12892
  • QuickHUN
    #4693

    Tsaóka

    Napira csak az első mondat tartozott!

    Bakker jó ledobott, a war alatt,ezek szerint nem tudunk vissza lépni!
    De meddig?

  • iDeGeS VaGYoK
    #4692
    nekem tetszik a játék akármennyi bug is vanbenne jo ideig fogok játszani igaz ZoZoHUN 2percenként sir nekem saybe hogy igy 4mp-es lagg halál ugy.. xD

    egyébként valaki leirná hogy lvl 50 után mit kell fejleszteni archernál?
  • Chamber
    #4691
    "Hello, this is KalOnline

    Many of illegal programs which operate in conjunction with KAL Client such as auto-mouse and speed-hack are being distributed by different sources. Many of these programs contain Trojans or key-loggers which may cause unexpected results to the end user.

    KalOnline is not responsible when user experience loss using these programs.
    Not only these programs cause problems to the end users, but they also cause problems or performance degradation to the server which affects in normal play of other users.

    At this point of time, KalOnline is considering systematic blockage of illegal programs to improve game play experience of most players who does not participate in this illegal activity.
    KalOnline will also ersistently monitor and investigate users that abuse systems with other than normal play and enforce strict user agreement.

    KalOnline believe that users will create a game community that is clean and mature where everyone can enjoy, we will not stop our efforts to develop, maintain, and improve systems for better user experience. We sincerely hope you enjoy the time with KalOnline and wish you well."

    Ha ezt komolyan gondolják és meg is bírják valósítani, akkor majd visszanézhettek Napi és a többiek ;-)
  • Chamber
    #4690
    P betű és secession gomb alul.
  • ince
    #4689
    Hello Mindenki....

    Hogyan tudok kiszallni egy adott Partybol?

    koszi
  • CartmanHUN
    #4688
    Uj klienst leszedted?
  • CartmanHUN
    #4687
    A felhekkeltek szó eleve egy baromság a hülye,szerencsétlen,mohó,jóhiszemű,balek voltam kifejezéssel kellene helyettesiteni a KalHQ-n ,akkor mindjárt kevesebb lenne ott a hack.Nektek is megvolt a baráti társaságotok a kalban,sajnos Napival visszaélt az a féreg,asszem akkor utálta meg az egészet,Szimbit nem engedik vissza,többiek találtak más gamekat.A kereskedelem sajnos kaktusz ezen nincs mit szépiteni.Aki nem verekedte,szenvedte magát végig a sok bugon, amiből nyerni is lehetett néha,pl legendary fegyver,defes armorok annak tényleg szivás most ez az egész sajna.
  • Bucser
    #4686
    NEm a KLHQ-n olvasott vélemények miatt nem játszom hanem mert a KAL fogta magát és nem hajlandó elindulni már nagyon régóta... elindítom a klienst és Critical errorral el is száll..
  • CartmanHUN
    #4685
    Azért nem a KalHQ alapján kellene eldönteni ,hogy most mi van a játékban.Mindig is lesznek a régiek között akik abbahagyják.Én leginkább a jó társaság miatt tolom ami még mindig megvan.Azon a fórumon meg senki se fogja dicsérni a gamet mostanában mert a készitők igenis tettek a hack ellen de ez mindenkit szivat.Szóval a hurrá nem lehetek bent 20 horgásszal vagy a de örülök ,hogy kivették az evákat a péncéjaimból topikot senki se indit.Nincs már se speedhack(ugye Zozo?),tradehack,eltüntek a hackkeroldalt hirdető karik is.A hackshieldet meg egy külön cég késziti(http://www.hackshields.com/) tehát folyamatosan figyelnek majd a csalásra ha elakarják még adni a termékeiket valaha.
  • Bucser
    #4684
    Figy én toltam Kal-t Tolom Silk-et játszani fogom EVE-t. Kal-ból akkor lett elegem mikor 10%-ért órákat kell szórakozni amit utánna 1 halállal el is buktam. Majd mikor gondolkodtam hogy visszajöjjek utánaolvasgattam kicsit KALHQ-nak... szarrá van hackelve a szerver... Ilyet hogy fogja egy player és kivágja a GM-et a játékból??? Szerinted ha akar mit nem tud megcsinálni??

