12892
  • pinaszomi
    #5017
    cart és mikor végez Chamber??
  • FaszFejHuN
    #5016
    LOL
    ezt nézzétek: www.kalonlinehack.uw.hu
  • CartmanHUN
    #5015
    Sajnos nem.Mire Chamber végez addigra jó is lesz.
  • pinaszomi
    #5014
    ugye nem nekem xar csak a xerver??
  • ince
    #5013
    Ja..ha valamit el akarok kuldeni vkinek, hogyan kell?
  • ince
    #5012
    Segitsetek,nem tudom, hogyan ertelmezzem a dropp ratet..



    Monster: Castoff Baby Ghost (Level: 30, Experience: 109)

    Drops: Main Group Index 29
    --------------------------------------------------------
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    Group #1 (Index 129, Chance- 200)
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    33 Geons (Chance- 835)
    YeongHwaHwanDoo Stick (g29 wand, mage 1, Chance- 839)
    HwanRaeHwanDoo Stick (g33 wand, mage 1, Chance- 840)
    Medium Medicine (Chance- 880)
    Medium Medicine (Chance- 1000)
  • JohnnyFirpo
    #5011
    Én is eltünök "kicsit". Ha lehet ne pakoljatok ki. Még nem tom mikor lesz kedvem ujra neki kezdeni. Hf addig is!
  • Chamber
    #5010
    MiQ látom megint eltűntél guildból :/
    Itt még azért vagy néha vagy Kalból is eltűntél? O_o
  • Curbuncle
    #5009
    Ez most komolyan egy chat szoba lett?
  • vaPuMarci
    #5008
    Ezt nagyon kiszámoltad:)
  • THeArrow
    #5007
    cart ha tudnál vkit akinek kéne g32+5 hp-s archer chest akko szólj plz mert b**ul kéne a zsetta más is szóljon plzzz.. ty
  • vaPuMarci
    #5006
    Hát ja...
  • CartmanHUN
    #5005
    Úgy látszik nem csak elkezdeni vagy lusta egy karit hanem shopot nyitni is.Ezeket igy sose fogod egyben eladni még a játékban sem, ahol kicsit többen vannak mint ezen a fórumon....
  • FaszFejHuN
    #5004
    Ha valakinek van 30 körüli FÖLÖSLEGES (AUTH) mageje (amit Geonért nekem adna:)) ---> irjon! És eladó Knight cuccok:
    G42 Gloves: 31k.
    G42 Chest: 130k.
    G42 Shorts: 36k.
    G32 Helmet: 12k.
    G32 Boots: 16k.
    G40 Shield: 3k.
    +7 G40 NPC Sword [1 EB]: 250k.
    A cuccokat csak egyben adom el, nem külön-külön...=.=. Összesen ez a szett: 478k.
  • JohnnyFirpo
    #5003
    majd benézek ám.
  • THeArrow
    #5002
    yeee tényleg #5000 :D hihi

    kösz
  • vaPuMarci
    #5001
    azért kellett az 5000. hozzászolás mi? xD amugy G.R.A.T. ^^
  • THeArrow
    #5000
    ja és KoRn forever ....nameg S.O.A.D :D
  • THeArrow
    #4999
    sziasztok :D
    ma léptem a 41et :P
    ja és ha kell vkinek egy g32+5healthos archer chest akko pm-zen rám
    hm nadjából ennyi :D
    na jóccakát
  • vaPuMarci
    #4998
    az egész ennyi???
  • FaszFejHuN
    #4997
    elado full g42 archer cuccok és g37+1 bow 33k-123k az ár, hanin szerver.... irjatok irjatojk irjatok!!!
  • corey3
    #4996
    33-as archer karaktert eladnák az uj serveren egy 30-as szintü archerre a régi szerveren..
  • QuickHUN
    #4995

    Az elöbb 16:30 ig volt a javitás írva ,már 17:30 ig van !
    Rádobtak még 1 órát!Miért nem tudták ezt holnap csinaálni? Holnap dolgozom pedig,
    na majd egyeztetek velük igy nem lessz jó!
  • QuickHUN
    #4994
    Tsá

    Hát én is remélem hogy javulni fog valami,mert szerintem nem emlékszem ilyen hosszú javításokra!
    Még fél óra asszem ,de addig letöltöm az uj clienst!
  • Chamber
    #4993
    Nekem úgytűnik, hogy mostanában hullanak a ToAk, szal sztem add el minél előbb (most még ~2M), mert ha így folytatják esni fog az ára... szerintem :)
  • Chamber
    #4992
    "We are sorry about working for KalOnline continuously."
    Bocs hogy folyamatosan dolgozunk a Kalért. ?!

