Kal Online MMORPG

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

QuickHUN
#3792
Még mindig nem tok jatszani,3 kocka es 50 ,nem igaz ,grrrr
csinálhatnank egy új klant es mindenki ott lenne legalább,tök jó volna,
meddig nem jó a kal ?

Kalonline LVL 58 Thief / Best of Warrior Guild Silkroad LVL 99 Warlock/Clerick / Goodteam Guild Silkroad LVL 95 Warrior/Cleric / Infamous Guild

gvarga12
#3791
X3 nagyerokkel hihetetlen jo az a game
meg a linux boxomat zargattam nagyerokkel
ma este mar nem leszek majd holnap melo utan

It is possible to commit no errors and still lose. That is not a weakness. That is life. Don't try to understand women. Woman understand woman and they heat each other.

persil
#3790
Sok boldogságot Tigris😊 Jaj Cham neked semmi sem jó?😛 Süket alak...😄
Ha lesz kalban vmi fejlemény új guildet illetõen akkor ide majd írkáljátok be szépen

Szigorú vagyok, de igazságtalan... Már ötvenezerszer megmondtam, hogy ne túlozz!

#3789
Télen nem a legjobb sztem 😊
Veszélyes a magyar utakon közlekedni 😛

KalOnline (FREE MMORPG): (Hanin) ChamberHUN (Lvl77 Mage/Ascetic Restore/Lightning/Ice) Thani (lvl41 Archer), HotarubI (lvl35 Thief) KalEncy letöltés - http://www.filefront.com/user/ChamberHUN

Brutal
#3788
Ideje lenne mert akkor lehetne szervezkedni pontos helyet és idõt

Háborúk voltak és lesznek, de a katonáim halhatatlanok.

plas
#3787
Gyerekeeeeek, ha ennyire házasul itt mindenki, akkor én is sok boldogságot kívánok az összes kedves Kalos, házasulandó barátomnak. És még mindig kitartok egy Kal TALÁLKOZÓ mellett, még így is, hogy sokan eltávoznak a Kalból...Kaltól...
Akinek van rá igénye - mármint egy Kaltalira, az jelezze- és ha Napiék hazajönnek England-ból akkor mindenféleképp en megszervezzük... hmmm...?

Fédération Internationale Des Ingénieurs-Conseils L ë t z e b u e r g

#3786
És Te?!

gvarga12
#3785
ok akkor tolem is sok boldogsagot 😊
nem csoda hogy mostanaban nem voltal 😊

It is possible to commit no errors and still lose. That is not a weakness. That is life. Don't try to understand women. Woman understand woman and they heat each other.

#3784
Boldog házaséletet kivánok.
QuickHUN
#3783
Ja,ti sem lol,
Tigrincs,nagyon sok boldogságot nektek,én már 4 éve nös vagyok ,és 10
éve együtt,tök jól megvagyunk,ne hagyd magad ,a lényeg a türelem ,
Ui:ne csak nekem legyen jó,neked is:-)

halika

Kalonline LVL 58 Thief / Best of Warrior Guild Silkroad LVL 99 Warlock/Clerick / Goodteam Guild Silkroad LVL 95 Warrior/Cleric / Infamous Guild

QuickHUN
#3782
Sziasztok ,még nem voltam itt sajna,csak en nem tudtam ma belépni vagy ti sem ,
meg jo volna már valami G50 drop,
halika

Kalonline LVL 58 Thief / Best of Warrior Guild Silkroad LVL 99 Warlock/Clerick / Goodteam Guild Silkroad LVL 95 Warrior/Cleric / Infamous Guild

Brutal
#3781
Tigris megnõsül 3 nap mulva Napi.. =)
Chamber másszá má fel MSN-re megbeszélni az ftp-t

Háborúk voltak és lesznek, de a katonáim halhatatlanok.

gvarga12
#3780
he 3 nap meddig tigrisnek ??
lemaradtam volna valamirol ???

ja en meg nagyerokkel nekifekudtem a linux nevu jateknak 😊

de mostmar nemsokara kesz aztan jovok megint tenyleg nem tudja valaki hogy lehet a btmanagert beloni mert nem akar osszejonni

meg az X3 is lejott szal van elfoglaltsag rendesen 😊

It is possible to commit no errors and still lose. That is not a weakness. That is life. Don't try to understand women. Woman understand woman and they heat each other.

