Kal Online MMORPG
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Háborúk voltak és lesznek, de a katonáim halhatatlanok.
Na majd megkérdem guildban este, hogy szerintük érnek-e vmit a CJB buffok... ide már megint csak mi irogatunk :/
KalOnline (FREE MMORPG): (Hanin) ChamberHUN (Lvl77 Mage/Ascetic Restore/Lightning/Ice) Thani (lvl41 Archer), HotarubI (lvl35 Thief) KalEncy letöltés - http://www.filefront.com/user/ChamberHUN
Háborúk voltak és lesznek, de a katonáim halhatatlanok.
CJBnek olyan nemis lesz... menjünk fagyasztós hermitnek? xD (villámnak csak lvl59en lesz chain lightning ami több mobra hat :/ )
KalOnline (FREE MMORPG): (Hanin) ChamberHUN (Lvl77 Mage/Ascetic Restore/Lightning/Ice) Thani (lvl41 Archer), HotarubI (lvl35 Thief) KalEncy letöltés - http://www.filefront.com/user/ChamberHUN
Tegnap felraktam a gyûrût + trinketet +4 Intre hát nem sok xar...
Semmivel nem is sebzek többet semmivel nem vagyok jobb...
A +9 Intes botom fog majd esetleg dobni valamit de attól se várok sokat...
CJB buffjai se sokat kavarnak ebben igazad van csak mit tudsz tenni akkor?
Örökké nem maradhatsz lvl49 sajnos döntened muszáj
Komolyan azon gondolkodtam tegnap hogy átskillezem magam jégre a splasy ice miatt nekem jobban bejön mint a villám és legalább területre hat....
Szóval annyit tudok megintcsak mondani hogy igazad van a lvl50 feletti mage nem sok szarban változik mint eddig =(
Háborúk voltak és lesznek, de a katonáim halhatatlanok.
De nem akarok... a CJB szar, a hermit szintén =)
A CJB buffjai érnek vmit? Mire megy egy íjász +11 agival? kap +1OTPt kb? azmeg lószar :/ Ugyanez magenél: +8 int... LOL
Summon? értelmetlen... ki az a hülye aki lvl 50 után nem rebivel kel fel? :/
A hypnotism + cure3 talán ér vmit.
Hermitnek nem lehet qrva sok intje, mivel kell neki a 70 hea + 60-70 wis, ha nem akar 2 mobonként pihizni. Max pirosakra fog tudni szólózni -> ha partyzik akkorsem sebez a vagabond/archer mellett. Healelni viszont nem fog tudni túl hatékonyan :/
Lehet hozzászólni/érvelni egyik-másik mellett/ellen =)
KalOnline (FREE MMORPG): (Hanin) ChamberHUN (Lvl77 Mage/Ascetic Restore/Lightning/Ice) Thani (lvl41 Archer), HotarubI (lvl35 Thief) KalEncy letöltés - http://www.filefront.com/user/ChamberHUN
Emellett kezdõknek:
magyar: Napi oldala
angol: Jaine's Outpost Kal HQ
Más Kal oldalakat ne is nagyon látogass, fõleg ha hacket/cheatet reklámoznak. Ilyen ugyanis nem létezik Kalhoz, ha felmész egy ilyen oldalra, akkor a TE karakteredet fogják kipakolni/ellopni!!!
KalOnline (FREE MMORPG): (Hanin) ChamberHUN (Lvl77 Mage/Ascetic Restore/Lightning/Ice) Thani (lvl41 Archer), HotarubI (lvl35 Thief) KalEncy letöltés - http://www.filefront.com/user/ChamberHUN
Végigvertük a D2 folyosóit az utolsó nagy teremig. Félúton kb elment mellettünk egy full G50 íjász (boa) és egy TKba KSeltünk kicsit (vagy õ KSelt, mind1). Lényeg, hogy a TK dobott egy G50 2kezes butterfly-t, és boa-é lett =/
Most 2 hónapig megint nem látunk G50et sztem.
KalOnline (FREE MMORPG): (Hanin) ChamberHUN (Lvl77 Mage/Ascetic Restore/Lightning/Ice) Thani (lvl41 Archer), HotarubI (lvl35 Thief) KalEncy letöltés - http://www.filefront.com/user/ChamberHUN
Én meg 3 DC után meguntam inkább Csillagkapuztam megint =)
Háborúk voltak és lesznek, de a katonáim halhatatlanok.
