12892
  • SigaDragon
    #4773
    Igy nagyon izgalmas!!
    Várom hogy megint várjak a várhoz bejussak :DDDD
  • Chamber
    #4772
    Eddig csak a régi szerver szokott lehalni war alatt... most az újat is sikerült kinyírniuk (talán már ottis van war?) xD
  • Chamber
    #4771
    Csak szórakoztak 1et, leverni nem mostanában fogják a lordot sztem. Pont azért mert 2-3 ütéstől fexik a lvl65 lovag is.... még ha össze is szednek párszáz highlvl embert 1xre (amit már magában is nehéz lenne megszervezni), akkoris mindet kinyírja egyből és alig kap pár ütést tőlük :)

    Had próbálkozzanak... én nem megyek a közelbe (max ha lvlup után épp megidézik) xD
  • Killer18
    #4770
    Hát épp ezaz Chamber hogy te éjféltől délig játszol, de én este alszok, délelőtt meg suli! Szóval ez így nem kóser az én számomra! amikor meg tudnék játszani du. akkor meg laggol mint atom, akárhol vagyok.
  • Killer18
    #4769
    Hát igen Chamber, de akkor mi értelme van annak hogy odamegy 2-őt csap azt meghal az illető! Senki se tudja leverni a sok hülye meg ott szerencsétlenkedik, ennek mi értelme van? Hogy pazarolja az idejét meg hogy elcsesszem vagy 20 rebirth-et? Tudom hogy csak szórakozásból de akkor is!
  • Chamber
    #4768
    Ja, én nem voltam ott, szal csak hülyeségeket beszélek :)
  • Chamber
    #4767
    Hát figy, a lord lvl90es... akik meg ütötték azok átlagban jó ha 60asok voltak. Eléggé esélytelen, el sem találják, hameg eltalálják akormeg nem sebzik vagy alig (vki írta hogy 18at sebzett rá). És ennek meg 10-20K HPja van az tuti xD
    Szal sztem ment le az élete kb 10esével, csak ugye ez nemnagyon látszik 100K HPból =)

    Amikor eltűnt akkor meg azt csinálta hogy eltűnt, ugyanis 1 óra van rá hogy leverjék, utána megunja :)
  • Killer18
    #4766
    Basszus gyerekek! Az a videó qrva jó! Érted ütötték ezerrel azt a dogit és semmi élete sem ment le! Ez vicces!
    De a legutolsó amikor ott nemtudom mit csinált azt odament mindenki és eltünt csak úgy! De akkor sem ment le az életéből semmi, ezt nem értem. na mind1
  • corey3
    #4765
    hát haláli baszki....egyszer elkell oda menni!!!
  • JohnnyFirpo
    #4764
    www.vsb-clan.de itt van az op-rol video.
  • QuickHUN
    #4763
    Valaki a dungikról fel tudna világosítani engem? Tehát az érdekelne, hogy hol találhatóak, milyen szinttől érdemes oda menni, ja és a doggi tower - egy "connection lost" -ban végigszaladgáltam a helyet ahol a doggi towert jelzi a térkép, de ott csak meredek hegyet találtam. A szintem csak 38, de ezekre a dolgokra kiváncsi vagyok, ezért még ha hosszú ideig nem is mászkálhatok a kérdésben szereplő helyeken, a válaszok érdekelnek.
    Másik kérdés: ha exp. stonet használsz akkor a kapott exp. hogy alakul amikór partiba állsz valakivel-valakikkel ?

    38 nál már azért el lehet látogatni oda,főleg ha archer vagy!
    Szerintem valakit kérj meg aki megmutatja hol van,az a legjobb megoldás!
    A parton még jól lehet fejlődni 38 as szinten,de készülj fel sokszor meg fogsz halni dungiba.
    Ha van ott parti akkor az nagyon jó xp!
    Az xp kő minden esetben +30 % ot ad,akkor is ha partiba vagy !



  • QuickHUN
    #4762

    Tsaoka

    Sajna ma meló,ti pedig majd varoztok 4 szövetségessel,de jó neketek de ott lennék,a jövő hétre is szervanyoljatok be párat létszi!
    Mert így igazán jó.
    Nem mondod Cart,tényleg van opi ? Láttad őt?
  • vaPuMarci
    #4761
    Ez a video nagyon ott van!!!! xD
  • Chamber
    #4760
    A régi szerver éjféltől délig nem lagol kb (nekem legalábbis), szal énis csak olyankor játsszom rendesen, máskor csak szórakozom általában. Ja a múlt heti war alatt is elég tűrhető volt :)
  • JohnnyFirpo
    #4759
    juj huzos egy dög :)
  • Killer18
    #4758
    Szia ZozoHun!
    A régi szerveren a nevem: KilleR18
    Az újon meg: KilleR18
    A változatosság kedvéért :P
    Te melyik szerveren nyomod?????
    Ha kell vmi vagy akarsz kérni "segítséget" akkor itt az msn címem: [email protected]
    És aki akarja az felvehet! Várok tanácsokat és énis szeretek adni.
  • Killer18
    #4757
    Curnbuncle!
    Nem válaszoltál a levelemre amit direkt neked írtam!!!!!!!
    Légyszi ha elolvastad akkor tarts egy beszámolót nekem! thx
  • Curbuncle
    #4756
    Felkerültek a netre az első videók a Doggebie Lorddal kapcsolatban.

