Kal Online MMORPG

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Killer18
#3386
Ez így van Doma, én mindig olvasom minden nap, hogy ti mit ügyködtök össze vissza, és egy csomó infót lopok, ez jó a számomra, elõre is köszike. Nem szoktam hozzászolni szinte semmihez, mert felesleges, mert már megszoktam hogy ugyse válaszol senki, legalábbis ezt vontam le a kb. 3 hete írt kérdéseimem. <#sir> , de nem gond megoldottam egyedül.
Úgyhogy továbbra is sok jó üzit nektek, de ha vmi kérdésem van felteszem, de csak azért mert már ismerem annyira Chambert hogy õ ugyis válaszolni fog, de nemtudom minek irjam ide, hogyha megtudom kérdezni kal-on bellül is <#beka3> .

KalOnline (FREE MMORPG): (Hanin) KilleR18 (LvL48 Mage/Cure) (X-Perience) HUNKiLL (LvL70 Mage/Hermit) / ThePunisherHUN (LvL72 Archer/EA)

#3385
Vagyunk többen is akik olvassák csak max nem szólunk hozzá 😄

Brutal
#3384
Te mit melózol egyébként?

Háborúk voltak és lesznek, de a katonáim halhatatlanok.

Brutal
#3383
Jah mostanában aktív lett a fórum, bár csak 3-4 állandó emberke van az a baj...

Háborúk voltak és lesznek, de a katonáim halhatatlanok.

Bucser
#3382
Ez általában így van😊 lehet a játék készítõi is ezt használják mert gyakran akora baromságokat írnak, hogy az félelmetes😄

"Whether you Kill or get Killed it is just a way to Kill time" Zaraki @ Bleach #36 SC SQ42: "Give in to the Hype, It is worth it" https://robertsspaceindustries.com/enlist?referral=STAR-NVZF-5CZF

#3381
Tegnap gyártottunk 28 hozzászólást... vki dobjon fel mais vmi témát, mert halálra fogom unni magam különben 😄
Már tegnap végignéztem nagyjából mindent a kóreai oldalon is ami érdekelt.
Sõt még olvastam is kicsit, bár a kóreia->angol gépi fordításból nemlesz értelmes szöveg =)

KalOnline (FREE MMORPG): (Hanin) ChamberHUN (Lvl77 Mage/Ascetic Restore/Lightning/Ice) Thani (lvl41 Archer), HotarubI (lvl35 Thief) KalEncy letöltés - http://www.filefront.com/user/ChamberHUN

#3380
Már 4tõl Kalozhatsz... jó neked 😉
Én 4kor indulok hazafele, de mais lesz belõle 7 óra, mire le tudok ülni Kalozni :/
Segítenék speart hentelni, ha még sárga lenne (vagy ha nemcsak napi 2-3 órát tudnák játsszani) =)
Pár napja benéztem oda hátha van assa akit leölhetek... nemvolt :/
De leöltem kb 10 speart, és dobtak egy G37 íjat =)

KalOnline (FREE MMORPG): (Hanin) ChamberHUN (Lvl77 Mage/Ascetic Restore/Lightning/Ice) Thani (lvl41 Archer), HotarubI (lvl35 Thief) KalEncy letöltés - http://www.filefront.com/user/ChamberHUN

Brutal
#3379
Kicsit ráhajtok én is a szintre mostmár csak meg akarom csinálni a spearos questemet (tagnap 2 óra alatt esett 3 db :/)
Utánna meg ha valaki d.u. 16h után akar egy jó healer az sikítson 😊

Háborúk voltak és lesznek, de a katonáim halhatatlanok.

