Kal Online MMORPG

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Brutal
#3738
Én már más karit nem indítok inkább akkor abbahagyom nincs kedvem még 1x ennyit szenvedni

Háborúk voltak és lesznek, de a katonáim halhatatlanok.

#3737
Szóval, a helyzet az hogy szar karaktert indítottunk!? Kezdjük újra archerrel =)
Na majd megkérdem guildban este, hogy szerintük érnek-e vmit a CJB buffok... ide már megint csak mi irogatunk :/

KalOnline (FREE MMORPG): (Hanin) ChamberHUN (Lvl77 Mage/Ascetic Restore/Lightning/Ice) Thani (lvl41 Archer), HotarubI (lvl35 Thief) KalEncy letöltés - http://www.filefront.com/user/ChamberHUN

Brutal
#3736
Hát komolyan gondolkodom rajta hogy megjáccom csak akkor ki fog healelni a guildban magasabb szinten? =)

Háborúk voltak és lesznek, de a katonáim halhatatlanok.

#3735
Nekemis a területre ható skillek hiányoznak fõként.
CJBnek olyan nemis lesz... menjünk fagyasztós hermitnek? xD (villámnak csak lvl59en lesz chain lightning ami több mobra hat :/ )

KalOnline (FREE MMORPG): (Hanin) ChamberHUN (Lvl77 Mage/Ascetic Restore/Lightning/Ice) Thani (lvl41 Archer), HotarubI (lvl35 Thief) KalEncy letöltés - http://www.filefront.com/user/ChamberHUN

Brutal
#3734
Sajnos igazat kell hogy adjak....
Tegnap felraktam a gyûrût + trinketet +4 Intre hát nem sok xar...
Semmivel nem is sebzek többet semmivel nem vagyok jobb...
A +9 Intes botom fog majd esetleg dobni valamit de attól se várok sokat...
CJB buffjai se sokat kavarnak ebben igazad van csak mit tudsz tenni akkor?
Örökké nem maradhatsz lvl49 sajnos döntened muszáj
Komolyan azon gondolkodtam tegnap hogy átskillezem magam jégre a splasy ice miatt nekem jobban bejön mint a villám és legalább területre hat....
Szóval annyit tudok megintcsak mondani hogy igazad van a lvl50 feletti mage nem sok szarban változik mint eddig =(

Háborúk voltak és lesznek, de a katonáim halhatatlanok.

#3733
Mellesleg ma lehetnék lvl50 ha akarnék, csak le kéne adni a questeket meg összeszedni meg 10%ot 😊
De nem akarok... a CJB szar, a hermit szintén =)

A CJB buffjai érnek vmit? Mire megy egy íjász +11 agival? kap +1OTPt kb? azmeg lószar :/ Ugyanez magenél: +8 int... LOL
Summon? értelmetlen... ki az a hülye aki lvl 50 után nem rebivel kel fel? :/
A hypnotism + cure3 talán ér vmit.

Hermitnek nem lehet qrva sok intje, mivel kell neki a 70 hea + 60-70 wis, ha nem akar 2 mobonként pihizni. Max pirosakra fog tudni szólózni -> ha partyzik akkorsem sebez a vagabond/archer mellett. Healelni viszont nem fog tudni túl hatékonyan :/

Lehet hozzászólni/érvelni egyik-másik mellett/ellen =)

KalOnline (FREE MMORPG): (Hanin) ChamberHUN (Lvl77 Mage/Ascetic Restore/Lightning/Ice) Thani (lvl41 Archer), HotarubI (lvl35 Thief) KalEncy letöltés - http://www.filefront.com/user/ChamberHUN

Brutal
#3732
Ne basszá fel 😞((((
Szegény Saru 😞((

Háborúk voltak és lesznek, de a katonáim halhatatlanok.

#3731
Igen, ingyenes. Doma már belinkelte a hivatalos fõoldalt, ott a download részben a kliens.
Emellett kezdõknek:
magyar: Napi oldala
angol: Jaine's Outpost Kal HQ
Más Kal oldalakat ne is nagyon látogass, fõleg ha hacket/cheatet reklámoznak. Ilyen ugyanis nem létezik Kalhoz, ha felmész egy ilyen oldalra, akkor a TE karakteredet fogják kipakolni/ellopni!!!

