12892
  • Bucser
    #5354
    Mitől is vagyok szar ember???

    Ezt kérlek fejtsd ki jobban mert eltévedtem.. azért mert elmondtam a véleményemet?? Vagy miért?? Szerintem ebben a gameban több embernek segítettem mint amennyit te ismerhetsz úgyhogy befoghatod a pofádat és elhúzhatsz innen a vérbe ha nem tetszik valami.
  • plas
    #5352
    Khmm...állat?!? én 50-en hagytam abba egy vaga lovaggal, úgy, hogy megvolt a fullosan felszerelet giant...
  • vaPuMarci
    #5343
    lol
  • Feher Tigrincs
    #5341
    Na na na, engem nagyon is leköt a kettejük kis "eszmecseréje"
  • Curbuncle
    #5340
    Ebben teljesen egyetértek veled Bucs. (ritka alkalmak egyike :))

    Rudi, meg Oti hunocskákat soha nem segítem ki, mert amint efordítom a fejem, már az enyémet lövi. Amugy meg Rudika meglépte az 50-et jó pár hét d1es kselés után.

    A másik az, hogy engem például érdekelt Dozen híre a jétékkal kapcsolatban, még akkor is ha az off topic téma volt. Ellentétben kétlem, hogy itt bárkit is lekötne a te és v150r között huza-vona.

    Peace.
  • Bucser
    #5339
    "Otival vki most márr értesse már meg, h a Kselés rosszdolog"

    Mi az ilyenekre ráluroltunk mindig vagy hagytuk hagy vigye a mobot:D Jó kis futas volt belőle mindig:D
  • Ascyra
    #5337
    Írtan több mint 1 oldalt de mivel sokan lehet megharagudnának ezért csak tömören a lényeg:
    -SZASZA akkor is felvinné a morált.
    -Szinte mindenki kéreget (mindenki magasabbtól)
    -Ha nemzetközi klánba lennék szintén más lenne a helyzet de lehet h le se szarnának.
    -Otival vki most márr értesse már meg, h a Kselés rosszdolog
    Csaó mindenkinek
  • learner
    #5332
    Bocs félre olvastam, Cham-nek van igaza Otival kapcsban is :)
  • learner
    #5331
    Bucsernek igaza van, főleg Otival kapcsolatban... Arról nem értesültem ugyan a tagoktól h a droppot benyelné, de azt tudom h akit látott KSelt, tök mind1 hogy melyik guildbe tartozik.

    Cham, sztem annak se jó nagy szintűvel partyzni aki kicsi, sokkal jobban megéri a solo azokon a lvleken...

    Szaszát télleg haggyátok, én sokat beszéltem vele anno, nekem is elmondta h mi a baja a magyar guildokkal, és sohasem fog visszajönni 1ikbe sem, marad a SakRo-ban.
    Kérni akkor kérj tőle (de azt is csak úgy, hogy árral küldje el, ingyen soha hátha van neki raktáron) ha tényleg jóba vagy vele, különben valószínűleg nem a legjobb lesz az első benyomásról alkotott képe rólad.

    Igazándiból ebben a játékban nincs olyan, hogy húzás, erre már rájöttem mikor még Szimbit kérteme hogy húzzon kicsit, de sokkal jobban megérte volna gohostokon partyznom, minthogy szegénytől lopjam az xp-t és azon szenvedjen h ne essen bajom.
  • Bucser
    #5330
    Ennyi erővel reklámozhatnám a Doom topicba meg a HL-2 topicba a stalkert meg a Rainbow sixet. Szerintem nem ide való. btw: City of Heroesnak és a City of Villainsnek van topicja a fórumon.
  • v150r
    #5329
    annyi, hogy a kal is mmorpg és annyi, hogy talán rajtad kívül van olyan ember, akit ez érdekel.
  • Bucser
    #5328
    ÉS ennek vajon mi köze a KALhoz?
  • Unipsycho
    #5327
    Az NCSoft es az mmorpg.com együttműködésében 2006 április 10. és május 10. között minden regisztrált mmorpg.com tag 14 napos ingyen játékot biztosító kulcsot kaphat a City of Villains-hoz, amely a City of Heroes társprogramja, s amelyben - mint azt a címe is mutatja - hősök helyett bűnözőket alakíthat a nagyérdemű.

