12892
  • Chamber
    #5439
    Ja, jön a double event ismét kárpótlásként a tegnapiért...
    Magyar időben MA ESTE 9-től HAJNALI 3-ig!
    Új karit kezdőknek javaslom használják ki ;) meg a többiek is persze =)
  • v150r
    #5438
    ejnye atis ezt nemtudni :D
    LMAO :)
  • Chamber
    #5437
    Énis kiegészítgetek akkor...
    Cure maximuma elvileg 500HP gyógítás, Cure 2-é 900, Group Cure-é 600, és igen, mind1ik a wisdomtól függ (meg persze a kari szintjétől(elenyésző mértékben), illetve a skill gradejétől)
    Ezektől a maxoktól eltekintve énis gyógyítottam már 930 HP körül Cure2vel :)

    G32 +6wisdomos cuccok ára... Tigris mostanában cserélt G32+6wis-os cuccot clean G50re xD
    De ez kezdő karit úgysem érint.
  • Bucser
    #5436
    ROFL=Rolling on Floor Laughing

    ROTFL= Rolling On The Floor Laughing
  • Ascyra
    #5435
    csak 1 kérdésem van : mi az a ROFL ill ROTFL????????????????????????????????????????
  • v150r
    #5434
  • v150r
    #5433
    azért mondtam, hogy "vagy akármennyit"...
  • Bucser
    #5432
    :D Jólvan nem kezdem csak olyan szaga volt:D

    Mert pont előtte jegyeztem meg hogy 300K ROTFL:D

    PL Szimbit meg Notimeot én indítottam el anno 10-10K-val útjukra... Az alacsonyabb szinteken azért az baromira sok pénz. Fel tudsz öltözni belőle G24-be amit csak a campben kapsz...
  • v150r
    #5431
    nem. ne kezd megint :D
    abban az esteben, ha látom, h jóarc, ts-en, vagy csak msg-ekben megy a kommunikáció, akkor szívesen adok akárkinek. volt rá már példa nem egyszer és ez most nem az egorovat.
  • Bucser
    #5430
    ÉS minden kezdőnek tudsz nélkülözni 300K-t?? vagy csak egyeseknek akiket nem is ismersz??:D

    Bocs de ez eléggé "megmutatom én hogy milyen fasza gyerek vagyok ezzel a szarházi bucserrel szemben" jellegű Hsz volt:D

    u.i.: Szerintem felesleges egy kezdő karinak ennyi pénzt adni...
  • v150r
    #5429
    sztem én tudok nélkülözni neked 300k-t vagy valamennyit ;)
    persze úgy, hogy valamikor viszontlátom :)
  • Bucser
    #5428
    Hát igen:D ROFL 300K az elején valakitől:D MÁr ha valaki ad neked egy G32-es szettet is igencsak megdobja az előrejutás sebességét.(ez kb olyan 80k a full szett) Egészen 30-ig. Questeket csináld meg!! Főleg az Event questeket mivel máshogy nem tudsz majd 50-en jobchange-t csinálni.

    Stick ha mindenféleképpen healer akarsz lenni! akkor G40-es Sae HAK ha lehet 10 wisdommal benne (kb 1-1,5 milla az ára) Azután a 45 stickből mindegy melyik mert mindkettő szar (spec én a SAeHak-ot a G48-as 10 Wises Big stickig használtam (tigris feje van)) Valamint 60-nál több intem nincs utána minden ment a wisdomra. (perpillanat nem tudom hogy mennyi wisdomom van régen láttam a karimat) Valszeg kéne neki egy Birth kavics hogy reseteljem a statokat.

    Irányítás nálam úgy volt hogy támadóskillem szinte egyáltalán nem volt a végén a blow volt kimaxolva (shockwave-re már nem is tettem) feltettem Cure1-t Cure-2-t és a Restore-t így ha valakinek gyorsan kellett nagyt healelni akkor cure2 folyamatosan vagy ha szoros volt a helyzet egyébként nyugis Cure1-es healelgetés és néha restore ha valakinek nagyon kellett visszatölteni a HP-t.

