Kal Online MMORPG

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#3842
hi all!
na eljött az idõ hogy énis visszatérjek 😛PP
leis szedtem mindent felraktam,csak 1 bibi volt eltûntek a karijaim 😄DDD
szal kezdtem 1 ujat és 1 régi imserõs segítségével hamar feljöttem lvl 14 1 óra alatt 😄DDD
izgalmas azért 😄
SuperCharger
#3841
Hát, nem mûködõ, jelenleg. Látom azért te is ismered azt a Murphy törvényt, "ha valami nem mûködik, nevezd el 1.0-nak". 😊

nekem hiányol vmi tabctl32.ocx-et... miben irtad? delphi, vb?

#3840
Na, kész egy már mûködõ (vagy nem? =) verzió a progimból, ha vkit érdekel:
Skill progi v1.0

Lassú szegény még, de majd ha lesz kedvem hozzá akkor újraírom az egészet, mert most nem lett rendesen megtervezve <#vigyor3>

P.S: nem raktam bele keyloggert, mert nemtom hogy kell olyat írni... még <#eplus2>

KalOnline (FREE MMORPG): (Hanin) ChamberHUN (Lvl77 Mage/Ascetic Restore/Lightning/Ice) Thani (lvl41 Archer), HotarubI (lvl35 Thief) KalEncy letöltés - http://www.filefront.com/user/ChamberHUN

#3839
Az inixsoftnak irni...ráadásul ilyen ügyben.Sajnálom hogy Penge eltünt a Véresbe, nem ezt igérte./Remélem egyszer elolvassa ezt./Egész jó botja van Tigrisnek,biztos a Kanári szigeteken találta.<#crazya>
#3838
Írtam guildleader ügyben az inixsoft-nak, erre ezt a választ kaptam (sztem ezis automata válasz):

"Hello.
This is KalOnline.

We hope you to apply this message in c/s center of homepage.
(It means that if you have the problem or some information,
please send to us all details through c/s center in homepage.)

Thanks."

Mi a francnak van akkor az a rohadt e-mail címük? <#falbav>
Megpróbálom most azt a C/S centert...
Remélem arra válaszolnak normálisan, mert fogynak a zászlóim <#vigyor3>

KalOnline (FREE MMORPG): (Hanin) ChamberHUN (Lvl77 Mage/Ascetic Restore/Lightning/Ice) Thani (lvl41 Archer), HotarubI (lvl35 Thief) KalEncy letöltés - http://www.filefront.com/user/ChamberHUN

#3837
Nem rontod el a fórumot... legalább ír vki <#vigyor3>

Alakul a skilles progim egyébként, csak még fel kell tölteni az adatbázist a knight skilljeivel is 😊

KalOnline (FREE MMORPG): (Hanin) ChamberHUN (Lvl77 Mage/Ascetic Restore/Lightning/Ice) Thani (lvl41 Archer), HotarubI (lvl35 Thief) KalEncy letöltés - http://www.filefront.com/user/ChamberHUN

Brutal
#3836
Üdvözöllek a való világban ez itt Magyarország tesókám!
Grat még 1x a friss házasoknak <#taps><#taps><#taps><#taps><#taps>

Háborúk voltak és lesznek, de a katonáim halhatatlanok.

#3835
Bocsi hogy elrontom itt a hülyeséggemmel a kal fórumot

#3834
Nem volt kudarc csak egy hetes volt <#rinya>, de nagyon nagyon jó volt, minden nap szervezett nekünk egy helybéli srác valami kis programot. Szigeteket néztünk( több szigetbõl áll, van olyan szigete, ahol csak egyetlen család él), másztunk hegyet, múzuemokat, híres helyeket, kirándutunk, úszkáltunk, vitorláztunk( a hajón fogtak egy cápát is, eszméletlenül jó volt), búvárkodtunk( az asszony nem bírta, tehát csak én búvárkodtam).Nagyon sok helybélivel öszebarátkoztunk, megtanultam egy-két simulós latin táncot is. Volt karnevál is. Meg mény annyi minden jó dolog történt velünk, csak most nem nagyon jutnak az eszembe. Majd az idõ elõhozza ez emlékeket
Kicsit rossz érzés volt hazajönni, még simán kibírtunk volna egy pár hetet.