    SmEE álatl készített: www.vsb-clan.de

    illetve,

    XaNDeR általi: http://rapidshare.de/files/15116307/OwnedbyLord.wmv.html

    címekről tölthető le, tekinthető meg.

    Több is jön, ebben biztosak lehetünk. :)
  • CartmanHUN
    #4755
    Állandó GM van a játékban.Ijász g55 armorban ,g59 fegyverrel.A neve:<Operator>,friendlistre felvehető de pm et nem birsz neki küldeni.
  • Datas
    #4754
    Valaki a dungikról fel tudna világosítani engem? Tehát az érdekelne, hogy hol találhatóak, milyen szinttől érdemes oda menni, ja és a doggi tower - egy "connection lost" -ban végigszaladgáltam a helyet ahol a doggi towert jelzi a térkép, de ott csak meredek hegyet találtam. A szintem csak 38, de ezekre a dolgokra kiváncsi vagyok, ezért még ha hosszú ideig nem is mászkálhatok a kérdésben szereplő helyeken, a válaszok érdekelnek.

    Másik kérdés: ha exp. stonet használsz akkor a kapott exp. hogy alakul amikór partiba állsz valakivel-valakikkel ?
  • ZozoHun
    #4753
    Killer18, mi a neved a másik szerveren?
  • ZozoHun
    #4752
    de nem lagol, árak régena haninon is olyanok voltak, hack shieldet bevezették azóta nem láttam cheatert, max lopós alakokat, meg olyanokat mint régen a haninon: vitték a dogikat forthoz..., de jobb mint a másik mert játszható ^^
    bár rég jártam a haninon, lehet hogy már nem lagol..de szerintem kissebbek közt jobb lenni, legalább nincsenek annyira sokan pl a D1-be
  • ZozoHun
    #4751
    igen volt knightom, de az időbe teleportálás az lehetettlen ha 2 percig teleportál...
  • Killer18
    #4750
    Killer18 a lehető legrosszabb dolgot követted el, azzal hogy az új szerverre mentél.
    Ad1: - a <GM> nem látogatja
    Ad2: - pofátlanok az árak, tele van cheaterrel

    Hello Curnbuncle!
    Nekem a régi szerveren van egy lvl 47-es magem, de azért nem játszok rajta mert nagyon laggzik, nekem legalábbis marhára! Nektek nem? És egy mage nagyon hamar hal mint egy knight vagy egy archer, és nincs pénztem rebirth kövekre! Elkezdek lőni egy erős ghostot, és elkezd laggzani akkor a lagg után már csak azt látom hogy halott vagyok! Ez akkor mire jó? Tudom hogy nyomni kell a medit mint az állat de az sem segít lagg közben!
    Az új szerver meg teljesen laggmentes nekem!
    "Ad1: - a <GM> nem látogatja"
    Ez alatt mit értesz?
    "Ad2: - pofátlanok az árak, tele van cheaterrel"
    Az hogy pofátlanok az árak az tökre mind1, mert ha sokba kerül egy tali akkor sok pénzt is kapsz érte! Sok pénzed van többe kerül az anyag akkor ugyanott vagyok mintha kevés pénzem van és olcso a cucc! <-- ez reális sztem!
    "tele van cheaterrel" <-- ezt megint hogy érted? Mit lehet ott cheat-elni? Vagyis hogyan?

