12892
  • Bucser
    #4893
    nem. Inventoryból is droppolhat.
  • vaPuMarci
    #4892
    Nah én is megöltem 1 Assasint:) Adott is contrubutiont de nem dropolt semit:(
    Jah és csak akkor dropol ha rajta van? Mert ezen semmi nem volt
    jah és bevette hogy dropolok egy g45 os kardot:) a BUTÁJA meg jött utána egyenesen ki a safe zone.bol:)
  • vaPuMarci
    #4891
    Régi karaktermetol szereztem egy grade 4eset.. Azért:)
  • Curbuncle
    #4890
    Na szép, két napig nem játszom, és megint ekkor történnek a dolgok. Ha valaki volna olyan kedves mondja el, mi történt Quick 1 milla Exp Pontjával, Pinaval történtekről is lécci.

    Mik ezek a hamis cuccok? Megveszed és mégsem az, vagy mi? =/

    Talán holnap már tudok játszani, csak egy haverom újra tette a rendszert, és még olyan dolgokat is letöröltünk, amikre nem is számítottam. Outlook, .dll fájlok..stb...
    Most a legtöbb cuccom nemn is működik, így a Kal sem, melyet az újratelepítés sem oldott meg. Valami Engine.exe coudlnt be executed...

    Ötlet? =/

    Ha nem fog menni a Kal, lefogom szívni az RF Online accountomat, melyet fizetés nélül tudok használni. Csak nem tudom miért kellett nekik is kibaszni a karimmal...
  • MiQli
    #4889
    Uff Quick.
    Kalozok még mindig...csak az uj szerveren.A régin lehetetlen játszani.
    Van 1 magem Brünhilda,és egy knightom MadeInChina :D...ennyi
  • QuickHUN
    #4888

    Tsá

    MiQ mi a helyzet?,melyik játékot tolod?gyere sűrübben játszani!
    Soli nagyon rég láttalak te mi jót csinálsz hogy nem játszol?
    Sajna vannak dolgok de vigyázni kell,
    Tigrincs! azt hittem nem is játszol már!
  • Brutal
    #4887
    Huhh gyerekek visszaolvasva vannak itt dolgok ....
  • Bucser
    #4886
    csak mint korábban írtam rongyá lett hackelve...Ide vezet hogyha nem figyelnek oda a GM-ek a server hálózati biztonságára...
  • CartmanHUN
    #4885
    Ha nem fortba vagy priestbe vagytok akkor nincs dc veszély.A játék jövője ködbe vész mondaná Yoda mester.Megjelentek a kamu cuccok pl steel bow 1/1 enduranceval.Spynak sikerült tegnap venni 50 nem létező speed upot jó áron,de végül kártalanitotta a viszonteladó.Én is reflexből vettem 2 soc-ot priestben ,szerintem kamu volt az egész 1,2m ért.Sose tudom meg az igazságot mert egyből eladtam aztán már jött a dc és elmosott mindenkit.Szegény pina meg bowot vett a vagyonából igaz sikerült gyorsan eltolnia de most fél ,hogy kitiltják,a guildból is kilépett.Őrült egy játék ez.
  • CartmanHUN
    #4884
    Nem.Kéregetőkre nincs szükségünk.Szerintem szánalmas dolog ez,ha elmegyek pl mine-be olyan mintha Afrikába utaznék Ferrarin és megrohannak a koszos néger kölykök alamizsnáért.
  • Datas
    #4883
    hmm... elszúrtam a linket - itt editálni nem lehet ?
  • Datas
    #4882
    S neked tigrincsed van archer létedre ?:) Akkor te majd valami ilyesmire számíts a 30-as szintnél: [url]http://img220.imageshack.us/img220/8192/ssch0610eg.jpg[url/]
  • vaPuMarci
    #4881
    Jah ez csak 1 g33+ os panther:D De még nem láttam.... Azt hittem vmi egetrengető dolog:)
  • vaPuMarci
    #4880
    Mikor ezt megláttam elállt a lélegzetem xD
  • vaPuMarci
    #4879
    >klikk ide<
  • vaPuMarci
    #4878
    http://rapidshare.de/files/15677034/shot_2006_3_16_003.jpg.html
  • SigaDragon
    #4877
    Ha valakinek nemindul a kal és nortont vagy valami mást az csrélje le mert a F-Secure antiviru ami => fsavcs556.exe ezt rakjátok felllllll
  • Doma #4876
    Irigy e vagy vagy raszista?
    Nem kell xcat bantani kurva jol vezeti az alliance-ot es szerintem eleg fair jatekos meg ha sokan nem is hiszik, bar nem vedem mert nincs ra szuksege....
    Hidj amit akarsz!
  • Brutal
    #4875
    Hát Cham pajti nem most fogok visszatérni még most fejezem be a Honda átalakítását talán májusra kész lesz addig ez minden időmet elviszi, utánna gyorsulási szezon van aug. végéig szal max szeptembertől :D
  • Chamber
    #4874
    Jó akkor nézek vmi filmet, úgysem néztem már hónapok óta emiatt a szar miatt =)

