Kal Online MMORPG

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#3436
<#szomoru1>

Szerintem csak tarts pár nap/hét szünetet, aztán laggolj vissza hozzánk...

Brutal
#3435
Mától kezdve abbahagytam a Kal-t.....
Kicsit teleszaladt a faszom a folyamatos lefagyások,dc-k,1 perces lagok és egyéb nyalánkságok miatt...
Eddig bírtam innentõl elég volt...
Ma reggel 1 óra alatt 3x fagytam és haltam -60% kicsit azért sok...
A játék szereverének üzemeltetõinek pedig üzenem: <#mf3>
További jó játékot mindenkinek.

Háborúk voltak és lesznek, de a katonáim halhatatlanok.

#3434
na szerencsere visszakaptam az osszes cuccomat szal holnap waron ismet vadaszhat ram szimbio es andrej sok sikert kivanok nekik 😊

riszpekt\'

Bucser
#3433
JA sejtettem.. imádom az ilyeneket...

"Whether you Kill or get Killed it is just a way to Kill time" Zaraki @ Bleach #36 SC SQ42: "Give in to the Hype, It is worth it" https://robertsspaceindustries.com/enlist?referral=STAR-NVZF-5CZF

#3432
regebben sokan csinaltak azt hogy archer traitorokat/skorpikat huztak oda,ami aztan szepen levadaszott mindenkit lehet te is vmi ilyenbe csoppentel bele...

riszpekt\'

#3431
Márcsak 1 baj van ezzel, hogy csakúgy megy a géped...
Képzeld ha 8 napja éjjel-nappal Kaloznál... =)

KalOnline (FREE MMORPG): (Hanin) ChamberHUN (Lvl77 Mage/Ascetic Restore/Lightning/Ice) Thani (lvl41 Archer), HotarubI (lvl35 Thief) KalEncy letöltés - http://www.filefront.com/user/ChamberHUN

Brutal
#3430
nekem már kb. 8 napja megy éjjel-nappal szal mind1 mostmár 😊

Háborúk voltak és lesznek, de a katonáim halhatatlanok.

#3429
Énis ilyemire gondoltam, szal értem =)
Kerestem már énis hasonlókat, de úgysem tetszene szülõknek hogy egész nap megy a gépem otthon 😄
Már ígyis megy egész éjjel... vmikor el kell adni a droppokat =)

KalOnline (FREE MMORPG): (Hanin) ChamberHUN (Lvl77 Mage/Ascetic Restore/Lightning/Ice) Thani (lvl41 Archer), HotarubI (lvl35 Thief) KalEncy letöltés - http://www.filefront.com/user/ChamberHUN

Brutal
#3428
Az gázos...

Háborúk voltak és lesznek, de a katonáim halhatatlanok.

Bucser
#3427
A kurva anyját ennek a kibaszott szar játéknak!!! Ez egyszerûen nem igaz!!! Kinthagyom a karimat árulni a Serk mezõknél lévõ safebe erre most reggel mire ébredek?? a karim bent áll fortban nem adtam el semmit és -45% XP... ÁÁÁÁ nem kicsit vagyok ideges.. a jó kurva anyját ennek a kibaszott XP vesztegetõs Módszernek.. megöli ez a fos a játékot mostmár a faszom kivan...

"Whether you Kill or get Killed it is just a way to Kill time" Zaraki @ Bleach #36 SC SQ42: "Give in to the Hype, It is worth it" https://robertsspaceindustries.com/enlist?referral=STAR-NVZF-5CZF

Brutal
#3426
Este pittyenj rám ha akarsz menni valakivel balhézni,Devil most dolgozik tehát nem lesz kivel mennem...
A PCAnywhere egy olyan progi amivel el tudom érni az otthoni gépemet és azt látom a céges monitoron amit otthon látnék rajta és tudok okoskodni rajta...
Huhh ez kicsit bonyesz volt remélem érted mire gondoltam.. 😊

Háborúk voltak és lesznek, de a katonáim halhatatlanok.

#3425
Ilyen bh blood-ra vadászós partyba jöhetnél sztem mint múltkor.
Majd ha lesz ma akkor szólok. (4tõl én biztos nem leszek, legkorábban 6tól kb)
Ez a pcanywhere mire jó? O_o

P.S: vki húzzon fel gyorsan lvl49re, és akkor mehetünk GC3al dungiba eggpartyzni =)

KalOnline (FREE MMORPG): (Hanin) ChamberHUN (Lvl77 Mage/Ascetic Restore/Lightning/Ice) Thani (lvl41 Archer), HotarubI (lvl35 Thief) KalEncy letöltés - http://www.filefront.com/user/ChamberHUN

Brutal
#3424
jah leírom az elérhetõségeket is:
skype: meloban --> brutalmelo
otthon --> alkenonmaster
MSN: [email protected]
Valaki adjon nekem egy pcanywhere klienst amiben benne van a remotes opció is plz

Háborúk voltak és lesznek, de a katonáim halhatatlanok.

