl 30 alatt nincs érdemben használható skillje.