    A server fel van tolva a server oldalról... Innentől semmi tennivaló nincs vele mint lehúzni az egészet a klotyón...
  • iDeGeS VaGYoK
    #4683
    hát nemtom én az uj serveren játszok vasárnap este szokot lenni lagg amikor nagyon sokan vannak de engem nem igazán érdekel attól még lehet tudni játszani meg szerintem még krvára nincs vége a kalnak :P
    silk meg suxx :)
  • Doma #4682
    Quick Napinak ne mond hogy nem elég kitartó....
    Ha tudnád milyen szar volt anno a netje és mégis menniyt játszott!
    Jah és nem rinyálunk, olvass bele a kalhqba szomorú de azok a játékosok temetik a kalt akik régebb óta nyomják mint te azt gondolod.
    Pl.: Mozimmo aki a koreai szervert hagyta ott mikor megnyílott a nemzetközi szerver. De ő csak a jéghegy csúcsa.
    Az meg hogy ki miért hagyja ott a játékot az szvsz nem a kitartásról szól.
    Nekem pl nem tetszett a sok lag, a guilden belüli kaotikus állapot, és a rengeteg hekkelés, nem láttam benne azt a szórakozást mint akár fél éve.
    Szal pause, majd ha azt hallom hogy tisztul a játék akkor restart :D
    Szerintem sokan voltak/vannak ezzel hasonlóképpen.
  • Cnensus
    #4681
    nemértemmit rinyaltok....
    tegnap3xor haltam 30percen belul mégse lettem idegbeteg s léptemki...
    szval inkabb vicces mint idegesito^^
  • QuickHUN
    #4680
    Tsaó

    Nem értelek Napi!
    Miért is van vége a kalnak?
    Az a sok ember nem ezt mutatja!
    Szerintem a laggról már nem nagyon kell beszélni!
    Mindenhol játszani kell,hiába ugrálnak az emberek egyik játékból a másikba,sajna nem elég kitartóak!
    Egyik sem könyebb,szerintem nagyon is jó és egyre többen játszák nem kevesebben.
    Pengével mi van? Hiányzik!
    Sokat tanultam tőle!
    Tsá
  • gvarga12
    #4678
    ja meg meg van :)
  • Doma #4677
    Akkor neked hogy hogy megvan még az accod?
  • gvarga12
    #4676
    na ja EVE-rol annyit hogy jo bovebben nagyon jo :)
    ahogy latom Kal tenyleg a vegsoket rugja (azert remelem hogy a GM-ek ezt eszreveszik es csinalnak valamit)
    Silk szinten eleg jo

