12892
  • Bucser
    #5601
    JA dobják a g36+6-ot demon meg Water Dragon commanderek.. de kb akkor az esélye minthogy Skorpiból kard essen ki... Kicsi és halomra kell ölni.. és azt igen nehéz mert kurvára sokan vannak azokon a területeken és baromira kevés commander található:(
  • Cnensus
    #5600
  • Feher Tigrincs
    #5599
    Úgy van, Tigrisnek a maidek dobták, miközben a questjét csinálta.
    Hamarosan meg tudom venni az 53-as kis botocskámat, s remélhetőleg pain lesz, de nem fogom elsírni magamat, ha a sima fehér botot sikerül megszereznem.
  • Chamber
    #5598
    Inkább a G50re hajts rá... az még mindig sűrűbben esik =)
    Egyébként hallottam már olyat hogy a Demon Commanderek.
    Tigrisnek "Maid of the Royal Tomb" dobta ha jólemlékszem, de majd megmondja ha jár erre.
  • ladylilien
    #5597
    sziasztok! vki nemtudja a G32+6 health/wisdomos rucikat mi dobja?
  • Dodokacsa
    #5596
    vágod mi az az irónia?^^:P
  • ThedarkmanHUN
    #5595
    ZoZo picit levagy maradva mert vagy 1 hete válaszolt
  • ZozoHun
    #5594
    háát jó lenne ha skillpont lenne mert ettől függ hogy g2 vagy g3 lesz a meditációm :)
    (nem vagyok lemaradva :P)
    köszi a választ
  • ThedarkmanHUN
    #5593
    Nekem ma nemvolt semmi baja a szervernek csak reggel de akkor nemsokat nyomattam csak nekem ien fantasztikus a játék?
  • NightmareIV
    #5592
    :D
  • NightmareIV
    #5591
    jah nem
  • NightmareIV
    #5590
    semmi probléma:)
  • Doma #5589
    Thx
  • NightmareIV
    #5588
    Most megy...aki akar jöhet...
  • Chamber
    #5587
    Most nekemsem jó, pedig az útóbbi pár napban még mindig jóvolt mikor mások már sírtak hogy nemtudnak belépni. Most énsem... :/
  • LordSebeslab
    #5586
    Én meg azt sem tudom, hogy élek, vagy halok . Lehet, hogy ma már ki sem derül?
  • ladylilien
    #5585
    hehe nekem se jó végre van időm és nem megy :(
    na mind1 addig L2
  • NightmareIV
    #5584
    Nekem is dc és nem tud kapcsolodni.De Pont mesélte vki, hogy nem regenerálodik a manája...furcsa
  • spy6
    #5583
    aki most relogol, az nem tud visszamenni (megint beszart a server)
  • Feher Tigrincs
    #5582
    hahaha
    Imádjuk a kalonlinet, ma kb 17.30-kor 1-ről a 2-re mana bug jelent meg.
    Akinek a manája elfogyott az most nem tud magával mit kezdeni, semmivel sem lehet feltölteni, egyszerüen elfogyott, s gondoljatok most az eggpartykra.
  • Bucser
    #5581
    A hosszú szabadságokat is figyelembe vetted?:D
  • QuickHUN
    #5580
    Hát ja!

    Szerintem én is benne vagyok már 1 évbe!
  • puna
    #5579
    lentebb irta valaki hogy hogy lehet az hogy nem birjuk kalnelkul 1 percet sem.
    a valasz egyszeru nekem pl 27 honapmunkam van a karakterembe errol ennyit :)))
  • QuickHUN
    #5578
    69?
  • v150r
    #5577
    norvág úgyvan
  • v150r
    #5576
    ó, curb, te mindenek tudója! hány éves a norvág király?
  • Curbuncle
    #5575
    Ez egy nagyon egyszerű kérdés volt.

    A választ itt megtalálod egy kis bogarászással: http://www.kalhq.com/forums/index.php?showtopic=21518&st=0

    Keresd a g31es panther storyját. ;)
  • Feher Tigrincs
    #5574
    Üdvözöllek
    2-3 hete lépett ki tudtommal.
  • Doma #5573
    Loool valaki tudja mikor es miert lepett ki a nagypofaju Rachel a HoFbol???
  • ThedarkmanHUN
    #5572
    Nah akinek kell full g42+2intes mage set pm-eljen rám a játékban délután 2 és 6 között általában név:DarkSlayerHUN
  • NightmareIV
    #5571
    Kivácsi vok ki volt aZ
  • v150r
    #5570
    én nem azt mondtam, hogy nincs, mert van. de kalban legalább ha azt mondod, hogy oda menjen, akkor oda megy. az már más kérdés, hogy az egész környezet általában áll, de silkroadban még el sem indul. és sajnos sokkal gyakrabban, mint a kalban...
  • Curbuncle
    #5569
    A kalban te hol nem találkoztál masszív lagokkal?
    Tegnap 3x haltam és 2 kockám bánta. D1be menet nem nagyon akart bedobni a sziklán, így halva érkeztem d1be, illetve valami nagy szürkeség-fehérség fogadott, mert semmit nem láttam. A revivot elfogadtam (nem tudom honnan jött) de lévén, hogy semmit nem láttam, meg nem tudtam ijjedtemben kilépni sem(Cant log out after the latest fight for 10 sec- ment végig), megint behaltam, de nem tudom mitől. Volt is ott anyázás, meg szekrény csapkodás, dehát bazz ki ne ordítozna ha 4 perc alatt veszítene el 3 napi melót?...a szint megint csúszik...
  • v150r
    #5568
    nekem nem jött be annyira. abban vannak olyan masszív lagok, hogy ihaj.
  • ThedarkmanHUN
    #5567
    Ez a SilkRoad cucc jo gamma?
  • ThedarkmanHUN
    #5566
    Figyu szerintem azé egy játékba nem lehet ennyire beleszeretni akármien jo is tudni kel hogy hol a határ...
    Nem is tudom már ki mondta hogy annyira kalozott hogy télen ráugrott a csatorna fedőre mert azt hitte wooden box erre csak ynnit tudok mondani hogy ez az igazi mániákusság...
    Hihetetlen hogy behodolt a magyar nép ennek a játéknak...
  • v150r
    #5565
    két választás van. vagy kalozunk, vagy megint kalozunk. alkalomadtán jön egy harmadik lehetőség is: kalozunk.
    mások levegőt vesznek, mi kalozunk :D
  • NightmareIV
    #5564
    Ja kb
  • ThedarkmanHUN
    #5563
    Pff szánalmas hogy nem birtok max 1 órát kal nélkül nem értem ez hogy müködik nálatok nem megy a kal és vége a világnak? Téeg nem értem
  • Ashkael
    #5560
    jo nagy lag lehet benn