#3378
Én azt írtam hogy ez LOL
Épp azért mert nevetségesen kevés a +100, tehát nemis éri meg sztem. Elég a cure3 G1 és spóroltunk 2 skillpointot 😊

KalOnline (FREE MMORPG): (Hanin) ChamberHUN (Lvl77 Mage/Ascetic Restore/Lightning/Ice) Thani (lvl41 Archer), HotarubI (lvl35 Thief) KalEncy letöltés - http://www.filefront.com/user/ChamberHUN

#3377
hat nem nagyon tudom elkepzelni mire nme jo az az 1200 hogy annyival tobbet akarsz....
over healel eltankolt 2 commandert ennyi meg boven eleg

riszpekt\'

#3376
CSak lvl51 kell G1hez...
(G2höz meg lvl60, és csak 100HPval gyógyít többet, ez LOL)
HAJRÁÁÁ! =)

KalOnline (FREE MMORPG): (Hanin) ChamberHUN (Lvl77 Mage/Ascetic Restore/Lightning/Ice) Thani (lvl41 Archer), HotarubI (lvl35 Thief) KalEncy letöltés - http://www.filefront.com/user/ChamberHUN

Brutal
#3375
Akarom a Cure3-mat ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

Háborúk voltak és lesznek, de a katonáim halhatatlanok.

#3374
plas accountjan minden rendbe van ugyhogy neki innen uzenem hogy nem kell aggodnia
ebbol a ket dologbol viszont azt vonom le hogy vmi szerver oldali hiba lehet,ugyhogy csak a gmeken mulik 😞

riszpekt\'

#3373
csak remelni tudom hogy war elott megcsinaljak/rajovok hogyan lehet kikuszobolni...

riszpekt\'

#3372
Igen, ez valószínûleg csak egy bug. Kalonline.com-on is sokan írták már hogy náluk is ezvan.
Nekemis el szoktak tunni a skillek a gyorsmenüs részbõl, meg tárgyak is invbõl, de aztán vissza is jönnek 😊
De nálam eltûnni is úgy szoktak, hogy csak az ikonjuk tûnik el, ha az "üres" helyre viszem az egeret, szépen feldobja az ott lévõ cuccról az infókat.

KalOnline (FREE MMORPG): (Hanin) ChamberHUN (Lvl77 Mage/Ascetic Restore/Lightning/Ice) Thani (lvl41 Archer), HotarubI (lvl35 Thief) KalEncy letöltés - http://www.filefront.com/user/ChamberHUN

#3371
A hivatalos kóreai oldal szerint is a maximumok:
cure1 - 500HP, cure2 - 900HP, cure 3 - nincs max

KalOnline (FREE MMORPG): (Hanin) ChamberHUN (Lvl77 Mage/Ascetic Restore/Lightning/Ice) Thani (lvl41 Archer), HotarubI (lvl35 Thief) KalEncy letöltés - http://www.filefront.com/user/ChamberHUN

#3370
es az ugyan ezen az accon levo ijjaszomon minden rajta van szal 99% hogy bug....

riszpekt\'

#3369
olvastatok ezt a topikot kalhq-n?
az lenne a problemam hogy ahogy nezem velem is ez tortent. senki mas nem kapta ugyan ezt? plas accjara felek bejelentkezni bar nem hinnem hogy hack lenne mert a madaram meg nagyon sok minden megmaradt...

riszpekt\'

#3368
Szimbinek kellenek a CJB buffjai + a cure, szal neki jóó a CJB =)

KalOnline (FREE MMORPG): (Hanin) ChamberHUN (Lvl77 Mage/Ascetic Restore/Lightning/Ice) Thani (lvl41 Archer), HotarubI (lvl35 Thief) KalEncy letöltés - http://www.filefront.com/user/ChamberHUN

#3367
Akkor bocs 😊
Ma nekemis meglesz a 2. csíkom, remélem lesz az 2,5 is 😊
Egyébként most hogy így átgondoltam, általában énis csak questek miatt szólózom. Többnyire partyzom és healelek.
Majd ha közelebb leszek 50hez, újra visszatérek a CJB vs Hermit kérdésre.