    Wisdom nagyon fontos!!! minnél magsabb a wisdomod a Cure a Cure 2 A Restore és a Group Cure annál erősebb hatásfokkal működik. A cure 1 nekem 560 körül healelt a Cure 2 980-at a A Restore pedig azonnal visszatett 483 Hp-t. GC-t nem tudom azt már abbahagytam:D De több GC-s mágus elmondta, hogy ugyanúgy a magas wisdom növeli a visszaadott HP-t. JA 50 felett te nem a G50-es ruhákat fogod keresni erről biztosíthatlak:) Hanem a G32+6 wisdomos szettet darabja az én időmben 3 millás áron ment:D De ebben támadni boztos nem fogsz:)


    NA csak ennyi kiegészítésem lett volna:)
  • Ascyra
    #5427
    Még valami,
    Nem hülyének nézlek csak segíteni akarok ezért írtam le mndent nemtom mit tudsz és mit nem.
    ALTGR + F gyorselérésű szövegeket írhtsz be
    SPACE + SHIFT a chatben akkor aki rád suttogott annak válaszolsz
    suttogás: @névspace és írod
    Aki esetleg nehezményezi, h ilyen hosszan írtam le a segítséget az le van ejjjjjjtve :DDD
  • Ascyra
    #5426
    Jah még valami! Ne hekkelj ne próbálj meg csaló oldalakra felmenni és az alul olvasható védelmed legyen meg. NE BÍZZ MEG A NÉMETEKBEN. És ne hidd azt, h ha nincs olyan ember akit jobban ismersz akkor bárki is nagyobb segítéget fog adni.
    Még1xer sk szerencsét ha bármi van akkor tedd fel szívesen válaszolok.
  • v150r
    #5425
    hát atis, látom ismét elemedben vagy. :D
    ez már flood gyanús :D
  • Ascyra
    #5424
    Szisztok!
    ladyliliennek:
    (előszöris legyen mestered v vki aki elmondja az alapokat... illetve ad vmilyen fegyvert)
    Sok healerem volt (6) de nem jutottam el csak 41 ig.(1 el)
    A healermageség néha unalmas, de jó! Meg kell szokni, h te nem úgy fejlődsz mint a többiek.
    30. szintig viszont te döntöd el( ha kockátatsz 26 tól lehet menni dungeon1 be ahol nagyon gyorsz a szintlépés)a szintlépés gyorsaságát.
    30 felett ha 1edül mész akkor kicsit lelassulsz, 30 végefelé már kínlódás az egész 1edül. De ha találsz kb veled 1 szintű harcost akkor a Devil Troopoknál nagyon jól lehet fejlődni. Ha lehet törekedj a 2es partykra (d1 re nem vonatkozik), mert így hamar szintet lehet lépni.Mások lehet más véleményen vannak de én naponta léptem így szintet.
    Ha vannak normális cuccaid (vki kisegít 300k val az elején) akkor nagyon felgyorsul a szintlépés:
    1-24 ig 1nap
    24-26 megint 1 nap
    utánna 30ig 1-1 nap minden szint (4xer csináltam végig)
    és nem jáccottam egész nap
    (persze minden kaszt más, mert a lovagnak 3 nap a lvl 33)
    Ha eléred a lvl 30 at akkor tanácsos a Magyar Lovagok guildbe menni.(Ha még ez a minimum szint.) Itt találhtsz majd party társat, mert a hawerokkal kiléptünk és most tuti van hely ill. sztem lesz kezdő lovag palánta is :DDDD
    Itt a magasabb szintű karik fogják egyengetni az utadat[ ha nem 1 eggparty közepén zargatod őket és értelmes ddolgot kérdezel(tapasztalat:D)]
    Bármi kérdésed van tuti fogank válaszolni nekem is válaszoltak. Velük partyra ne számíts majd War ban healelheted őket.
    Lvl 38-ra:
    Mivel pénzed nem biztos, h sok lesz ezért a skillekből kell majd pénztkeresned( Speed up, Revive). d1 be illetve magasabb szinten utálják azokat a mageket akik pénzért csinálják. Aki pénzt ajánl az meg úgyse adja oda.
    Akkorra majd érdemes lesz gyorselérésű szövegbe beállítani, h ingyen van de elfogadok mindenféle adományt.
    40 felett: Napjaidat d1-ben fogod tengetni ,illetve ha kimész vkivel quesztelni akkor nem lesz vmi jó exp.Ezeken a szinteken már saját droppjiad nem lesznek csak amit megosztanak veled, illetve amit benyelsz(benyelni már csak azért sem érdemes mert partyra vagy utalva)
    Ezeket a szinteket hetente kényelmes meglépni.
    Illetve 50 felett: Heti 1 kocka a szintlépés. Ha idáig eljutsz akkor ezeken a szinteken nagyon fogod élvezni a játékot
    Pár dolog a cuccokról:
    ( a cuccokat nézd meg az oldalon )
    Grade(továbbiakban g)42-es cuccot felvet már 1 es szinten is, fegyverből a g40( Sae Dan boton kívül bármelyik jó) es a max. Ezeket mint fent mondtam minnél hamarabb érdemes beszerezni ha lehet 1 es szinten, mert akkor az első 6-8 szint kb 10 perc.
    Ezek után ha eléred a 35-ös szintet lehet majd felvenni a g46 os cuccokat. minden 2. szinten 1et 1et.
    46 os szinttől minden szinten 1-1 g50 es cuccot rakhatsz magadra( ilyened sokáig nem lesz)
    50 es szinttől vannak a g55 ös cuccok. Ezekből sztem még most is csak az OP-nak van.
    15 ös szinten kapsz majd 1 ősi állatkát ami 43 fele fog kifejlődni( vagy veszel 1 et)Az igazság az,h a madár ami a magenek van minden szempontból elég gyengus.
    Viszont ez adja azokat a statpontokat amikre neked szükséged lesz. Az állatka úgy lép szintet ahogy gyilkolsz.minden kinyírt szörny után a szintednek megfelelő exp-et fogja kapni:
    1-10 0
    11-20 1
    21-30 2
    31-40 3
    41-50 4
    51-60 5 ... Ezen felül x időnként kap 10et(úgy emlékszem 5 perc de nem biztos)