KalOnline (FREE MMORPG): (Hanin) ChamberHUN (Lvl77 Mage/Ascetic Restore/Lightning/Ice) Thani (lvl41 Archer), HotarubI (lvl35 Thief) KalEncy letöltés - http://www.filefront.com/user/ChamberHUN

#3730
Tegnap saru akadt ki de nagyon... (miis, de mi nem annyira =)
Végigvertük a D2 folyosóit az utolsó nagy teremig. Félúton kb elment mellettünk egy full G50 íjász (boa) és egy TKba KSeltünk kicsit (vagy õ KSelt, mind1). Lényeg, hogy a TK dobott egy G50 2kezes butterfly-t, és boa-é lett =/
Most 2 hónapig megint nem látunk G50et sztem.

KalOnline (FREE MMORPG): (Hanin) ChamberHUN (Lvl77 Mage/Ascetic Restore/Lightning/Ice) Thani (lvl41 Archer), HotarubI (lvl35 Thief) KalEncy letöltés - http://www.filefront.com/user/ChamberHUN

Brutal
#3729
Tegnap elég nagy volt a csönd mindenki vadul TK-t ütött vagy mi? =)
Én meg 3 DC után meguntam inkább Csillagkapuztam megint =)

Háborúk voltak és lesznek, de a katonáim halhatatlanok.

#3728
#3727
hy all
Ez az MMORPG ingyenes?ha igen akkor honna lehet letölteni?
#3726
Akkor éppen csúnyán visszaéltek a nevével.Én is majdnem buktam egy halom pénzt, de Chamber megmentett.
Brutal
#3725
Lvl50 körül?????????
Lvl44 nem az körül van pajti 😊))))))
Na de tényleg jó volt az a TK party még ha drop nem is nagyon esett

Háborúk voltak és lesznek, de a katonáim halhatatlanok.

#3724
"...es mert semmi ertelmet nem latom a guildoknak. Csak a healereknek eri meg guildban lenniuk."
eppen tul sok idom volt mondom olvasgatok picit azt mit nem talalok
nem is ertem hogy napi hogy irhatott le ekkora orbitalis faszsagot...

riszpekt\'

#3723
Ja, a design jobb lett... remélem tényleg nekiállnak a szerverrel is foglalkozni 😉

KalOnline (FREE MMORPG): (Hanin) ChamberHUN (Lvl77 Mage/Ascetic Restore/Lightning/Ice) Thani (lvl41 Archer), HotarubI (lvl35 Thief) KalEncy letöltés - http://www.filefront.com/user/ChamberHUN

#3722
egesz jo a hivatalos oldal uj designja
lehet rajottek hogy ezzel a szerverrel is el kene kezdeni foglalkozni...

riszpekt\'

#3721
MLben még mindig vagyunk páran napi szinten, fõleg akik már lvl50 körül vannak.
Pl: brad, cartman, killer, natrak, quick, sarukhan, spy6, én =)
Nemrég pl 1xre megvoltunk 6an, és nagyon faxa kis D2 TK/shadow partyt nyomattunk, csak ugye ottsem esik semmi :/ (pár revikõnek való G45 ij volt a csúcs)
Fõként saru új kardjára vadászunk jelenleg, meg egyéb G50 is jól jönne persze =)

KalOnline (FREE MMORPG): (Hanin) ChamberHUN (Lvl77 Mage/Ascetic Restore/Lightning/Ice) Thani (lvl41 Archer), HotarubI (lvl35 Thief) KalEncy letöltés - http://www.filefront.com/user/ChamberHUN

#3720
Szia Plas!

Szimbioval meg Tigrissel meg viszonylag eleg gyakran elõfordulunk.
Veled mi van már megint úgy eltûntél hogy nagyon??!! 😊

Brutal
#3719
Én pl. napi szinten jáccom ha éppen nincs maszekom

Háborúk voltak és lesznek, de a katonáim halhatatlanok.

plas
#3718
Tényleg, akad még olyasvalaki aki napi szinten játszik még?
Vagy mindenki: Silkroad, L2, CoD, stb...?