KalOnline (FREE MMORPG): (Hanin) ChamberHUN (Lvl77 Mage/Ascetic Restore/Lightning/Ice) Thani (lvl41 Archer), HotarubI (lvl35 Thief) KalEncy letöltés - http://www.filefront.com/user/ChamberHUN

#3366
es ismet jo nagy marhasagokat irtal de ha annyira akarod elcserelem a cjbmet a vagadra...

riszpekt\'

Bucser
#3365
de 45 vagyok😛😄

Sõt már megvan a 2. csíkom is😊

"Whether you Kill or get Killed it is just a way to Kill time" Zaraki @ Bleach #36 SC SQ42: "Give in to the Hype, It is worth it" https://robertsspaceindustries.com/enlist?referral=STAR-NVZF-5CZF

Brutal
#3364
Jah az éjszaka folyamán barátnõm lépett egy szintet az íjászommal <#worship>

Háborúk voltak és lesznek, de a katonáim halhatatlanok.

Brutal
#3363
Én még idõben kapcsoltam és ujraosztottam 😛
nah akkor marad az wisdom még jó hogy nekem nem kell majd ilyen támadó varázslatokon agyalnom ugyse sebzek szart se (max 300 lilákba)...
Tehát max healing a cél...

Háborúk voltak és lesznek, de a katonáim halhatatlanok.

#3362
Agira még a legelején adtam, mikor még tudatlan voltam (elsõ, és egyetlen karakterem) 😛
Meg 1x +5 statontot véletlenül wisdom helyett agira nyomtam... túl közel vannak egymáshoz =)
Mire változtatni akartam, addigra meg sikerült beszüntetniük az ingyenes statresetet :/

KalOnline (FREE MMORPG): (Hanin) ChamberHUN (Lvl77 Mage/Ascetic Restore/Lightning/Ice) Thani (lvl41 Archer), HotarubI (lvl35 Thief) KalEncy letöltés - http://www.filefront.com/user/ChamberHUN

#3361
Restore-om nincs, de perfect healing sem létszükséglet, csak vészhelyzetre való... 30 percenként 1x használható =)
Sajnálatos hogy meditation nem javul tovább, asszem már nekemis 20akat ad :/

Zászló+fejezés meg alap, fõleg GCs eggpartykban.

P.S: "KalOnline: SoladiVoniHUN Lvl 45Magician" nemis 45 vagy 😛

KalOnline (FREE MMORPG): (Hanin) ChamberHUN (Lvl77 Mage/Ascetic Restore/Lightning/Ice) Thani (lvl41 Archer), HotarubI (lvl35 Thief) KalEncy letöltés - http://www.filefront.com/user/ChamberHUN

Bucser
#3360
Chamber szerintem agira ne adj többet... sõt már az elején sem kellett volna rá😊

"Whether you Kill or get Killed it is just a way to Kill time" Zaraki @ Bleach #36 SC SQ42: "Give in to the Hype, It is worth it" https://robertsspaceindustries.com/enlist?referral=STAR-NVZF-5CZF

#3359
Ja egy kissebb csoportosulásnak hála (gondolok itt a szokásos partytársakra)
az én bolhazsákom 21 lett. <#beka3>

Nem én voltam... Oo

#3358
Na serácok! A cjb végig egy jól használható karakter viszont a hermit csak 53-tól lesz ütõképes. A commander sz*r, az íjászok meg gyorsan halnak. De amennyire egyes emberek gondolják a vaga se jó... <--- tapasztalat

Nemtom soli mágusával ökörködtem kicsit, és meglehetõsen jókat szórakoztam.
(mostanában priestben mindig van az árusoknak speedje hogy gyorsabban áruljanak.)

Nem én voltam... Oo

Bucser
#3357
VAn egy rossz hírem: A perfect healinghez kell a restore azt meg-e tanultad -e??? Másrészt a Meditation sajna nem nõ meg jobban😞 20 a max amit visszaad 3 másodpercenként.. már 3500 a mannám cuccban és továbbra is csak 20-at ad vissza... szóval ez tovább nem nõ sajna😞 Holott Cure2-vel már 910 körül gyógyítgatok😊HP meg 1600 körül van. Nekem üresen azt hiszem 8-64-74-74-9 +3wis ring +3wis belt +9-es Big Stick +4-es armor. A távlati célok: Full Ruinous és Glorious set (bár ha nem lesz pénzem akkor a Ruinous nem is kell) így a defensem is kellõen magas lehet és a wisdomom is.

