12892
  • Dassem Ultor
    #5299
    lassan itt az 50-es szint (5 kocka ). Soxor kijelentettem a guildchaten hogy commander leszek, egészen addig így is volt, ameddig eszembe nem jutott: és 60 környékén abbahagyom majd a szar xp miatt mert nem tudok szólózni? A commander kill speedje lassú sajnos, a partyzás meg nem hoz annyi xp-t mint a szólózás. Eggyértelműen a commander az erősebb, csak jó darabig nem akarom abbahagyni a kal-t . Most majd mehetek g50-et kiütni Szerencsére van egy black goldenem, az elég lesz egy picit, legalább nem kell tovább tuningolni. Azért is a vaga mert a commander jó skilljei...hát, eléggé szétszórtak (lvl 52 shield offense----->lvl 56 incrasing damage). A vagának az a pár viszont igencsak ütős. Várok tanácsokat hogy majd milyen stat irányba vigyem tövább a karit (88 str /75 h /9 int /25 wis /50 agi) Előre is köszi
    wow első hozzászólás
  • Fantos
    #5298
    v150r:Oké akkor várom
  • Fantos
    #5297
    a kabbe smyle minek?
  • FaszFejHuN
    #5296
    Hehe LVL30 lettem!
    De 50 akarok lenni!
    Kell Party D1-ben... PM--> GoldenMagicHu @ Hanin szerver.
  • v150r
    #5295
    írok neked majd whispert
  • v150r
    #5294
    zsír. akkor majd megbeszélünk valamit és bejövök a mage-emmel ami 14-es. viszlek fejlődni kicsit :P
  • Fantos
    #5293
    Hanin serveren Knight kari Fantos néven kardal péncél nélkül ez elég adat?:P
  • v150r
    #5292
    sztem itt nincs túl sok lvl3 :P
    mondjuk az nem ártana, ha elmondanád h melyik szerveren vagy és milyen karival :D
  • Fantos
    #5291
    lvl 3-ok nem akarnak partyban nyomulni kicsit? megbeszélnénk hánykor és hol és melyik napon
  • Doma #5290
    Ejjj ejj hidd el hogy kibaszott nagy fun volt a war anno... Amikor meg HoFnak a BIA volt az egyik legerosebb allija es az EE nem volt alliance leader mert Xca karija gyenge volt () zaszlot allitani es inkabb atadta az alli leaderseget a KinGs-nek illetve MayaThi-nek akirol talan meg mindig blokkolva van :P (Szimbi nem vagy egyedul)
    Szal Cart hidd el hogy nagy moka volt anno, akkor meg minden ment rendesen es "csak" a CCFerek romboltak a jatekelmenyt


    Jah csodalom hogy nem esett szo a G56os ijjrol amit Jessie birtokolt ideig oraig...
  • THeArrow
    #5289
    köszi
  • SP5knight
    #5288
    grat arrow
  • THeArrow
    #5287
    hehe 45ös lettem a mai napon :)
    kicsit nehezen de meglett
  • vaPuMarci
    #5286
    Jah nekem meg tegnap esett 1 Top despotic:) Jah és bocs ,hogy ezt két HSZ ba irtam de megszoktam a GS forumot ,hogy hozzá lehet irni.... sry
  • vaPuMarci
    #5285
    grat!
  • Cingar
    #5284
    server2 G50 BCF stick d1-->r0 eggpartyban kb 20perc utan esett
  • ThedarkmanHUN
    #5283
    Ebből láccik hogy engem birtak a guildba... Nem ugy mint egyeseket...
  • Bucser
    #5282
    Én nem értem azzal mi a baj ha 3-4 ember visz egy karit. Ha megbízik a másikban tegye. De ennek általában az a vége, hogy bannolva lesz mert az egyik biztos elkövet valami stiklit amit a másik 3 nem tud:D

    "Ez a guild meg a HOF szépen bemutatkozott az assabug alatt mikor válogatás nélkül öldösték egymást,luroltak egymásra."