    Légyszi ezekre a kérdésekre adj egy pontos és érthető választ! Thx!
  • CartmanHUN
    #4749
    100m felett.
  • vaPuMarci
    #4748
    No comment bár én is hasolno kép jártam volna
  • Bucser
    #4747
    93*100.000+100*100.000=19 milla... csak azert hogy 15-ös legyen az íjjad?:) ÉS még nem beszéltünk a revi kövekről amiennyibe az EB-zés fog kerülni:D TE mennyiért fogod tudni eladni azt a Bow-t szerinted?
  • CartmanHUN
    #4746
    Nekem sikerült a polizás-talizás sorrendet felcserélni a g50 es ijamon kétszer is.Igen kikészitő idegileg mikor hosszú perceken át nyomod el a polikat értelmetlenül és nem tudod sikerül-e valami.Először 93 polit löttem el ,aztán most 100 polizás felett kicsivel sikerült végre a +15 attackos bow.
  • Curbuncle
    #4745
    Killer18 a lehető legrosszabb dolgot követted el, azzal hogy az új szerverre mentél.
    Ad1: - a <GM> nem látogatja
    Ad2: - pofátlanok az árak, tele van cheaterrel
  • CartmanHUN
    #4744
    Én leginkább eggpartyzom mert fel akarom hozni a tojásomat g28 ig.Ekkor adni fog 3 stat pontot,ami nem jön rosszul egy ijásznak mert eléggé gyenge ha nem tuningolod ahogy csak birod.Szólózni nem nagyon szoktam mert olyan kicsi a g50 drop esélye ,hogy nem éri meg amig nem tudom a zerkeket könnyedén leölni.Inkább sok kis de biztos drop mint egy komoly amire minimális az esély,meg addig elnyomnék 200k medit meg 100 rebirthet.Szerintem a 61 es szint ahol érdemes elkezdeni a szóló g50 dropvadászatot mert addigra már nem lesznek lilák a megfelelő mobok és lesz fokusz g3-ad,life extensionod(több élet),range extensionod(messzebbre tudsz lőni),critical hit-ed is megnő.
  • QuickHUN
    #4743

    Volt nekem is egy +12 steely [11] + 2 otp-és ijjam,és semmi pénzem,vettem egy poli követ és 1 attack talit,és a poli helyett az attack talit tettem rá elsőnek,ugye pirossal irja a felszólítást hogy,eltörhet hát én meg rutinból rádobtam, ahogy megnyomtam az okét abba a pillanatban rájöttem mit tettem!,
    elkezdtem ütni a billentyüt mint állat,a csik meg csak ment és ment, én meg az öt másodperc alatt ugy leizzadtam, és öregedtem 1 évet legalább!
    És a genya ki irta hogy eltört,má majdnem össze estem hirtelen,lassú fej mozdulattal rápillantottam az inventorymra és láss csodát az ijj ott figyelt!,épségben egészségben,
    Azt hittem besz...k a gyönyörtöl.
  • vaPuMarci
    #4742
    Mind1 kapok hála HAVEROMNAKÉs most már figyelek "mindenre^^" me mikor ez történt alig ültem a széken
  • vaPuMarci
    #4741
    Jah én is késön jöttem rá^^
  • Chamber
    #4740
    Kicsit későn, de azért hozzászólok...
    Simán eltörted az íjad, mert revistone nélkül próbáltál bele EBt rakni. Ezért tűnt el. Attack (/magic) tali előtt polishing stone (a 4. taliig még nem, mert addig 100% az esély sikerre) kell, EBhez meg revision stone, ha nem akarod hogy eltörhessen a fegyver!

    Egyébként tényleg ott a link fejlécben Napi oldalára (klikk a képre :P ), ahol többek között ez is elég részletesen ki van vesézve ;-)
  • ZozoHun
    #4739
    nekem van karim, ha kell pénz adok :)
  • QuickHUN
    #4738
    Hiho

    Hát igen velem is előfordult már,sajna ,időben kell teleportálni.
    Régebben volt egy knightod is? HUNzozo?
    Asszem együtt nyomtuk,nekem is volt egy knight!
  • ZozoHun
    #4737
    arra gondoltam a teleportálás szó alatt hogy teleportálok közbe megőlnek...
    és nekem mikór Zozohun-t kezdtem semmim nem volt, és nem is segítettek, csak jött egy 4,5millás drop :P (az meg megint más, már lvl34 voltam és megvolt minden alap cuccom: G42, G40 chultae)
  • QuickHUN
    #4736
    Tsa

    Köszi Cart,má jó volna 57 lenni ,asszem neked nem is gratuláltam az 57 szintedhez,GRATULA.
    Akkor most már focus 2 és 3 lövésed is van !
    Milyen ? Előre egy focus aztán ráküldesz egy 3ast,de kircsi!
    Év végéig jó volna 60 ig elmenni,de 57 is jó volna!
    Miket szoktál ölni?
  • vaPuMarci
    #4735
    ok sajnálom ha megbántottalak.kösz a tanácsot köv. g40es ijjamnál igy fogok cselekedni SRY SRY SRY SRY
  • corey3
    #4734
    kicsit felmentek az árak az uj serveren....egy Talisman of Intesification max magical attack 4/12- 100-150k-t is megér....és veszik mint a cukrot!!!