Ez az MMORPG ingyenes?ha igen akkor honna lehet letölteni?
Lvl44 nem az körül van pajti 😊))))))
Na de tényleg jó volt az a TK party még ha drop nem is nagyon esett
Háborúk voltak és lesznek, de a katonáim halhatatlanok.
eppen tul sok idom volt mondom olvasgatok picit azt mit nem talalok
nem is ertem hogy napi hogy irhatott le ekkora orbitalis faszsagot...
riszpekt\'
KalOnline (FREE MMORPG): (Hanin) ChamberHUN (Lvl77 Mage/Ascetic Restore/Lightning/Ice) Thani (lvl41 Archer), HotarubI (lvl35 Thief) KalEncy letöltés - http://www.filefront.com/user/ChamberHUN
lehet rajottek hogy ezzel a szerverrel is el kene kezdeni foglalkozni...
riszpekt\'
Pl: brad, cartman, killer, natrak, quick, sarukhan, spy6, én =)
Nemrég pl 1xre megvoltunk 6an, és nagyon faxa kis D2 TK/shadow partyt nyomattunk, csak ugye ottsem esik semmi :/ (pár revikõnek való G45 ij volt a csúcs)
Fõként saru új kardjára vadászunk jelenleg, meg egyéb G50 is jól jönne persze =)
KalOnline (FREE MMORPG): (Hanin) ChamberHUN (Lvl77 Mage/Ascetic Restore/Lightning/Ice) Thani (lvl41 Archer), HotarubI (lvl35 Thief) KalEncy letöltés - http://www.filefront.com/user/ChamberHUN
Szimbioval meg Tigrissel meg viszonylag eleg gyakran elõfordulunk.
Veled mi van már megint úgy eltûntél hogy nagyon??!! 😊
Háborúk voltak és lesznek, de a katonáim halhatatlanok.
Vagy mindenki: Silkroad, L2, CoD, stb...?
Fédération Internationale Des Ingénieurs-Conseils L ë t z e b u e r g
latom meg mindig sokan kaloztok 😊
en most attertem silkroadra,mert L2-ot meguntam 😄
nektek meg sok sikert kalhoz
Mighty Magical power 6/14.A többiek blue bowot és Despoticot kaptak,valamint revikõnek valókat.Szintkülönbségünk +1/-2 volt.Szerintük jó drop mindig olyannak esik aki jelentõs mennyiségû geonnal rendelkezik.
De silkroad fórumra sem irogat senki, pedig már van új szerver 😛
Hova lett mindenki? Esetleg játsszotok fórumozás helyett? =)
KalOnline (FREE MMORPG): (Hanin) ChamberHUN (Lvl77 Mage/Ascetic Restore/Lightning/Ice) Thani (lvl41 Archer), HotarubI (lvl35 Thief) KalEncy letöltés - http://www.filefront.com/user/ChamberHUN
Játékhoz kell:
- gold coin 1000 zamogeon=100 gold coin (a pénzváltó 10%ot zsebrevág)
- az NPC "Pair Maker Master" (Fort, Pub, ill. Priestben)
- lvl30 feletti kari
Szabályok:
- kaptok 1-1 kártyát, ezután kell tétet tenni, vagy kiszállsz
- jön a második kártya... az nyer:
- akinek pár van (ha mind2önek akkor persze a nagyobb) (ha egyenlõ akkor gondolom a hülye NPC nyer :/
- ha nincs pár akkor össze kell adni a 2 kártya értékét, és csak akkor nyersz te, ha az elsõ számjegy neked NAGYOBB
- ha 2 10esed van akkor 3xos pénzt nyersz
Kalonline.com-on fent az eredeti (?angol? =)
Csak unatkoztam és gondoltam hátha vki nemtud angolul (énsem 😛 )
Ja, a message/package küldés limitje lvl20+ lesz.