    Az övednek illetve a gyűrűdnek érdemes Wisdomosat illetve Healteset választani.
    Illetve ha g40 es vagy afeletti fegyvered lesz akkor kérj meg vkit hogy kell feltúrbózni(ezen nem szabad spórolni mindig biztosra kell majd menni)
    Statokról:
    Van 1 srác aki leírta mi mit is ad a magenek ezt majd bemásolom ide max 5 sor.
    De a health, az intelligence és a wisdom a 3 legfontosabb (strenghtre semmiképp se tegyél)
    Skillekről:
    Az elején ki kell választani, h miyen támadást veszel fel a heal mellett.

    Lightning: Nagyon brutál, és ha vkinek akkor a lightning magenek van esélye felvenni a harcot a többi kaszttal(nem sok)

    Ice: (1 skillponttal kvesebbed lesz mert minden 1 es szintű magenek van 1 pont rakva a lightningra és ez sztem nem jó dolog de mind1)
    Kisebb a sebzése mint a lightning nak de a masteryt elérve le tudod majd lassítani az ellenfeleidet így nem fognak odaérni. Van 34 es szintnél 1 Splashy ice nevezetű skill, ami a Diablóban ismert novával egyenlő csak ez fagyaszt. Állítólag ilyen mages partykban lehet gyorsan meglépni a szinteket 45-50 között.

    Fire: Ilyen karim nem jutott sokáig így nem sok dolgot tudok. Lehet h erősebb mint a lightning de ha nem közel van hozzá. Hátránya, h sokáig 1 es lightningal tudsz csak nyomulni(amíg nem tudsz rá pontot rakni), illetve ha jóltudom amíg nincs meg a mastery addig nagyon lassan sebez.Tehát nem 1ből hanem mintha égne az ember lassabban veszi le az életet...

    Mindenképp kell vmi a healer skillek mellé, sztem az Ice a legjobb. Nekem ez tettszett.
    X. szinttől tudsz a heal skillre rakni. Ezzel csak magadat tudod gyógyítani.Felesleges skill, azonban, h 16 on tudj a cure ra áldozni ahhoz kell 3 azaz három pontot rakni rá.Nagyon fontos h ne rakj rá többet mert azok a pontok hiányozni fognak később.(tapasztalat)
    röviden a többit:
    vmi amit kiválasztol 2x 10 illetve 20(lightning illetve fire,ice)
    heal 3
    cure 10
    meditation 3
    mastery 5
    3. ill 2. támadás 5 (3. l , 2. f,i)
    speed up 3
    revive 1
    cure2 2(5 pontot lehet rá rakni ha vhonnan lehagyod a pontot akkor hamar meglesz ez is én a végére hagytam mert d1 be bőven elég a 2 es)
    ...
    Teamspeakre vhova menj fel, akkor unalom helyett szórakozni fogsz:D