#3779
Sok boldogságot biztos nem árt kívánni, szóval azt! <#wink>
Ja, érezzétek jól egymást a jövõ héten!!! <#vigyor3>

KalOnline (FREE MMORPG): (Hanin) ChamberHUN (Lvl77 Mage/Ascetic Restore/Lightning/Ice) Thani (lvl41 Archer), HotarubI (lvl35 Thief) KalEncy letöltés - http://www.filefront.com/user/ChamberHUN

#3778
Hehe, tényleg... a lilkroad szerver is pont ugyanaddig lesz lelõve amíg Kal xD
Közös szerveren vannak vagy mi ? 😊

KalOnline (FREE MMORPG): (Hanin) ChamberHUN (Lvl77 Mage/Ascetic Restore/Lightning/Ice) Thani (lvl41 Archer), HotarubI (lvl35 Thief) KalEncy letöltés - http://www.filefront.com/user/ChamberHUN

#3777
Ha nem futnánk össze akkor kéz és lábtörést, sok boldogságot, meg mindent amit ilyenkor szokás kívánni .
Ha képben leszel majd valamikor akkor TSen jelentkezzZZZ! 😉

#3776
<#vigyor>, nem akarom megondolni magamat, nagyon szeretem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Talán holnap délután beugrok, ha lesz egy kis idõm, és jó lesz a kal is.
A szombat-vasárnap teljesen kilõve, na meg persze a jövõhét is.

#3775
Tigris még mindíg meggondolhatod magad <#vigyor3>
Remélem még azért összefutunk ezalatt a 3 nap alatt!

#3774
Na sziasztok

Már csak 3 nap!!!!!
Szimbio, Andr3j sok szerencsét nektek, az erõ legyen veletek, na meg a pia a kezetekben!
A többieknek is sok szerencsét.

Brutal
#3773
Ehhe 😊
Akkor maradok a Csillagkapunál ma este =)

Háborúk voltak és lesznek, de a katonáim halhatatlanok.

#3772
Addig jó Silkroadozást mindenkinek...Az se müködik.<#wave>
#3771
"Hello.

This is Kalonline.

The Regular Server Maintenance has being delayed continuously.
We are so sorry for that situation and we wish you to understand it.
The Regular Server Maintenance will be extended until November 25, 2005 (Friday) 18:00 caused by changing the Hard ware into the server.

We will make a plan about the reward(Events) of this Server Maintenance for all users.

We apologize for such an inconvenience that we might have caused to you.
Thank you again for spending your time with us.
And we will always try to provide you with the best services that we can."

Szóval magyar idõben holnap délelõtt 10ig ne akarjatok Kalozni! :/ (ha nem halasztják még tovább 😊

Kárpótlásként kapunk vmi eventet majd... ha mondjuk kapnánk egy dupla XPs napot az 1. jólenne, 2. mindenki Kalozna 1xre, és megint játszhatatlanul lagos lenne (hacsak az új szerver nem bírja majd sokkal jobban) xD

KalOnline (FREE MMORPG): (Hanin) ChamberHUN (Lvl77 Mage/Ascetic Restore/Lightning/Ice) Thani (lvl41 Archer), HotarubI (lvl35 Thief) KalEncy letöltés - http://www.filefront.com/user/ChamberHUN

Brutal
#3770
Hát rohadt kíváncsi vagyok rá hogy lesz-e javulás....

Háborúk voltak és lesznek, de a katonáim halhatatlanok.

#3769
Nah, tegnap nemvolt olyan szörnyû lag, szóval ismét tudtam játsszani! =)
Össze is szedtem kemény 40%ot + 1 wondering red tigert + egy clean PoLt... végre volt drop is, mégha nemis vmi pármillás tali 😊

KalOnline (FREE MMORPG): (Hanin) ChamberHUN (Lvl77 Mage/Ascetic Restore/Lightning/Ice) Thani (lvl41 Archer), HotarubI (lvl35 Thief) KalEncy letöltés - http://www.filefront.com/user/ChamberHUN

Brutal
#3768
Nah tegnap megvolt a lvl45 mostmár vért hugyozok is karácsonyig megcsinálom a 47-et =)
Két ünnep között ugyis lesz némi idõm jáccogatni majd...

Háborúk voltak és lesznek, de a katonáim halhatatlanok.

