12892
  • ladylilien
    #5479
    sziasztok!
    ti használtok esetleg ts-t vagy ventrit ahova fel tudnék menni ,mert 1-edül kicsit uncsi :P
    ha nincs azese baj majd feltalálom magam xD
    köszi előre is !
  • Chamber
    #5478
    Ja, questekért 12 vagy 13 pontot szedhetsz össze összesen. Ha téged pont ez az 1 pont érdekel akkor nemtom pontosan :)
  • QuickHUN
    #5477
    Nem biztos mert van egy küldi amiröl régen szimbi és cart beszélt,1 pont lehet skill vagy lehet contribution is!
    Sajna nem tom pontosan hogy kell úgy csinálni hogy skill pontot kapj érte!
  • ZozoHun
    #5476
    összeszámoltam csak elcsesztem már rájöttem, megnéztem a progit ami az ml oldalán volt és ott volt a helyes. nézem a táblázatba, itt eggyel kevesebb van, megnézem az oldalon: ott jó...
    csak ezért kérdeztem
  • QuickHUN
    #5475
    Jaj Zozo szedd össze magad ,ne fárassz már!
    Várom a választ lool.
    Számold össze!Katt a képre!
  • Ascyra
    #5474
    Köszi sztem hétvégén lesz format azután meg újra nyomhatom. Black iceban találtam trójait. :(
  • ZozoHun
    #5473
    5467. hozzászólás
    várom a választ :)
  • JohnnyFirpo
    #5472
    Sört csak ritkán iszom:) Cigi az viszont fogy rendesen.
    Tudtam hogy jó helyen lesznek nálad a cuccok.
    További jó játékot!
  • QuickHUN
    #5471
    Szia Nati

    Mizu sörrel cigivel vigyázni,egyre kevesebbet pls:)
    Tök jók a cumók amiket kaptam tőled,tökre örültem neki:)
    Sajna még nem tok venni jó ijjat de alakulok anyagi téren!
  • JohnnyFirpo
    #5470
    Ascyra: format c: aztan win xp sp2 , ha nem dsl-es vagy xp telepités közben modem kikapcsol. Black Ice + Nod32 + win tüzfal mehet egyben! Ha ezek fentvannak modem bekapcs, és 1x-re xp-frissités!
  • QuickHUN
    #5469

    Sajna ilyenkor nem válaszolnak mert dupla xp van:)
    Akkor a következőket csinálnám a helyedben,
    Szerintem butaságot teszel ha valamit is fent hagysz a winyódon,
    mindent törölj le,ne akard elveszíteni a karidat már az elején megint!
    Na és akkor szépen kezdj el feltenni mindent elölröl,xp szervíz pakkok,driverek, spyboot,vagy valami más,vírusírtó,tűzfal,ha nincs kerió akkor tedd fel a mozzillát,de mindenből 1 et tegyél fel,mert összeakadhat,
    1 tűzfal
    1 kémprogi
    1 vírusírtó
    de mielőtt a netre mennél valamit tegyél fel ezek közül,ami megvan és utánna kezd el letölteni a többit!
    Az id det már ugyis tudja ilyenkor,de már nem kell neki semmi,mert megkapta amit akart:( a geci!


  • Ascyra
    #5468
    Sziasztok ismét!
    Valami oknál fogva a keylogger elég makacs. Annyira h a Speeddemo, kal és citromail oldalakon kívül semmi másra nem mentem fel(+sg) és még ma is azt a szart írtottam(3xor szedtem már le). Mostani védelem: Black ice(mindenki azt mondta, h ez a legdúrvább), Spybot 2.0 és NOD32( ha minden igaz holnap kapok Symantech -et. Ez így már jó?
    A netet böngésztem az említett Kerió tűzfal után de vagy a fáradtság miatt vagy lámaségból sehol sem találtam.
    Apropó 1xerre mehet több tűzfal víruskereső meg védelmi software?(windefender...)???
    Lécci írjatok szeretnék már jáccani
  • ZozoHun
    #5467
    sziasztok, lenne egy kérdésem
    hány skill pontot kap egy karakter lvl50-re, ha minden küldetést megcsinál?
    (csak a quest pont érdekel)
  • Bucser
    #5466
    Nekem csak egy 45 körüli van:D remélem nem eladni szándékozol:D
  • FaszFejHuN
    #5465
    vkinek van egy lvl ~30 körüli MAGE karija haninon?
  • Chamber
    #5464
    LOL Örülök persze... azért is próbáltam ~5 hozzászólásban megértetni hogy mikor lesz az event mert azt akarom hogy senkise legyen ott csak én...
    Na mind1 :P
  • v150r
    #5463
    jajj. ez fáj.
    mage --> healermage | attackermage
  • Fantos
    #5462
    healer magic? nálam csak Archer, Mage meg Knight volt valamireől lemaradtam?
  • learner
    #5461
    Mind1 ha ma lesz az event semmiképp nem leszek, örülj csak Cham, örülj csak :P
  • ladylilien
    #5460
    nagyon köszönöm a segítségeket :)
    amúgy NiuHUN néven vok és eddig még 1 magyarral nem taliztam de remélem e nemlesz így sokáig mert uncsi csak angolul dumálni :(
  • learner
    #5459
    Heh, lol
  • QuickHUN
    #5458
    TELJESEN IGAZAD VAN, 5 ÓRA MULVA KEZDŐDIK!

