12892
  • Bucser
    #4853
    Az utóbbi 3 Hsz-ed miatt írtam, hogy ez nem chat és nem messenger.. írj le mindent egy HSZ-be és utanna tolj a mehet gombra.

    Már amikor az első Hozzászólásod egy hello all ! lett tudtam, hogy legalább 4 vagy 5-t kapunk tőled...
  • ThedarkmanHUN
    #4852
    Ha kell vmeik guildnak ingyen exp csak szoljatok tudok andi sokat...
  • ThedarkmanHUN
    #4851
    Szal nem ismerkedni :)
  • ThedarkmanHUN
    #4850
    Ok de én segitségért jöttem ide...
  • Bucser
    #4849
    Ez nem Chat. Nem hiszem, hogy bárki vissza fog köszönni...
  • ThedarkmanHUN
    #4848
    Hello all!
  • ince
    #4847
    okok koci ..........pevettetek a csapatba...
  • Bucser
    #4846





    Gondoltam így kicsit kényelmesebb:)
  • CartmanHUN
    #4845
    A kalchash cuccok meglehetősen drágák ha játékon kivül vennéd meg őket,pl a SOB kb 4 rugóra jön ki.Pár variációt szivesen kipróbálnék ha mondjuk 1000ft lenne ,de igy csak örülhetek mert az archert nem nagyon kell átstatolni ha az elején nem rontottad el.
  • CartmanHUN
    #4844
    Azt hiszem amiről te beszélsz az a shield attack.(lvl 25)vagy a Rush lesz ami lvl 52 es csak kábitó skill.
  • corey3
    #4843
    sok núb mennyi pénzt áldoz rá csak mert lusták...
  • CartmanHUN
    #4842
    Csak ajándékba kaphatod olyantól aki megvette hitelkártyával és a honlapon át el küldheti neked.Olyankor a raktáradba kerül.Tehát vagy ő adja előre oda vagy te fizetsz neki előtte.Itt ne is keress ilyen játékost ,mert nincs senki aki pénzt költene a kalra.
  • ince
    #4841
    Koszi MINDENKI...de

    A buborekos SKILLre visszaterve ha alapbol jar nekem miert nincs?Egyebkenkent 31 vagyok es lovag.Amikor ellenem hasznaljak a kepernyo bal folso sarkaban meg megjelenik egy olyan jel pirossal mint a PAUSE a DVD lejatszon.Tudom , hogy unalmas vagyok, de segitsetek legyszi...koci.

  • Exca
    #4840
    a játékban beszéltem 1 nagy KalShop-os emberrel az azt mondta hogy a játékon belül a SoB-ot nem lehet tovább adni
  • Exca
    #4839
    igazábol arrol van szó hogy vettem 1 lvl 47-eS archer karit ( NEM VESZÉLYESEN) elvan rontva a stat leosztása pl: intelligencia : 18 ez a hiba
  • Feher Tigrincs
    #4838
    http://iaro.srv.hu/kep/1shot_2006_3_14_001.jpg
    http://iaro.srv.hu/kep/1shot_2006_3_14_002.jpg
    http://iaro.srv.hu/kep/1shot_2006_3_14_003.jpg
    http://iaro.srv.hu/kep/1shot_2006_3_14_008.jpg
  • CartmanHUN
    #4837
    Nem nagyon hackolt itemek.....csak +255 def és +255 eva van rajtuk.A csávó szerintem megidézte a doggilordot egyedül és le is verte.Valószinüleg onnan szerezte a felszerelést amit feltuningolt.Ugyse tarthatja meg hát assaként rendezett nektek egy kis mókát,az egész kal kergette.
  • Bucser
    #4836
    előtte persze töltsd fel valahova:D
  • Bucser
    #4835
    ne így tedd be.... A kép menüpotnra kattintva masold be a linket... de cak alinket mint
    http://www.iaro.srv.hu/hülyevagyok.jpg
  • Feher Tigrincs
    #4834
    [IMG]Kép (133.9 KB)[/IMG]
    [IMG]Kép (160.9 KB)[/IMG]
    [IMG]Kép (133.4 KB)[/IMG]
    [IMG]Kép (158.7 KB)[/IMG]
    [IMG]Kép (147.1 KB)[/IMG]
  • Bucser
    #4833
    iaro.srv.hu ide tedd fel.
  • Feher Tigrincs
    #4832
    Vannak képek is csak nem tudom belikelni azokat, az sg-s nekem nem működik, legalábbis nem csinál semmit, a képfeltöltésest pedig nem fogadja el. De valahogy majd megoldom, s lesznek képek.
  • Feher Tigrincs
    #4831
    Egy jó kis történet
    A játékban megjelent egy OnIx nevű íjjász, full g55-ben és 56-os íjjal. Az alliancunk üldözőbe vette kerpallal az élen, annak a reményében, hogy a marha eldobmajd valamit, mivel mindig assasin mask mögé bújt. Aztán sikerült egy kis mágusnak megölnie, kinek neve FeherTigris, kit páran ismertek is :) és az a .......... eldobta a g55-ös cipellőjét, csak egy másik nagy ............ felvette előlem. Nem írom le milyen érzés volt azt látnom. Aztán pár másodperc múlva egyre több shout jelent meg, amikben az állt, hogy ezek hack itemek, és aki felvette az bannolva van, így járt többek között Madism is.
  • Cnensus
    #4830
    régen készitettem videokat, meg képesvideokat is s csk mostjutottam el odaig h. fel is rakjam mert most pl. nemmegy a kal^^ nosza aki még nemvolt d2-ben vagy d3ban annak ezek kissebb ielitot adhatnak az ottlévo szornyekrol^^
    D2 képes video
    D3as képes video
  • QuickHUN
    #4829
    Expert Archer skill elosztás!
    De eltérhet ,gondolhatod másképpen is persze!
    de ezzel nem lessz nagy eltérés!
    LvL 1: Save
    LvL 2: Save
    LvL 3: Save
    LvL 4: Save
    LvL 5: 1 Staggering
    LvL 6: 2 Staggering
    LvL 7: 3 Staggering
    LvL 8: 4 Staggering
    LvL 9: 5 Staggering
    LvL 10: 6 Staggering + 1 Fatal

