Kal Online MMORPG

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#3638
nekem magical power's-t szal nem tudsz eltantoritani nem a levegobe okoskodokom 😛

riszpekt\'

Brutal
#3637
nekem Feathery-t dobott face eddig

Háborúk voltak és lesznek, de a katonáim halhatatlanok.

#3636
a face is dob g46ot es mindenfele toi-t szal...

riszpekt\'

Killer18
#3635
Na azért jó hogy én is olvasgatom a fórumot mert akkor nem tudnék meg ilyeneket, kösz cartman a jó tippet, ezzel sokat segítettél, csak azzal a sok qrva faceval tele van a tököm, mert nem dobnak BH-t, ezért elmentem a Geum-oh Mine-be és vettem 3 db-ot, db-ját 10k-ért, sztem jól jártam, és így nemkell tökörésznem vele, mert még droppot se dobnak, majd a gongost megcsinálom norálisan, mert az legalább dob g46-ot, meg jó kis talikat pl.: ToI Breaktrough's-t 😊 Ilyenbõl volt nekem 2 db is 2 nap alatt! 😊

KalOnline (FREE MMORPG): (Hanin) KilleR18 (LvL48 Mage/Cure) (X-Perience) HUNKiLL (LvL70 Mage/Hermit) / ThePunisherHUN (LvL72 Archer/EA)

#3634
Chamber szerintem a lvl51 et célozd meg a quest leadással,mert akkor 5xp-t fog kapni az állatod.
#3633
Valami olyasmi nekem a 49es szintem állt 5 kocekbõl, mert halmoztam a questeket 😄

#3632
Jól elvagy ? =)
Tessék téma: ha a bh bloodos questjeimet csak lvl53 vége elõtt adom le egyben, akkor több mint 3,5 kockát kapok értük 😄

KalOnline (FREE MMORPG): (Hanin) ChamberHUN (Lvl77 Mage/Ascetic Restore/Lightning/Ice) Thani (lvl41 Archer), HotarubI (lvl35 Thief) KalEncy letöltés - http://www.filefront.com/user/ChamberHUN

Brutal
#3631
Szia Brut dobjak fel én témát?

Háborúk voltak és lesznek, de a katonáim halhatatlanok.

Brutal
#3630
TÉMÁÁÁÁÁT!!!!!!!!!!!!

Háborúk voltak és lesznek, de a katonáim halhatatlanok.

Brutal
#3629
Majd ma lesz valami este próbálok questezni most azzal is haladjak...

Háborúk voltak és lesznek, de a katonáim halhatatlanok.

#3628
Akkor ezért nemláttunk egész este 😊
Sajna nem maradtál le egy G50 dropról sem :/
Én 40%ot haladtam 😛

Napi majd kapsz 2 rebirth scrollt a zászlókért akkor, ha találok olcsón megint. Úgylátom az fontos azért 😄

KalOnline (FREE MMORPG): (Hanin) ChamberHUN (Lvl77 Mage/Ascetic Restore/Lightning/Ice) Thani (lvl41 Archer), HotarubI (lvl35 Thief) KalEncy letöltés - http://www.filefront.com/user/ChamberHUN

Brutal
#3627
Na megint jó reggelt kedves kal felhasználók 😊
Tegnap kemény 30 %-ot haladtam eközben 4x lagoltam 1 perceseket és 3x fagytam,el is ment a kedvem a játéktól ugyhogy inkább Csilagkapu 9-es szériát bambultam egész este...
Majd ma talán megpróbálkozom valamivel.

Háborúk voltak és lesznek, de a katonáim halhatatlanok.

gvarga12
#3626
pazar ebedeket nyomattok 😊 itt angliaban a fuszeres csipos csirke a meno
mondanom sem kell hogy mennyire nem fuszeres meg csipos 😊
de nem is vartam mast az angoloktol

netem az eppen szivat tegnep vagy 3* terdeltem a jol idozzitett lagokmiatt
nem nagyon csinalt kedvet a jatekhoz mondjuk esett az eso
most csak orkanereju szel van
meg is nezem mindjart mit lehet csinalni ilyen idojarasi viszonyok kozott a kalon 😊

a zaszlok ara nem fontos legyen a ceg ajandeka a magyar kozosseg fele 😊

It is possible to commit no errors and still lose. That is not a weakness. That is life. Don't try to understand women. Woman understand woman and they heat each other.

Brutal
#3625
Én zöldséglevest nyomattam az arcomba 16:05-ig táncsak kibírom majd 😛

Háborúk voltak és lesznek, de a katonáim halhatatlanok.

