Kal Online MMORPG

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#2482
ThanatosHUN

\"Hány fokon üzemel egy x2 4400+ proci átlag normál üzemmódban? De jó, oké, megnézem akkor az amd.com ot. Azt hittem van vki aki megnézi helyettem, te láma válaszoló.\" bye ent

#2481
Köszi a tippet, érdemes megfontolni.
#2480
Köszi a linket. Te milyen névvel nyomulsz a játékban?
#2479
szerintem is , inkább agi-ra meg helathra érdemes gyurni, esetleg kis erõ, mannával nekem eddig sose volt még gáz, ha elfogyott max egy pici rest és seperc alatt visszajött

\"Hány fokon üzemel egy x2 4400+ proci átlag normál üzemmódban? De jó, oké, megnézem akkor az amd.com ot. Azt hittem van vki aki megnézi helyettem, te láma válaszoló.\" bye ent

#2478
én ez alapján csinálgatom archert nemtom jóe de 19. sziintig semmi ondom nem votl vele, feljebb nemtom 😊

\"Hány fokon üzemel egy x2 4400+ proci átlag normál üzemmódban? De jó, oké, megnézem akkor az amd.com ot. Azt hittem van vki aki megnézi helyettem, te láma válaszoló.\" bye ent

#2477
Szerintem egy archernek boven eleg az amit szintlépéskor kap, bár én nem értek hozzá.
#2476
Van itt valaki aki tudna nekem segíteni egy Archer fejlesztésében? Arra már rájöttem, hogy Agi kell, de érdemes a wisdomra rakni? Mert a staggering eléggé eszi a manát. És a skilleknél lvl30 után mire érdemes a másik mesternél rakni?
#2475
nem ezt csak neki irtam külön neked meg azt ami a te üzidre válasz, amugy emg én nem személyeskedtem igy pls te se tedd, mindenesetre innentõl nekem megmaradsz örök noobnak már csakazértis 😊

\"Hány fokon üzemel egy x2 4400+ proci átlag normál üzemmódban? De jó, oké, megnézem akkor az amd.com ot. Azt hittem van vki aki megnézi helyettem, te láma válaszoló.\" bye ent

#2474
Nem tünt fel te majom, hogy a nick nevek nem egyeznek? Vagy asszed hogy 8 nickel regisztrálok, hogy legyen 7 aki kiáll mellettem?<#mf1>
#2473
énis szeretlek noob barátom 😄D
én befejeztem amugy csak idegesit ez a sértõdött félremagyarázás, fõleg ha olyanokba köt beele ezzel akik amugy segiteni akartak csak neki...

\"Hány fokon üzemel egy x2 4400+ proci átlag normál üzemmódban? De jó, oké, megnézem akkor az amd.com ot. Azt hittem van vki aki megnézi helyettem, te láma válaszoló.\" bye ent

#2472
Én eredetileg azért kerestem fel ezt a fórumot, mert többet akartam megtudni errõl a játékról! Erre itt elkezd Thanatos meg MoonStrike veszekedni, és még engem is belevesznek a kis idétlen szópárbajukba.<#action>
#2471
ennyi erõvel igen kevés oylan szó van amibe nem érthetsz bele semmit kényed kedved szerint...

\"Hány fokon üzemel egy x2 4400+ proci átlag normál üzemmódban? De jó, oké, megnézem akkor az amd.com ot. Azt hittem van vki aki megnézi helyettem, te láma válaszoló.\" bye ent

#2470
arról meg nem is beszélve hogy a 6 éved pontosan egy marha nagy 0-t jelent, minden esetben..., egy gamebe nem lesz elõnyöd azért mert már 6 éve játszol mindenféle más gamekal..., jéé énis játszhattam akármenyi homm3-al mégse lesz semmi gõzõm errõl a gameról, SEMMI KÖZE HOZZÁ, ezért ha már enyire magadra vetted a nobb általad kihallani vélt negativ felhangját (sorok között félrelvasás rulez...) akkor erre még csak egy lapáttal rátettél ezzel a 6éves mentegetõzéssel aminek semmi értelme...


üdvözlettel egy noob...