NA én kb így állok. Én a lightning vonalat le akarom építeni teljesen (sw-m már így sincs) és természetesen ha pasrtyban vagyok veszélyes helyen akkor zászló fel😊 (ugye d2-ben) HA van mit fejezni nem fogok leülni a cure2-vel szinte soha aztán majd jön a GC a köv szinteken és ahhoz is fejezéssel elmegy minden😊 addig meg összeszedek magamnak még vagy 5 wisdomot meg 2 +4-es gyûrût meg talán néhány +4-es ruhadarabot...

"Whether you Kill or get Killed it is just a way to Kill time" Zaraki @ Bleach #36 SC SQ42: "Give in to the Hype, It is worth it" https://robertsspaceindustries.com/enlist?referral=STAR-NVZF-5CZF

#3356
Hát ha CJB leszel akkor sztemis wisdom, legalább addig amíg cure1-2 maximumon lesz. Cure 1 gondolom már rég max nekedis (500HP), cure 2 meg 90-100 wis körül lesz az (900HP). (nekem most madárral 898HP =)
Cure 1 már nemis eszi a manám meditation mellett. Mert ugye a meditation hatásfoka is függ a wisdomtól.
P.S.: nekem most minden +wisdomos (belt/trinket/ring +4wis, stick +5wis), cuccok nélküli statokban nekemis egyenlõek kb (8, 67, 66, 70, 30 asszem). 😄

KalOnline (FREE MMORPG): (Hanin) ChamberHUN (Lvl77 Mage/Ascetic Restore/Lightning/Ice) Thani (lvl41 Archer), HotarubI (lvl35 Thief) KalEncy letöltés - http://www.filefront.com/user/ChamberHUN

Brutal
#3355
Nyugi pajtás én már régen rájöttem hogy soloban pl. használhatatlan vagyok.
Én már régen beletörõdtem hogy a healerem maximum partyban életkképes ugyhogy ez van.
De ne add fel legalább próbáld meg a dolgot...
Most azt nem tudom eldönteni hogy mit növeljek tovább wis-t vagy int-et mert most éppen egálban vagyok.
Ha a wis-t növelem legalább manám lesz még több (most 2203) és növelem a heal skillek hatásfokát,ha intet növelek akkor meg ugye sebzés is nõ,amire azért csak szükségem van valamilyen szinten...
De szerintem marad a wisdom...

Háborúk voltak és lesznek, de a katonáim halhatatlanok.

#3354
Közben azért kiszámoltam mégvalamit:
A soul dest. max dmg-e 135, az LB-e viszont 225 INT-nél van! =/
Szal lehet mégsem jó 5let a lightning CJB.
Mért ilyen játék ezis hogy 2féle sablon maget lehet bent csinálni csak? ;\
Semmi egyénit nem enged ezsem, mert akkor használhatatlan lesz a kari úgylátom... MÉÉÉRT? <#rinya>

KalOnline (FREE MMORPG): (Hanin) ChamberHUN (Lvl77 Mage/Ascetic Restore/Lightning/Ice) Thani (lvl41 Archer), HotarubI (lvl35 Thief) KalEncy letöltés - http://www.filefront.com/user/ChamberHUN

Brutal
#3353
Asszem én maradok a healingos CJB-nél lightningal 😊
Ugyis szinte a party-k 90%-át heallal töltöm

Háborúk voltak és lesznek, de a katonáim halhatatlanok.

