12892
  • CartmanHUN
    #4733
    A kritical függ az attack point-tól.Ezt pedig a strenghted,agid,szinted,fegyvered befolyásolja.Növeli még az baeked eel,ref,muscle soldation is időlegesen.A moboknak van védelmi pontja(def) ami levonódik a te attack pontjaidból,ahogy nő a szinted ugy lesz erősebb a támadásod az egyre gyengülő ellenségekkel szemben.Természetesen majd megnöveli az erejét a focus shot következő szintje és a critical hit nevü skill amit 61 en kapsz.Előfordulása százalékos, erössége az attack pointjaid által behatárolt tartományban véletlenszerü.
    Pl:nekem az attackom 251~372,criticaljaim skeletonokra:2529,2633,2224,2457,2664,2001,2777,2041,2208,2817,2480
    egy kis eel után: 276~409,critical skeletkra megint:2489,2536,2512,2329,2241,2865,2064,2416,2169,2664,3096
    Sajnos ebből látszik,hogy a critical tartományának jelentős megváltoztatásához nagyon nagy attack point növelés kellene.
  • Killer18
    #4732
    Hy all!
    Újra elkezdtem a game-t 4 hónap kihagyás után!
    Néha néha visszanéztem úgy hónaponként és azt vettem észre hogy a régi szerver még mindig nagyon laggzik! És így nem lehet játszani!, és ezért kezdtem egy új karit a NEW szerveren!
    A kérdésem a következő: kinek ott karija?
  • QuickHUN
    #4731
    Tsá

    Tegnap felmentem d3 nem tudom hanyadik emeletére,ahol a pantherek vannak,hát elég erősek,2 szer arrébb kellett mennem mert az életem lecsökkent rendesen.
    Ami még tök jól ölhető az a high crow 4000 xp t ad!
    A critical lövés szerintetek mitől fűgg?
    Str?
    Szint?
  • gvarga12
    #4730
    na akkor meg egyszer nyomatekosan felhivom a figyelmet,
    hogy a fejlecben levo weboldalon a leirast TILOS elolvasni mert akkor nem tudsz
    hulyesegeket kerdezni !!!
  • Datas
    #4729
    Sziasztok

    Elkövetem első hozzászólásom a témához, szoval EB berakáskor nem csak a fegyver törésétöl kell tartani, hanem ha nem sikerül az EB berakás akkor jobbik esetben(a rosszabbik a törés volna) a jelenlegi EB-d downgrad-olodik. Tehat ha pl. 3-mas EB-d van és 4-esre própálkozól akkor sikertelenség esetén könnyen lehet belőle 2-es, plussz a pénz is úszik. Ezért is érdemes 100 %-ra felvinni RS-al a sikeres berakás esélyet.
  • Bucser
    #4728
    Te mi lenne ha normálisan fogalmaznál. Ez ad1 Ad2: "Szal kivezető nyilás be" - Ezalatt azt érted, hogy Szal pofa be?? Szerintem vegyél vissza kicsit ha segítenek vala,miben vagy tanácsot adnak nem az a válasz hogy Így csináltam Szal pofa be.

    HA benne van az attack tali és felhúztad revi kövel 100%-ra akkor nem törik....Én a talizásra írtam, hogy nem törik... Revi követ kell rá tenni!! Első utan 1-et masodik utan 2 harmadik utan mar asszem 4-et... De nem vagyok benne biztos.. De REVISION STONE KELL RÁ! mert eltörhet. Az egy dolog, hogy van akinek 8-ig sem törik revi kő nélkül:D
  • vaPuMarci
    #4727
    Ezt mind tuttam.De nem értem nah mind1 chamber adok 2 tojast majd g5,g2 ez kb 40k
  • vaPuMarci
    #4726
    Én nem igy tettem.Volt rajta 3 ataccck tali és utána rá 3 eb-t és eltunt pedig 3+ a kapacitása nah mind1.jah és december elejétol jáccok és nem 1 szer nem 1-2 orat naponta szal megcsinálhattam volna simán.Szal kivezető nyilás be.