#3767
Hehe, nemtudják összerakni az új gépet vagy mi!? xD
Mostmár:
- Time : 10:00 ~ 19:00 - Korean time
(Current Time in Korea : 16:44:07)
Remélem estére meglesznek vele azért, és eltûnik a lag! ;-)

KalOnline (FREE MMORPG): (Hanin) ChamberHUN (Lvl77 Mage/Ascetic Restore/Lightning/Ice) Thani (lvl41 Archer), HotarubI (lvl35 Thief) KalEncy letöltés - http://www.filefront.com/user/ChamberHUN

#3766
"Hello.

This is KalOnline.

We're having a server maintenance.

- Time : 10:00 ~ 16:00 - Korean time
- Detail : Replacement of the server equipment

We wish you to refer the following information.
Thank you for enjoying KalOnline.

Current Time in Korea : 14:59:33 / 11/24/2005"

Yippii, cserélik a hardwert! Remélem el fog tûnni a lag ;-)

KalOnline (FREE MMORPG): (Hanin) ChamberHUN (Lvl77 Mage/Ascetic Restore/Lightning/Ice) Thani (lvl41 Archer), HotarubI (lvl35 Thief) KalEncy letöltés - http://www.filefront.com/user/ChamberHUN

#3765
Srácok a mai update egy kicsit elszarta megint a gammát.
A setting.ini file-ban át kell írni a FILTERONOFF=0 sorban a 0-át 1-re.
Egyébként csak összevissza karakterek jelennek meg néha.
Így rendesen lehet látni a dolgokat, ha valaki mégsem érti meg amit mondani akartok neki akkor CAPSLOCK ÉS CSUPA NAGYBETÛVEL JÓL LEHET LÁTNI A CHET-ET.

A setting.ini-rõl természetesen csináljatok biztonsági másolatot!

Brutal
#3764
Akkor ki is nevezhetnétek valami alvezért is végre...

Háborúk voltak és lesznek, de a katonáim halhatatlanok.

#3763
VÉGRE!
Énsem mentem volna spanyol-magyar-angol guildba 😛

KalOnline (FREE MMORPG): (Hanin) ChamberHUN (Lvl77 Mage/Ascetic Restore/Lightning/Ice) Thani (lvl41 Archer), HotarubI (lvl35 Thief) KalEncy letöltés - http://www.filefront.com/user/ChamberHUN

#3762
Hehe, 1 tippem van ami sztem jó is... DB=DataBase, az adatbázissal szórakoznak vmit. Tehát valószínûleg megint nem kapunk semmilyen lényeges játékmentben is látható update-et.

KalOnline (FREE MMORPG): (Hanin) ChamberHUN (Lvl77 Mage/Ascetic Restore/Lightning/Ice) Thani (lvl41 Archer), HotarubI (lvl35 Thief) KalEncy letöltés - http://www.filefront.com/user/ChamberHUN

#3761
Semmi gond,Brutal.
Állitólag ez a szerverkarbantartás megszünteti a laggot.
Guildügyben meg elértem pengét és segit nekünk,kölcsönadja a kariját,hogy lehessen war,stb.
Brutal
#3760
Menjetek én max guildless leszek,utállom a vegyes nyelvû guildokat

Háborúk voltak és lesznek, de a katonáim halhatatlanok.

#3759
Hello. This is KalOnline.

The Regular Server Maintenance for international server is postponed until November 24, Thursday.

The Time for Server Maintenance will be about 4 hours(from 10 AM to 2 PM in Korean Time) caused by working for DB Server.

We wish you to understand and remember this information.

Thanks.

Mi az a DB szerver?.
#3758
Felvetném itt is a guild témát:Mi lenne ha csak próbaképpen átmennénk erre a hétre?Ugyis leült a játék ,jó lenne egy kis változatosság.Ha nem tetszik,visszaköltözünk.Ma beszéltem QUICKHUN al,õ is benne lenne.Még beleférnénk a war-ba is ha ma eldöntitek.
#3757
Énmeg mostmár azértsem hagyom abba 😛
Max cartman-el 2en maradunk 😊
Tegnap sikerült kinyírnom 2 lvl45+ íjász assát is, és ez meghozta a kedvem a további fejlõdéshez... megyek assahunternek =)
Tudom énmeg lvl50 vagyok, de a mage gyenge, nincs stagom sem kábító skillem. Szal nekem jó eredmény ezis 😛

P.S: ha vkinek aki abbahagyta/felfüggesztette Kalos tevékenységét, van egy jó kis G50 botja KÖLCSÖNadhatja. Ha sikerül kiütni egy cleant akkor úgyis fel fogom azt tuningolni (már kb +11/11ig megvan hozzá raktárban a sok kõ =)