#3833
Üdv itthon! <#wave>
Nocsak ekkor a kudarc volt vagy ennyire visszavágysz? <#ravasz1>

#3832
Hollaa
Sziasztok, hazajöttem <#rinya><#rinya>

#3831
Kártyacsalók.... hivatalosan nincsenek. Nagyon jól látod a szitut valszeg azért vesznek még mindíg 21es karit mert vannak.

Ez a kártyás dolog, meg nem event hanem végleges újítás.

Jah Brutálnak igaza van! Kapjuk a nagyon hasznos fejlesztéseket. <#fogmosas>

#3830
igen azok
#3829
Még egy kérdés :A néha feltünõ potionok,scrollok pl 1 órán át több agid lesz,evasionod megnõ egy ideig stb,cal cash itemek?
#3828
Legalább próbálkoznak.Ez a kártyás event szerintem nem tetszik senkinek és most javitanak rajta.
Pár kérdés:
Nektek is üres az assa list? Régebben müködött.
El tudjátok érni a koreai oldalt?
Még mindig tele van kártyacsalókkal a game,azért keresnek folyton lvl21 es karikat megvételre?

Brutal
#3827
Ehh micsoda fejlesztések komolyan beleõrülök annyi jó dolgot kapunk....<#mf3><#levele><#gun><#violent><#boxer>

Háborúk voltak és lesznek, de a katonáim halhatatlanok.

#3826
****************************
The Regular Maintenance time
****************************

December 6 10:00AM ~ 11:30AM

*************
Game update
*************

※ Lucky bag

For ever 5,000 gold coins you receive from the Pair Maker Master, you will be rewarded with a lucky bag.

- 5,000 gold coins: 1 Silver Lucky bag
- 10,000 gold coins: 1 Gold Lucky bag

The usage of lucky bags (activate by mouse click) will give you a chance to obtain geons, talismans, and other various different items.


^^ Úgylátom azt akarják hogy többen kártyázzunk 😊
Ma éjjel lesz az update, szal holnap már ki is lehet próbálni.
Remélem megint összeomlik a szerver egy napra, és megint lesz double XP event xD

D3ról nem szólnak semmit megint, pedig múlt hétre igértek vmi infót róla.

KalOnline (FREE MMORPG): (Hanin) ChamberHUN (Lvl77 Mage/Ascetic Restore/Lightning/Ice) Thani (lvl41 Archer), HotarubI (lvl35 Thief) KalEncy letöltés - http://www.filefront.com/user/ChamberHUN

persil
#3825
Nagyon jó, fasza kis storyk, jó társaság lehetett😊) Jó képek^^

Szigorú vagyok, de igazságtalan... Már ötvenezerszer megmondtam, hogy ne túlozz!

#3824
Tetszett <#eljen> <#wink>

KalOnline (FREE MMORPG): (Hanin) ChamberHUN (Lvl77 Mage/Ascetic Restore/Lightning/Ice) Thani (lvl41 Archer), HotarubI (lvl35 Thief) KalEncy letöltés - http://www.filefront.com/user/ChamberHUN

#3823
Istencsászár <#worship><#taps><#eljen>

gvarga12
#3822
tudtam hogy valami kimarad itt a dogi temetese 😊 kep

It is possible to commit no errors and still lose. That is not a weakness. That is life. Don't try to understand women. Woman understand woman and they heat each other.