    attack talit bele tudsz tenni gond nélkül (értsd: 0% esély a törésre). De előbb bele kell tenni a talit csak utanna tudsz Explosive Blow-t is beletenni
    <--- igy csináltma csak nem 4et hanem 3 mat.Szal nemtom nah mind1 most kb 350k tok szerezni de azé azt nem teszem meg.Nah mindegy szép álmokat "nyomor".
  • Bucser
    #4725
    JA persze meg álmodik a nyomor.... A 46-os magemet felhúzni kb olyan 4-5 hónap volt....
  • Bucser
    #4724
    4 attack talit bele tudsz tenni gond nélkül (értsd: 0% esély a törésre). De előbb bele kell tenni a talit csak utanna tudsz Explosive Blow-t is beletenni

    Hogyha te beadtad a blacksmith nevű NPC-nek akkor abból biza Revision Stone lett belőle:D

    Saját hülyeséged miatt ne hőbörögj hanem előtte olvass utána amire készülsz....
  • Bucser
    #4723
    Te bazzeg Caps lock nélkül nem??? Senki nem süket vagy idióta.. a Caps lock meg kurvára idegesítő...
  • vaPuMarci
    #4722
    EZ A KALOS "PÁLYAFUTÁSOM" HIHETETLEN.HA SEMMI KONPLIKÁCIÓ NEM LÉP FEL.ÖÖÖÖ KB 37-40 ES SZINT FELETT SZÁRNYALNÉK.DE HÁT...
  • vaPuMarci
    #4721
    NAH ELORE IS KÖSZ.
  • vaPuMarci
    #4720
    javitás

    -nekem
    +neked
    -kötcsönnel
    +kölcsönnel
  • vaPuMarci
    #4719
    má épp kezdtem élvezni.De amugy kölcsönt vennék fel^^ 200k visszadom jah nekem meg chammber adok két tojást Haninon tod mert nem adtam vissza az egészet mert ugye akkor is szorakoztak vele.Nah irjon vki a kötcsönnel kapcsolatba.KÖSZ
  • vaPuMarci
    #4718
    JAH ÉS HA VALAKI TUDJA MIÉRT IS LETT IGY AZ IRJON.ASSZEM REVI STONE-T KELLLET VOLNA RÁRAKNI DE HAVEROM MONDTA "ÁÁÁ CSAK 5ÖS SZINTŰ EB TOL KELL. ÉN HALGATTAM RÁ AZT EZ LETT.NEM HISZEM EL.NAH MINDEGY MARAD A WOW TÖRTÖN:) ENNYIT ERRÖL
  • vaPuMarci
    #4717
    NAH EZT UGY GONDOLOM MEGOSZTOM VELETEK.... UGY 1 HETE ELKEZDETEM UJRA JÁCCANI ALSO SZERVEREN A JÁTÉKKAL NAGYJOOL MEGY LVL UP LVL UP UTÁN ÉS 22NÉL UGYE SZEREZTEM G40ES IJJAT... RÁRAKTAM 2 EB-T EDDIG MINDEN RENDBEN.MENTEM A FORT BA MONDOM RÁRAKOK MÉG 1ET CSAK AZÉRT IS.KIIRJA MINDEN JO ÉS 1X CSAK AZ IJJJAT BA***K VISSZADNI!OMG IET EZÉ EZ NEM SEMMI NAH ENNYI^^
  • iDeGeS VaGYoK
    #4716
    az oldalon lévő leírás szerint

    Lovag
    Szakértelempontok elosztása

    Szakértelempontokról általánosságban, szakértelempontokat minden szintlépéskor kapunk (egyet), és néhány küldetés megoldása után is ez a jutalmunk, de kétszer is gondoljuk meg, hogy mire költjük pontjainkat, mert a későbbiekben újabb, és újabb szakértelmekkel bővül karakterünk szakértelem ablaka, és bizony az elvesztegetett pontokat csak súlyos milliók árán nyerhetjük vissza. Íme egy kis segítség a helyes elosztáshoz. Minden szakértelemnek van feltöltődési ideje, ez néhány másodperctől
    eltarthat akar néhány percig is, ez idő alatt a szakértelem elérhetetlen számunkra.