KalOnline (FREE MMORPG): (Hanin) ChamberHUN (Lvl77 Mage/Ascetic Restore/Lightning/Ice) Thani (lvl41 Archer), HotarubI (lvl35 Thief) KalEncy letöltés - http://www.filefront.com/user/ChamberHUN

Brutal
#3756
Na én is leállok 2-3 hónapra a kallal...
Cham tudja miért, neki levezettem a gondomat....
Ha esetleg láttok bennt hogy belogolok az max azért van mert árulok vagy csak eggelek...
Mindenkinek további jó játékot és dropokat.

Háborúk voltak és lesznek, de a katonáim halhatatlanok.

Bucser
#3755
NA én meg élek virulok csak nincs netem lassan 1 hete😞 Számlatartozás miatt még kb 1 hónapig marad ez a helyzet.

Utána meg lépek silkroadozni de ott is jól le vagyok már maradva😊 egy 16-os karit hagytam ott😊 csak gondoltam szólok😊

"Whether you Kill or get Killed it is just a way to Kill time" Zaraki @ Bleach #36 SC SQ42: "Give in to the Hype, It is worth it" https://robertsspaceindustries.com/enlist?referral=STAR-NVZF-5CZF

#3754
Hát penge sajnos eléggé abbahagyta, 2 hónapja nem láttuk.
Szóval MLben nincs se leader se subleader, mivel penge még addigsem jön be hogy kinevezzen 1et :/
Felmerült, hogy csinálunk új guildot, de mivel kevesen vagyunk sok XPt kéne beadni fejenként, hogy összejöjjön a 16M =/
Sokan átmentek silkroadozni sajna.

KalOnline (FREE MMORPG): (Hanin) ChamberHUN (Lvl77 Mage/Ascetic Restore/Lightning/Ice) Thani (lvl41 Archer), HotarubI (lvl35 Thief) KalEncy letöltés - http://www.filefront.com/user/ChamberHUN

DarkSly
#3753
ja jól van, nem küldte el mégse hatszor<#vigyor4>

Mért kapnak el mindig mikor a falra firk

DarkSly
#3752
bassssszzzzzzusss, bocsi nem akartam ilyen sokszor elküldeni😞 rohadt net...

Mért kapnak el mindig mikor a falra firk

DarkSly
#3751
Helló skacok!
Küldjetek már lécci screenshotokat a klánok állásáról, vagy ide szúrjatok be vagy küldjetek mailre, kíváncsi vagyok hogy álltok 😄
Én wowoznék de nem tudok, behalt a szerverem😊
Penge abbahagyta a Kalt? vagy mi is történt?

Mért kapnak el mindig mikor a falra firk

DarkSly
#3748
Helló skacok!
Küldjetek már lécci screenshotokat a klánok állásáról, vagy ide szúrjatok be vagy küldjetek mailre, kíváncsi vagyok hogy álltok 😄
Én wowoznék de nem tudok, behalt a szerverem😊
Penge abbahagyta a Kalt? vagy mi is történt?

Mért kapnak el mindig mikor a falra firk

gvarga12
#3745
ezt talaltam a minap :

eleg humoros szerintem (angolul van)

It is possible to commit no errors and still lose. That is not a weakness. That is life. Don't try to understand women. Woman understand woman and they heat each other.

#3744
en nem akarok senkit megbantani de ha 49/51 lvl alatt csak ennyi ragadt ratok az reg rossz...

riszpekt\'

Slipknot
#3743
velemenyem sracok: faszsag faszsag hatan

SuperCharger
#3742
Mondtam, már, a magas inttõl nem kell csodát várni. Én helyette health-t meg wisdomot toltam, elsõsorban hp-t, ki tudja, mikor fog azon a 64 hp-n múlni a dolog.
Chamber, felléphetsz 50-re, nem kell azonnal jobot választanod. Akkor kell majd választanod, ha beszélsz a megfelelõ NPC-vel. Addig maradhatsz simán 50-es szintû Literary Man (Woman, pontosabban).
A Hermit meg tényleg nem csap oda akkorát, mint a lovag, ez vitathatalan. Pontosabban szólva nem tud akkorát ütni a hozzá képest jóval magasabb szörnyekbe, mint a lovag. Én 51-en csak 200-230-at sezbek a Trooperekbe. Persze, hol van az a lovagok 800-1000-es PUS-ához képest, de akkor is valami. A Hermit majd 53-54-en kezd el jól sebezni.
A CJB-t meg nem konkrétan a buffjai miatt kell választani, hanem azért, hogy ha valaki támogató karakter akar lenni. Konkrétan Healer. A buffoknak persze nem érzõdik látványosan a hatása, de a felbuffolt emberek pl minden buffal 10%-al hamarabb ölnek meg egy szörnyet, ennyi elõnyt adnak.