\"Hány fokon üzemel egy x2 4400+ proci átlag normál üzemmódban? De jó, oké, megnézem akkor az amd.com ot. Azt hittem van vki aki megnézi helyettem, te láma válaszoló.\" bye ent

#2469
Eredetileg...<#rolleyes>
#2468
a noob-nak semmiféle negativ felhangja nicns eredetileg...
innéntõl a negativ felhangot , ha beleérted akkor magadra vette diylen oylan megfontolásbol, erre meg van egy kitünõ mondás: akinek nem inge ne vagye magára...

\"Hány fokon üzemel egy x2 4400+ proci átlag normál üzemmódban? De jó, oké, megnézem akkor az amd.com ot. Azt hittem van vki aki megnézi helyettem, te láma válaszoló.\" bye ent

#2467
Láttam én már a 6 év alatt olyan embert is akinek 2x "ennyi éve van" és még a fejét is leszedné valakinek azért mert lenoobozták. SZVSZ a kettõ nem függ össze, de tudod mit egy faszkalap noob vagyok köszönöm értékes megnyilvánulásod bye.
#2466
ha tenyleg lenne 6 eved nem hinnem hogy ilyenre felidegesednel....

riszpekt\'

#2465
Bucser ahol eddig én jártam nem egészen newbie jelentése volt ennek. Tisztába vagyok vele hogy azt jelenti, de Kb 100 esetböl egyszer jelent csak tisztán annyit hogy kezdõ.
#2464
Napi no problem, tamado és kéne is hozzá help hogy mit mire érdemes adni (skillekre gondoltam). Uj karit kezdek a cuccaimmal szoval nincs karim Napi, de ugyanez lesz a neve mint itt a forumban az accountomé.

Thanatos neked sem azon kéne gizdulnod hogy én mivel foglalkozok szvsz, a hasonlatod meg sántít hiszen a gyerek szonak nincsen negativ tartalma míg a noobnak sajnos legtobbszor igen (eredetileg ugyan nem, nade...). Abban meg végülis igazad van hogy semmit nem jelent a 6 év, nem is azért mondtam mert fel akarok ezzel vágni, de azért azt sztem érzékelteti hogy nem biztos hogy a negativ ertelemben vett "noob" kategoriaba tartozom.
Bucser
#2463
nem is beszélve arról, hogy a n00b a newbie rövidítése ami zöldfülût vagy kezdõt jelent és akárhonnan is nézzük te jelenleg ebben a játékban még newbie vagy egyenlõre😊 és ezen nem kell megsértõdni mert semmi rosszszándék nincs benne😊

"Whether you Kill or get Killed it is just a way to Kill time" Zaraki @ Bleach #36 SC SQ42: "Give in to the Hype, It is worth it" https://robertsspaceindustries.com/enlist?referral=STAR-NVZF-5CZF

#2462
és a 6 év szerinted mit jelent? kitaláltad kb semmit..., nem iylenen kéne gizdulni szvsz,a noob-ot nem kell mellreszivni, ennyi..., senki sem utpkábellel a seggében született egyszer mindenki volt tehát noob..., ilyesmin megsértõdni kb olyan mintha azon sértõdnél meg hogy 5 éves koroban egyszer le gyerekeztek... 😛PP

\"Hány fokon üzemel egy x2 4400+ proci átlag normál üzemmódban? De jó, oké, megnézem akkor az amd.com ot. Azt hittem van vki aki megnézi helyettem, te láma válaszoló.\" bye ent

gvarga12
#2461
ok bocs
de még mindig nem mondtad el mi a karid neve a játékban (vagy csak én nem figyeltem)
egyébként honnan tudhattam volna hogy hány év játék tapasztalatod van
tényleg mit készülsz csinálni healert vagy tamadó varázslót ??

It is possible to commit no errors and still lose. That is not a weakness. That is life. Don't try to understand women. Woman understand woman and they heat each other.