    Lépés Weapon Mastery 20-as*
    Lépés Critical Hit 15-os*
    Lépés Defence 15-os*
    Lépés Trancendental Blow 5-os***
    Lépés Flashing Slash 3-as***
    Lépés Increasing Concentration 1-es**
    Döntsük el hogy támadó, vagy védő lovag kívánunk lenni a továbbiakban

    Megjegyzés: A * jelölt szakértelmek passzív szakértelmek, ez az jelenti hogy a karakter minden pillanatban használja őket, nem kell külön aktiválni őket..
    A ** jelölt szakértelmeket aktiválni kell, egy bizonyos ideig hatnak a karakterre, csak ez idő alatt, fejti ki csak a hatását, ha lejár újból aktiválni kell őket, ezeket a szakértelmeket tegyük ki a jobb oldali panelra, így gyorsabbá és kényelmesebbé válik használata számunkra.
    A *** jelölt szakértelmeket aktív szakértelmek hívjuk, hatásuk pillanatnyi, a legtöbb aktív szakértelemnek néhány másodperc kell a használatához, nem mind azonnali hatású, ezeket a szakértelmeket tegyük ki a jobb oldali panelra, így gyorsabbá és kényelmesebbé válik használata számunkra.
  • ince
    #4715
    Hello Mindenki....

    A lovagom lassan 30at ugorja, a prolemam az, hogy milyen skillekre pakoljak?A Mastery Weapon, es a Critical Hit full, a tobbire eddig nem tettem,igy most van 13 skill pontom.

    koszi..koszi
  • SigaDragon
    #4714
    Hali
    Nemsoká 45 vagyok és kéne g48-cas kar ami már készen van és nem kell hozzá nyulni! ha van valakinek szóljón pl.
    Cartman mi mindig partyt csinálunk és álltalában csak magyarokkal!! és az csak magyar!! :)
  • CartmanHUN
    #4713
    Majd küldöm a disznólábakat mint régen.
  • ince
    #4712
    Hello Mindenki....

    A lovagom lassan 30at ugorja, a prolemam az, hogy milyen skillekre pakoljak?A Mastery Weapon, es a Critical Hit full, a tobbire eddig nem tettem,igy most van 13 skill pontom.

    koszi..
  • Chamber
    #4711
    Hajrá szimbi! =)
    Andr3jt láttam warban, az te voltál? O_o

    Vki aki nem Kalozik már adjon kölcsön 130Mt xD
    Van jókis +16/+15 King [16] G50 stick annyiért :)
    Najó nemkell, nekemis van már G50 csak az istennek sem megy bele már a 14. tali sem.

    SZASZA meg már 66, most néztem de még mindig "csak" 8. :)
  • Szimbi
    #4710
    Jah egy kis mellékes infó :) lehet időközben taliztok andrej kariával az én leszek :DD (ha nagyon unom az L2-őt, sutyiba felnyomom andrejt 60-ra, de neki egy szót se :DD)
  • Szimbi
    #4709
    LÁL megnőtt megint a kalos tömeg :DD
    Látom az utánpótlás csapat nem gatyázik :) Részemről megtettem mindent hogy visszajussak de csak ugy hetykén szólve (kal doesnt even reply my letters or emalis nor faxes :S) mind1 most tolom a lineaget Notime-al ott már 63 vagyok notime 61 és csináltam saját buffert aki 52 :DD

    Ti pedig nyomjátok a kalt ezerrel... Magyar legyen az aki először a kezébefoghat egy 59-es giantet :)) (ha már én nem tehetem)
  • gvarga12
    #4708
    SZASZA maniakus de ezt mar Penge is megmondta nagyon regen
    meg kozulunk sokan maniakusan csianaltak egy ideig koztuk en is
    de aztan rajtam kivulallo okok miatt nem tutam jatszani annyit es ugy ahogy akartam volna
    (lehet meg mindig Kal-oznek ha nem szar a netem :( )
  • Curbuncle
    #4707
    Nah szió mindenkinek, akivel még estleg nem találkoztam volna. :)

    Volna egy két próblémám, amit megszeretnék osztani veletek is, hátha egy-két ötlet felmerül.

    Az egyik:
    Érdekes üzenet folytán kidob néha a Kal (nagyrészt mikor árulok =/).