#3352
Úgynézem kb 25 skillpointtal össze lehet hozni egy CJB-t, összes buffal(12sp)
+summon(1) +cure 3(3) + gc2(2) +hypnotism(5) +perfect healing(1) +incr. target range(1).
Lvl50->70ig meg kapsz 20 skillpontot, és nekem mostis van 2 vagy 3 tartalékban.
És így megmaradhat egy elementál támadó ág kimaxolva soul destruction helyett.
Soul dest. G2 45MP -> 450 max dmg
LBlow G10 22MP -> 450-600 max dmg & SWave G5 86MP -> 500-1200 max dmg
Szóval vagy ilyen lightningos CJB leszek, vagy healelõs hermit... amíg nem mondjátok párezren, hogy a hibrid mage életképtelen =)

KalOnline (FREE MMORPG): (Hanin) ChamberHUN (Lvl77 Mage/Ascetic Restore/Lightning/Ice) Thani (lvl41 Archer), HotarubI (lvl35 Thief) KalEncy letöltés - http://www.filefront.com/user/ChamberHUN

#3351
Szép =)
Az én csirkém meg mégcsak G16 lesz ma :/
Pedig jól néz ki a G31 mage-csirke is =)
Megyek keresek pantherról is képet, aztmég nem láttam...

KalOnline (FREE MMORPG): (Hanin) ChamberHUN (Lvl77 Mage/Ascetic Restore/Lightning/Ice) Thani (lvl41 Archer), HotarubI (lvl35 Thief) KalEncy letöltés - http://www.filefront.com/user/ChamberHUN

gvarga12
#3350
hoppa az ejel talalkoztam MartinE 31-es tigrisevel eleg durvan nez ki



ez a legjob kep amit tudtam csinalni rola korbeallta a csocselek :-)

It is possible to commit no errors and still lose. That is not a weakness. That is life. Don't try to understand women. Woman understand woman and they heat each other.

gvarga12
#3349
na ja alexrol szerintem lemondhatunk

tegnap meg lett 52 es a sacrifice meg egy remek commander skill ami semmire nem jo
ad vissza kb 250-300 HP-t ennyi, tolem persze le tudja venni a 10%-ot es lassu is

errol ennyit ha lesz job-change ko valtok vagara annak legalabb mukodnek a skilljei

addig is megprobalok szerezni egy 2h kardot

It is possible to commit no errors and still lose. That is not a weakness. That is life. Don't try to understand women. Woman understand woman and they heat each other.

#3348
hat igen de attol meg o a legnagyobb 😊
az afk kicsit gyenge szo azt mondta hogy abbahagyja de visszanez neha,ennek ellenere mar 2 honapja nem lattam bar nem is vagyok tul sokat online...

riszpekt\'

#3347
Alex egy kicsit mintha afk lenne az utóbbi idõben....

#3346
de meg mindig alex a magyar cjb magyarok mestere a kokemeny 52 lvljevel 😊
egyebkent neki is megvan az SD(G1 ami szart sem er) es csak 61(?) korul kaphato a G2 ami mar erosebb mint a sima lighting blow szoval addig erdemes betartani vmi rendes tamadast ha masra nem is, akkor rage gyujtesre

riszpekt\'

Bucser
#3345
"Magyarok közül lesz még valaki CJB vagy csak én vállalom be?"

Asszem nem véletlenül vitatkoztam Muival lentebb😊 Szóval én is CJB leszek ha meglépem az 50-et😊 csak elég lassan halad😊 Gépem csak egy csoffadt notebook van most amin nem megy a KAl, Szimbiék meg nem viszik ki a karimat tápolni😄

Viszont ha CJB-vel minden buffot meg 50 feletti skillt akarsz elõbb utóbb nem fog neked más támadóskill mardni csak a soul destruction. Az összes elementalis varázslat elúszik.

"Whether you Kill or get Killed it is just a way to Kill time" Zaraki @ Bleach #36 SC SQ42: "Give in to the Hype, It is worth it" https://robertsspaceindustries.com/enlist?referral=STAR-NVZF-5CZF

#3344
Doma az a leírás is csak lvl50 alatti skilleknél részletes, képletekkel meg mindennel, de lvl50 felett... :/
Azokról kb annyit ír mint ami a játékban is bentvan.