#2460
Komolyan? Nem akarok nagyfejû lenni, de már van kb 6 év online gaming gyakorlatom es nagyon jol tudom hogy mennek a dolgok az hogy ide csak 2 hete jottem meg nem sokat jelent...
Bucser
#2459
neked meg nem kéne a noob kifejezésbõl büszkeségi kérdést cisnálni😄 hallani fogod párszor a játékban😄 pl "no KS noob"
"do you need revive noob?"
"the noob is on the knees"😄

Szal ez csak játék😊

"Whether you Kill or get Killed it is just a way to Kill time" Zaraki @ Bleach #36 SC SQ42: "Give in to the Hype, It is worth it" https://robertsspaceindustries.com/enlist?referral=STAR-NVZF-5CZF

#2458
És mégis kimondta hogy lvl 20-ként én assassinkodni akarok?? Én nem emléxem rá, max arra hogy kiprobáltam, de nem öltem senkit. Másrészt meg Napi nem hiszem hogy le kéne nooboznod nem?
gvarga12
#2457
LOL corti oktatja a noobokat ez az idõ is elérkezett
fene tölthetem le megint a kalt nincs már fent az itthoni gépen
most megyek enni addig csak lejön aztán megrpóbálok belépni

It is possible to commit no errors and still lose. That is not a weakness. That is life. Don't try to understand women. Woman understand woman and they heat each other.

#2456
szia MoonStrike! ahogy elnezem hogy miket irsz nem lehetsz nagyobb lvl 30-nal szoval en is akkor kezdtem el assasinkodni >>>DE<<< az meg nagyon gyengusz sajat boromon tapsztaltam tehat csak ovatosan mert en most lvl 44 -en is eleg konnyen terdelek az meg nem jo latvany hogy mikor megterdelsz ott latod magad mellet a szep kerdod vagy bototdat vagy valami ertekes cumodat tehát csak ÉSZEN!!!!!!!!
#2455
Napi most nezem amszterdambol is lol jo neked😄
#2454
SaeDan-t szeretnek mert ennek tetszik az alapsebzese, ehez meg kéne nekem egy +30-35 damage az alaphoz meg a maxhoz akkor megvan a 111-210-ig es innentol meg amire futja meg... Nem tudom ezt milyen áron érdemes megvenni?
gvarga12
#2453
szerintetek van birminghamban a repteren ingyen net terminal :-) ?

a fort deli kapujaban kezdodik a moka meg pubbtol eszakra :-)
a varosok vedett teruletek a varosokon kivul assa olhet assat mindenhol
a forttol delre meg olhet mindenki mindenkit kiveve jatekos jatekost maszk nelkul ennyi

gondoltam de egy probat megert nezelodj fortban fogsz talalni siman valmi jobb G40 sticket mostanaban lemetnek az arak rendesen
nem is foglalkozom mar taliassal +11/10 valami jobb talival mar lehet hogy fog akadni mit akarsz jobangot vagy seadant ?
a seadan ritkabb

na mentem mert indul a gepem
(ha lesz ingyen net irok amsterdambol is 😊 )

It is possible to commit no errors and still lose. That is not a weakness. That is life. Don't try to understand women. Woman understand woman and they heat each other.

#2452
Jah és még valami<#vigyor2>
nincs valakinek elado stone of fishery-je?
#2451
Másik: tegnap volt egy erdekes dolog a városba, elkezdtem utni egy assasint a varosba, na most mivel van tobb karim kiprobaltam hogy ilyenkor sebzik-e egymást de nem, sõt a másik akit támadok még csak nem is látja hogy megtámadtam. Ezutan az assasin elkezdett követni, majd mikor kilépett utánam a Fort-ból kivûlre akkor odajött egy ultra brutál knight és egy ütéssel megölte mögüllem az assasint<#mf1>.Szoval a kérdés adott hogyan tud megölni mikor kell félnem, mert bevallom én vettem assa maskot de pl én senkit nem tudtam sebezni vele<#rolleyes>
#2450
Köszi szépen Napi, de valami erosebbre gyujtenék asszem. Másik nem tudja valaki mire jo a Trinket-ek meg a Ringek?(asszem ilyen is van a gameba).
gvarga12
#2449
jo regelt mindenkinek

most indultam,
majd talan este felnezek ma holnap nemtom hogy leszek-e rendesen holanp valoszinuleg mar igen

mindenkinek jo droppot :-)

It is possible to commit no errors and still lose. That is not a weakness. That is life. Don't try to understand women. Woman understand woman and they heat each other.

gvarga12
#2448
na ja portot csak merchant-tol szabad venni
de attol sokat nem szabad ra sajnalni a penzt nalam mindig van 20-30 mindenhova meg parti port is LVL 35 folott mar nem huzza le annyira a penzedet

moonstrike mi a neved a jatekban nekem van elado sea dan-om 6/4 es 4 plussz magiattakkal 190K ert a tied