    23:16:04 Irkutszk (Oroszország), P`yong Yang (Észak Korea), Szöul (Dél-Korea), Tokio (Japán)

    16:16:04
    Amsterdam (Hollandia), Belgrád (Jugoszlávia), Berlin (Németország), Pozsony (Szlovákia), Brüsszel (Belgium), BUDAPEST MAGYARORSZÁG, Koppenhága (Dánia), Ljubljana (Szlovénia), Luxemburg (Luxemburg), Madrid (Spanyolország), Monaco (Monaco), Oslo (Norvégia), Párizs (Franciaország), Prága (Csehország), Róma (Olaszország), Szarajevo (Bosznia-Hercegovina), Skopje (Macedónia), Stockholm (Svédország), Tirana (Albánia), Bécs (Ausztria), Vilnius (Litvánia), Zagreb (Horvátország), Zürich (Svájc), Algír (Algéria), Brazzaville (Kongó), Lagos (Nigéria), Libreville (Gabon), Tripoli (Líbia), Tunis (Tunézia)
  • Chamber
    #5457
    04 AM - 7 óra = (előző nap) 21 PM

    Na mind1, én tudom mikor lesz event, és remélem mindenki más rosszul értelmezi, és akkor nemfogok lagolni ! :P
  • Chamber
    #5456
    Bazz, vonjál le 7 órát bármelyik időpontból amit koreai időben adnak meg és megkapod hogy mikor lesz magyar időben, nem túl nehéz... szerintem =)
  • learner
    #5455
    Cham, megvan te értelmezed rosszul, mostmár megvan:) 04:00 AM azaz, hajnali 4 koreai idő szerint, a magyar idő +5,5 óra ugyebár, tehát reggeltől lesz az event
  • learner
    #5454
    Hehem énis úgy értelmeztem mint Quick. bár már én sem tudom mi vna :D
  • Chamber
    #5453
    Current time in Korea:
    22:28:30, 4/19/2006
    +
    Duration: April 20th, 04:00 AM ~ 10:00 AM - Korean Standard Time (about 6 hours)
    =
    5,5 óra múlva kezdődik az Event!

    Magyar idő:
    15:28
    +
    5,5 óra
    =
    21:00-kor event (kicsit csúsznak tuti)
    +
    6 órán keresztül tart
    =
    03:00-ig

    Vagy én értelmeztem rosszul xD
  • QuickHUN
    #5452

    Hát akkor én értelmezem rosszul?
    ☞ Duration: April 20th, 04:00 AM ~ 10:00 AM - Korean Standard Time (about 6 hours)
    ??
  • Chamber
    #5451
    "Ascy holnap 13:00 tól van dupla !"

    Akkor még1x... Double event ma este 9től hajnali 3-ig lesz!!!
  • QuickHUN
    #5450

    Hali

    Na holnap talán már vagyok,eddig csak be kukk volt,és csak árultam, anyi hülyeséget vettem hogy csak na:)
    De legalább a cuccaim featheris lett végre és +3+4 defes!
    De bowom még nem lessz,mert nagyon drága és nagyon sok esik most belöle.
    Egy cf jó volna ha el nem ba..om a lóvét addig:)
    Ascy holnap 13:00 tól van dupla !

  • Chamber
    #5449
    Nyugi, Spy is meghalt tegnap párszor
  • Ascyra
    #5448
    Curb vagy most mert akkor szívesen látnálak TS-en :D
    Zoli épp suliban van de estére jön ő is a duplára én nem leszek ...
  • Ascyra
    #5447
    :D
  • Curbuncle
    #5446
    Valaki üzenje meg spynak, hogy a tegnapiért még jár egy seggbe rúgás.
  • learner
    #5445
    Hm akkor már én is kérdeznék valamit. :) Lovagnál van olyan skill ami valamelyik attribute-on alapul? Mert íjásznál ott a stagg, mágusnál a cure... Csak a lovag maradt ki?
  • Chamber
    #5444
    Védő magektől viszont soktól hallottam már hogy a GC2 meg nemfögg wisdomtól, hanem attól hogy mennyi manád van... ezt nem lesz alkalmam kipróbálni sajna :)
    De manád meg wisdomtól függ... eltekintve néhány cucctól ami direktben +xxx MP-t ad.
    Túl bonyolult ez a játék nekem, sok érdekes képlet van a háttérben amik alapján számolgat =)

    Készül a Kalencyklopédia egyébként (mint LoDEncyclopedia), most épp az itt felbukkant droplistet akarom feldolgozni vmi értelmes formában, hogy le lehessen kérdezni normálisan hogy mi mit milyen eséllyel dob (vagy mit mi dobhat milyen eséllyel).
    Nem ígérem hogy lesz is belőle vmi :P
  • Bucser
    #5443
    az elvi maxtól nagyon el lehet térni te is tudod:) csak wisdom kérdése:)
  • v150r
    #5442
    sztem örülne a nép, ha minden héten lenne egy nap dXPe :)
  • v150r
    #5441
    ó jajj fejem...
    akkor ma kalozás lesz...
  • Ascyra
    #5440
    Csámbi régebb óta jáccik...
    Bucser köszi mostmár világos