12892
  • vaPuMarci
    #4567
    Tudom de nme azé nem jáccom mert "lopás" volt hanem me 2Xis kiloptak accountot szal már elegem van.Egyébként van hackem ami megy(trade):P De nem akarok másnak is bosszus orakat okozni.(Vagy igen???)
    Mindegy sry,vigyázz az accountodra xD
  • izem
    #4566
    a Wow-n is történt már lopás....
  • iDeGeS VaGYoK
    #4565
    persze hogy én loptam hát nem ? new serveren játszok + azt se tudom k ivagy te.. szóval n1n1n1n1n1

  • vaPuMarci
    #4564
    Nem te idiota!:) nem mentem el! Ilyen hulyének nézel??(nem kell váalszolni^^) Van sejtésem ki volt de nem gyanusitok senkit
  • vaPuMarci
    #4563
    Ehh mind egy.Annyira már nem "izgat" a lagg online.Mostmár legalább WoWozni fogok.Egyébként elég tré a Kari felhozatal is.De legalább értelme lett volna ,mert most 1 ökör hacker rohangál a "ruhámiban" inkább haverjaimnak attam volna... Nah mind1 lovábbi jo Game-t! Rem megszunik a lagg mindannyiotok örömére.
  • izem
    #4562
    a ZApro-t nem ismerem,milyen progi?
  • Cnensus
    #4561
    meglettmondva h. semmilyen kallal kapcsolatos oldalra nemszabad felmenni! -persze vannakivételek:)
    deahol csalasokat hirdetnek ott biztos h. van keylogger
    meg amugyis ha egy keylogger is felszabadul egy gépre az a gép akkmar elég szarulvan bevédve....
    hasznaljatok ZApro-t meg spybotot meg nod32-tot meg adawarét
    ezekkel igy ha mind fennvan nemlesz problema a gépeddel...
    a ZApro 1 honap utan megnéztem mennyi behatolast blokkolt.... 100ezres behatolasok, na persze ennek ugy kb a negyede a komolyabb.... szval nemjonrosszul
  • Bucser
    #4560
    Elmentél az oldalra amit itt reklámoztak???

    Baka.....
  • Bucser
    #4559
    Doma törölj pls...:D
  • Doma #4556
    Vagy keylogger, vagy valami más módon odaadtad valakinek az id-det és a passodat.
  • vaPuMarci
    #4555
    VALAMI ÖTLET???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
  • vaPuMarci
    #4554
    IDEGES VAGYOK !!! EZT NEM TOLEM LOPTAD?????
    UGYANEZ VOLT NEkEKM IS!!!
  • vaPuMarci
    #4551
    A ***** ÉETBE!!! ELOPTÁK MINDENEM!!!!!!MENNEÉK FEL SEMMI WAZZE!!! EZÉ SZENVETTEM?????!!! NAH LESZAROM!!!!!MOSTANTOL.......................................................
  • iDeGeS VaGYoK
    #4550
    egyébként ha valakit érdekel én most igy nézek ki:)


    és
  • iDeGeS VaGYoK
    #4549
    nem csak hogyha elhatározom hogy most leülök és expelek hogy meglegyen gyorsan a szint akkor oan 10-15perc mulva is rohadt lassan láttom hogy menne a csík ha pedig csak ugy simán leülök olyan mintha 5-6szörnyet öltem volna pedig közben iciri picit többet
  • Chamber
    #4548
    1. Kredit kártya csaló, lopott vagy generált kreditkártyát használ, és azzal vesz rengeteg cuccot a Kalshopban, amit aztan a játékban geonra vált. A Kal pedig mégsem kap érte $-t.

    2. Ha a lagra gondolsz akkor éjféltől-délig nem lagol általában ;-)
  • iDeGeS VaGYoK
    #4547
    2 kérdés.

    mi az a CCF-er?:)

    a másik meg hogy , mért van az ha van kedvem játszani kalonline-al akkor mégsincs és ha nincs akkor megmégis van?:D
  • vaPuMarci
    #4546
    Gratulálok! ^^
  • izem
    #4545
    sikerült.-))
    citromailra egyböl megjött.-))
    a saját t-onlinésre nem...érdekes
    most frissit a game,ez még vagy fél ora:-))
  • vaPuMarci
    #4544
    Asszem ilyen nemzetközin kell megadni hotmail.com vagy yahoo.com asszem.A hotmail-t javallom.Amugy megvan a lvl 29^^LOL
  • izem
    #4543
    nem freemailt adtam meg....
  • izem
    #4542
    idáig eljutottam de az emilre nem küldött még semmit
  • Bucser
    #4541
    hogy én ezt hányszor hallottam már:D
  • Doma #4540
    Ha simán megadtad az idt, jelszót, lakcímet, és egyéb hülyeségeket akkor adja be
    elvileg ezt az oldalt.
    Itt egy tetszőleges emailra megkéred az authentikációs számot.
    Ha megkapod utána bemásolod a második rublikába és máris Full member leszel.
    Utána ezt a lépést meg kell majd ismételni a secret numberrel.
    Azt azonban már jól meg kell majd őrizni mert később csak azzal fogsz tudni belépni a weboldalra és ügyeket intézni.
  • izem
    #4539
    az 1.lépés végén kér valamilyen számot,azt hogyan tudom megszerezni?
  • Szimbi
    #4538
    "Last toughts!" néven megírom most ide uccso hozzászolásom. Pár napon belül saját kezem által törlésre fog kerülni a karakter (azért a giantet meg a cuccokat sajnálom meg azt a pár 10 misit is). Mindenkinek sok sikert a LAGonlinehoz. Hát így jártam 56 válaszolatlan levél Nemvagyok túlságosan oda de hát ez van. Na mindegy wish u the best!! OUT
  • Doma #4537
    1. lépésben simán regisztrálsz egy idt/jelszóval.
    2. lépésben elvileg egy email címre (ha lehet ne freemail) megkéred a Secret Number-t és ezzel golden memberré válhatsz.
    Ha nem akarsz pénzt költeni a játékra(kalshopból vásárolni), vagy nem adod senkinek oda az id-det és jelszavad, akkor akár egy mezei regisztráció is elég lehet.
  • izem
    #4536
    ill.hogyan kell accountot csinálni
  • Doma #4535
    Minden kivéve az hogy koreai mindkét játék. :D
  • izem
    #4534
    valaki elmondaná,hogyan kell regisztrálni a hivatalos oldalon,mert elakadtam:-((((
    valamilyen számot kér,de azt nem tudom hol kell kérni:-((
  • ZozoHun
    #4533
    rég láttalak :)
  • ZozoHun
    #4532
    látszik hogy elkezdtem játszani az újj szerveren..egyből tönkrement...
    mondjuk a másik is szar, de azon is játszottam :P
  • datango
    #4531
    lamer kerdes: mi a kulombseg a silkroad es a kal online kozott?
  • gvarga12
    #4530
  • Doma #4529
    Hát te ki vagy?
  • gvarga12
    #4528
    ocsem az se tegnap volt akkor :)
  • izem
    #4527
    mágus volt,és asszem:Viharsarok
  • izem
    #4526
    na ez nagyon jo kérdés:-))))
    most gondolkozok a belépö accountomon:-)))
  • Doma #4525
    Milyen néven játszottál és milyen karid volt?
  • izem
    #4524
    akkor jo:-))),mert régen nyomtam,akkor free volt,volt is 1 38-s karim,de abbahagytam a wow miatt