12892
  • Doma #4976
    Van egy link a hozzászólás szerkesztő ablak alján jobbra lent.
    képfeltöltés
    Használd azt.
  • Curbuncle
    #4975
    Amugy te nem látod, hogy nem linkelhető a cuccosod?
  • Cnensus
    #4974
    ocsém aszonta h. lost from duelt ir ki... decsk mostnéztemmeg a végét is^^
  • FaszFejHuN
    #4971
    Akinek van fölösleges LvL 30+ karija Hanin szerveren, az odaadhatná.... (cuccokkal)
  • pinaszomi
    #4970
    ja még fejeket is belehet rakni tök vagány
    tegnap mért nem voltál quick??
  • pinaszomi
    #4969
    szia quick kár hogy nem vagy szombaton ja jó a szövi remélem ma leszel
  • QuickHUN
    #4968

    Tsá

    Szia Pina,mi zu töki?
    Gyere sürübben ide bé e!
    Volt valami ma a kalba,megint jók a szövetségesek de sajna nem vagyok szombaton, a fenébe!
  • ThedarkmanHUN
    #4967
    Az a legjobb kérdés hogyan lett kardom mert én se nagyon tudom egyszercsak ottvan az inventoryban mint a képen és azt ijra ki mintha kivettem volna a storageből amint azt ti is láthatjátok!!
  • Doma #4966
    Udv az sg kal topigjában!

    Thunderhosszunevedvanhadneolvassamvegig IGEN töledkérdeztem hogy hogyan jutottál a kardhoz. De választ még mindig nem kaptam
  • pinaszomi
    #4965
    hi első irásom az sgén na mind1 nem tudok mit irni keresem az 51 es küldit és most nézem meg oldalt mit ir a küldiről na megyek is
  • QuickHUN
    #4964
    Tsá

    BeasT55
    Hahóka mostanában jól tele van a klán,sajna csak a jobbak maradnak,akik tényleg játszanak.
    Sokan visszajöttek hozzánk,ennek is tökre örülök!
    üzi nekem:
    Kukac név (pontos név ,kis és nagybetűre figyelj!) szöveg
    Pl: @QuickHUN szöveg
    cartmanHUN szöveg
    ChamberHUN szöveg
    De eddig ugy sem müködtek a parancsok,
    Holnap leszek, cart ha nézitek vegyétek be pls!
  • ThedarkmanHUN
    #4963
    Buccser és Corey ha azt gondoljátok hogy hackeltem akko szolok miota hack shield van ha akarnék se tudnék hackelni...
  • BeasT55
    #4962
    QuickHUN hogy kell előhozni a priát üzeneteket? Ezért nem tudtam még irni, de még mindig szeretnék bekerülni egy klánba. Kérlek vegyél föl vagy segits!
  • QuickHUN
    #4961

    Tsá

    Hát sok hack van most,poli, rebirth,rebirth ből sajna vásároltam, csak mikor megláttam ,hogy a két rebi egymás mellett figyel,picit megfagytam és egyből a blokk jutott eszembe,elmentem meghalni de mukodik !de gyorsan elküldtem máshova !
  • corey3
    #4960
    egyértelmű hogy hack!!!
  • Bucser
    #4959
    máshogy nem tudsz +57/54-eset szerezni.. úgyhogy ne takuvakuzz... pláne hogy attack talit elvileg nem lehet belehúzni G40 alatti kardba...
  • ThedarkmanHUN
    #4958
    corey ha arra gondolsz hogy hackeltem a kardot akkor tévedsz mert miota 2 fasza kis karakteremet elb***ták a hackerek azota én nem mek hack oldalra... semmien hack progim sincs csak[(trade hack)de NEM használom] egyébként is ien kardot trade hackel honnan a bus pi**ábol szereznék?
  • ThedarkmanHUN
    #4957
    jah igen csak nem olvastam végig:D
  • ThedarkmanHUN
    #4956
    Erre a kis szépségre hogyan tettél szert? <<<<ezt tőlem kérdezted vagy kitől?
  • Doma #4955
    Erre a kis szépségre hogyan tettél szert?
  • Doma #4954
    Erröl Cortez mesélhetne ha még járna erre
  • vaPuMarci
    #4953
    a fortnál...
  • Cnensus
    #4952
    érdemes akk raktarbarakni a cuccaimat? pl pénz talik meg iesmik?
  • QuickHUN
    #4951