gvarga12
#3821
na haller emberek

van par jo hirem :-)

sikeresen elkoltoztunk az eddigi albibol 😊
be a varosba es mostmar van rendes netnek nevezheto szolgaltatasunk 😊
aki tudja ki az a sanyi annak mondom hogy tole is megszabadultunk (aki nem annak mondom hogy mar nincs klotyomanonk 😊 )

mivel a koltozes utan egy hetig nem volt netunk volt idom a vinyomat atbongeszni,
hat erdekes dolgokat talaltam, ebbol teszek fel egy kettot most, remelem tetszeni fognak :

van itt olyan hogy mi juni 11.-en

ez meg egy BGTS juni 18. CEZA-e

ez itt megint a mi kis csapatunk mar a balival kiegeszulve (andr3j ne nezz a party chatra inkabb 😊 )

a csapat megint akcioban

itt mestin juni 22. meg Vcdragon es NetoBR egy kepen a fene se gondolta volna hogy ezek valaha hiresek lesznek 😊

itt meg jol beleneztem a crowibaby szemebe 😊

ez meg egy jol elkapott EB

ez pedig magicshit juni 28.-an o is dogikkal kezdte 😊

az ominozus megbeszeles pengevel (igen direkt ultem hattal neki)

es az elmaradhatatlan :-) mindig mosolyt csal az arcomra ha latom (szerencsere Eru mielott elment csoadalkozni megfelelo lurert hagyott rank 😊 )

ilyen is csak nekem volt 😊

ez pedig egy rovid tortenet :

mar eleg rendesen becsavarodtunk a giantoknal hatul a sziklanal (allitolag itt lesz a deli atjaro az uj varoshoz, hehe mar vagy fel eve el is felejtette mindenki a mitoszokat az uj varosrol 😊 ) aztan Andr3j elment egy korert amit szepen berakott a sarokba hogy aztan megoljuk mint a nagyok szoktak 😊
persze a szimbinek meg nagyobb adag lure-t kellett hoznia hogy le ne maradjon 😊
itt mar asszem Andr3j beterdelt es kilepett valoszinuleg maca healja nem volt eleg vagy nem voltunk meg eleg nagyok 😊
aztan maca meg szimbi teljesen bekattantak es elkezdtek az osszes dogit oda lureolni hogy ha mar lud akkor legyen kover 😊
na en itt kezdtem feladni hogy
elve meguszom 😊
persze meg a chief is eljott es meglatogatott minket 😊
szerencsere Sol epp akkor ert haza es eljott reviveolni, mint az utolso kepen lehet is latni 😊 Eru meg nem is tudom mit csinalt talan autot parkolt, vagy fuvet nyirt, vagy lovat evett nem tudom de lehet hogy a donnat dongette 😊 , a lenyeg hogy az akszio utan 5 percel bejott TS-re es megkerdezte hogy, "Tortent valami ?" na en akkor rohogtem magam masodszor konnyesre 😊

ez itt a laggom asszem mar egy ideje halott lehettem, de meg azret remeltem mindig remeltem, aztan persze kiderult hogy a labi fele menet mar az elso desire megolt csak nem lattam 😞 kicsit tavolra kop a mask eppen

a labiban kicsit maskent jott elo a lagg egyszer csak bent talaltam magam a falban hat erdekes volt es sehogy nem is birtam kijonni, maradt a port 😞

egy kis nosztalgia pozolas over-rel meg juli 7.-en lejott hogy megmutassa a kardjat mondanom se kell hogy a kep ejfel korul keszult es Over meg akkor keszult kimenni skorpizni

itt pedig egy Gong temetese lathato a labi bal 2-es szoba jobb hatso sarkaban,
Bali AkA Katrynha mondja az imat, mi pedig korbealljuk az aldozatot mielott szegeny atdiffundal a labi kovei ala a dogitemetobe 😊

asszem ez a csapat eppen a 46-os szintem eleresere verodott ossze a labiban utolag is koszonet minden resztvevonek ja a kep 😊

ez pedig mar a D2-ben keszult Andr3j egy sikertelen leulest kovetoen jol beragadt a padlo ala 😊 kep 😊 mit el hulyeskedtunk itt is 😊

na a fene se gondolta volna hogy 2 orat el fogok itt szorakozni a kepekkel meg a szovegekkel, remelem megerte es tetszik a kis visszatekinto szeruseg az elmult fel evre 😊

It is possible to commit no errors and still lose. That is not a weakness. That is life. Don't try to understand women. Woman understand woman and they heat each other.