    LvL 11: 7 Staggering + 2 Fatal
    LvL 12: 8 Staggering + 3 Fatal
    LvL 13: 9 Staggering + 4 Fatal
    LvL 14: 10 Staggering + 5 Fatal
    LvL 15: 1 Concentration
    LvL 16: 2 Concentration
    LvL 17: 3 Concentration
    LvL 18: 4 Concentration
    LvL 19: 5 Concentration
    LvL 20: 6 Concentration

    LvL 21: 7 Concentration
    LvL 22: 8 Concentration
    LvL 23: 9 Concentration
    LvL 24: 10 Concentration
    LvL 25: Save
    LvL 26: 1 Heartbreaker
    LvL 27: 2 Heartbreaker
    LvL 28: 3 Heartbreaker
    LvL 29: 4 Heartbreaker
    LvL 30: 5 Heartbreaker + 1 Flamy Arrow

    LvL 31: 2 Flamy Arrow
    LvL 32: 3 Flamy Arrow
    LvL 33: 4 Flamy Arrow
    LvL 34: 5 Flamy Arrow
    LvL 35: Save
    LvL 36: Save
    LvL 37: Save
    LvL 38: 1 Perfect Evasion
    LvL 39: 2 Perfect Evasion
    LvL 40: 3 Perfect Evasion

    LvL 41: 4 Perfect Evasion
    LvL 42: 5 Perfect Evasion
    LvL 43: 6 Perfect Evasion
    LvL 44: 7 Perfect Evasion
    LvL 45: 8 Perfect Evasion
    LvL 46: 9 Perfect Evasion + 1 Blow Up Arrow
    LvL 47: 10 Perfect Evasion + 2 Blow Up Arrow
    LvL 48: 3 Blow Up Arrow
    LvL 49: 4 Blow Up Arrow
    LvL 50: 5 Blow Up Arrow + 1 Focus Shot

    Noch 11 Freie Punkte

    LvL 51: 1 Range Extension
    LvL 52: 1 Lightning Resistance + 1 Ice Resistance + 1 Fire Resistance
    LvL 53: 1 Powerfull Arrow of Silence
    LvL 54: 1 Perfect Evasion2
    LvL 55: 1 Curse Resistance
    LvL 56: 2 Focus Shot + 1 Non Attribution Resistance
    LvL 57: 1 Mysterious Arrow
    LvL 58: 2 Range Extension
    LvL 59: 1 Emergency Escape
    LvL 60: 3 Focus Shot

    LvL 61: 1 Critical Hit
    LvL 62: 2 Perfect Evasion2
    LvL 63: 2 Powerfull Arrow of Silence
    LvL 64: 2 Lightning Resistance + 2 Ice Resistance + 2 Fire Resistance
    LvL 65: 2 Curse Resistance + 2 Non Attribution Resistance
    LvL 66: 4 Focus Shot
    LvL 67: 3 Range Extension + 2 Mysterious Arrow
    LvL 68: 3 Perfect Evasion2
    LvL 69: 5 Focus Shot
    LvL 70: 3 Mysterious Arrow
  • QuickHUN
    #4828
    Hahóka

    Exca,
    Sajna lekéstél,igen meg 1 hónapja működött de már nem, sajna nem megy!
    Másról nem tudok,igy marad a birth,de ilyet se látni sokat,ritkaság assem !
    Nagyon elrontottad?Ird le hogy állnak a pontjaid ruha ,fegyó,minden nélkül!
    És milyen kaszt vagy? Az is lényeg!
    De a skill pontok és egyéb leírás itt fönt !a képre katt!