#3624
<OFF>
Ebédelni voltam, de lassan el kéne menni még1x, mert ezzel a tésztával nemnagyon lehet jóllakni 😛
Egyébként meg egy vonalkódnyomtató programozásához tanulmányozok vmi 100 oldalas angol leírást... érdekes =)
</OFF>

Kalhoz kapcsolódóan most nem szólok hozzá 😛

KalOnline (FREE MMORPG): (Hanin) ChamberHUN (Lvl77 Mage/Ascetic Restore/Lightning/Ice) Thani (lvl41 Archer), HotarubI (lvl35 Thief) KalEncy letöltés - http://www.filefront.com/user/ChamberHUN

Brutal
#3623
Leült a fórum Cham mi van veled ennyi melód azért nem lehet 😄

Háborúk voltak és lesznek, de a katonáim halhatatlanok.

Brutal
#3622
Egyenlõre háromnál járok ugyhogy gyorsan-gyorsan MÉÉÉÉG disznólábaaaat 😄

Háborúk voltak és lesznek, de a katonáim halhatatlanok.

#3621
Pff nekem is sikerült elírni =)
Brad: még pármilla disznóláb és vehetsz G50et belõle... nekem már 11 van 😛

KalOnline (FREE MMORPG): (Hanin) ChamberHUN (Lvl77 Mage/Ascetic Restore/Lightning/Ice) Thani (lvl41 Archer), HotarubI (lvl35 Thief) KalEncy letöltés - http://www.filefront.com/user/ChamberHUN

#3620
Napi tegnap kaptam Soladi-tól 12 zászlót, aztmondta neked fizessem õket, szóval majd ha lesz neted akkor fizetem õket 😉

1ébként cartmannek is sikerült elírni pengét, szóval remélem hamarosan lesz subleaderünk.

KalOnline (FREE MMORPG): (Hanin) ChamberHUN (Lvl77 Mage/Ascetic Restore/Lightning/Ice) Thani (lvl41 Archer), HotarubI (lvl35 Thief) KalEncy letöltés - http://www.filefront.com/user/ChamberHUN

Brutal
#3619
Chamber cimbi meggyõzött egy zászlóval hogy lépjek vissza a guildba ugyhogy most megint az ML-ben rontom a színvonalat...
Tegnapi party-t köcce szépen jó volt nagyon,kár hogy nem esett cocalábon kívül semmi =)

Háborúk voltak és lesznek, de a katonáim halhatatlanok.

#3618
szerencsere sikerult mar beszelnem vele ugyhogy annyira megse 😊

riszpekt\'

gvarga12
#3617
hali
azert nem irtam mert hetvegen doglodott, hetfore meg telesen behalt a netem
most mar ezt lehet varni, meg jott a tel errefele sokat esik az eso, ha pedig esik akkor nem nagyon van netem vagy egyaltalan nincs

na megyek meg is nezem a frissiteseket

mui a pengevel eleg kilatastalan a kapcsolatfelvetel ezert is leptem ki a guildbol

It is possible to commit no errors and still lose. That is not a weakness. That is life. Don't try to understand women. Woman understand woman and they heat each other.

#3616
skills/actionnel vannak ahol a party meg a trade meg ilyesmik

riszpekt\'

#3615
Ja, tegnapis "öltünk" EEs assat 😊
Pedig örültem volna ha hozzámvágja a G21+ csirkéjét =)

Az új animációk meg "emote"-okat takarják úgynézki.
/laugh /dance ilyesmik mûködnek elvileg.
/command meg talán kiadja a listát róluk?!
Majd este letesztelem...

KalOnline (FREE MMORPG): (Hanin) ChamberHUN (Lvl77 Mage/Ascetic Restore/Lightning/Ice) Thani (lvl41 Archer), HotarubI (lvl35 Thief) KalEncy letöltés - http://www.filefront.com/user/ChamberHUN

Bucser
#3614
rendben de én odaadom a zászlót anyagiakat napival intézd el...

"Whether you Kill or get Killed it is just a way to Kill time" Zaraki @ Bleach #36 SC SQ42: "Give in to the Hype, It is worth it" https://robertsspaceindustries.com/enlist?referral=STAR-NVZF-5CZF

#3613
amit szimbio es baratai ki is hasznaltak ugyebar 😛

riszpekt\'

#3612
Ez az assa dolog elég necces.
Aki védõ allyban van és assa nem veszit xpt amikor megölik, nem droppolhat.
Még revive sem kell és 0 xp loss van.
Vagy nagyon szeretkik a kóreaiak a KinGs alliancot vagy valamit nagyon elbaxtak.