#3741
Kösz, ez megvan nekemis, ez alapján mondtam hogy semmit nem érnek...
+8 int mennyit dob egy lvl50+ magen szted? +10 mag dmg? xD
vagy pl +84HP... egy 3K+ HPs lovagnak ez sokat számítana ???
Nekem ezek nevetségesen alacsonynak tûntek, fõleg mivel hogy fix értéket adnak, ha %os lenne mint a madarak buffjai anno, akkor sokkal több értelme lenne sztem. Így egy lvl20as karin nagyon sokat dob, de egy lvl50en... =)

Tegnap este beszéltem többiekkel, és õkis azt mondták sokat érnek, szóval csak nekem tûnt szarnak 😛

Azt mondd meg még légyszi hogy ez:
XXXX: char_str + 2 + 6 * skill_grade
kinek a STRjét veszi alapul? mert ha a sajátom akkor ezis elég szar. (ha most megnézem a skill teachernél akkor persze ott a sajátommal számol (+16STRt adna), de ha rányomom vkire akkoris ennyit ad?)

KalOnline (FREE MMORPG): (Hanin) ChamberHUN (Lvl77 Mage/Ascetic Restore/Lightning/Ice) Thani (lvl41 Archer), HotarubI (lvl35 Thief) KalEncy letöltés - http://www.filefront.com/user/ChamberHUN

#3740
Name: Defense Improvement

Description: Increase the selected target's defense.
Type: active

Min Level: 53 Grade: 1 Add. Close Defense : 0035 Add. Log-range Defense : 0025 Lasting Time : 600 Energy used : 0072
Min Level: 62 Grade: 2 Add. Close Defense : 0065 Add. Log-range Defense : 0045 Lasting Time : 600 Energy used : 0103

range: 128
charge time: 2000
cooldown: 5000


Name: Blessing of Strength

Description: Increase the strength of the selected target.
Type: active

Min Level: 54 Grade: 1 Strength + XXXX Lasting Time : 1200 Energy used : 0096
Min Level: 63 Grade: 2 Strength + XXXX Lasting Time : 1200 Energy used : 0128

XXXX: char_str + 2 + 6 * skill_grade

range: 94
charge time: 2000
cooldown: 5000


Name: Blessing of Health

Description: Increase the health of the selected target.
Type: active

Min Level: 54 Grade: 1 HP + XXXX Lasting Time : 1200 Energy used : 0087
Min Level: 64 Grade: 2 HP + XXXX Lasting Time : 1200 Energy used : 0114

XXXX: char_hth + 3 + 8 * skill_grade

range: 94
charge time: 2000
cooldown: 5000


Name: Blessing of Agility

Description: Increase the Agility of the selected target.
Type: active

Min Level: 55 Grade: 1 Agility + 0011 Lasting Time : 1200 Energy used : 0093
Min Level: 64 Grade: 2 Agility + 0019 Lasting Time : 1200 Energy used : 0119

range: 94
charge time: 2000
cooldown: 5000


Name: Blessing of Intelligence

Description: Increase the Intelligence of the selected target.
Type: active

Min Level: 56 Grade: 1 Intelligence + 0008 Lasting Time : 1200 Energy used : 0100
Min Level: 65 Grade: 2 Intelligence + 0014 Lasting Time : 1200 Energy used : 0136

range: 94
charge time: 2000
cooldown: 5000


Name: Increase of Critical Hit

Description: Increase the appearance of Critical Hit of the selected target.
Type: active

Min Level: 57 Grade: 1 Critical Hit + 0005 % Lasting Time : 900 Energy used : 0110
Min Level: 66 Grade: 2 Critical Hit + 0008 % Lasting Time : 900 Energy used : 0148

range: 94
charge time: 2000
cooldown: 5000



aki ezek utan azt mondja hogy semmit nem ernek,az hulye...

riszpekt\'

#3739
Persze hogy érnek valamit a CJB buffok!