    Majd utána visszanézek, sztem mondjuk úgysem szerelik ma már meg. (ja reinstall nem segít, csak időpocsékolás)
  • MiQli
    #4873
    Nekem se :-(
  • corey3
    #4872
    nekem se megy nyugodj meg!:((((
  • Chamber
    #4871
    Mindenkinek megy a Kal az update óta csak nekem nem? O_o

    Kal.com-ot olvasva egy csomó más embernek sem megy, és még nincs is megoldás a problémára sajna :/
  • Bucser
    #4870
    Szőke:D
  • Feher Tigrincs
    #4869
    És mégis miért? ezzel most 63 emberrel ......ki vagyis inkább a teljes alianccal. Megint életre kelt az EE és lám megint blockolják Xca-t. Vagy direkt csinálja Xca vagy szimplán szőke.
  • Chamber
    #4868
    Maradjon is úgy :)
  • Bucser
    #4867
    rendben:)
  • Feher Tigrincs
    #4866
    Nocsak nocsak, szia Andr3j
    Mit sajnálsz?
    Xca-t már megint blokkolták!
  • Chamber
    #4865
    Hehe, te még élsz? :)
    Ne most térj vissza Kalozni, mert állandóan DCzik a szerver, zsal megint elmenne a kedved tőle :)
  • Doma #4864
    Holy mother of a god 0o

    Sajnalom Tigris
    De a Frag a tied

    Bucs ezentul pmben dobj majd egy torlendo hszek listajat es majd ha erre jarok dolgozok. Thx
  • Cnensus
    #4863
    amugy lol... a fsz kiva..... kurvajo most megint xar a kall.... elbsztak ezta kcsosg clientet... hát lol ennyire figyelnek ránke ezek a kcsog rizszabálok?!
    -.-*
  • Cnensus
    #4862
    ha vankedvetek nekem is kuldhettek 1-2 milkát;)
  • ThedarkmanHUN
    #4861
    Ok mára már megyek bye all
  • ThedarkmanHUN
    #4860
    Cartman és ha felvesztek tudok kapni vmit is? :S
  • Brutal
    #4859
    Na mi van csajok hogy megy a gamma? :D
  • QuickHUN
    #4858

    De a szövinek tökre örülök!
    Ha vége a javításnak dobom a lét!
  • QuickHUN
    #4857

    Hi

    Jaj cart ne is mond,ma meg be se koszontem ,pedig itt vagyok!
    ilyen hulye hogy lehetek!,mintha warba lennék!
    Csak 1 mill xp volt,amit buktam, sajna kivan a tokom is!
  • CartmanHUN
    #4856
    Quick:remélem kiheverted ,hogy buktál megint van jó allynk warra.
    Bucser:igazad van
    ThedarkmanHUN:egyszerre kicsit többet is irhatsz.Mi a haninon játszunk oda felveszünk magyarokat 30 as lvl-től.XP-t nem kell adni,rég megvan ami kell.
  • ThedarkmanHUN
    #4855
    Nah akkor elmondom bővebben nah kéne egy kis segitség a KalOnline nevezetű free MMORPG-ben néhány hacker ugyan is el****-ta idáig már 2 karakteremet és nincs semennyi pénzem mert most tök ujat kezdtem szoval ha valaki nagyon nagyon jol álna benne megkérem hogy küldjön postán egy kicsit ez a karakterem neve:TheDarkmanHUN előre is nagyon szépen köszi!
  • ThedarkmanHUN
    #4854
    És az most zavar téged?