It is possible to commit no errors and still lose. That is not a weakness. That is life. Don't try to understand women. Woman understand woman and they heat each other.

plas
#2447
szió...
Bannaerben is van egy pár infó. Napoleon oldalán... katt rá😊
Kifagytam rendesen nem is enged vissza...
Még jó hogy beálltam egy safe place fához...
remélem nem lesz térdelés belõle... egy elég volt egy napra😛

Fédération Internationale Des Ingénieurs-Conseils L ë t z e b u e r g

#2446
ja amúgy napi már nincs polish weapon ,mert megvették azt a lvl 18-as karim 400K-er 😄
#2445
na igen mostanába sok tp-s scammer is van 😞 énis szivtam ma be de én 10 fort tp-t vettem 20K-er 😄
#2444
lol
#2443
Jah meg egyébként egyszer csunyan rá is fáztam<#shakehead> Elmentem a Fort-ba és EGYETLEN EGYSZER nem neztem meg mennyibe is kerul a teleport, na és mit gondolsz mennyibe kerult?<#falbav> 200K
#2442
1 nap= 250k kb
#2441
Hát most lvl20 az az igazsag nem nagyon jatszottam mostansag mert nem tetszik hogy alig birok olni. Mindossze egy g29-es alap stickem van igy mar nagyon varom a holnapi napot. Sokat "gályáztam" ezért a fegyverért... Meg tudod ugy vagyok vele hogy ezt meg szeretnem hagyni lvl 40-ig (asszem akkor tudok g45-ost venni). Izé kicsit ügyeskedek mondjuk nem tom ez bün-e de 6 horgaszom van<#eplus2>. Igy kb 10k/óra jön össze, igy várhatnék még de már szeretnék játszani.
#2440
Szia!

Magic talizmánokkal kapcsolatban!
Jól tudod ezzel lehet a fegyver max sebzését növelni, de csak az elsõ 4 db megy bele a fegyverbe garantáltan! Az 5-tõl fent ál az endurance vesztés vagy legrosszab esetben a törés lehetõsége!
A talizás a milliomosok passiója, nameg Napoleoné 😄

500kért sztem már fogsz magadnak találni egész tûrhetõ sticket, javaslom hogy menj el Temp Fortba és nézz körül a piacon!
Milyen sticked van most és hanyas szintû vagy?

Szvsz 27-30as szintig bõven ki lehet húzni egy 37es fegyverrel!

#2439
Sziasztok!
Elég új vagyok itt, és két dolgot szeretnék mondani illetve kérdezni:
-Ha valakinek van valami tisztességes ajánlata, akkor kéne nekem egy elég jó g40-es stick stats-al (foleg a damage kéne bele), a keretem holnap estére kb 500K
-Van ez "talisman of magic" ami damaget ad a fegyverhez, namost ilyet hogy tudok belerakni, el tud-e torni, milyen esellyel, és hányat lehet belerakni? És ha nem birtam belerakni rögtön törik vagy csökken az endurance? és mennyivel?
#2438
hat nekem az elvesztegetett par oracska nem vicces 😛

riszpekt\'

Bucser
#2437
De ez tényleg olyan poénos volt hogy az már vicces😄

"Whether you Kill or get Killed it is just a way to Kill time" Zaraki @ Bleach #36 SC SQ42: "Give in to the Hype, It is worth it" https://robertsspaceindustries.com/enlist?referral=STAR-NVZF-5CZF

#2436
hat nem tudom de ha en meghalok nem elso dolgom a vidam shotolas <#wilting>

riszpekt\'

gvarga12
#2435
na arrol a terdelesrol rakok fel en is szep latkepeket
bakker elmentem WC-re aztan mire visszaertem mar kezdoddott a terdeles
de megerte reg rohogtem olyan jot :-)
meg segiteni se tudtam volna csak nagyobbat rohogtunk volna a laggolasomon 😊

It is possible to commit no errors and still lose. That is not a weakness. That is life. Don't try to understand women. Woman understand woman and they heat each other.

#2434
legyünk má' az elsõ oldalon

:-DDD
#2433
latom pakolja az uj skilleket jo sokaig fog tartani....

riszpekt\'