    HA egy kicsit megnézed a Kal "történelmét" tudhatod hogy a HoF és az Elite Expo szinte alakulásuk óta gyűlölik egymást... Harmadrészt meg hol érdekel engem, hogy az EliteExpo meg a HoF írtja egymást:) ha jól esik tegyék:) mondjuk érdekes hogy éln soha nem láttam olyat az ML-ben hogy valaki a másikért assa maskot rántott volna hogy "Én kicsinálom a healert ti csapjátok le az assat" Valahogy ilyen magyarok közt soha nem volt. Inkább végignézték ahogy a healelés közben megpróbálják lecsapni az assat....
  • CartmanHUN
    #5281
    Eliteexposure és társaikban biztos nagy élményt jelent(hetne) a war ha egyszer normálisan működne.Ez a guild meg a HOF szépen bemutatkozott az assabug alatt mikor válogatás nélkül öldösték egymást,luroltak egymásra.Egy csomó olyan kari van ezekben + a leaderek is ,akiket 4-5 ember visz.Xca nem is egyszer volt blokkolva,talán nem tanult az elsőből.
  • CartmanHUN
    #5280
    SZASZÁ-t nem igazán érdeklik a magyarok,ezt egyszer kifejtette egy horn segítségével.Ebben igaza is van,mert tényleg sok a kéregető akik folyton zaklatják.Dokival kapcsolatban kissé meglepődtem mert az eredeti nálunk tolja,a másik, akinek csak a neve Doki ugy tudom nem játszik.Állandó 4es allynk van a szlovénekkel, a románokkal és egy kisebb spanyol guilddal épp azért ,hogy néha összejöjjön egy party.Nem mi vagyunk a vezetők igy ha akarnám ,akkor se tudnálak titeket behívni.
  • Exca
    #5279
    ha pedig rajtam múlna nem lenne lvl30 alatti ember a klánba ( de ez mind1)
  • Exca
    #5278
    Amióta kirugtalak ( lvl9-es kari) kb 5órája ....else hiszed milyen szar lett a klán....
  • v150r
    #5277
    miért most jól kijövünk? :P
  • Bucser
    #5276
    Én nem az a típus vagyok aki arrébb áll ha nem tetszik valaki pofája és még mutogatja is... Valószínűleg ha mi egy guildben lettünk volna nem jövünk ki túl jól...
  • v150r
    #5275
    "gy masik gameban jelenleg ROMÁN guildben vagyok mert itt normálisak az emberek míg a magyar guild erősen inaktív és habitusban nem is jöttem ki az ottani 15-16 évesekkel."
    minden csak alkalmazkodás kérdése. akinek nem tetszik a pofája, azzal nem beszélsz. nem bonyolult.

    "most komolyan te elvárnád egy 53-54-es lovagoktól, hogy a 48-asokkal és 45-ösökkel partizzanak?"
    hát igen, ez így elvárhatatlan, másrészről meg baromság.
  • Bucser
    #5274
    LOL mégha SZASZA meg a Doki valaha is vissza akarna menni az ML-be... MIt tudtok nekik adni?? mert megfelelő partit nem hiszem...

    Curbuncle: Azért írok a fórumra mert altatva van a karim. A kliensem nem megy de gépet újratelepíteni nem fogok ha minden megy normálisan csak azért, mert egy game nem fut. Mellesleg azért is írok még a fórumra mert elég sokan vagyunk akik innen ismerik egymást. 3-adrészt meg én alapjában az sg-re írok csk itt van ilyen topic:) máshol nem írnék Kal topicba:)