    "A Trial of Debugging is detected. Program is closing."

    A másik:
    Megint csak ledob néha egy számomra ismeretlen nyelvvel, melyre csak OK-kal válaszolhatok. (Az a szöveg, amit a Ja-Gea katonái hablatyolnak, ha megszólítod őket.)

    A harmadik:
    Ez nem egyszeri eset, hogy teleport közben fent maradok "valahol". Az már más kérdés, hogy onnan is tudok ölni. ^^'

  • iDeGeS VaGYoK
    #4706
    jóhát én most lvl 50-re hajtok aztán meg 83-ra!:)

    csak néha ugy beleunok akkor nem játszok vele sokat de aztán megjön hozzá a kedvem és megy mint a karikacsapás:)
  • Bucser
    #4705
    SZASZA ugy fejlődött, hogy benne van a Top 10-ben asszem 8-dik vagy 7-ik... ÉS itt nem az a lényeg hogy heti hány level.. mert azért 50 feltt már nem egy hét egy szint alapon megy:) Meg lehet csinálni de ahhoz naponta 4-5 óra játék kell...
  • iDeGeS VaGYoK
    #4704
    mért szasza nagyából hogy fejlödött? :)

    heti hány lvl? :)
  • QuickHUN
    #4703
    Tsaóka

    Zozo milyen teleportálás?
    Szerintem szeren van ez a játék,én sem most kezdtem és nekem nem volt senki aki segitett volna,a knightomat a semmibol kezdtem, nem volt egyszerű anno,örültem ha volt egy trinket dropom akkor már nagy szám volt.
    Nem tudtam medit se venni le kellett ülnöm hogy életet töltsön.
    Azért 52-es 53- as szint nem olyan kicsi.
    Van úgy hogy a warba 3-4 en utnek vágnak és elmedizgetek,
    azért egy 60 asba is lehet olyat lőni hogy megérezze.
    szépen lassan azért lehet fejlődni,persze nem úgy mint SZASZA !
    Azért a napi 18 óra egy kicsit sok!

    És főként cartman-nak és chamber-nek köszönöm a sok segítséget,mert nagyon sokat segítettek nekem,és spy persze! {°²°}
    és mindenki másnak is a guildon belül és kívül is.



  • gvarga12
    #4702
    hehe oldschool :)

    dogik a parton
    hat ja kb akkor kezd maga a jatek a hataraiba utkozni, amikor szintben oda er az ember hogy dogikat oljon, ott ha osszetudsz szedni egy jo partit akkor meg egy jo ideig el vagy de egyedul mar nem meno

    a fo gond hogy nincs semmi amivel a kicsik bele tudnanak szolni a high level harcba, szal en az 52-es commanderemmel meg is szakadhatok nem fogok tudni semmit hozzatenni 2 lvl 60-as harcahoz

    itt a szint szamit az az isten, se a taktika se a jatekosok szama nem szamit ha nincs meg a szinted akkor veged mint a botnak
  • ZozoHun
    #4701
    na, majd jövök ha normálisan meg lesz csinálva a teleportálás
    meg még volt valami ok...de az végűlis mind1, mivel soha sem lesz normális a teleportálás
  • Laze
    #4700
    Plas, de az ám, sose felejtem el, mikor mentem a dogikhoz, te, meg muitaly mindig ott partyztatok :), együtt léptünk legalább 5 szintet akkor :)

    Bucser, nem a magyarokra gondoltam, hanem úgy általában az emberekre :):)
    Szép is lenne, annyi magyar hogy attól lagolna csak :D
  • plas
    #4699
    Tény, hogy jó volt, és a társaság is az volt :))
    Néha néha még én is bekukkantok ide, hogy lássam ki merre...
    Laze, mikor nyomtuk a dogikat :) Jááj de szép idők voltak :D
  • Bucser
    #4698
    " Annál jobb volt, mikor először találkoztam egy magyarral, ő volt SZASZA :), aztán egyre többen lettek, és megindult a lagolás..."