    Van még sok dolog ami nem jut az eszembe, de remélem mire ezt végigolvasod kapsz vmilyen képet a healermageről. Mindenesetre ha az itt leírtak miatt eltántorodnál a healerségtől akkor ne tedd mert nagyon jó. Vannak nehéz napok(LOL), de túl lehet élni. Lvl 38 felett meg folyton könyörögni fognak neked( ha hülyével találkozol akkor egész játék alatt a könyörgéseket fogod hallgatni de ki lehet bírni)Kérdezd csak meg Csámbit.
    Sok szerencsét a karihoz és ne higy azoknak az embereknek akik azt mondják, h a kal rossz. A kal etalon. Nincs még 1 ennyire normálisan irányítható játék ahol sokan jáccanak. Majd te is meg fogod tapasztalni, h milyen jó.

    Csaó mindenkinek
  • Feher Tigrincs
    #5423
    Én nagyon nem örülök neki.
    Éjszakára kiültettem a ribit árulni, s reggel mikor megnéztem az inventorit benne volt a +170millió, és egy dc vel kezdtem. Mikor újra beléptem megvolt a csizmilye a drágának., s persze pénz sehol
  • v150r
    #5422
    lol chamb.
  • Chamber
    #5421
    Tegnap este (8 körül) a régi szerver megdöglött megint... bár játsszani lehetett, a szerver nem mentett el semmit. Jókis assa bulik voltak mindenfele... másoltak mindenféle cuccot: G50/G56, G31 állatok, stb... =)
    Megléptem az 58at tegnap 3xis, de még mindig 57 vagyok xD

    A koreaiak észrevették a dolgot mikor felébredtek és kijavították már elvileg.
    Szóval a mainteance után mindenki a tegnap 8 órai állapottal kezdi ma újra sztem.

    Nekem tetszett az "event", büntetlenül lehetett bármit tenni/dobni/venni. Mára úgysem lesz semmi nyoma. A 6 rebirtemet vagy 60x használtam el, miután assa kinyírt... mivel ha elfogyott csak relog és megvolt újra =)

    Notice-ból részlet:
    "Now, we will consider about some rewards."
    Szóval készüljetek a következő double event-re (nemtúl kreatívak, szal szerintem megint az lesz =)
  • v150r
    #5420
    ezek szerint jól jártam, hogy nem kaloztam tegnap este...
  • Dassem Ultor
    #5419
    C/S centerrel kapcsolatban: válaszoltak már valakinek? és ha igen mennyi idő múlva?
  • Dassem Ultor
    #5418
    megúsztam a lagot hehe
  • Dassem Ultor
    #5417
    én nem, mert nem játszottam ma túl sokat
  • Dassem Ultor
    #5416
    gondolom mert nem bírja elmenteni a karit normálisan, vagy nem tudom...próbáld meg a C/S center zavarni, talán mondanak vmi használhatót, bár nekem nem igazán válaszolnak
  • Datas
    #5415
    Dassem nem értettél meg....engem a jelenlegi helyzet érdekel, hogy a mai nap vagy akár most per pillanat tapasztalt e más is hasonlót.
  • Dassem Ultor
    #5414
    aha, amikor leadtam a blacksmith beades questet (jó rég volt), kifagytam és elszállt a jutalom xp...de a questet elvileg leadtam hú de mérges voltam...
  • Datas
    #5413
    Úgy néz ki megint elszállt a szerver. Este 8 körül lagban haltam....fel is mérgelődtem, ki is léptem. 10 körül vissza léptem,no revive majdnem 60 k xp losst, majd fél óra játék után újra lag halál(felmérgelődés-kilépés). Most beléptem újra és a 8 órai helyemen vagyok meghalva, még megvan a teljes xp-m is, viszont a droppok hiányoznak.
    Más is tapasztalt hasonlót rajtam meg ladylilienen kivül?
  • ladylilien
    #5412
    köszi!
    azt nemtudjátok az miért van hogy lvl 16 vok kilépek majd mikor újra belépek márcsak lvl 14 és 4 kocek?
  • Cnensus
    #5411
    ....amugy lol ami ezen a forumon folyik^^
  • CartmanHUN
    #5410
    Sok sikert.Csak óvatosan, mert a mage a legjobban elszúrható kari.Ebben a game-ban stat pontokat újraelosztani vagy skilleket változtatni nagyon költséges sokaknak szinte lehetetlen.
  • ladylilien
    #5409
    rendben köszönöm a segítségeteket!
    én mindig is healer voltam L2- is szóval kitartás az van bennem :)
  • learner
    #5408
    Nos emberek, valóban a másik szidása nagyon nem fórum téma. 1. szánalmas amikor vki szidni akajra a másikat, mégis maga alatt ássa a gödröt. 2. nagyon nem illik ennyi ember előtt szidni a másiakt... Ha vmi bajotok van, beszéljétek meg PMen keresztül.