    Külföldi guildbe lépni: egy masik gameban jelenleg ROMÁN guildben vagyok mert itt normálisak az emberek míg a magyar guild erősen inaktív és habitusban nem is jöttem ki az ottani 15-16 évesekkel. Az hogy valaki külföldi guildben van?? Szimbi és Andr3j azért ment eliteexposure-ba mert az egyik legjobb és megtiszteltetés ott lenni.. és most komolyan te elvárnád egy 53-54-es lovagoktól, hogy a 48-asokkal és 45-ösökkel partizzanak?? vagy mit?M
  • v150r
    #5273
    hogy a legtöbbjük nem angol-t az biztos. nekik amúgy baromira nem kell más nyelvet tanulni, mivel remekül el tudnak helyezkedni a saját országukban is. a német játékosok zöme amúgy 10 éves kor körül van, akkor meg még alapjáraton nincs második nyelvük. én legalábbis így tudom. az összes szó amit tudnak, a f*ck u, bitch és a stfu-ban kimerülnek.
  • Fantos
    #5272
    akkor a németek mit tanulnak nyelv órán?(nem nyelvtan)
  • Ascyra
    #5271
    Cart!
    Te is tudod h a legnépszerűbb magyar guild vezére vagy(saját vélemény). Már 6os szinten az ML-be akartam kerülni mivel hawerom Onitensei (gondolom ez senkinek nem mond semmit) mondta h milyen jó azonkívül tettszett a neve. Idővel úgyis az lesz a legerősebb és legnagyobb magyar guild.
    Csak ezt a dologot ott kellene kezdeni,h kirugdosod az inaktívakat és visszahívod SZASZÁT meg dokit. Mivel 1ikőjük sem fog menni sőt mások sem akik 55+ osak. Mivel nekem tettszett a guild én mondtam is h legyünk allyba. Nem tudtam h full allynk van míg én ott voltam sose volt teljes.
    1xer csak megunjuk mi is ezt a guildes dolgot és akkor már csak rajtatok múlik mi lesz.
    Persze én is ismerek olyan magyart aki nem magyar klánabn van de sok értelmét nem látom.
    Én is szívesen lennék német klánba de sak ha német lennék mert így le se szarnak meg annyira bunkók h angolulsem tudnak.
  • v150r
    #5270
    g11-es tojás.
  • Fantos
    #5269
    DarkslayerHun mi a játékban nem találkoztunk?vagy elnéztem.Hogy lehet démoná transformálodni?mi kell hozzá?
  • learner
    #5268
    Én sajnos nagyon is tudom mi ez a "hirtelen vicsorgás egymásra". Volt 1 kis affél a klánban... Domi, aki most visiz Chintolinát leugatott engem, hogy hogy merészelem bevenni Dark új kariját a klánba, Darkot pedig kidobta... Nagyjából ez a szitu. Én ugyanúgy jóba vagyok, és jóba is szeretnék lenni veled Dark, de ezt majd PM-en, bár ahogy néztem, nem engem utálsz :).
  • Curbuncle
    #5267
    Nem értem mi ez a hirtelen vicsorgás egymásra.

    Bucser, minden hátulütő nélkül kérdem. Miért írogatsz még erre a fórumra? Tudtommal már régen abbahagytad.
  • ThedarkmanHUN
    #5266
    Jah és bocs a csunya kifejezésekért és akinek kell egy fullg42 knight felszerelés és egy g40+1-es kard 10-nől 6eb-vel és 6 agilitys talival pm-eljen ide a gameban:DarkSlayerHUN
  • ThedarkmanHUN
    #5265
    Én annyit mondok hogy learner ha kellett segitett de aki most viszi a Chintolina nevű karaktert az sz**jon le me nagy **** kidob a guildbol me uj karaktert kezdek amikor McGalagony-t meg hadja ott vigyorogni meg csorni mikor még kevesebb szintje is van mint az én karakteremnek egy nap alatt szal ennyit a chintolinát vivő fazonrol egyébként miota ő a leader az egész Bluesky egy kapal kaki ennyit akartam mondani!
  • learner
    #5264
    Teljesen egyetértek veled...
  • Bucser
    #5263
    NEm a barátokról beszélek:) Velük én is nagyon jól megvagyok.. de óhatatlanul bekerül a látókörbe olyan valaki akivel baromira nem jövök ki.. ÉS ha nem jövök ki ele személyesen akkor meg leszarom ha az illető magyar.. csak azért mert magyar valaki nem fogom neki neadjisten megbocsátani ha lop csal hazudik... Szóval ennyit az összefogásról...
  • learner
    #5262
    Sola, látod lehetséges hogy igazad van... Sőt nagyon is biztosnak tűnik... De sebaj, én a barátokkal elvagyok, addig meg nincs gond
  • Bucser
    #5261
    "Ez csak 1 álom, hogy a magyarok valaha össze fognak tartani a netes világban"

    Szerintem a netest kiveheted nyugodtan.
  • learner
    #5260
    Cart-nak teljesen igaza van... Mi is csak azért csináltunk a klánnak honlapot, meg fórumot, hogy a saját dolgainkat megbeszéljük, esetlegesen ha vkinek segítség kell akkor segítünk. Dehát próbálkozni lehet... Utólag úgyis rájöttök, hogy felesleges erőlködni, de nem szólok bele, tegyétek azt amit jónak láttok. A fórum teljesen tökéletes, eddig is folyton olvastam miket írnak az emberek, csak nem válaszolgattam rá. Igaz van néhány off benne, de hol nem?:) A lényeg hogy a BS-ben is megint csak a veszekedés megy, nagyon elegem lett a klánosdiból... Ez csak 1 álom, hogy a magyarok valaha össze fognak tartani a netes világban