12892
  • Datas
    #4813
    GM=Game Master - így nevezik a játékot felügyelő csávókat.
    Cheaterek meg szvsz mindig és mindenhól lesznek ahol labdába tudnak rugni, szoval szerintem is annak aki most kezdené a játékot az új szerver a jobb választás, bár szerintem az is hamar a Hanin sorsára júthat, főleg, ha az említett szerver ilyen állapotban marad mint most van és az új emberek melett a régi Haninosok is szép lassan átvándorolnak a Naraeha-ra.

    Én személy szerint még egy pár napot adok a game-nek és ha ez a helyzet nem vátozik akkor megpróbálom legyűrni a játék adiktivítását és egy gyors unistall-al lezárni viszonylag rövid , de aktív kalos pályafutásom :)
  • Killer18
    #4812
    Mi az a GM? Én ezt nem értem!
    A cheater szó alatt mit értesz?
    Ne olyanokat írj hogy "ezen mit nem értesz?" <-- ugyanazt leírtad mint amire rákérdeztem! Ugyanerre kérdeztem rá, erre ugyanezt írod vissza! LOL
    Valahogy írd le bővebben, persze ha tudod miről beszélsz!
  • ince
    #4811
    Hello Mindenki..

    Melyik az a SKILL, amikor buborekok vannak a fejem folott,es nem tudok megmozdulni,hanyas szinttol tanulhato, kinel, es erdemes e kihuzni egy lovagocskanak...koci a segitseget
  • Curbuncle
    #4810
    GM nem látogatja, annyit tesz hogy nem jár be, ezen mit nem értesz...

    Cheatelnek a server 2-őn, ezen mi nem világos?
  • Curbuncle
    #4809
    Az isten szerelmére, szedjétek már össze magatokat és ne basszatok ki mindenkivel aki 1 óra alatt szerezz 30 geci százalékot. Mert már megint CL.
  • Killer18
    #4808
    Kedves Curbuncle!
    Megszeretném kérdezni hogy mikor óhalytasz már válaszolni nekem, mert már vagy 5x leírtam hogy légyszives válaszolj! Szép szavakkal! De írtam neked de amint látom hogy mindig átugrod az én írásaimat, de másnak bezzeg válaszolsz, ez már kezd az agyamra menni.
    Ha lehet válaszolj már a kérdéseimre! Jaaa, és ne kérdezd meg hogy milyen kérdésekre?, mert feltettem már vagy 5x őket!
    Ismét leírom hogy olvasd el a 4750. hozzászólásomat!!!!!!!!!!!
  • Curbuncle
    #4807
    Quick öcsém...ha te megszólalsz abból csak baj van. :D

    Lásd:[JadisHUN] már mintha kezdene meggyógyulni a net
    [QuickHUN] jah, azóta nem volt CL

    Connection lost with the server.
  • JohnnyFirpo
    #4806
    Jónak néz ki.
  • SigaDragon
    #4805
    JohnnyFirpo jó is???
  • Killer18
    #4804
    Nézd meg a 4750. hozzászólásom, az neked szólt curbuncle.
  • Datas
    #4803
    bár értem én, hogy miről akarsz beszélni, de így kicsit nehéz követni téged....
  • JohnnyFirpo
    #4802

    [box a1 put in here "the chance number for group or item"]
    [box a2 put in here "the chance number that was before the group or item if there is none the number should be 0"]
    [box a3 put in here "the highest chance number from the monster or group"]
    [box a4 put in here "100"]
    [box a5 put in here the formula " =(A1-A2)/A3*A4 "]
  • JohnnyFirpo
    #4801
    hasznos, és siralmas..
  • Cingar
    #4800
    http://img96.imageshack.us/my.php?image=shot20063121562gd.jpg
  • Cingar
    #4799
    Sziasztok! most delutan olvasgattam a kalhq oldalan es elmeletileg mar 2szer kinyirtak a lordot ujserveren ez kicsit elkepzelhetetlennnek hangzik de itt van ez a kep is hozza....
  • Curbuncle
    #4798
    Killer18, ha a hack cuccok miatt zaklatsz, felesleges. Nem terjesztek semmit.
  • Killer18
    #4797
    Én a Fraps nevezetű programot ajánlom! Azzal videot is feltudsz venni!
  • SigaDragon
    #4796
    Valaki nemtud progit amivel lehet képet menteni a játékból?? Mert a kal-é sz** valami egyszerüt!! légyszii!!
  • SigaDragon
    #4795
    TÉNYLEG MOST A LORD VEZET 1 : 0 RA MIKOR LESZ EGÁL VAGY MENYIRE FOG ELHUZNI???
  • Chamber
    #4794
    Ha vki most kezdi akkor jobb az új szerver, de én nemfogom újrakezdeni ott az tuti xD
  • Cnensus
    #4793
    amu8gymeg ha valmi taktikat kieszeltekvolna akk
    akar ki is nyirhattákvolna a doggilordot.... de amit a videobol is jollatni... -.-'
  • corey3
    #4792
    volt a dogi videon hogy a srácnak lebaszott egy 3200-asat és puff kidöglött a gyerek
  • Killer18
    #4791
    Datas: ezért mondtam hogy a Hanin egy rakás ***! Ezért vagyok az új szerveren, ott laggmentes az egész, és nincs tömeg és nincs disconnect sem.

