12892
  • Doma #5399
    Kedves Bucser es v150r ezentul legyetek oly kedvesek es mellozetek az egymassal folytatott nyilvanos kommunikaciot!

    Koszi

    Akkor most a privat velemeny :P
    Olvasgattam(torolgettem) az elmult kb 100 hozzaszolast egy dolgot azert halkan megemlitenek...
    A nemzetkozi guildekben sem olyan jo am mint azt sokan hiszitek. Ott is mindenki a magasabbal akar partyzni, a magasabb meg szolozni akar, es ebbol az van hogy nincs semmi. Ha a magasabb megis raszanja magat akkor a kicsi(k)nek ott a kanaan.
    Hiaba volt a fullos alliance hiaba a 60 fos guild nagyon ritkan lehetett bekerdeszessel partyt talalni. Nem, mert az emberek mentek a megszokott 10-15 fos nagyjabol szintben egymashoz kozel allo tarsaikkal. Ennyi...
    Vagy talalsz magadnak olyan tarsakat akik szintben kozel allnak hozzad es nagyjabol ugyanakkor ulnek a gep elott vagy nem. Ha igen akkor becsuld meg oket ha nem akkor tapogatozz guilden kivul...
    Vagy ez vagy semmi. Es ez foleg a 30-50 kozottiekre igaz.
    Jah es nem kell egybol a 6 fos partyra torekedni.
    Ha ijasz/lovag vagy keress egy magust aki hajlando healelni (+/- 5lvl jo lehet)
    Ha magus vagy keress egy ijaszt/lovagot akit tudsz healelni.
    Aztan majd jonnek a tobbiek.
    Jah es keressetek valami kommunikacios lehetoseget (ts/skype/ventrillo)

    Egyseges magyar guild, pedig nem lesz mert valahogy a magyar ember nem banik tul jol a hatalommal. Es ez a jatek nem a demokraciara epul :P

  • ladylilien
    #5398
    köszi a segítséget megnéztem és nagyon jó a questleírás :)
    hát ha mindenki régin nyomja akkor énis odamegyek hátha talizok pár magyarral is :)
  • learner
    #5397
    Sajnos itt a healer-es cucchoz nem értek, de arról is biztos fogsz kapni segítséget :) a bannerre kattintva bejön 1 honlap, ott van leírás küldetésekről. Hogy melyik serveren kezdj, azt te döntöd el, most nincs nagy különbség sztem a 2 között, bár innen legtöbben a régi serveren nyomják :)
  • ladylilien
    #5396
    sziasztok!
    most szeretnék kezdeni,de előtte gondoltam megkérdezem a mesterek véleményét néhány dologról :)
    a 2 server közül melyiken érdemes kezdeni? gondolom vannak questek mint általában minden mmo-ban van esetleg valahol leírás?
    A legfontosabb,hogy az mmo-s pályafutásom során mindenütt healer vagy buffer szerepet töltöttem be és az érdekelne itt megéri-e beruházni rá? van rá érdeklődés?

    Előre is köszönöm a segítségeteket!
  • learner
    #5395
    Lordgges írd be az e-mail címhez az e-mail címed, lehetőleg ne freemail legyen, mert az eddig nekem nem működött... Arra a címre amit beírtál elküldik a secret számod, amivel aktiválni tudod a regisztrációt, ezt a számot kell beírnod abba az alsó rublikába
  • Lordgges
    #5394
    hali valaki segitsen az a problémém regelni akkrtam magam a kalonline on de a végén kérdezi az e-mailt és valami secret nummert!(ezt viszont nem tudom mi mert bármit idde irok ki valami hiba uzit ír ki és ujra inditja a regisztrációt)!Nem tudom itt mitt kell csinálni!! Ha esetleg tudtok e valami más servert, vagy hogy kell ezt megcsinálni azt meg köszöném ha elmondanátok! THX:lordgges
  • learner
    #5393
    Sajna Secret Numbert nem lehet változtatni, talán a C/S Centerben kéne megkérdezned...
  • CartmanHUN
    #5392
    Nézd meg a modify info-t.
  • Ascyra
    #5391
    Ha secret numot lehet váltani akkor minden ok
  • Ascyra
    #5390
    köszi
  • Bucser
    #5389
    E-mail címet sem ha authentikált a karakter!
  • Ascyra
    #5388
    Macaddress scamet nem tud vki adni? Most már meg kell bosszulnom
  • CartmanHUN
    #5387
    Mindent megváltoztathatsz ami megváltozhat.Pl nevedet,szül időt nem.
  • Ascyra
    #5386
    Ne bízzatok meg a németekben! KFC-s hawerom adott címet ahol kalos videók meg stb vannak.(fehér volt azt mondta jáva kell hozzá) Mivel nem tk-s volt akár lehetett volna az is. Rég óta nem láttam Xylydia a neve. Most ezt az oldalt hirdeti geonhackel meg stb. Nem gondoltam volna h átbasz, de ez akkor is hihetetlen. Jó csak okt. óta ismertem de akkor is.
    A francba magyarul elbasztam.
    Másik secret numot lehet kérni?
  • v150r
    #5385
    ez igaz...
  • Bucser
    #5384
    Ha authentikálva lett a kari nem lehet megváltoztatni a mailcímet.
  • v150r
    #5383
    "aranyos nyuszis "képeslapokat" nézegetett"
  • CartmanHUN
    #5382
    Ne csak a jelszóval foglalkozzál, hanem arra is figyelj nem irta-e át a mailcimedet stb.Mert akkor ő fog téged kizárni,ha eddig még nem tette meg.
  • Chamber
    #5381
    Grat... nincs tesód? Az enyém után tele volt megint vírusokkal a gép, pedig csak aranyos nyuszis "képeslapokat" nézegetett... szerinte =)