#3820
Szerintem várjunk még ezzel.Most elég jó a társaság ,de kevesen vagyunk 16 mill xp összedobásához.A játék fellendült,a sok assa miatt nincs unalmas nap.Sok az új magyar játékos is.Ha majd lesz egy stabil csapat elég contri ponttal akkor lehet tervezgetni.
Brutal
#3819
Én mondom : új klán uj vezetéssel és uj irányelvekkel....
Szigorított limit és feltételek

Háborúk voltak és lesznek, de a katonáim halhatatlanok.

#3818
De, arról volt szó hogy odaadja a kariját, csak utána megint eltûnt... és azóta megszûnt az e-mail címe is.
Ebben a guildban már nem lesz leader/sub sztem :/

KalOnline (FREE MMORPG): (Hanin) ChamberHUN (Lvl77 Mage/Ascetic Restore/Lightning/Ice) Thani (lvl41 Archer), HotarubI (lvl35 Thief) KalEncy letöltés - http://www.filefront.com/user/ChamberHUN

Brutal
#3817
Nem arról volt szó hogy Penge karijával kineveztek egy subot?

Háborúk voltak és lesznek, de a katonáim halhatatlanok.

#3816
Van magyar guild: MagyarLovagok. A belépési szintlimit elvileg 30, de az neked lassan meglesz, ha tényleg aktívan játsszol. De sajna kevesen vagyunk, bár most lett felvéve pár új emberke szintén lvl30 körül.

Ha megvan a lvl30, keress meg vmelyikõnket a játékban (cartmanHUN, ChamberHUN).
Elrettentésként: a guildnak nincs leader-e (2-3 hónapja nem játsszik az illetõ a karival), sem subleader (a volt leader 5 percre sem volt képes visszajönni, hogy kinevezzen egy sub-ot :/
Ha még mindig érdekel úgyis jelentkezel =)

KalOnline (FREE MMORPG): (Hanin) ChamberHUN (Lvl77 Mage/Ascetic Restore/Lightning/Ice) Thani (lvl41 Archer), HotarubI (lvl35 Thief) KalEncy letöltés - http://www.filefront.com/user/ChamberHUN

#3814
Lol Xca nagyon megbízik valakiben....

A baltás sokrpi meg a Master, van egy Traitor is ami brutálisabb mint a többi, bent van a hangoutban, a skorpi meg az északnyugati részén a highlandnek.

#3813
Egy baltás skorp és egy G31 madár.

http://www.kepfeltoltes.hu/051201/shot_2005_11_30_001_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

http://www.kepfeltoltes.hu/051201/shot_2005_11_7_000_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

#3812
én minden nap játszom 5-6 órát 😊 és nem nem vicc...aza minimum 😄
szóval lehet?
Brutal
#3811
Klán van de egy erõs magon kívül nem sokan vannak aktívak :/

Háborúk voltak és lesznek, de a katonáim halhatatlanok.

#3810
sziasztok ...uj vagyok a játékban lvl 25 ös de dolgozom még ma meg lesz a 27 ...nincs valami jó magyar klán ahova lehet csatlakozni ? este ojan 8 óra felé leszek ha van irjatok már léci köszi elöre...
Brutal
#3809
Este akkor lesz party drop miatt vagy mindenki solozik mint az õrült?

Háborúk voltak és lesznek, de a katonáim halhatatlanok.