    lady, sokak szerint nem jó healernek lenni mert unalmas, és lassan megy a fejlődés, de: szerintem ugyanúgy rá lehet unni 1 íjászra vagy lovagra, és a legtöbb lovag is partymember inkább... 1edül archer az amivel nagyon lehet teperni, mivel a jóval nagyobb szintű mobokat is zúzza. Healerből viszont kell is, mert kevés van belőle sajnos, sokan nem kezdenek ezek miatt az okok miatt... Inkább viszik az íjászt, mert hogy az milyen jó, én is így voltam vele :) Bár most sem mage-et kezdtem, mert hülye vagyok, megbántam kicsit... Az én véleményem az h kell a healer :)
  • Chamber
    #5407
    Lvl50en kell eldönteni hogy védő vagy támadó mage (nemcsak mage, másik 2 kaszt is 50en válik kétfele hasonlóan) akarsz-e lenni... kb fél év mire addig eljutsz szal még ráérsz ;)

    kalhun.tk-n van vhol egy stat/skill leírás is eldugva, az alapján felépített mage jólesz neked 50ig. Válassz egyfajta támadást + a healer részt (2 ágat kimaxolni elég kb a skillpont).
    Ha 50 után healer akarsz lenni akkor MINDIG kelleni fog party, mert szólóban 0 a védő mage :)
    Wisdom és health kelleni fog mind2 típusnak, intet ne huzd fel alapbol 90re mert healernek annyi tuti nemkell xD