#3611
nagyon sok mmo-ban vannak ilyenek (L2,silkroad,stb.).
jo tudni hogy probalnak felzarkozni mas,jobb jatekokhoz

riszpekt\'

Brutal
#3610
Tényleg sok hasznos fejlesztést kapunk a koreai barátainktól 😛
Legközelebb majd eventbe kérném szépen a "ki lagol többet" toplistát pl...

Háborúk voltak és lesznek, de a katonáim halhatatlanok.

#3609
Hmm, legyél inkább este. Majd sietek, vmikor 5-6 fele megpróbálok odaérni.
Köszi elõreis ;-)

Ha este meg te nem leszel, akkor adj el párat vkinek aki ottvan (Saru talán?) azt majd megveszem tõle.

KalOnline (FREE MMORPG): (Hanin) ChamberHUN (Lvl77 Mage/Ascetic Restore/Lightning/Ice) Thani (lvl41 Archer), HotarubI (lvl35 Thief) KalEncy letöltés - http://www.filefront.com/user/ChamberHUN

Bucser
#3608
Nálam van egy csomnó zászló délután bemegyek és odaadom õket.

"Whether you Kill or get Killed it is just a way to Kill time" Zaraki @ Bleach #36 SC SQ42: "Give in to the Hype, It is worth it" https://robertsspaceindustries.com/enlist?referral=STAR-NVZF-5CZF

#3607
Elrontottam.<#wilting>
http://www.kepfeltoltes.hu/051102/shot_2005_11_2_000.jpg
#3606
Grat a lvluphoz.
Jó lett az assa reform.Ki se mernek menni Fortból.(a többiek)
#3605
Reggelt!
Grat a lvluphoz Andr3j! 😉
Ma megint király updatet kaptunk: -új karakter animációk :/
Hát nem egy D3 😄

Napi mi van veled? O_o
Elbuktam a zászlóm eggpartyban, szal ha van még rakinál akkor vennék. Ha a fórumot olvasod legalább akkor vmit jelezz már vissza 😉

KalOnline (FREE MMORPG): (Hanin) ChamberHUN (Lvl77 Mage/Ascetic Restore/Lightning/Ice) Thani (lvl41 Archer), HotarubI (lvl35 Thief) KalEncy letöltés - http://www.filefront.com/user/ChamberHUN

Brutal
#3604
Jó reggelt mindenkinek 😊

Háborúk voltak és lesznek, de a katonáim halhatatlanok.

#3603
NightFall

Natrak

#3602
thx

#3601
ma volt szerencsem hallani hogy doma 53 lett gz neki

riszpekt\'

#3600
a masodik natraknak ment bocsanat hogy nem jeleztem
egyszer talalkoztam veluk nightfallon de gondolom atmentek vmi jobbra mert az egy nagy adag fos

riszpekt\'

#3598
mintha hex is vele L2zott volna irtam neki egy mailt remelem valaszol
jah es milyen szerveren nyomjatok/nyomtatok btw?

riszpekt\'

#3597
Szuper jo 1 oraja nem loggol be kall

Natrak

#3596
Nem tok segiteni. Már nincs fent a Lineage (valamiért nem loggolt be).<#shakehead>

Natrak

#3595
keresd ingame Natrakot asszem o tartotta vele a kapcsolatot l2ben...

#3594
oke
meg mindig beszelni szeretnek pengevel szoval aki barmilyen infot tud az ne fogja vissza magat

riszpekt\'

#3593
Mui fasz vagy nem kell ehhez kötöszködnöd, én megmondom neked <#mf1><#eplus2>

#3592
jah es ha vki elmondana hogyan lephetek kapcsolatba pengevel annak nagyon megkoszonnem

riszpekt\'

#3591
azt hittem hogy min 100 uzenet fog varni mire hazajovok hat tevedtem :/
pedig azt hittem bele tudok kotni legalabb 3 emberbe hogy utanna a fejemhez vagdoshassak hogy mekkora fasz vagyok 😊

riszpekt\'

#3590
Azért ült le a fórum, mert most játsszunk Brad-el együtt =)
Majd holnaptól meló megint, azt onnan irogatunk majd újra.

KalOnline (FREE MMORPG): (Hanin) ChamberHUN (Lvl77 Mage/Ascetic Restore/Lightning/Ice) Thani (lvl41 Archer), HotarubI (lvl35 Thief) KalEncy letöltés - http://www.filefront.com/user/ChamberHUN

#3589
Kerpal is mágus!

Slipknot
#3588
kerpalt akartam irni...