    Lassan kitiltom a géptől, mert ellopatja a karimat, holott aztsem tudja hogy miaz a Kal :)
  • Bucser
    #5380
    irtsd ki és változtass jelszót...
  • Ascyra
    #5379
    Vazz megvan vmi perfect keylogger .....
  • v150r
    #5378
  • Ascyra
    #5377
    Köszi mindenkinek! Igazából nemtom mit csináljak mert jelszó cserét próbáltam de az új jelszóval is belépett. Mage kellene de már nem fogom addig elvinni megint. Harcos jó lenne mert nem lennék másra utalva de még nemtom. Azért köszönöm a segítséget és rem h hétvége után lesz kedvem újrakezdeni. Vagy ki tudja mi lesz. Ha van keylogger a gépemen akkor azt most leszedem. És remélem h a kalosok tudnak nekem küldeni 1 új secret numbert mert akkor azt is tudja. Köszi mindenkinek mident.
  • CartmanHUN
    #5376
    Kerio tüzfal jól beállítva megmutatja minek van jogosultsága kimenni a netre.Amúgy keyloggert emailban és filecserélő progikkal leszedett cuccokkal is kaphatsz.
  • v150r
    #5375
    az ilyen mocskos parasztokat nyilvánosan karóba húznám...
    amúgy nálam is avast! van. meg egy jól konfigolt win tűzfal. EDDIG [*kopp**kopp**kopp*] nem volt parám, remélem nem is lesz.
  • CartmanHUN
    #5374
    Bármilyen hackker oldalra mehetsz amig nem töltesz le semmit.Ha már összejött a keylogger akkor amig nem szedted le addig ne változtass jelszót mert a secret numberedet is elküldi.....
  • Bucser
    #5373
    Igazűból brute force ellen nincs védelem csak rendesen összerakott password:(
  • learner
    #5372
    Igen Cham, teljesen igazad van, greenendolinát is ellopta vmi buzzer paraszt, de már sikerült is továbbadnia... Szégyen... Felhackelik a legjobb barátom kariját, na mind1 szerencsére ExcAlibuR-t tudja vinni, mivel az eredeti tulajdonos most az én volt karimat viszi:) Amúgy Ascyra én azt hittem eladtad a karid, mert amikor elkezdtem neked magyarul írkálni csak ennyi volt rá a válasz: ??????
  • Chamber
    #5371
    Vírusírtó + Antispyware + Tűzfal/hackerellenes progi :)
    Nálam pl ilyen kis ingyenes progik mennek: avast! + microsoft anitspyware + prevx

    Ehhez kapcsolódóan: greendolina-t is ellopta vki szerintem, mert tegnap angolul irogatott nekem hogy revive pls :/
  • Ascyra
    #5370
    Pedig sokáig terveztem a kallal, na de így! 1xer csak meghekkelnek vazz... Ha legalább hekkerkedtem volna és blokkolnak vagy ha oldalra mentem volna fel akkor megértem de így!!!nem
  • Ascyra
    #5369
    Sziasztok!
    Köszönöm a tanácsokat, de sajnos 1 jó ideig most tényleg nem fogok kalozni. Valaki ugyanis meghekkelt. Így a tartozásokat sem tudtam megadni(pedig a droppok eladásából meglett volna a pénz).
    Most nem azt várom, h sajnáljatok! Csak mondom mi történt. Ergó nem biztos h én leszek a karival( Szal ha angolul elkezdek hablatyolni akkor valósznű nem én vok).
    Esetleg ha van vmi olyan dolog ami segítene abban, h ne hekkeljenek meg akkor azt szívesen várom.
    ( Tévedés ne essék nem mentem fel 1 hekker oldalra sem. Csak azért mondom mert ilyenkor ez szokott történni h de hülye vok mert felmentem hekkr oldalra v ilyesmi... szóval nem erről van szó)
    Minden segítséget ami a jövőbeli hekkeléstől megment szívesen várok.
  • Chamber
    #5368
    Hehe, teis jó példát hozol fel...
    Az absorbing green lvl50es 10K HPval, és igen ezzel pont ráérsz várni lvl50ig is akár mivel jobchange eventhez kell! Az összes event ilyen nehéz (devil bossok, chief doogi...)