    Ha van ilyen cumótok ami kicsit érdekes azt be kell tenni a raktárba minden éjjel ,talán ott meg marad!
    Nem értem vapumarci?
    mi benne a fura ha szalad a mage után 5 drunken ?
  • vaPuMarci
    #4950
    Legalább felvetted fraps-el?^^
  • vaPuMarci
    #4949
    Jaja xD.Amugy most nem rég igy menek fortnál és ott rohan kb 5 Drunken Dogebbi 1 mage után.Meg is öltem egyet xD.Egyre több furcsaság van a Kalban......
  • corey3
    #4948
    milyen hack wazze...
  • ThedarkmanHUN
    #4947
    :( o banyek elcsorták a digok a kardomat :(
  • ThedarkmanHUN
    #4946
    Lehet használni a akrdot azzal csépeltem a ghostokat és szinte minden ütésben explosive blow volt xD
  • Herbie
    #4945
    Köszi!

    Visszajött! Csak beparáztam, mert későn jöttem rá a trükkre, hogy át akarnak verni. Nehéz éjszakám volt! :D Sokat melóztam azért a feateri cumoért! :D

    LoooSeR
  • QuickHUN
    #4944

    Tsá

    Herbie
    Szerintem nem buktál vele,nem tudja átvenni másképp csak ha kitejeli a lét!
    Kb 1 nap míg visszajön.
  • Herbie
    #4943
    Halihó!

    Valaki megtudná nekem mondani, hogy az árral elküldött cuccok, nem fizetés esetén - jó esetben - mikor kerülnek vissza a feladóhoz? Amúgy van egy olyan sanda gyanúm, hogy buktam egy-két feathery armort... Előre is köszi a választ!

    LoooSeR
  • QuickHUN
    #4942
    Tsá

    Hát igen,mindenhol ott vagyunk ez is tök jó!Csak kicsit jobban össze kéne tartani magyaroknak mind a játékban mind az életben is,segíteni egymásnak minden helyzetben ,ha a másik bajbnan van pláne!

    Nem egyszerű a kard,lehet használni?
    vagy csak kép?
  • corey3
    #4941
    azért legalább ellehet mondani hogy a magyarok ottvannak a top10-ben is:Dés ez kibaszott nagy szó!!!!
  • ThedarkmanHUN
    #4940
    na mára bye all és jo gamet
  • ThedarkmanHUN
    #4939
    na fogadjunk ien kardot se láttatok még....
    http://rapidshare.de/files/15998674/Clipboard01.gif.html
  • ThedarkmanHUN
    #4938
    jah és vki adjon cimet ahova feltölthetek 1 képet utána meg ide belinkelhetem...:P
  • ThedarkmanHUN
    #4937
    Cuccaim:g42 (csak a short és a kesztyű) többi mégcsak g32:( g40-es kard 2eb-vel és 72-es str 59-es hp 35-ös agi és nincs ien mágikus tárgyam semmim mert betörtem revi stonenak... és thx akko woman ok megjegyeztem thx
  • Datas
    #4936
    Ha megvan a megfelelő felszerelésed plussz pénzed a medikre akkor nagyon is lehetséges(bár a mostani szerverviszonyokat figyelembe véve valószínü, hogy jópár éjszakád rá fog menni). Én pl. 37-es szinten húztam egy kicsit bele és a 40-es szintet 2nap/1level aránnyal értem el.
  • Datas
    #4935
    Curbuncle bővebben tudnál erről a hackröl írni ? Ki lehet szúrni valahogy, vagy próba-"szerencse" és ha peches vagy akkor max. jöhet az anyázás?

    ThedarkmanHUN -(QuickHUN)
    Szvsz ha knight vagy akkor ezen a szinten a legjobb a madknight-water dragon(predator)-armored knight nyírbálása. Persze kekeckedni nagyobbakkal lehet, de nem érdemes és sokkal kényelmesebb lefejezhető mobokat ölni, mint nem lefejezhetőket amilyen a young woman. Különben is ghostokbol lessz eleged majd mert sok quest rájuk alapúl.
    A devilekkel kapcsolatban meg az a személyes tapasztalatom, hogy egészen a dev. sold. with spear-ig nem kapsz g40-es fegyót...