    viszont mivel megengedetem magamnak maradok az EVE-nel

    GM-ek fel percen belul reagalnak ha valami kehed van, mostanaban 2 havonta, patch, update, HW csere, no lagg pedig 25K jatekos jatszik egyszerre,
    es ami a legjobb kitiltanak mar akkor is ha csak gondolsz a csalasra :-)
  • Doma #4675
    Izé nem csinálnak vele semmit, ennek ez a hátránya... ha nagyon tele van a szerver akkor csak nagyon nehezen enged be.
    Kora délutántól késő estig a legkritikusabb az időszak... :(
    Nem igazán tudom hogy melyik a legjobb szerver, mert elvileg ha egyszer bejutsz akkor nagyon kicsi és ritka a lag (legalábbis Xianon), többi szervert nem tudom, mert azokon nem tartózkodtam 1 mpet sem :P
    Kérdezz be Silkroad forumon, hogy ott milyen tapasztalatok vannak a serverekkel ill a kapcsolódással.
  • Bucser
    #4674
    Mi most Xianon vagyunk ha elsőre nem megy próbáld tovább. nem megy minden elsőre
  • Laze
    #4673
    Hey Doma, most tettem fel a silkroadot, de nem tudok bemenni...
    Disconnected to server... Csinálnak valamit vele vagy mi van?
    amugy látom van itt 5 szerver, melyik a legjobb a Xian?
  • Bucser
    #4672
    Az már legalább nem lagzik:D A sok n00b végre elment az újabb serverekre.:)
  • Doma #4671
    Over már rég nem játszik, mostanában Muitaly tolja Over lovagját.
    Jah suttogva mondom hogy én már csak warozni megyek kalba (feltéve ha a támadhatatlan zászló bugot, meggyogyítják).
    Amúgy silkroad powwa :P Xian szerver ^^
  • Laze
    #4670
    Doma alias Andr3j koma :), köszi az infot, most szerintem a silkroadot fogom megnézni először és ha az nem tetszik akkor átszambázok az Eve-re.
    Over még mindig játszik? :) nagy megszállott arc, emlékszem még mikor én is meg ő is 33-asok voltunk és együtt öltük napokig a devileket a devilkastélyban :) akkor még én is knight voltam, de utána meghackeltek :)
    De ez már a múlt, most silkroad őrület lesz :)
    Amúgy megnéztem a hivatalos angol honlapját és azt vettem észre hogy szinte ugyanolyan mint a kal, csak azzal a különbséggel hogy egy kicsit több a lehetőség mind karakterek, mind itemek terén, báár így sem tudja megközelíteni a jó öreg WoW-ot :), amit kb 1 évig toltam :)
    Csak hiányzott már ez a régi feeling, ez a koreai MMO RuleZ
    Meg hát ha úgy vesszük nekem a kal volt az első MMORPG amit játszottam :) a kezdőlöket :)
    Remélem silken találok embereket a régi nagy csapatból!
    Itt voltam vagyok leszek, bye
  • Bucser
    #4669
    TS luxus?:D
  • Bucser
    #4668
    Check this topic

    MÁr ha Silkroad:)

    Eve-online meg www.eve-online.com Kifejezetten pofás és nagyon jó a játékrendszer:) nekem tetszik pl:) bár nem Napi vagyok de ne várd meg, hogy ő kezdjen el beszélni róla mert akkor szét lesz spammelve a topic:D
  • Doma #4667
    Üdv újra a koreai mmo fronton :D

    Silkroad kliens, külföldi forum, itt a magyar forum, és egy viszonylag korrekt FAQ.

    Kal már haldoklik legalábbis az ösjátékosok többsége már ezt írogatja Kalhqn, sajna egyre inkább úgy látszik hogy igazuk lesz.
    Mióta elmentél azóta nagyjából volt 2 CCF korszak, és számos glitch, bug, hack ami pár embert mérhetetlen sok pénzhez jutatta a többieket meg ellehetetlenítette. Szal részemről tuti szünet kalban.

    Jah karid meg slipknot, kérdezd ingame Overt, ha minden igaz ő most Muitaly és ő tartotta a kapcsolatot Slipknottal.
  • Laze
    #4666
    Na jo pontosítok, mert még amikor előző üzenetemet írtam, nem ovlasgattam bele a régebbi üzikbe, szal még mindig van LAG??? akkor nem is teszem föl... emlékszem régen kész idegroncs voltam a lag miatt... Azt a Silkroad-ot viszont kipróbálnám, már egyszer felraktam a gépre csak valami okból kifolyólag nem ment...
    Szal aki Silkroad-ozik, egy kis info kéne, hogy honnan szedjem le a klienst, meg egyéb kérdések...
    KAL off, amugy napi milyen az az EVE online? soha nem hallottam róla
  • Laze
    #4665
    Na csá skacok! Úgy döntöttem újra feltolom a gépemre a Kal-t, bár már egy éve nem játszottam... Ti még nem is ismerhettek, de talán Napi még emlékszik rám.