Már elõre félek, hogy elkártyázom majd az összes pénzem =)
KalOnline (FREE MMORPG): (Hanin) ChamberHUN (Lvl77 Mage/Ascetic Restore/Lightning/Ice) Thani (lvl41 Archer), HotarubI (lvl35 Thief) KalEncy letöltés - http://www.filefront.com/user/ChamberHUN
KalOnline (FREE MMORPG): (Hanin) ChamberHUN (Lvl77 Mage/Ascetic Restore/Lightning/Ice) Thani (lvl41 Archer), HotarubI (lvl35 Thief) KalEncy letöltés - http://www.filefront.com/user/ChamberHUN
Gondolom 56on azért már mindig rebit használ =)
Akkormeg ménem 20%ot bukott???
Bár mondjuk ha priest közepén árult akkor fõleg 0 XPt veszíthetne...
KalOnline (FREE MMORPG): (Hanin) ChamberHUN (Lvl77 Mage/Ascetic Restore/Lightning/Ice) Thani (lvl41 Archer), HotarubI (lvl35 Thief) KalEncy letöltés - http://www.filefront.com/user/ChamberHUN
Napi ezt most fordítsd vissza magyarra, addig eljutottam hogy a laurus az siker =) Hétvégén inkább Kalozom, azért nem válaszoltam eddig 😛
Ja, már rég akartam kérdezni: ha rebirth scrollt használsz akkoris nõ a "death count"-od ? O_o
KalOnline (FREE MMORPG): (Hanin) ChamberHUN (Lvl77 Mage/Ascetic Restore/Lightning/Ice) Thani (lvl41 Archer), HotarubI (lvl35 Thief) KalEncy letöltés - http://www.filefront.com/user/ChamberHUN
Chamber és kedves barátaim segítségével tegnap este a D2-ben meglett a lvl44 is =)
Ezen a héten meg akkor belehuzok,ha már sikerült poénból egy +9 Intelles G48-at alkotnom =)
Valamire használjam is ha már megvan....
Háborúk voltak és lesznek, de a katonáim halhatatlanok.
Nem én voltam... Oo
riszpekt\'
mindegy a f****m kivan azzal hogy szegény embert az ág is húzza!!!!
KAL <#mf3>#mf3><#mf3>#mf3><#mf3>#mf3><#mf3>#mf3><#mf3>#mf3><#mf3>#mf3>
Nem én voltam... Oo
It is possible to commit no errors and still lose. That is not a weakness. That is life. Don't try to understand women. Woman understand woman and they heat each other.
Lényeg ami a lényeg ha vagyunk akkor mehet a party!<#vigyor3>#vigyor3>
Nem én voltam... Oo
reggel 5-6 ig szoktunk lenni
na ja a HUN-nak se artana benne lenni
nem tom soha nem hallottam meg romanokat
de ma megkerdeztem egy roman sracot es azt mondta nem hangzik romanabbul mint mikor mi magyarul beszelunk es o roman 😊
most nyomattunk balival egy kis brainstormingot es ez jott ki belole
LaurusVelNex
szerintem jol is hangzik kesobb akar egy nemzetkozi guildben is elmenne
bali talalta ki hogy mi legyen en forgattam at latinra talan nem is lett olyan rossz 😊
velemenyek ?
It is possible to commit no errors and still lose. That is not a weakness. That is life. Don't try to understand women. Woman understand woman and they heat each other.
Legutóbbi 2 alkalommal mikor szimbivel partyztam, akkor 2kor feküdtem 😄
KalOnline (FREE MMORPG): (Hanin) ChamberHUN (Lvl77 Mage/Ascetic Restore/Lightning/Ice) Thani (lvl41 Archer), HotarubI (lvl35 Thief) KalEncy letöltés - http://www.filefront.com/user/ChamberHUN
Meg mit jelent hogy hosszú távra?
Háborúk voltak és lesznek, de a katonáim halhatatlanok.
Napi:Elég románosan hangzik,én a hun hordák vagy a kalandozó magyarok valamilyen forditását ajánlanám.Akkor fosztogathattok karavánokat is.(Nomen est omen).
Brutal:Szimbio healert keres hosszú távra,assa elleni védelem megoldott.
Két napot nem vagyok mire nagy nehezen letudom a céges dolgaimat hirtelen azt se tudom ki kivel van =)
Cham gondolom a D2-rõl lemaradtam :/
Sajna tegnap anyagbeszt jáccottam a cégnél nem is voltam irodán,este otthon meg hulla voltam...