Brutal
#3423
Nyugi hamarosan rohamléptekben elkezdek fejlõdni attól függetlenül én most is mennék eggpartyra (persze olyan helyre ahol XP is esik,mert sajna egyedül nyomi vagyok 😊) este 16h után mindig kereshettek mert elérhetõ vagyok skype-n,ingame és MSN-en is

Háborúk voltak és lesznek, de a katonáim halhatatlanok.

#3422
Jajj, lemaradt a "grat a lvluphoz" rész =)
Szóval grat! <#taps>

KalOnline (FREE MMORPG): (Hanin) ChamberHUN (Lvl77 Mage/Ascetic Restore/Lightning/Ice) Thani (lvl41 Archer), HotarubI (lvl35 Thief) KalEncy letöltés - http://www.filefront.com/user/ChamberHUN

#3421
Reggelt mindenkinek! (mondjuk úgyis csak 2en vagyunk Brad =)
Huzzál bele, érjél utol minket!
Kell a lvl45+ ember eggpartyra, ha végre lesz normális GCm. Remélem a G2 már használható lesz, bár még alig fog többet gyógyítani mint egy medi (340 körül) :/
Azért majd kipróbáljuk 😛 De jövõ hét végénél elõbb sajna úgysem lesz meg a lvl48am ;(

KalOnline (FREE MMORPG): (Hanin) ChamberHUN (Lvl77 Mage/Ascetic Restore/Lightning/Ice) Thani (lvl41 Archer), HotarubI (lvl35 Thief) KalEncy letöltés - http://www.filefront.com/user/ChamberHUN

Brutal
#3420
Na mind1 majd megoldom...
Nah tegnap megléptem a lvl41-et végre!!! 😊
Mostmár belehuzok normálisan én is

Háborúk voltak és lesznek, de a katonáim halhatatlanok.

#3419
Gondolom a beállítások/windows tûzfal résznél próbálod. Elvileg ottis kell engedélyezni. Lehet az egész progit vagy csak egy portot neki. Add hozzá mind2t ha még nem tetted 😄
De ha a céges hálózat van úgy beállítva hogy ne engedjen forgalmat azon a porton, akkor sztem hiába állítgatod saját magadnál.
Pl itt nálunk a cégnél le van tiltva az FTP port is (21es), tehát nemtudok FTPn sem fel sem letölteni =/
Rendszergazdihoz kéne fordulnom hogy engedélyezzen nekem forgalmat a 21es porton ha FTPzni szeretnék.

KalOnline (FREE MMORPG): (Hanin) ChamberHUN (Lvl77 Mage/Ascetic Restore/Lightning/Ice) Thani (lvl41 Archer), HotarubI (lvl35 Thief) KalEncy letöltés - http://www.filefront.com/user/ChamberHUN

Bucser
#3418
Routeren beállítottad a port forwardot???

"Whether you Kill or get Killed it is just a way to Kill time" Zaraki @ Bleach #36 SC SQ42: "Give in to the Hype, It is worth it" https://robertsspaceindustries.com/enlist?referral=STAR-NVZF-5CZF

Brutal
#3417
Chamber kellene egy kis segítség...
Itt a cégnél be akarom állítani az Azureust egy porton keresztül...
Hol kell engedélyeznem az adott portot hogy menjen is,ugyanis ahol én tudom ott a teszt NAT hibával visszadobja...
A tûzfal a routren keresztül figyeli a cuccokat...

Háborúk voltak és lesznek, de a katonáim halhatatlanok.

#3416
Lol, az ilyen keylogger+trojan meg hasonló kütyüket a vírus/spyware írtók már elég jól kiszûrik... szóval most visszatértek a "hackerek" a régi DOS-os batch fileokhoz =))
Sok hülye végigellenõrizte ezerféle vírusírtóval, amik persze nem találtak semmit, mert nem vírus. De azért a file szépen elküldte a jelszavad meg ID-d ettõl függetlenül 😄
Persze ehhez olyan hülyének kell lenni hogy leszeded a filet, és elindítod az ID+jelszavaddal (több droppot igért aprogi ha ezen keresztül indítod Kal-t).
Ezt énis csak olvastam, szal lehet nemigaz az egész, de bedobtam, hogy legyen hozzászólás 😛

KalOnline (FREE MMORPG): (Hanin) ChamberHUN (Lvl77 Mage/Ascetic Restore/Lightning/Ice) Thani (lvl41 Archer), HotarubI (lvl35 Thief) KalEncy letöltés - http://www.filefront.com/user/ChamberHUN

Brutal
#3415
Hát jah ebben igazad van...
Mondjuk nekem éppen most nincs szükségem rá mert lekopogom jól vagyok statolva aránylag...