    Lenne egy kérdésem: Slipknot szokott még játszani? mert neki adtam oda anno a ColdTequila nevű 40es karimat kölcsönbe, de mondtam neki hogy ne herdálja el mert még kelleni fog :) remélem megvan még, mert ha nincs akkor nem kezdem újra :)

    Kíváncsi vagyok, hogy azóta mi változott a kalban, kik játszanak még a régi csapatból ... Szóval ha találkoztok Slip-el mondjátok meg neki hogy keressen MSN-en hogy megdumáljuk a karimat! JO DROPOT, bye
  • QuickHUN
    #4664
    Tsaóka

    Hát jó volna már az emergency mert igy elég gyengének érzem magam,egy knightal
    szemben!
    Spy nak is két ütés vagyok,:)
    Curblunce nek pls mondjatok meg ha nézite,
    hogy elment a toa 1kk ert!
    holnap dobom a lét,csak melozok ma!
    FONTOS FELTENNI EZT A SHIELD FRANCOT?
    DE JÓ AHOGY NÉZTEM EZT A SZART, ELKÜLDÖM A GÉPEM ÖSSZES ADATÁT!
    HA VALAKINEK TÖBB KARIJA VAN ,JAVASLOM A HAVERJA GÉPÉRŐL KÜLDJE EL!SZTEM!
  • CartmanHUN
    #4663
    Én is kaptam ilyet még a nyáron.Válaszoltam is olyat ,hogy a csávó azóta is pszihológushoz jár mert rémálmai vannak. Csak lenne már emergency escapem....Majd akkor leszámolok pár kedves régi ismerőssel./kill and run/
  • gvarga12
    #4662
    en meg neki se mondanam meg :)
  • iDeGeS VaGYoK
    #4661
    tölem tegnap anyám megkérdezte a jelszavamat :/
    :P
  • Chamber
    #4660
    Igazad van ez tényleg baromság! =)
    Még véletlenülse add ki az ID+passod senkinek!!!
    Ha kiadod akkor minden cuccod elbukod, esetleg még a karidat is.
  • iDeGeS VaGYoK
    #4659
    meg tudnátok mondani hogy az uj serveren a G46-s ARCHER SET mennyibe kerül? sehol nem találok 1-et sem ;(
  • ince
    #4658
    Hello Mindenki...

    Belogoltam es megjelent egy tekercs a bal folso sarokban.Arrol volt szo, hogy valami KALos baromsagon nyertem 1Millat meg egy fegyvert, es ugy kapom meg, ha elkuldom az IDt meg a PASSt....Hat idegessegembenn nem valaszoltam..Hgyan nezhetnek az uzenet iroja utan?


    koszi..
  • CartmanHUN
    #4657
    Meg az előzőt is.(bocs)
    Itt a link inkább:
    http://img137.imageshack.us/img137/2846/animals28oh.gif

    Ezeket a statokat adják az állatok.
  • CartmanHUN
    #4655
    KalHQ ról loptam..
  • Cnensus
    #4654
    ja, s yosokk hatranya van ennek... pl. filmeket nemtucc nézni, masjatekkal, pl nekem a tonyhavk americanwasteland, nemmegy/hibás, ja és poénbol engem nemegyszer ledobott mikor kimentem windowsba s futtatam cigiszunetkozben egy spybot-ot..... amugy érdekes mert miota fennvan eza hackshiel azote egy uj robot szokot felmaszni a gépre... a nevét mjd megnézem s beirom....
    nah meek toriórara
  • Doma #4653
    Ehh egy kis észrevétel jessiCaval kapcsolatban.
    1. és 2. képen egy red tiger bow van az utolso helyen az inventoriában.
    3. képen pedig már ehh nézd már egy GCF bow...
    Kikkel volt ott? Kétségtelenül olyanokkal akik illegális cumókat csináltak...
    Nem tudom... biztos mástól kapta
    Jah és az összes képen egy 48as Blue Chul Tae van a kezében....
  • CartmanHUN
    #4652
    Ez a jessiCa már nem létezik nem lehet felvenni friend list-re.Pedig nem hiszem,hogy csaló kari lett volna,guildban is volt.