#3808
Reggelt!
Sok XPt meg G50 droppot az event alatt! =)
Remélem játszhatatlanul lagos a többmillió player miatt megint... majd este meglátom 😊

KalOnline (FREE MMORPG): (Hanin) ChamberHUN (Lvl77 Mage/Ascetic Restore/Lightning/Ice) Thani (lvl41 Archer), HotarubI (lvl35 Thief) KalEncy letöltés - http://www.filefront.com/user/ChamberHUN

Brutal
#3807
Ha nem dicsérnek az sem jó,ha dicsérnek az sem jó...
Mint egy rossz szõke nõ 😊

Háborúk voltak és lesznek, de a katonáim halhatatlanok.

persil
#3806
A cinizmus beszél belõled😛
Na nem baj, most még elnézem xD

Szigorú vagyok, de igazságtalan... Már ötvenezerszer megmondtam, hogy ne túlozz!

Brutal
#3805
Jól van naaaa nee haraaaguddjjj =)
Tenálad nem láttam a különbséget mert mikor veled voltam vagy TK-tunk vagy Shadow-tunk és ott nem látszik a sebzés nagysága de igen,te is jobb voltál <#worship><#worship><#worship><#worship><#worship>

Háborúk voltak és lesznek, de a katonáim halhatatlanok.

persil
#3804
Te piszkos gazember engem anno meg sem dícsértél, mikor spy kétkezesét használtam...jól van öreg meg vagy jegyezve<#duhos2>
Na erre az eventre azért kíváncsi leszek...

Szigorú vagyok, de igazságtalan... Már ötvenezerszer megmondtam, hogy ne túlozz!

Brutal
#3803
Tõlem...
Nekem egész poontosan 0 XP-m van a tegnapi akció miatt de ha kell belehuzok =)

Háborúk voltak és lesznek, de a katonáim halhatatlanok.

#3802
Holnap 1-tõl reggel 6-ig lesz az eheti szerverkarbantartás. Utána kezdõdik a double XP/item event, ami 3 napig tart majd.

Decemberben tervezik a D3at, jövõ héten majd mondanak róla vmi pontosabbat elvileg.

Mivel Penge úgynézki végleg eltûnt, felhasználhatnánk esetleg a double XP eventet az új guild alapításához!? O_o
Double XPvel D1 eggben kb +200K XP/ora fejenként.
Láttam mostanában sok új magyart lvl20~40ig, szóval ha összeszednénk õket, meglenne a contrib pont is talán.

KalOnline (FREE MMORPG): (Hanin) ChamberHUN (Lvl77 Mage/Ascetic Restore/Lightning/Ice) Thani (lvl41 Archer), HotarubI (lvl35 Thief) KalEncy letöltés - http://www.filefront.com/user/ChamberHUN

Brutal
#3801
Akkor ezek szerint nem bírtok el egy szobával =)
spy tényleg jobb lett ezzel a 2H-val ahogy néztem a mobokat miközben ütötte hát durva lett...
Azt nem tudom hogy én is hogyan lehetnék jobb sebzésre...
Mert az Intell növelése már nem takar semmit az SW-m is pl. ki van maxolva a kiírás szerint...

Háborúk voltak és lesznek, de a katonáim halhatatlanok.

#3800
Hát ja, elkelt volna nekedis egy zászló =)
De nálamis csak 1 volt... amíg be nem térdeltem vele énis xD
Meg még páran utána, mert mikor 5en maradtunk akkorsem volt képes senki arrébbmenni középrõl... én hiába mondtam el már 500x, azthitték elbírunk az egész szobával simán <#wilting>

KalOnline (FREE MMORPG): (Hanin) ChamberHUN (Lvl77 Mage/Ascetic Restore/Lightning/Ice) Thani (lvl41 Archer), HotarubI (lvl35 Thief) KalEncy letöltés - http://www.filefront.com/user/ChamberHUN

Brutal
#3799
Kellemes hétfõ reggelt :/
Tegnapi egg igen jó volt számomra igaz Cham? 😊
Nemtom mi volt a mobokkal,mindenki az én seggemet akarta szétrugni,ugyhogy inkább lazultam így is vesztettem 1 teljes kockát 😄
Na mind1 majd solozok inkább ma,hátha lesz valami dropom is mostmáe

Háborúk voltak és lesznek, de a katonáim halhatatlanok.