    Sztem kezd el a leírás alapján, aztán majd alakul ;)
  • ladylilien
    #5406
    bocsi,hogy megint zavarok,de van esetleg vki akinek van tapasztalata healerekkel kapcsolatban? mert nemakarok akkor uj karit kezdeni ha netan nemjó a helare mikor már sok időmet tettem bele :)
    ja és köszi előre is :P
  • Doma #5405
    Remek akkor ezentul randizzatok a d1 uccso elotti szobajaba, meg akar baratok is lehettek. Itt meg be lehet fejezni az offolast.
    Nagyon szepen koszonom.
  • rudiHuNN
    #5404
    + egézség := 3 napig megküldtem, szarul is esett, deh nem jácottam utána 1 napig és most sem nyomom órákat egy húzamba, MAX. 2 óra. SOKKAL JOBBAN ÉRZEM MÁR MAGAM KÖSSZ, HOGY ENNYIRE ÉRDEKEL AZ EGÉZSÉGEM :D, nem akarok senkibe roszba lenni
    csak az a vicces hogy nem ismersz engem.
  • rudiHuNN
    #5403
    ok! értem! deh az a vicces, mikor láttál te engem ottival barátom! mikor én ottival egyszer nem találkoztam a játékba! HOZZÁ TESZEM, PEDDIG KLÁNTÁRSAM VOLT!!! JAH ÉS MEGNYUGTATLAK lvl 53-ig d1-ben leszek az utolsó elötti roomba, csak hogy tudjál róla! LOL, most nézem, ,,kevesebbet fogunk találkozni'' lol :D, nem is láttalak még :D, lol, TE SEM LÁTTÁL MÉG ENGEM! VALAMIT TE NAON fÉRE NÉZTÉL! valakinek még próblémája van nyugodtan szóljón csak. NEMÁÁ SZEGÉNY CURBUNCLÉT KÜLDJÉTEK RÁM MIKOR MÉg NEM IS LÁTOTT A JÁTÉKBAN!! :D, lol
  • Cnensus
    #5402
    aki jotakar a reinstall gép, net kihuz, 1. zonalarm pro felpakolás, 2, nod32 felpak, 3. spybot felpak, 4, adaware felpak, aztan az OSSZESTE FRISSITED, LEFUTTATOD aztan johet a kal...
    csak szamok...
    januar ota megakadajozott behatolasok:
    322580
    anni elsore lefuttatott spynot:
    20-30spyware
    adware: 4-5
    virus: 2-3 trojai
    szoval védjétek be kurvajol a gépet ja és ha lehet sp2tot hasznaljatok, tuzfal bekapcs és frissitsétek folyamatosan
    ja és azta xaros IE-t felejcsétek el -.-'
    Firefox azt kész
  • Curbuncle
    #5401
    Senkit nem minősítek. Az nem az én dolgom és úgy vélem nem egy emberként vagyok ezen a véleményen. Nem láttalak a játékban? Ó ember, ahányszor én láttalak mindig mellettem bukkantál fel te is, meg Oti is, lehet közötök nincs egymáshoz, de valahogy mindig megtaláltok. Mégegyszer hangsúlyozom nem minősítettelek, az a te dolgod hogy a saját magadról kialakított képedet figyelembe vedd. 50 felett nem d1 lesz a fő élettér, ezért innentől mindkettőnk nagy megkönnyebbülésére kevesebbet fogunk találkozni. Ahoz pedig sok szerencsét, hogy az egészségedet kockáztatod egy játékért. Így tovább!
  • rudiHuNN
    #5400
    Hali mindenkinek! Gondolom tudjátok, hogy ki vagyok, vagyis NÉVRŐL ismertek!!! Pár szavam lenne ehhez az egész ks-elésről, amit én is elkövettem ebben a játékban 44-ről 45-re lépésem során, deh szerintem ti is elkövetettek már ilyet [ok: 5-szőr haltam, szerettem volna minél előbb 45 lenni!!!]. NEM TAGADOM A JÁTÉKOM SORÁN EZT AZ EGY KS-ELÉSEMET, NEM IS VITATKOZOM BENNE, VÁLALOM IS!! SOK MAGE EZÉRT IS UTÁLT MEG (nem adnak speedet)! PARTY DROPPOL MÉG ÉLETEMBEN NEM LOPTAM MÉG EGYSZER SEM!!! MEGSEM FORDULT A FEJEMBE!! És lényegében csak azért jöttem fel hogy tisztázzak valamit, egy kis taknyos miatt! CURBUNCLÉHEZ LENNE EGY KÉT SZAVAM!!
    Olvastam az üzenetedet. Hogyan jössz te ahhoz, hogy engem minősítsél az OttiHUN-nal, [(közöm nincsen hozzá)] MIKOR TE ENGEM NEM IS ISMERSZ, ÉS ÉN SEM ISMERLEK TÉGED!!! idéznék is:= 1. Rudi, meg Oti hunocskákat soha nem segítem ki, mert amint efordítom a fejem, már az enyémet lövi.==> SEGITEM KI? AZT SEM TOD HOGY KI VOK! MEG ÉN SEM HOGY TE KI VAGY! AKKOR MIRŐL BESZÉLÜNK!
    2.
    Amugy meg Rudika meglépte az 50-et jó pár hét d1es kselés után.==> NA EVVEL VISZONT JÓL FELHÚZTAD AZ AGYAMAT! HA NEKED A 44-RŐL 45-RE KS-ELÉS, dehogy az 50-re ks-eltem magamat EZ MÁR VICCES! SOKAN MEGKÉRDEZTÉK+++ SOKAN GONDOLKODNAK RAJTA HOGYAN JUTOTTAM EL 50-ig! a titok:= NYOMD A GÉPET ÉJJEL NAPPAL, és majd rájössz a 3. napon milyen érzés az amikor a szemed folyik ki a helyéről! kicsit függőnek is éreztem már ekkor magam, mert tényleg durva volt!!+++ ÉS NE MINŐSITSEN OLYAN AKI NEM IS LÁTOTT ENGEM A JÁTÉKBAN!!! +++ Az idősebbek és az okosabbak megértik, hogy miről beszélek!!! Kösz, bye.