Fédération Internationale Des Ingénieurs-Conseils L ë t z e b u e r g

#3717
hali all!
latom meg mindig sokan kaloztok 😊
en most attertem silkroadra,mert L2-ot meguntam 😄
nektek meg sok sikert kalhoz
#3716
Tessék 1 hozzászólás:Tegnap még eggpartyztam(Crow terem) egy kicsit,és kaptam egy TOI-t.
Mighty Magical power 6/14.A többiek blue bowot és Despoticot kaptak,valamint revikõnek valókat.Szintkülönbségünk +1/-2 volt.Szerintük jó drop mindig olyannak esik aki jelentõs mennyiségû geonnal rendelkezik.
#3715
Megint tele vagyunk hozzászólásokkal látom :/
De silkroad fórumra sem irogat senki, pedig már van új szerver 😛
Hova lett mindenki? Esetleg játsszotok fórumozás helyett? =)

KalOnline (FREE MMORPG): (Hanin) ChamberHUN (Lvl77 Mage/Ascetic Restore/Lightning/Ice) Thani (lvl41 Archer), HotarubI (lvl35 Thief) KalEncy letöltés - http://www.filefront.com/user/ChamberHUN

#3714
Héten ismét szerencsejátékos update-et fogunk kapni, csak most nem event-ként. Hanem egy új állandó NPCt, akivel kártyázni lehet.
Játékhoz kell:
- gold coin 1000 zamogeon=100 gold coin (a pénzváltó 10%ot zsebrevág)
- az NPC "Pair Maker Master" (Fort, Pub, ill. Priestben)
- lvl30 feletti kari
Szabályok:
- kaptok 1-1 kártyát, ezután kell tétet tenni, vagy kiszállsz
- jön a második kártya... az nyer:
- akinek pár van (ha mind2önek akkor persze a nagyobb) (ha egyenlõ akkor gondolom a hülye NPC nyer :/
- ha nincs pár akkor össze kell adni a 2 kártya értékét, és csak akkor nyersz te, ha az elsõ számjegy neked NAGYOBB
- ha 2 10esed van akkor 3xos pénzt nyersz

Kalonline.com-on fent az eredeti (?angol? =)
Csak unatkoztam és gondoltam hátha vki nemtud angolul (énsem 😛 )

Ja, a message/package küldés limitje lvl20+ lesz.

Már elõre félek, hogy elkártyázom majd az összes pénzem =)

KalOnline (FREE MMORPG): (Hanin) ChamberHUN (Lvl77 Mage/Ascetic Restore/Lightning/Ice) Thani (lvl41 Archer), HotarubI (lvl35 Thief) KalEncy letöltés - http://www.filefront.com/user/ChamberHUN

#3713
5ig akkoris csak az alap 20%ot veszti, de mind1 mivel meg sem halhatott volna elvileg.

KalOnline (FREE MMORPG): (Hanin) ChamberHUN (Lvl77 Mage/Ascetic Restore/Lightning/Ice) Thani (lvl41 Archer), HotarubI (lvl35 Thief) KalEncy letöltés - http://www.filefront.com/user/ChamberHUN

#3712
Asszem kétszer revive-al kelt fel 56-on.

#3711
Hmm, akkor hogy vesztett szimbi 1 kockát? O_o
Gondolom 56on azért már mindig rebit használ =)
Akkormeg ménem 20%ot bukott???
Bár mondjuk ha priest közepén árult akkor fõleg 0 XPt veszíthetne...

KalOnline (FREE MMORPG): (Hanin) ChamberHUN (Lvl77 Mage/Ascetic Restore/Lightning/Ice) Thani (lvl41 Archer), HotarubI (lvl35 Thief) KalEncy letöltés - http://www.filefront.com/user/ChamberHUN

#3710
Nem, rebivel nem nõ a death count.

#3709
Reggelt!
Napi ezt most fordítsd vissza magyarra, addig eljutottam hogy a laurus az siker =) Hétvégén inkább Kalozom, azért nem válaszoltam eddig 😛

Ja, már rég akartam kérdezni: ha rebirth scrollt használsz akkoris nõ a "death count"-od ? O_o

KalOnline (FREE MMORPG): (Hanin) ChamberHUN (Lvl77 Mage/Ascetic Restore/Lightning/Ice) Thani (lvl41 Archer), HotarubI (lvl35 Thief) KalEncy letöltés - http://www.filefront.com/user/ChamberHUN

Brutal
#3708
Reggelt!
Chamber és kedves barátaim segítségével tegnap este a D2-ben meglett a lvl44 is =)
Ezen a héten meg akkor belehuzok,ha már sikerült poénból egy +9 Intelles G48-at alkotnom =)
Valamire használjam is ha már megvan....