    Hitelkártya megadása nem szükséges, a regisztráció az mmorpg.com-ra szintén ingyenes.

    http://mmorpg.com/cov_trial.cfm
  • Chamber
    #5326
    Szintlépésben segíteni? Bocs de meló mellett magamnak is alig bírok XPt szedni nemhogy más helyett... ugyanis ha nagy szintkülönbségekkel partyzol az csak a kisszintűnek jó ebben a játékban.

    Elhiszed hogy egy party amiben max 5 szint különbség van a legkisebb legnagyobb között az sokkal jobb? :P (minden partytagnak)
    Szal én továbbrais a saját szintem környékén fogok partyzni, másra nem érek rá 1szerűen.
    Persze ittis van kivétel: healer mage (mind1 hogy cure vagy GC) lehet sokkal kisebb szintű is általában mint akit healel. Mage-el talán így lehet a legjobban fejlődni.

    SZASZAt meg hagyjuk már szegényt, neki van normális guildja már rég. Remélem ki is fog tartani mellettük akkoris mikor a top1-ben lesz =)

    Maskot húzni meg csak negatívumokkal jár, de ha vki ezt akarja tegye csak...

    Kortól/nemtől/szinttől/... függetlenül lehet vki normális vagy idióta is, ez így igaz =)

    Ja! Ha van itt vki Hungariansból: láttam bevettétek OtiHUN-t... csak szólok hogy ő az idióták közé tartozik (dropstealer/KSer/...). Persze nemtudom hogy ezt guildon belül is csinálta-e (mert BleSkyban volt nem nálunk), de spashy partyt állandóan KSelte/lopta amit bírt.
  • Bucser
    #5325
    A fél hsz arról szól, hogy milyen jó lenne ha Szasza visszajönne. DE SZASZA SOHA NEM FOG MAGYAR GUILDBE VISSZAÜLNI!

    Az hogy minden másik guildbe így van nagyon nagyot tévedsz.. ott is általában guilden belül állandó partyk vannak. ha egyedül nem tudsz fejlődni partyba sem fognak bevenni mert az azt jelenti,. hogy csak leechelnéd az Xp-t meg a droppot. (kivéve ha healer vagy) Az pedig hogy 2 fős partyk... hát nem tudom de egy pörgős dungipartynál semmi nem hoz jobb XP-t.. legyen az D1 vagy d2...

    A 3 dolog amiből nagyon elegem lett a végére: lent vagyok D1-ben andr3jékkel és elkezdenek privátban könyörögni nekem egy 30-as hogy menjek oda azonnal és támasszam fel... Már bocs de ki fijam macskám ő?? Vagy minek kell nekem azonnal hasraesnem valakitől azért mert magyar?? Nem azt kéne hangsúlyozni hogy a magyar guild miért nem összetartozó hanem azt hogy lehet jobb egy international guild mint egy magyar mert akkor nem azon megy egész nap a rinya hogy milyen szar a magyaroknak hogy nem fognak össze és tömörülnek egy erős guildbe hanem játszank és élvezik a játékot... Amíg valaki csak úgy tudja elképzelni, hogy mástól kér pénzt meg kunyerál a guildben meg állandóan várja a sültgalambot nos azt ki kell ábrándítanom.. előbb tegyél le valamit az asztalra és majd utánna lehet beszélni.. Ahogy a közmondás is mondja:

    "Segíts magadon az isten is megsegít" vagy másszóval "az okos túlél a béna elhullik"
  • v150r
    #5324
  • Curbuncle
    #5323
    Az sg-re írogatsz ahelyett, hogy punikat locsolnál?
  • Ascyra
    #5322
    Sziasztok!
    Cartnak meg mindenki másnak...