Este talán beesz a fene jáccani de még az messze van =)
Valaki mondjon valamit hogy estére lesz-e party,mert ha nem akkor nem hiszem hogy bemegyek...
Háborúk voltak és lesznek, de a katonáim halhatatlanok.
bali szerint valami masnak kene hivni de en nem igazan tudok mas magyar jelentos hadseregrol
It is possible to commit no errors and still lose. That is not a weakness. That is life. Don't try to understand women. Woman understand woman and they heat each other.
KalOnline (FREE MMORPG): (Hanin) ChamberHUN (Lvl77 Mage/Ascetic Restore/Lightning/Ice) Thani (lvl41 Archer), HotarubI (lvl35 Thief) KalEncy letöltés - http://www.filefront.com/user/ChamberHUN
Na, menjünk latint tanulni, és csináljunk latinul beszélõ guildot, olyan úgysem sok van sztem =)
Hmm a proventust inkább hanyagoljuk, nagyon sok a behódol, megadja magát meg hasonló jelentése =)
A caterva lesz az igaz (eddig kihagytál egy r-t), az jelent mindenféle csoportosulást.
Kezdjük(?) szétoffolni a fórumot 😄
Ha vki esetleg Kalról is szeretne még beszélni, az nyugodtan vessen fel vmi témát 😛
mûködnek itt ilyen alap html tagek <b>?</b>
KalOnline (FREE MMORPG): (Hanin) ChamberHUN (Lvl77 Mage/Ascetic Restore/Lightning/Ice) Thani (lvl41 Archer), HotarubI (lvl35 Thief) KalEncy letöltés - http://www.filefront.com/user/ChamberHUN
fekete barsony szalagjelveny galleron mert pont 1 szo de az a Mico
kozel all a feketehez ha nem is pont az
ja szerintem is a FerruProventus eleg jol hangzik 😊
vagy a FerruCateva
It is possible to commit no errors and still lose. That is not a weakness. That is life. Don't try to understand women. Woman understand woman and they heat each other.
A feketére énis a niger-t találom mindenhol, azmeg nem lenne túl jó igaz?! =)
mico az tök más, vmi 500adik jelentése: fekete bársony szalagjelvény
ferrugineus=barna, fekete, sötét csak ezmeg túl hosszú sztem
hadsereg=exercitus, sereg=amiket napi is írt.
Szal ha rövidítünk marad a FerruProventus vagy FerruExercitus kb.
Rangok:
tanívány, kísérõ - secuutus
vitéz - fortis
lovag - miles militis (ez megint hosszú lehet 😊
vezér, vezetõ - princeps, potissimus
Ha annyira nemis off, akkor nemiskell "bocs az offért" 😛
KalOnline (FREE MMORPG): (Hanin) ChamberHUN (Lvl77 Mage/Ascetic Restore/Lightning/Ice) Thani (lvl41 Archer), HotarubI (lvl35 Thief) KalEncy letöltés - http://www.filefront.com/user/ChamberHUN
de nem tom mi lesz, a kalban mar nagyon bosszant hogy csak henteles van
PvP-zni nemtudok mert mindig melozok
a 2h meg nem igazan hatekony a commander kezeben (foleg az en netem mellett)
a guildot meg szerintem inkabb fekete seregnek kene hivni
de ne magyarul mert ugyse ertene senki csak mi
az angol viszont megint nem elonyos szerintem mert mért kellene egy magyar guildot angolul elnevezni
ezert szerintem egy holt nyelv a latin pont megfelelo lenne nem ??
tehet a Ferru meg a Mico az ami kb a feketet jelenti a nigro-n kivul a
Cateva Hospes es Proventus szavak pedig a sereget
ezek megfelelo sorrendu linearis kombinacioja lehetne a Fekete Sereg latin megfeleloje
bocs az offert de annyira talan nem is off, mert ezt a nevet barhol lehetne hasznalni kesobb, akarmelyik jatekban ( akar a Kal-ban is )
kinek mi a velemenye ????
It is possible to commit no errors and still lose. That is not a weakness. That is life. Don't try to understand women. Woman understand woman and they heat each other.