Háborúk voltak és lesznek, de a katonáim halhatatlanok.

#3414
Hát azért egy statreset nem lenne csalás, mivel a kóreaiaknak van egy ingyenes 20 szintenként.
Megkaphatnánk miis legálisan ezt a lehetõséget, vagy legalább lehetne a játékban is adni/venni a rebirth követ.

KalOnline (FREE MMORPG): (Hanin) ChamberHUN (Lvl77 Mage/Ascetic Restore/Lightning/Ice) Thani (lvl41 Archer), HotarubI (lvl35 Thief) KalEncy letöltés - http://www.filefront.com/user/ChamberHUN

Brutal
#3413
Ne máááá...
Pedig bíztam benned 😊
Mind1 a tiszta játékot szeretem ugyis (ártatlan tekintet) 😊))

Háborúk voltak és lesznek, de a katonáim halhatatlanok.

#3412
Reggelt!
Nincs is hûvös, tegnap -2 °C volt mikor eljöttem otthonról, mameg +8 °C 😛
Kiírtam Kal-t CDre és be is hoztam, de sztem esélytelen bármitis megfejteni a fájlokból =)

KalOnline (FREE MMORPG): (Hanin) ChamberHUN (Lvl77 Mage/Ascetic Restore/Lightning/Ice) Thani (lvl41 Archer), HotarubI (lvl35 Thief) KalEncy letöltés - http://www.filefront.com/user/ChamberHUN

Brutal
#3411
Szép jó reggelt ezen hûvös csütörtöki napon...
Tegnap sikerült kemény 30 percet jáccanom a rohadt internetszolgáltató miatt...

Háborúk voltak és lesznek, de a katonáim halhatatlanok.

#3410
Szerintem itt kérdezõsködj, tuti fognak adni valami jó tanácsot. Remélem nem lesz gáz.

Slipknot
#3409
nem uszott a karim mert amint észrevetem nem mentem fel kalra... NOD32 vel megpróbáltam de nem irt ki semmit...

#3408
csak nem uszott a karid? 😊

riszpekt\'

Brutal
#3407
Nekem NOD32 kiszedte....

Háborúk voltak és lesznek, de a katonáim halhatatlanok.

Slipknot
#3406
hiho ! lenne 1 kérdésem... Hogyan kell kiirtani keyloggerT?

Brutal
#3405
Ez nektek okos programozóknak 5 perc én úgy tudom <#ravasz1>

Háborúk voltak és lesznek, de a katonáim halhatatlanok.

#3404
a cuccod pedig megvan ne aggodjal EN nem vagyok kocsog

riszpekt\'

#3403
alex abbahagyta,hexrol gozom nincs,doki pedig eljatszotta over accjat(?)

riszpekt\'

#3402
Ahhoz elõbb még rá kell jönni a megoldásra, csak utána tudjuk megosztani veled. 😛
Ittmeg nincsis Kal-om, szal nehéz lenne kitalálni vmi megoldást =)

KalOnline (FREE MMORPG): (Hanin) ChamberHUN (Lvl77 Mage/Ascetic Restore/Lightning/Ice) Thani (lvl41 Archer), HotarubI (lvl35 Thief) KalEncy letöltés - http://www.filefront.com/user/ChamberHUN

Brutal
#3401
Osszátok meg velem is gyorsan programozó zsenik 😊

Háborúk voltak és lesznek, de a katonáim halhatatlanok.

#3400
Jó, ez hülye kérdés volt... csak a saját gépemen tudok keverni, ha Kal szerveren is tudnék... =>
Szóval vmi angol<->kóreai fájlok cserélgetésére gondoltál, hasonlóan mint ahogy régen is mûködött az ingyenes statreset? O_o

KalOnline (FREE MMORPG): (Hanin) ChamberHUN (Lvl77 Mage/Ascetic Restore/Lightning/Ice) Thani (lvl41 Archer), HotarubI (lvl35 Thief) KalEncy letöltés - http://www.filefront.com/user/ChamberHUN

#3399
Nem blokkolnak ezek semmit, csak fenyegetõznek.

#3398
Hö? Filemásolgatással? Ezt úgyérted hogy a saját gépemen keverek vmit és úgy?
Namajd csinálok ehhez egy új accountot akkor és nekiállok kutakodni a Kal fileokban :>
Mert ilyen miatt simán blokkolhatják az accountod nem?

