12892
  • ThedarkmanHUN
    #5643
    hello akinek van g42 archer chesteje az pls pm me 2-6 közt lécci fontos lenne köszi (jah jo a progi egyébként)
  • Csimbi
    #5642
    nah, akkor:

    grp: GROUP (a monszer többféle dolgot dobhat, ezek csoportokba vannak szedve, ez a szám azt jelenti, melyik csoportból dobja a tárgyat...)

    ch1: CHANCE1% (mennyi esélyed van arra, hogy adott csoportból kapsz vmit)
    ch2: CHANCE2% (mennyi esélyed van arra, hogy adott csoportból egy adott tárgyat kapsz)

    sum: SUMMA% (természetesen az előző kettőnek a szorzata, vagyis egy adott csoport adott tárgyának tényleges esélye...)

    amugy hogy tetszik a progam?

    Ui:
    volt frissités, a player level részen irja szintenként hogy melyik monsta milyen szinü, mennyi xp-t kapsz érte azon a szinten, és kb mennyit kell megölni belöle a lvl-hez :D
  • learner
    #5641
    Nézzétek meg, a statok jók rajta, csak érdekes amiket dobál és h milyen eséllyel
  • learner
    #5640
    És 1 észrevétel:) A küldetés moboknál az Elder Doggebit szerintem elírtátok ^^
  • learner
    #5639
    De a Grp is érdekelne!^^
  • learner
    #5638
    Nekem lenne 1 kérdésem :) A Ch1%, Ch2% és a Sum% mi akar lenni, mert bogarászom de nem tudom kiokoskodni ^^
  • Chamber
    #5637
    Ok, átraktam az oldalon a linket az 1.1-es Frameworkre akkor, ha csak azzl megy.
  • Dodokacsa
    #5636
    az 1.1 el megy
  • Dodokacsa
    #5635
    nekem nem megy... sír, hogy tegyem fel a frémvörk 1.1-et, pedig fent van a 2.es...
    majd megprobálom beszerezni az 1.1-et és megnézem azzal...
  • Chamber
    #5634
    Pedig azokat fogjuk használni =)
  • CartmanHUN
    #5633
    Stat tervező progi jól jönne, de a tökéletes képletek sajnos nincsenek meg sehol.A KalHQ-n van pár egyenlet de azok se mind pontosak.
  • Bucser
    #5632
    Talisman of attack során nem írod, hogy az előző szint értékéhez fogva növekedik ennyivel az érték vagy az alapértékhez nézve?

    UZgyanez Talisman of magic esetén.

    Egyébként nagyon szép munka:) Grat hozzá:)
  • Csimbi
    #5631
    helyes :D
    akkor mostmár jöhetnek a vélemények, a hibák, és az ötletek ...
    persze csak módjával ! (skill+stat tervező készülőben)
  • Bucser
    #5630
    működik!
  • Chamber
    #5629
    Ja, mostmár van telepítője is a proginak. Vki próbálja ki hogy mostmár megy-e!
    Innen lehet szedni :P
  • Csimbi
    #5628
    Enciklopédia kész... hiba javitva, mingyá kaptok linket :D
    (már ha érdekel valakit)
  • Chamber
    #5627
    Ezért mondtam hogy ki kéne próbálni hogy megy-e vkinél, mert ha nemszól senki hogy vmi gond van vele akkor nemis tudjuk :P

    Épp próbáljuk javítani, de ez megint vmi idióta hiba... ezen a 2 gépen ahol meg lett írva simán fut minden gond nélkül. Ha ittsem menne akkor nem linkeltem volna be amíg nincs kijavítva :)

    Majd szólok ha sikerül vmit kitalálni, azt akkor szedhetitek újra és találhattok újabb hibá(ka)t =)
  • Dodokacsa
    #5626
    ez az enciklopédia igen jó lett... kb senkinek sem megy
    persze a szándék a fontos :)
  • Chamber
    #5625
    Valaki kipróbálta a KalEncyclopediat hogy megy-e neki? Mert nekem még mindig nem megy otthon :/ Másnak???
  • NiuHUN
    #5624
    sziasztok regeltem új nevet hogy egyértelmű legyen milyen néven vok kalban xD
    még mindíg nem lehet belépni :( legalábbis nekem nem sikerül
  • Chamber
    #5623
    Nekem nemmegy 1.1-el, javított 1.1el, 2.0 betaval, 2.0val sem :/

    Meg a Kal sem lép be 1 óra alatt sem most, szal masem fogok sokat fejlődni =)
    Na mind1, nézek vmi filmet legalább :P
  • Csimbi
    #5622
    nekem megy 2.0 val is itthon, pedig vs nincs is felrakva :D
  • Chamber
    #5621
    Progi nem műxik nekemsem most vmiért, majd holnap meg lesz szerelve.
    Megnézem majd még a Framework 1.1-el, mert elvileg az alatt lett fejlesztve... de a 2.0val is kéne menjen, de nekemsem akar azzal :)

    Én 20 perc alatt eljutottam a karakterválsztásig, most újabb 20 perce várok a "now loading" képen... de még semmi.
  • spy6
    #5620
    cool...
  • NightmareIV
    #5619
    ya...
  • v150r
    #5618
    éljen az inix!
    megint nem lehet belépni.
  • learner
    #5617
    Cham, mind1, kellett 1 high lvl kari és ez megtette:) Majd kikúráljuk magunkat ebből a szép hírnévből :D
  • v150r
    #5616
    chamb... ez a skill progi ez így illegál? meg műxik? mert akkor lehet csinálok egy új id-t és kipróbálom xD
  • Doma #5615
    Izé... Ez a kép már elég régi. (Márakinek :P)
    A másik amit linkeltél viszont érdekes... nah nem a 48as panther, hanem az a szépen vilagít kavicsi.
  • Chamber
    #5614
    Jó karival kezdtek tiis...
    Sztem nem éri meg foglalkozni vele :)
  • learner
    #5613
    Nah emberek volna 1 bejelentenivalóm: OtiHUN-t felhackelték, nem tudom ki tud róla, de a mai napon, hajdan volt greenendolina és jómagam megvettük a karit... Aki felhackelte nem autenktikálta, nagy tehetség, na mind1:P Innentől megpróbáljuk kcisit felhozni a kari hírét, majd kiderül mi fog kisülni belőle. Tehát ha megláttok, ne az legyen az első, hogy: jajj itt az a buzi KS-er, köszi
  • NightmareIV
    #5612
  • Chamber
    #5611
    Készült egy kis adatbázis Kalhoz ha vkit érdekel:
    KalEncyclopedia

    Futtatáshoz fel kell rakni a microsoft .Net Framework min 1.1-es verzióját... de mivel a 2.0-s újabb (és kisebb is, ezért ez a link a 2.0ra van)
    .Net Framework 2.0

    Lehet szidni hogy mi nem tetszik/működik benne, hátha egyszer majd kijavítjuk... :P
  • ThedarkmanHUN
    #5610
    Valaki nemtudna nekem regisztrálni koreai szerverre? :P
  • v150r
    #5609
    veled mivan, dozen? :)
    roxxx... :D
  • Cnensus
    #5608
    LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL
  • Cnensus
    #5607
  • Cnensus
    #5606
  • Cnensus
    #5605
    lol most néztem h. lvl 48as panthervan a koreain.....
    és elvileg 41en fejlodik 4es szintre o.O'
    csak aztmég nemraktakbe -.-'
  • Cnensus
    #5604
    mostmar h. végre megcsinaltak a kartyazast mostmar torodhetnének magaval a jatekkal is.... -.-