    Curbuncle: Te megnem válaszoltál egy csomó kérdésemre! Köszi!
  • Chamber
    #4790
    Gondolom tegnap nem rohant fel előtted párszáz ember aki mind elhagyta a szörnyeket a feljárónál amit közben összeszedett. Egyébként vhogy biztos fel tudnék jutni... de minek? :P
  • Curbuncle
    #4789
    Akkor Chamby nagyon kancsa gyerkőc lehetsz. :) Tegnap fent voltam (még mielőtt másnak hatna a kijelentésem, nyomatékosan közlöm kíváncsiságból) a Doggebbie Lord szintjén. A 8.-on pedig összefutottam szaszával.

    Tehát ha én feljutottam, te is képes vagy rá.

    Mellesleg majdnem megöltem egy Hermit-et ^^.
  • vaPuMarci
    #4788
    Bár a lord integrált... Nah mid1
  • vaPuMarci
    #4787
    SZERINTEM azért nem látszik ,hogy csökenne a lord hp-je ,mert ugye duel ben sem látszik az ellenség hpjének csökennése... Az is lehet ,hogy itt sem mutatja xD
  • Chamber
    #4786
    Én nemis megyek a közelébe, ennél az első (és eddig egyetlen) idézésnél sem voltam. El sem bírtam volna jutni odáig, ugyanis a szintek közti átjárókban otthagytak egy csomó szörnyet a felfele mászók :)
  • SigaDragon
    #4785
    Lehet hogy rájöttek hogy kicsit erös a LORD és nemfogy az élete lehet hogy azt csinálják nem???

    De mindegy mit csinálnak de akor szoltak volna nogy sz.. az egész és lelövik egy napra!!!!
  • corey3
    #4784
    akkor minek kell a közelébe menni???
    ez alap dzsungel törvény...ne bántsd a nagymacskát mert meghalsz!
  • Datas
    #4783
    Az éjjel lag nem volt de a szerver szinte 5 percenként állt le... szoval tényleg gáz ez a Hanin :(
  • Datas
    #4782
    A fort mögöttiben már voltam, gondolom az a d1...De mivel knight vagyok szólóban az is éleg gázos, sőt nem éri meg nekem, hogy ott üljek, mert nehezen tudok csak leölni egy high class monster facet is és egy csomó medit is elkell használjak. Partyhoz meg kéne megfelelő embereket kapjak, mert nem szeretek ismeretlenek közé beállni, ezért nem is nagyon partyzgattam ezidáig.

    Tehát egy dungi megvan, de a többi az hól található ?
  • Chamber
    #4781
    Najó, meguntam... később benézek este, de csak azért hogy megmondjam mikor jövök éjjel eggelni (ha addigra jólesz a szerver).

    Lőnék le azt a rohadt szervert írnák ki notice-ba hogy 2 óra kell mire megszerelik, és raknák rendbe végre... ez az 5 percenként DC bárminél szarabb.
  • JohnnyFirpo
    #4780
    kafa.. megint lehalt
  • SigaDragon
    #4779
    Én vissza kérem a pénzt meg kárpotlást is kérek!!!!
  • CartmanHUN
    #4778
    Végre van értelme az ostromnak mert sokan vagyunk.Talán egyszer a szervert is megjavitják végre.
  • SigaDragon
    #4777
    Tényleg a kal alatt tud valaki filmet nézni???
    Nekem nem megy egy filmse csak ha kilépek a kalbol!!!
  • JohnnyFirpo
    #4776
    Viszont a szünetben megebédeztem.
  • JohnnyFirpo
    #4775
    most is
  • Chamber
    #4774
    Ekkora szerencsétleneket bazz... ment a szerver, bejutok, elfutok a fáig aztán DC.. xD
    Nemigaz már, mostmeg megint "on maintance"-et ír a Kal.comon