KalOnline (FREE MMORPG): (Hanin) ChamberHUN (Lvl77 Mage/Ascetic Restore/Lightning/Ice) Thani (lvl41 Archer), HotarubI (lvl35 Thief) KalEncy letöltés - http://www.filefront.com/user/ChamberHUN

#3397
Over-t láttam pár hete. Hex is benézett vmikor, de áttért Lineage2-re :/
D3 még nincs, éppúgy ahogy normális drop sem =)

KalOnline (FREE MMORPG): (Hanin) ChamberHUN (Lvl77 Mage/Ascetic Restore/Lightning/Ice) Thani (lvl41 Archer), HotarubI (lvl35 Thief) KalEncy letöltés - http://www.filefront.com/user/ChamberHUN

#3396
Stone of Birth nem trade-elhetõ cucc, szal mindenképpen kel kalcasht váltani ahhoz hogy meg lehessen venni. Szal ha valaki elstatolta magát akkor csak a fizetés az egyetlen út.
Bezzeg a koreai szerveren minden 20 szintnél ajandék stone of birth jár...
Ha valaki nagyon ügyes akkor talán filemásolgatással lehet szerezni.

Brutal
#3395
Csak Visa kártyával lehet fizetni a KalShopban?
Mert nekem lenne egy Virtual MasterCard csak nem tom lehet-e használni,csak a Visa-ra találok utalást...
Chamber: programozóóóóó? Az zsír nyugis meló....
Azért nekem is kitelik az idõmbõl bõven a fórumhoz való ozzáállás 😊

Háborúk voltak és lesznek, de a katonáim halhatatlanok.

plas
#3394
Nah látom haladtok kispajtik! 😊)
Húzzátok is csak magatokat, mert ha visszatérek kell a party, hogy felhúzzon 😄
Ha még megvannak a cuccaim 😛 😄😄
Látom még mindig nincs D3 😞
Sok dropot nektek! Fogunk még találkozni!
Tényleg ilyenekkel mint Alex, Hexetra, Doki, Over mi van? vagy már sehol senki...?

Fédération Internationale Des Ingénieurs-Conseils L ë t z e b u e r g

#3393
Játékban nagyritkán azért lehet venni ilyen rebirth követ? Mert én még nemis láttam shopban soha. Pedig elõfordulhat hogy majd kelleni fog nekemis, olyan kártyám meg nincs amivel KalShopban lehet venni (ha lenne akkorsem akarnék pénzért venni mondjuk =)

KalOnline (FREE MMORPG): (Hanin) ChamberHUN (Lvl77 Mage/Ascetic Restore/Lightning/Ice) Thani (lvl41 Archer), HotarubI (lvl35 Thief) KalEncy letöltés - http://www.filefront.com/user/ChamberHUN

Bucser
#3392
jóltudod sajna😞

"Whether you Kill or get Killed it is just a way to Kill time" Zaraki @ Bleach #36 SC SQ42: "Give in to the Hype, It is worth it" https://robertsspaceindustries.com/enlist?referral=STAR-NVZF-5CZF

#3391
Sajna csak "Stone of Rebirth"-el mostmár :/
Legalábbis én ígytudom.

KalOnline (FREE MMORPG): (Hanin) ChamberHUN (Lvl77 Mage/Ascetic Restore/Lightning/Ice) Thani (lvl41 Archer), HotarubI (lvl35 Thief) KalEncy letöltés - http://www.filefront.com/user/ChamberHUN

#3390
statreset müxik?

Natrak

#3389
Azért mert:
1. melóból nemtudok Kalozni, szal max itt tudok válaszolni (ha tudok) 😛
2. hátha olyanról van szó ami mást is érdekel itten 😊

Úgylátom ma nem lesz túl nagy aktivitás itten...
5let: szimbi és napi kezdjetek el veszekedni hogy melyik a jobb, commander vagy vagabond =)

KalOnline (FREE MMORPG): (Hanin) ChamberHUN (Lvl77 Mage/Ascetic Restore/Lightning/Ice) Thani (lvl41 Archer), HotarubI (lvl35 Thief) KalEncy letöltés - http://www.filefront.com/user/ChamberHUN

#3388
Hát most épp nincs is mihez hozzószólni megint, nem dobtatok fel semmi témát 😛

Azt olvastam akkor kapunk D3at ha a rankingon a legalacsonyabb szint 60 lesz.
^^ Na lehet hozzászólni, igaz lehet? 😛

KalOnline (FREE MMORPG): (Hanin) ChamberHUN (Lvl77 Mage/Ascetic Restore/Lightning/Ice) Thani (lvl41 Archer), HotarubI (lvl35 Thief) KalEncy letöltés - http://www.filefront.com/user/ChamberHUN

#3387
Programozok, értsd: egész nap Kal-al kapcsolatos oldalakat nézegetek, de lassan elfogynak =)

KalOnline (FREE MMORPG): (Hanin) ChamberHUN (Lvl77 Mage/Ascetic Restore/Lightning/Ice) Thani (lvl41 Archer), HotarubI (lvl35 Thief) KalEncy letöltés - http://www.filefront.com/user/ChamberHUN