QuickHUN
#3798
Hahoka
Szerintem nem gáz az xp mert 50 es szinten 1 kocek 1 millió xp,
Amig nem müködött a kalon,addig line agéztam,
a két nap alatt 2 emberrel találkoztam,szerettem volna valami segítséget kérni,mert ott nagy szinten egy szörnyike 300 ezret ad a nagyoknak pesze,hátha van valami fegyó ajándekba,és képzeljétek olyan nagy szivû volt a inno.fõpaja-ez volt a neve,adott valami csontot ami 50 ert és azt mondta hogy ezt egyem mert tele van kálciummal és jót tesz a fogaknak!<#worship>És ezután megjelent egy elf csajszi kérdeztem tõle hogy-most kezdted? Azt mondta hogy-igen,mert mondom szivesen segítenék de egy árva kanyim nincs😊13 as szinten nem sok lehet.<#szomoru1>És ez után megjelent a fõpap is,na mondom megyek mert 160 ezer az új bot gyúrok rá,és megkérdezték hányas szinten vagyok és menyi pénzem van mert kipótolják a botra,<#wink>
Na pusza jó éjt és sok droppot természetesen sok sok g 50, már ha létezik.
jó8

Kalonline LVL 58 Thief / Best of Warrior Guild Silkroad LVL 99 Warlock/Clerick / Goodteam Guild Silkroad LVL 95 Warrior/Cleric / Infamous Guild

persil
#3797
Asszem eventre majd benézek, csak nyugodtabban pihen a kari is kétkezessel😊
Egyébiránt van durván vmi 250%om azt szívesen beleölöm guild-be én is. Inkább a contrib bajos ahogy Cham mondta.

Szigorú vagyok, de igazságtalan... Már ötvenezerszer megmondtam, hogy ne túlozz!

#3796
Köszönöm szépen a jókívánságokat.

Brutal
#3795
A kérdés az ki sajnálja az XP-t 😊 én pl biztos nem csak akkor mikor csinálnánk?

Háborúk voltak és lesznek, de a katonáim halhatatlanok.

#3794
Guildhoz sztetek lennénk elegen???
Pénz nemgond, 6 ember nemgond...
Mindenképp lvl4 guild kell warhoz, és fõleg azért szeretnétek újat nem? 😊
Szóval:
-16M XP, senki nem szeretne párM XPt beadni én így vettem észre. de végülis ez még megoldható
-400 contribution point!!! na, ezt honnan szedjük össze ? O_o

KalOnline (FREE MMORPG): (Hanin) ChamberHUN (Lvl77 Mage/Ascetic Restore/Lightning/Ice) Thani (lvl41 Archer), HotarubI (lvl35 Thief) KalEncy letöltés - http://www.filefront.com/user/ChamberHUN

#3793
"****
Event
*****
- Event Name : Double Event
- Event Time : November 29 14:00 ~ December 2 14:00 (Korean Time)
- Event : You can get the EXP and Item as twice from the monster."

Nemcsak 2xes XP hanem 2xannyi drop!!!!
Megyünk G50re vadászni! <#wink>
Kár hogy hét köznapokra rakták, de majd nem alszom... <#vigyor3>

KalOnline (FREE MMORPG): (Hanin) ChamberHUN (Lvl77 Mage/Ascetic Restore/Lightning/Ice) Thani (lvl41 Archer), HotarubI (lvl35 Thief) KalEncy letöltés - http://www.filefront.com/user/ChamberHUN