    Szóval SZASZÁTÓL már nem lehet elvárni és persze tényleg sok lenne a kéregető, DE:
    - Az összes többi nemzetiségi teljes mértékben segíti 1mást.
    - Nem 1 xer volt olyan h vki berágott rám bárhol és jött a harcos=>mask, Telport v halál(és persze idő vesztés, és volt amikor csak ki akartak írtani mert nemtettszett h ott ölök, de ezt csak halál után tudtam meg...)
    -Soha nem lesz jó magyar guild ezek miatt. Csodálkozik mindenki h minden magyar guildből 50 fele kilépegetnek?
    Miért? (teszem hozzá h én azért kaptam nem néha elég sok segítséget...)
    Hisz azok a dolgok amik más guildben megvannak 1ik mostani magyar guildben sincsennek meg! (a miénkben még kivitelezhetetlen). Gondoljatok csak bele! Nekem itt dőlt el h nem leszek healer(pedig jó volna), de 1 éjszaka alatt többet fejlődtem Punával meg 1 55 ös íjjásszal mint az utóbbi nemtom hány hétben.
    (2es partyik külön)
    Igen néha a magas szintűeknek kell segíteni akár szintlépésben is.
    Azért mert nem mindenki látja ez minden guildben így van.
    És igenis maskot kell rántani ha olyan a helyzet.(én tradelek mert senki nem venne maskot se értem se másért)
    Komolyan ha az emberek arra nem képesek h ha 1 kib*szott rebit el akarok nyomni és csak 3 deviltroopot kiírtsanak akkor mit akarunk?
    Mellesleg ez nem magyar solidaritás... Minden más játékban segítenek a magyarok 1másnak(Lineage2, DiabloII, Silkroad, és még sorolhatnám)
    Ti elhiszitek, h nem lenne jobb, ha mindenki segítene a másiknak?
    Mindenki sokkal jobban tudna fejlődni, persze az elején szar lenn max 3 hónapig de utánna más lenne a helyzet.
    SZASZÁRÓL meg csak annyit h a war meg 1éb dolgok miatt sem fog visszajönni, de ha ezt a nagy áldozatot megtenné akkor csak le kellene állítani a kéregetéseket. Én eddig emergency escapen kívül semmi mást nem kértem tőle azt is csak kipróbálni.
    De a morál nagyon megnőne ha SZASZA visszajönne, meg az összes magyar összefogna
    és 2-3 nagy klánban 1esülne de itt ez soha nem fog megtörténni.
    Vannak olyan emberek akik a saját fejlődésüket nézik csak.És vannak olyanok akik önzetlenek és nem parasztok az emberrel hiába alacsonyabb szintű.És van Kvikk...
    Ez kell a Penge féle erős klánhoz, de persze ő is azzal a szar Silkroaddal nyomul(persze ott lehet magyar guildet csinálni).
    Mind1 ha vki magyar guildeket akar warképeset akkor felejtse el örökre. Senki soha nem fog ezért áldozatot hozni. Mindenki rögtön akar mindent ezért kéregetnek(jó én is lógók de soha nem megyek 1mil fölé és azt is hamar megadom).
    És van aki 15-16 évesen is normális, van 12 éves normális ember is!!!!(gyerek de akkor is).
    Jah és mégvalami: nem az alacsony szintűek tudják 1befogni a magyarokat ergó nem nekünk kell vmit tenni ha váltzotatni akarunk.