    Ince? a fejed felett van buborék?
    hát a stunnokat én nem látom más feje felett ha ilyet lövök!Csak áll,nem mozdul,ti látjátok ha ilyet löttök?
    Ebből ki indulva jó volna ha nálam is jelezné ha stunnolom (bénítom) a másikat,
    vagy a magnél is lövök egy arrow of silence-t jelezhetné nálam hogy sikerült,
    A war nál is jó volna ha autómatice átírásra kerülne az attacker ás defense felirat a fejed felett,és nem tudná sebezni a támadó- a támadót,védő a védőt!
    Pusza
  • Chamber
    #4827
    Szerezz VISA kártyát és vegyél Kalshopban 1 reborth stonet... hackshield óta én nemtudok működő ingyenes megoldásról :/
  • Curbuncle
    #4826
    Kezdj egy új karit?
  • Exca
    #4825
    hali!
    na lenne 1 hülye kérdése: szóval nem tudjatok h resetelhetném a stat pontjaim ( stone of birth) mert írtatok 1szer 1 hacket de az már nem működik .....
    a játékban meg állítólag nem lehet küldeni..
    remélem tudtok vmit segíteni THX
  • Datas
    #4824
    Különben meg klikk a topikra és bár ott is vannak hasznos leírások, de tessék megnézni a linkek alatt a 2 angol nyelvü oldalt, ahol jóval több és naprakészebb infót találtok.
  • Datas
    #4823
    Lovagnál szimplán stun a neve és "ingyen" skill, tehát megkapod automatikusan skill pont elhasználása nélkül huszon valahányas szinten.

    Archernél meg ha jól tudom a stagg bow továbfejlesztett vátozata a heart breaker addja a stunt.
  • Chamber
    #4822
    Az assa list tudtommal megint döglött, de egyébként meg mindegyik ugyanazt mutatja ha épp működik, nem? O_o
  • Chamber
    #4821
    Vki válszoljon már szegénynek...
    Vmelyik stunnolos skillről van szó biztos, de én nemtom hogy hívják sem íjásznál sem lovagnál (mert mage vagyok annak meg nincs ilyen :)

    Egyébként ha jól emlékszem akkor ince lovag, szal egy lovag segítsen már neki, én nem értek hozzá.
  • QuickHUN
    #4820
    hihó

    Tényleg jó?De kircsi holnap délelőtt vagyok ,ti vagytok cart?nem megyunk d3 ba valami nagyra?Szerintem van jadis is ,vagy egg is lehetne vele ,egész jól megy neki!Tegnap voltam d1 ben ,picit benéztem a bal 2 be,desireztem picit ,közbe kinyirta az assa csóri guildtagjainkat mellettem,jó hogy figyelek nyilasistent és lordsebeslábat,de utánna kinyirtam az assát,kaptam érte contribution pontot is,de ezt hol írják ki?menyik assa listára ha d1 ben ölöd?
    Pusza
  • vaPuMarci
    #4819
    Úgy bizony.:)
  • CartmanHUN
    #4818
    Végre ma tökéletes a szerver.
  • Killer18
    #4817
    Köszi a választ Datas-nak és Curbuncle-nek aki 5 nap alatt de sikerült egy normális választ adni nekem!
    Amúgy már ezzel kellett volna kezdened!
  • Curbuncle
    #4816
    Cheatleni annyit tesz, hogy kihasználod a játék adta hibákat (bugok) és a magad számára ezt felhasználod. (Jobb esetben!) A többi barom, rögtön shoutolja az új bugot, nemhogy befogná és megtartaná magának.

    A GM vagy OPERATOR a felelős admin a játékban. Ritkán ugyan, de mostanság egyre többet látogatja a régi (mi ^^) szervert.
  • ince
    #4815
    Hello Mindenki..

    Melyik az a SKILL, amikor buborekok vannak a fejem folott,es nem tudok megmozdulni,hanyas szinttol tanulhato, kinel, es erdemes e kihuzni egy lovagocskanak...koci a segitseget.koszi
  • QuickHUN
    #4814

    Reggelt

    Chamb mizu?hogy áll a honlap? :))
    nyomjad töki legyen egy guild lapocska,tök jó volna!
    Ugy látom már értesültek a szar serverről,és javtják,már ideje mert 2 napja szar!
    Natrak mi a neved itt?
    Sajna nem megy a msn em ,pedig jó a rendszerük,működik,lehet hogy a kerio tüzfal nem engedi ki ,de megkérdezné pedig!
    Csak napi 4000 medit lövök el lilára,de 6 óra alatt lehet 1 kockát menni,de költséges.
    Szedjük össze a csapatot warra,remélem ti lesztek és nem a fánál szórakozunk majd,hallod spy6 :))
    Jó lenne leki is és jadis is ha jönne! és aki még akar szóval mindenki aki tud!
    Ahol szasza van klán,esélyes a győzelemre? mert ha nem visszajöhetne ő is:))))
    Csak vicceltem:)