    Én nem tudok angolul vagy ők? O_o

    Dolgozzanak csak... remélem a 6,5 órás maintance (ha nem növelik meg még párszor =) azt jelenti hogy valami javulni fog végre lag/hack/DCk terén :)
  • ThedarkmanHUN
    #4991
    Jah volt aztán a akkora dropom:Talisman of Accuracy,2Sea bream With Blood,2 Talisman of Intenisfaction,1 trinket és végül de nem utolso sorban g33+1-es kard :P
  • ThedarkmanHUN
    #4990
    Hello elado lvl27 knight és lvl25 archer nics semmiük ezért baromi olcso maximum 50k fejenként akit érdekel 2után PM-eljen rám holnap!!
  • pinaszomi
    #4989
    hali quick remélem meg lesz az 54
  • QuickHUN
    #4988
    Tsá

    Szia pimaszomi
    sajna csak hétfőn vagyok,lagziba voltam vidéken és ahogy haza érek egyből megyek melózni!
    Még 1 kocek kell az 54 hez ,remele, holnap 6 óra alatt megvan !
    Tsákany
  • Curbuncle
    #4987
    Az IC az egyik legváltozatosabb választható karakter. Sokan azt mondják, hogy nem jó szólózni...Azt azonban nem árt tudni, hogy 56-os szintig, az összes kaszt egyformán fejlődik. Mivel ekkor lehet csak a Skilleket G2-re fejleszteni (Lásd Focus Shot 2).
    Az IC-nek nagyon sok olyan skillje van, ami előbb legyengeít az ellent, majd mi végezhetjük be a hálálát. A pain pl megbénít, a Life Absorb. a te életedet pótoljá a másikból. Nem egy ember számolt már be aróól, hogy LIfe Absorb.-al volt 3500 közeli sebzése. Bug vagy sem, megtörtént. Nem sorolnám fel a skillekeet, hiszen úgyvélem te is nagyjából ismered kinek mi van.

    A lényeg ahogy cart is mondta, az EA-nek nincs megkötése, hogy mit támad, egyéni választás. Ölhetsz pirosat, lilát..stb.

    Ezzel szemben az IC skilljei nem nagyon működnek a lillákon. Megölni megtudja őket, de nem olyan gyorsan mint az EA.

    Önvédelem szempontjából menjél IC-nek!!! Nem egy assát lehet vele beégetni.
  • CartmanHUN
    #4986
    Ide is kiirom,csak 35 től veszünk már fel új tagokat a guildba mert mindig tele vagyunk megunt karikkal.
  • CartmanHUN
    #4985
    EA előnye:szólóban is jól boldogul,fókusz shot (kettes szinttől) kevés manát zabál és jól sebez.Hátránya:duellben 53 tól a lovagok jobbak mert azonnal induló támadó skilljeik vannak.IC pont forditottja.Jó párbajban ,nincs erős támadó skillje ,nem jó egyedüli harchoz.Egypár jótanács:statolásban is eltérnek ,IC nek 90++ agility kell mert az ad eva pontokat,EA nak strengh az FS OTP függése miatt.KalHQ tele van IC vs EA cikkekkel.
  • Herbie
    #4984
    Halihó!

    Vmi őskalos elmondaná nekem, hogy - igy 8 kockányira a lvl50-től - valyon mi legyek inkább? Szal archer vagyok, és szeretném tudni, hogy mik az expert archer, és az Imperial Comm. előnyei, hátrányai, me igazság szerint a kalonline-on nem sok segítség van erre vonatkozóan... Ha lehetne, szeretnék objektív véleményt, nem olyan hónalj alól "az imperial comm. szar" dolgot...

    Köszike...

    LoooSeR
  • SigaDragon
    #4983
    Kész az ostrom gépek helye a vár belseje más!! A képek nemsoká érkeznek a zászló álat!! sok dolog pl van benne a védöknek valami vár lvl és flag lvl de a képeken majd látjátok!! A most megyünk megnézni!! akinek nincs a kapuk elött emekvény az tölcse le az újj kalt!!!
  • pinaszomi
    #4982
    már megint xar a xerver
  • pinaszomi
    #4981
    ha jó a server irjátok meg plsssssssss mert szeretnék kalozni
    mégegyszer köszi
  • Chamber
    #4980
    S2 persze jó, pedig ottis war van... hogy fordulna fel az összes béna aki nem bírja ugyanúgí belőni S1et is mint S2t
  • Chamber
    #4978
    Csak nekem halt ki a régi szerver megint? Vagy senkisem fog warozni masem? :/
  • corey3
    #4977
    aha a FASZT! látszik a chatban hogy felnyomtad egy talival....ne szopass..kics buzi hacker