    (Remélem senki nem haragudott meg. Ha mégis akkor bocsánat mindenkitől, hisz ezek csak a saját kitörő nem1beszedett gondolataim)
  • Fantos
    #5321
    de syeretem is csak épenségwel a menük néyegetése köyben nem találtam ilyet namindegy majd beálítgatom
  • learner
    #5320
    Elvégre 32esen 1 Desire vay 1 MF D1ben 5-6%, azokat öltem, bár MF 27 medi volt ^^ Desire-re mentem inkább...
  • learner
    #5319
    Datas, annyira eredményesen öltem lent, hogy ott léptem meg a 33at :) 4-5 koci kellett, és ott csináltam meg soloban.
  • Datas
    #5318
    Te még nem játszottál rpg-t??
    Na mindegy, szoval játékon belül nyomd meg a C betüt, előjön majd a karakter ablakod es ott fogod látni, hogy hány pontot oszthatsz szét. Közben már most klikkelj ezen forum banarere (az a kép felül a 2 nénivel és a szakálas bácsival), ami után egy magyar oldalon találod magad ahol levan írva, hogy hogyan osszad szét a szóbanforgó pontjaidat.
  • vaPuMarci
    #5317
    Nem rontottad el... csak picit gyengéb volt a karid... de minden lvl upnál kapsz 5 stat pointot és 1 skillpointot.És bármikor feltod használni...:)
    jah meg lett 10 millom.....
  • Fantos
    #5316
    engem az zavar hogy pl. ha archer akarok lenni akkor az csak női lkariban vasn (jó tudom kicsit gyerekes de nekem számít)és ezek szerint elbastzam mert egy szintlépéskor sem növeltem semmit vagy mivan?
  • Dassem Ultor
    #5315
    Majd kiütök egy giantot :))
  • gvarga12
    #5314
    en commander voltam es mit mondjak
    jol eb*sztak a fejlesztok szegeny karit
    a BGTS rol meg inkabb ne is beszeljunk(szerintem bugos kicsit az a kard)
  • Datas
    #5313
    32-őn ? hmmm... lementél esetleg és talán ki is nyírtál 1-2 "creature"-t, de hogy eredményesen tudtál volna szólózni, azt kétlem :)
  • learner
    #5312
    Áh bocs, nem vettem figyelembe h cucc nélkül írtad le a statot :) Igen, élet az fontos, nem is kicsit, én 32n soloztam dungiban lovagként, mert bírtam élettel. Agit is húzhatod még, hisz OTP meg Eva sem árt :)
  • QuickHUN
    #5311
    Hali

    Dass sztem spy tol kérdezd meg mert ő nagyon jól van statolva!
  • Dassem Ultor
    #5310
    életben az a szívás hogy 70 fölött 3 stat point, így nem szórhatok rá túl sokat...maradék 2 pont pedig az erőre megy
  • Dassem Ultor
    #5309
    szintlépéskor mindig leszedem a cuccaim, erőt azért nem vittem fel 90-re, mert tigrisem úgyis ad pár pontot (94-95 így csak tigrissel) és 90 fölött nem igazán ad otp-t, bár lehet hogy jobb lenne továbbvinni...de azért kellemes az a 3k hp ami van, csak lagban halhatok (de abban gyakran)
  • learner
    #5308
    hm.. hm.. hm.. Hát Dassem, igazság szerint nem a legjobb a stat elosztásod, gondolom nem vetted le a cuccaid szintlépéskor, mert igen kevésnek tűnik... A 25 wis elég szerintem, bár lehet inkább meg kéne céloznod a 30at vagy a 35öt, str-re pakolj még, életre úgyszintén. Élet meg még inkább fontos ha vaga akarsz lenni, mert pajzs nélkül nagyon inni fogod a medit.
  • vaPuMarci
    #5307
    hey! enyim despotic volt! :D ezt elnéztem lol
  • vaPuMarci
    #5306
    Én meg szoloban szereztem 1et!:P és 1 kis greed dobta
  • FaszFejHuN
    #5305
    Partyba talaltam ToI Distnictet! oO De nem az enyém lett!
  • FaszFejHuN
    #5304
    Jó kérdés...
    Unatkoztam... Gondoltam, hogy berakok, ilyen kabbe szmájlikat.
  • Dassem Ultor
    #5303
    a statolásnál abban aggódok, hogy mi kell: health/wisdom? mert sok mana kell ha
    tomb keepereket/d3 dogebbiket akarok ölni (nem fejezhetőek), de behalni sem akarok túl gyakran
  • Dassem Ultor
    #5302
    "bar"-t hívjuk kockának, tudod, amiből 10-et kell beszedni a lvl uphoz (1 kocka=100%)
  • v150r
    #5301
    egy szinthez 10 kocka kell...
  • Fantos
    #5300
    mi az hogy kocka valaki elmondaná?