Háborúk voltak és lesznek, de a katonáim halhatatlanok.

#3707
Kedves mui bent ültem a szokásos helyemen a szobortól nem messze... Andrej se érti hogy mi történt mert még õ is látta hol árultam.

Nem én voltam... Oo

#3706
ha kozel a kapuhoz akkor megint a jo oreg ijjasz skorpik/traitorok vegeztek el a piszkos munkat...

riszpekt\'

#3705
na a mai napon rendkívül jól kezdõdött -1 kocka (3 millió xp), és 2 levél miszerint ArCoN rámlureolt... ez mind szép és jó de én priest közepé árultam! Oo
mindegy a f****m kivan azzal hogy szegény embert az ág is húzza!!!!

KAL <#mf3><#mf3><#mf3><#mf3><#mf3><#mf3>

Nem én voltam... Oo

gvarga12
#3704
hehe lassan mar te is a Xander karijat fogod jatszani ?

It is possible to commit no errors and still lose. That is not a weakness. That is life. Don't try to understand women. Woman understand woman and they heat each other.

#3703
jah Brutal nálam lehet jelentekezni, de mint napi is mondotta ritkásan vagyok már... Sajnos engem is utólért azm hogy megutáljam kicsit a kalt. Néha még szórakozom vele kicsit de nem annyit mint anno. A tegnap este kivétel volt mert reggel 4-ig nyomtam mert xander odaadta a full g50-ét és hát hogy úgy mondjam ki kellett használni <#gun>

Lényeg ami a lényeg ha vagyunk akkor mehet a party!<#vigyor3>

Nem én voltam... Oo

gvarga12
#3702
hat ja mar szimbi sem nyomja ugy mint a regi szep idokben
reggel 5-6 ig szoktunk lenni

na ja a HUN-nak se artana benne lenni
nem tom soha nem hallottam meg romanokat
de ma megkerdeztem egy roman sracot es azt mondta nem hangzik romanabbul mint mikor mi magyarul beszelunk es o roman 😊

most nyomattunk balival egy kis brainstormingot es ez jott ki belole

LaurusVelNex

szerintem jol is hangzik kesobb akar egy nemzetkozi guildben is elmenne
bali talalta ki hogy mi legyen en forgattam at latinra talan nem is lett olyan rossz 😊

velemenyek ?

It is possible to commit no errors and still lose. That is not a weakness. That is life. Don't try to understand women. Woman understand woman and they heat each other.

Brutal
#3701
Hétvége van belefér =)

Háborúk voltak és lesznek, de a katonáim halhatatlanok.

#3700
Sztem azt hogy bírj ki 8-10 óra játékot egyhuzamban =)
Legutóbbi 2 alkalommal mikor szimbivel partyztam, akkor 2kor feküdtem 😄

KalOnline (FREE MMORPG): (Hanin) ChamberHUN (Lvl77 Mage/Ascetic Restore/Lightning/Ice) Thani (lvl41 Archer), HotarubI (lvl35 Thief) KalEncy letöltés - http://www.filefront.com/user/ChamberHUN

#3699
fekete sereg legio nigra nincs ezen mit szepiteni
Brutal
#3698
Hol lehet jelentkezni?
Meg mit jelent hogy hosszú távra?

Háborúk voltak és lesznek, de a katonáim halhatatlanok.

#3697
Jövök az okos ötleteimmel.
Napi:Elég románosan hangzik,én a hun hordák vagy a kalandozó magyarok valamilyen forditását ajánlanám.Akkor fosztogathattok karavánokat is.(Nomen est omen).

Brutal:Szimbio healert keres hosszú távra,assa elleni védelem megoldott.
Brutal
#3696
Most mi a toszról van szó?????
Két napot nem vagyok mire nagy nehezen letudom a céges dolgaimat hirtelen azt se tudom ki kivel van =)
Cham gondolom a D2-rõl lemaradtam :/
Sajna tegnap anyagbeszt jáccottam a cégnél nem is voltam irodán,este otthon meg hulla voltam...
Este talán beesz a fene jáccani de még az messze van =)
Valaki mondjon valamit hogy estére lesz-e party,mert ha nem akkor nem hiszem hogy bemegyek...