    Egyébként viszont a sima quest mobok mindig sárgák (najó 53on a csonti még narancs lesz), bár ha pure healer vagy "0" int-el akkor azokat sem tudod ölni (ha jólsejtem nem vagy az).

    Mage singleben SZÍVÁS!!! Tökmind1 hogy hermit vagy CJB. Splashy party rulz =)
    Najó, hermittel azért lehet ölni pirosat, sok-sok medivel. És előbb utóbb (lvl60 felett már talán) fogja tudni vmire használni singleben is a területre ható támadásait...
    CJB/healer magenek meg aztán tényleg kell a party :)
  • Bucser
    #5367
    MInd a CJB-nek mind a hermitnek meg van a Helye KALban. De a CJB-nek kell állandó party és egy Partynak jól jön a CJB. de ugyanúgy mint a Commander igazából csak 56 utan lesz hasznos a buffok miatt. Sok ember elveszti a kedvét a CJB-hez. Mások meg kedvet kapnak mert az attacker maage fejlődni nem nagyon tud egész 54-ig:) amikor megkapja az első magasabb szintű varázslatait. ráadásul egy attacker mage csak 10 szintel magasabb mobig tud ütni. Szóval nehogy azt hidd hogy ugyanúgy minta vagák 50-en kimész skorpiózni a hermittel:) Egyszerűen nem sebzed a mobot:) Én nagyon jól tudom miről beszélsz én éppen ezért beszéltm meg a srácokkal anno: CJB leszek de csak egy módon. Ha ti ütitek ki nekem a questeket és ha bejövök van party. Egyedül NEM MEGY..

    Szar CJB-re a legjobb példa a MuiTaly volt. Egyetlen okból lett CJB. Hoigy az Overt healelve magasabb szintű legyen.. . Mindehhez sem a mannaja rendesen sem a wisdomja nem volt meg. ráadásul attacker sticket használt... Úgy nem lehet hogy majd támadok is meg healelek is.. a Hermitnek egy idő utén le kell adnia előbb a healinget majd a revive-ot ha 2 ágat akar húzni. ÉS hidd el megéri két ágat húzni....
  • Ascyra
    #5366
    Kedves Cartman,
    Ha van időd és kedved akkor légyszi válaszolj:
    Mivel ugye én healer vagyok azárt a 40 feletti questek nekem nagyon kemények.Ha Ark, Curb, Siga és a többiek nem segítettek volna még mindig a zöld kristályokat nyúznám. Nekem az Absorving greent 100-150med be kerül megölni(1et és nem biztos h dob). Több dolog is van de most nem sorolom.
    Ha te tudod, h ilyen helyzetben mi a teendő légyszíves oszd meg velem.
    Csak azt ne mond h várjak 47körülig az ilyen questekkel. Szerintem a Healerek csak a többi kaszt nyúzásából tudnak megélni. Ezért is leszek 50-nél attacker mert ott sima átstatolással meg lehet oldani mindent.
    De most komolyan nekem 8 óra 1,5 kocka (1halállal ami -30tól 60ig terjed mert sok balfasz mage nem képes 1 revivet nyomni) (d1 party) és nincs elbaszva a mage? Ha lehet válaszolj mivel lehet h sok hasznát venném amit mondasz.
    Köszi, AscyrA
  • CartmanHUN
    #5365
    Egyik kaszt sincs elbaszva.Rengeteg magas szintű kommander tolja.Ha annyira gatya lenne már rég abbahagyták volna.50 felett is minden skill g1-e eléggé vacak.
  • CartmanHUN
    #5364
    SZASZÁ-t ne keverjétek már bele mindneféle guildba.Sokan példát vehetnének róla a top 100 ból is.Akik között jócskán vannak akik mindent megtesznek az előrejutásért meg ,hogy a többiekkel kibasszanak.Nemzetközi guildban meg valószinű nem foglalkoznának veled mert nem ismernek, és mindenkinek megvannak már a rossz tapasztalatai a partydrop tolvajokról.Questtel kapcsolatban meg nem az erősebbeket kell nyúzni ,hanem szépen vissza kell tartani amelyiket nem birod megcsinálni.Később jó pénzért el lehet adni a felesleget a gazdagoknak.
  • Bucser
    #5363
    :P nekem 45-ig esett 2 asszem a szarabb droprate mellett:D

    #edit: na jó nem nekem estek hanem partyba:D ráromboltam de a random drop miatt máshoz került:D Ja meg egy rakás Mae-Gak:D
  • Chamber
    #5362
    Na mostmár fejezzétek be a chatelést! :P
    Ezt a sok baromságot olvasom ahelyett hogy Kalban szedném az XPt meg a G50et =)
    Mindjárt 58 vok de még nemesett G50 =/
  • v150r
    #5360
    köszi. ezt most pozitív kritikának veszem. jöjjön a negatív.
  • learner
    #5355
    Pontosan... Bucser az 1ik legjobb fej akit Kalon ismertem meg, Szimbivel, Cart-al, Szaszával, Cham-el és sorolhatnék még 1000et...