    Ezzel azt akarod modani, hogy a sok magyar hibája a lagolás?
  • Doma #4697
    Szivemől szoltál :D
    A sok dropra meg minden esely megvan, ha jól csiripelték a madarak akkor egy kicsit emeltek a dropraten, (mondjuk 0-ról nem volt nehéz )

    Annyit fűznék hozzá hogy sajan a hack nem csak a hirdetett oldalakról jön/jött, egyre többen kliens oldali dolgokat megvariálva jutnak(jutottak) jogtalan előnyhöz.
  • Laze
    #4696
    Amúgy én se a sok lag miatt hagytam abba, hanem ahogy Bucser mondta, több óra már akár 20% is és egy halállal vége. Na itt jön a lag, mert általában mikor szoktunk meghalni? az esetek 80%-ában lag miatt, 20%-ban figyelmetlenség, balfaszság miatt :)

    Szerintem túl lassú a fejlődés, gondoljatok bele, 1 éve hagytam abba a kal-t, akkor SZASZA kb 48-as szintű volt, most hanyas szintű?: 65... 17 szintet ugrott 1 év alatt, pedig én ismerem SZASZA-t, ő aztán reggeltől estig, most is bementem és mondta hogy ne tudjam meg mennyit játszik egy nap :). Szal 1 év 17 szint már 48 felett, és miért? Azért, hogy elmondhassa hogy benne van a top 100-ban?, mert az oké, hogy erre azt lehet felelni, hogy ennyi erővel egyik MMO ,vagy sima játék sem ér meg annyit, hogy nyúzzúk és játszunk vele, de szerintem a Kal-ban már 50 felett nincs olyan sok lehetőség, csak új ruhák, meg néhány új vari.
    Ez olyan kb mint a WoW-ban, max 60-as lehetsz, de vannak olyan szerverek ahol beállítják azt hogy nincs korlát. Annak sincs semmi értelme, mivel a fejlesztők csak 60-as szintig (mostmár talán 70-es) dolgozták ki a varikat, cuccokat és tovább fejlődni csak időpocsékolás, csak azért hogy elmondhassuk, hogy hú, én vagyok a legnagyobb szintű..
    Szal én ezt éreztem a Kalban nagyon gyakran, hogy feleslegesen gürcölök.. Többnyire ezért is hagytam abba, mert már nem volt energiám a több órás öldökléshez. Amúgy meg a hack télleg nagy mértékben a játékosok hibája, nem szabad akármilyen honlapot meglátogatni, csak azért mert valami extra cuccot hirdetnek, mert tele vannak keyloggerrel az ehhez hasonló honlapok. Csak a főoldal meg a HQ. Engem is lehackeltek egyszer mert nagyon ostoba voltam...

    Mindegy, a lényeg a lényeg, hogy a kal nagyon jó játék, még ezzel a pár hibájával együtt is, van valami sajátos hangulata, amit többi MMO-knál nem nagyon érzékeltem, nagyon jo volt vele játszani, nem bántam meg. A csapat is nagyon jo volt, akikből mostanra kb 2 ha játszik az akkori 40-ből.

    Emlékszem amikor kezdtem, még nagyon gyerekcipőben járt a kal, úgy képzeljétek el, hogy Narootuh-ban voltak annyian kb mint most Pub of the Giant-ben, és a toplistán az első 100-ban még max 20-as szintűek voltak :) Szal én aztán régen kezdtem, lag egy szál se volt. Annál jobb volt, mikor először találkoztam egy magyarral, ő volt SZASZA :), aztán egyre többen lettek, és megindult a lagolás...

    Szal összesítve a kal egy nagyszerű, sajátos hangulatú játék, örültem hogy játszhattam :) Jó volt most is visszamenni... Kicsit nosztalgiázni.
    Jó játékot a még nagy Kalosoknak és a most kezdőknek is :)
    ahogy mi mondtuk régen: SOK DROPOT

    ByeZ
  • Chamber
    #4695
    Leszedem meg felrakom az új ATI drivert addig, majd utána megnézem megint Kalt
  • Chamber
    #4694
    Ja, jó a war megint, kár hogy már vége mert lehalt a szerver mire beértünk kastélyba xD

    Előbb Kal.com-on Hanin "On maintance" volt, mostmár "Normal". De én még ugyanúgy nemtok belépni mint eddig...