Háborúk voltak és lesznek, de a katonáim halhatatlanok.

gvarga12
#3695
akkor FerruCaterva valaki meg valami otlet ?

bali szerint valami masnak kene hivni de en nem igazan tudok mas magyar jelentos hadseregrol

It is possible to commit no errors and still lose. That is not a weakness. That is life. Don't try to understand women. Woman understand woman and they heat each other.

#3694
Megtaláltam a félkövér itteni verzióját, dejó =)

KalOnline (FREE MMORPG): (Hanin) ChamberHUN (Lvl77 Mage/Ascetic Restore/Lightning/Ice) Thani (lvl41 Archer), HotarubI (lvl35 Thief) KalEncy letöltés - http://www.filefront.com/user/ChamberHUN

#3693
A Mico akkorsem áll közel a feketéhez 😛 Fõleg vmi fellobbanást, villanást jelent.
Na, menjünk latint tanulni, és csináljunk latinul beszélõ guildot, olyan úgysem sok van sztem =)
Hmm a proventust inkább hanyagoljuk, nagyon sok a behódol, megadja magát meg hasonló jelentése =)
A caterva lesz az igaz (eddig kihagytál egy r-t), az jelent mindenféle csoportosulást.

Kezdjük(?) szétoffolni a fórumot 😄
Ha vki esetleg Kalról is szeretne még beszélni, az nyugodtan vessen fel vmi témát 😛

mûködnek itt ilyen alap html tagek <b>?</b>

KalOnline (FREE MMORPG): (Hanin) ChamberHUN (Lvl77 Mage/Ascetic Restore/Lightning/Ice) Thani (lvl41 Archer), HotarubI (lvl35 Thief) KalEncy letöltés - http://www.filefront.com/user/ChamberHUN

gvarga12
#3692
na ayt en se vagom hogy a
fekete barsony szalagjelveny galleron mert pont 1 szo de az a Mico
kozel all a feketehez ha nem is pont az

ja szerintem is a FerruProventus eleg jol hangzik 😊

vagy a FerruCateva

It is possible to commit no errors and still lose. That is not a weakness. That is life. Don't try to understand women. Woman understand woman and they heat each other.

#3691
Jó 5let a latin! 😉
A feketére énis a niger-t találom mindenhol, azmeg nem lenne túl jó igaz?! =)
mico az tök más, vmi 500adik jelentése: fekete bársony szalagjelvény
ferrugineus=barna, fekete, sötét csak ezmeg túl hosszú sztem
hadsereg=exercitus, sereg=amiket napi is írt.
Szal ha rövidítünk marad a FerruProventus vagy FerruExercitus kb.

Rangok:
tanívány, kísérõ - secuutus
vitéz - fortis
lovag - miles militis (ez megint hosszú lehet 😊
vezér, vezetõ - princeps, potissimus

Ha annyira nemis off, akkor nemiskell "bocs az offért" 😛

KalOnline (FREE MMORPG): (Hanin) ChamberHUN (Lvl77 Mage/Ascetic Restore/Lightning/Ice) Thani (lvl41 Archer), HotarubI (lvl35 Thief) KalEncy letöltés - http://www.filefront.com/user/ChamberHUN

gvarga12
#3690
en is silkezgetek (foleg mikor Sol nem emlegeti azt amirol nem beszelunk :-) )
de nem tom mi lesz, a kalban mar nagyon bosszant hogy csak henteles van
PvP-zni nemtudok mert mindig melozok
a 2h meg nem igazan hatekony a commander kezeben (foleg az en netem mellett)

a guildot meg szerintem inkabb fekete seregnek kene hivni
de ne magyarul mert ugyse ertene senki csak mi
az angol viszont megint nem elonyos szerintem mert mért kellene egy magyar guildot angolul elnevezni

ezert szerintem egy holt nyelv a latin pont megfelelo lenne nem ??

tehet a Ferru meg a Mico az ami kb a feketet jelenti a nigro-n kivul a
Cateva Hospes es Proventus szavak pedig a sereget

ezek megfelelo sorrendu linearis kombinacioja lehetne a Fekete Sereg latin megfeleloje

bocs az offert de annyira talan nem is off, mert ezt a nevet barhol lehetne hasznalni kesobb, akarmelyik jatekban ( akar a Kal-ban is )

kinek mi a velemenye ????

It is possible to commit no errors and still lose. That is not a weakness. That is life. Don't try to understand women. Woman understand woman and they heat each other.

#3689
Np