KalOnline (FREE MMORPG): (Hanin) ChamberHUN (Lvl77 Mage/Ascetic Restore/Lightning/Ice) Thani (lvl41 Archer), HotarubI (lvl35 Thief) KalEncy letöltés - http://www.filefront.com/user/ChamberHUN

#3343
a summon annyival jobb hogy joval messzebbrol fel tudod reviveolni es mint ahogy ti is emlitettetek hozzad teleportal az illeto ami tenyleg hasznos ha vmi D1 eggparty kellos kozepen meghal vki es akarod huzni folyosora vagy safe zoneba

riszpekt\'

#3342
Chamber a múltkori link amit adtam nem ad kielégítõ választ a kérdésedre?
Ahogy én tudom a cure nem visz el annyi skill pontot, általában csak akkor szokták resetelni a mágusok a curet, ha jég és villám varázslatot is akarnak.
Pl splashy, hail + Lightning Summons, esetleg még néhány tûz alapú varázslat is beléphet a képbe.
Bár sztem kérdezd meg ingame Katrynha -t vagy Doki-t bár õ nem tudom mennyit játszik. Õk mindketten hermitek és szerintem tudnak válaszolni a kérdésedre.

Brutal
#3341
Hmmm...
Ez tényleg korrektebb lenne magas szintû skillnek ebben a formájában...
Akkor már legalább lesz még 1 CJB haverom végre 😊

Háborúk voltak és lesznek, de a katonáim halhatatlanok.

#3340
Lvl50 feletti skillekrõl elég szûkszavú leírásokat találtam csak eddig :/
Annyit a játékban is ír summon-ról, hogy hozzád teleportálja a feltámsztott egyént ("a brought back to you"-t legalábbis én így értelmezem vhogy), ennyivel jobb revive-nál sztem kb. 50 Doogi közül könnyebb kihozni vkit =)
Még lehet énis leszek CJB, de most inkább afelé a hibrid felé hajlok amit írtam. Karácsonyig még változhat 😄

KalOnline (FREE MMORPG): (Hanin) ChamberHUN (Lvl77 Mage/Ascetic Restore/Lightning/Ice) Thani (lvl41 Archer), HotarubI (lvl35 Thief) KalEncy letöltés - http://www.filefront.com/user/ChamberHUN

Brutal
#3339
Megvan még csak sokat melózik aztán ennél fogva keveset jáccik...
Most éppen 47 asszem a srác ma este megyek vele gammázni...
Kérdés:
A CJB-nél a summon mennyivel jobb mint a revive?
Mi a pozitívuma a revive-hoz képest?
Magyarok közül lesz még valaki CJB vagy csak én vállalom be?

Háborúk voltak és lesznek, de a katonáim halhatatlanok.

#3338
Szerintetek muszály a Hermitnek többféle támadást is kimaxolni?
Vagy életképes lehetnék úgyis ha meghagynám a lvl50 alatti cure részt, és továbbra is csak a villámot nyomatnám? O_o
Eddigis szerettem ilyen hibrid mage lenni, jólenne folytatni így 😊
Csak lehet hogy ígymeg használhatatlan kari lesz =/

KalOnline (FREE MMORPG): (Hanin) ChamberHUN (Lvl77 Mage/Ascetic Restore/Lightning/Ice) Thani (lvl41 Archer), HotarubI (lvl35 Thief) KalEncy letöltés - http://www.filefront.com/user/ChamberHUN

#3337
De még az ebéd sem volt túl jó 😛
Brad, Devil még megvan vagy már nem Kalozik? O_o
Ha megvan akkor hányas? 😊

KalOnline (FREE MMORPG): (Hanin) ChamberHUN (Lvl77 Mage/Ascetic Restore/Lightning/Ice) Thani (lvl41 Archer), HotarubI (lvl35 Thief) KalEncy letöltés - http://www.filefront.com/user/ChamberHUN