12892
  • NightmareIV
    #5559
    bazz akor én lenem jövök....
  • ladylilien
    #5558
    pff énis elmentem 1 órára mire visszajövök már engem se enged be
  • SP5knight
    #5557
    Engem megint nem enged be a serverre
  • Datas
    #5556
    Nana ! Lehet, hogy egyeseknek más dolguk sincs mint az egész napot a játékkal tölteni és minden fórumot végigolvasni, de én örülök, ha esténként egy kicsit tudok játszani - általában a reggeli felkelésem bánja...
    Az meg abszolute nem érdekel, hogy mindenféle kezdő-haladó hozzászólást elolvassak különböző fórumokon, a játékkal kapcsolatban eléggé informált vagyok, de ha mégis valami újdonsággal találkozok annak utánnanézek. A doggi lordos videót nem tartom annak, ezért nem kérek a kioktatásból, de köszi a linket - egymagában is elég lett volna.
  • Bucser
    #5555
    NEm tudom de mikor egyesek egy egyszerű regisztrációs formulát nem tudnak elolvasni vagy a Bannerra klikkelve napi oldalán pár alapvető információt elolvasni nem képesek hogy várhatod, hogy Idegen nyelvű oldalra menjenek vagy esetleg nemzetközi fórumra???:D

  • Curbuncle
    #5554
    De tudja.
    Amugy emberek ti nem informálódtok a játékkal kapcsolatban, amit játszotok?
    Link: http://www.kalhq.com/forums/index.php?showforum=5

    Tessék már bemásolni a böngészőbe és elmenteni könyvjelzőként, mert egyfolytában ezekkel a kérdésekkel nyomultok, nemhogy elmentenétek az oldal címét, ami már nem egyszer volt leírva, belinkelve, stb.
  • Datas
    #5553
    Nem tudja valaki,hogy készűlt e most videó a doggi lordról?
  • UnsuBoy
    #5552
    Kösszi:))) megy
  • Dodokacsa
    #5551
    hotmailre elmegy, csak a junk mailek közt keresd:)
    a többit nem tom^^
  • UnsuBoy
    #5550
    Hello! van egy kis problémám ! Most töltöttem le a Kal Online-t... Felraktam majd a kalonline.com-on regisztrálni szerettem volna de mikor a regisztrácionak ahhoz a részéhez értem hogy irjam be a Authentication Number-t akkor ez a number a beirt e-mail címre nem jött meg valamiért:S az e-mail címet jol adtam meg. ilyen szolgáltatoknál is probáltam de az email nem érkezik meg akármit csinálok(freemail;hotmail;AIM;walla) pls help:D
  • ladylilien
    #5549
    vagy nem :) szerencsére javították :) de azért ennyit várni rá :(
  • ladylilien
    #5548
    nagyon olyan érzésem van hogy ebből double exp event lesz xD
  • SP5knight
    #5547
  • vaPuMarci
    #5546
    szal senkisem tud
  • vaPuMarci
    #5545
    Also szerveren volt ien shout is...nem igaz ma terveztem még pár szász %-ot...Ez lett belole
  • SP5knight
    #5544
    nem
  • CartmanHUN
    #5543
    HP-s cuccokkal simán felette vagy.
  • spy6
    #5542
    ti most betudtok menni?
  • rudiHuNN
    #5541
    hehe :D, full élet zászlóval :D
    4004-es sebzés :D
  • CartmanHUN
    #5540
    Velem ugyanez volt az első idézéskor.Akkor még olcsóbb volt a rebi,csináltam pár szép képet.(mindegyiken térdelek)Majd szint elején akarom ezt a doggit meglátogatni ,ha már lesz elég high lvl ,hogy csináljanak is vmit.Talán egy jó healer zászlóval túlélné a támadást ,és engem is mindig felélesztene. Úgy már lenne értelme odamenni.
  • ladylilien
    #5539
    ahogy olvasgatom laonline.comon a freeboardot senkinek se lép be a game :(
    remélem csinálnak vele vmit mert bekattanok :S
  • spy6
    #5538
    GAME OVER
  • ladylilien
    #5537
    LOL az érdekes lecc xD
    bár ha már jól ismered gamet nemkell érteni a nyelvet xDDD
  • rudiHuNN
    #5536
    NEM TALÁLNÁTOK KIH MIT CSINÁLOK!!! töltöm leh a coreai servert :D
  • ladylilien
    #5535
    :( pedig pont elhatároztam hogy ma belekéne húzni és 4-ig abbasem hagyni erre besem tudok lépni :(
  • vaPuMarci
    #5534
    Errol van szo! Remélem holnap jo lesz...Ha ma nem
  • rudiHuNN
    #5533
    Beállt rendessen! be sem lehet lépni! Xar!
  • vaPuMarci
    #5532
    Jah akkor megnyugottamMá elkezdtem hülyeségekre gondolni...Uristen! Mit tesz velem ez a játék???
    A kal online 1 káros szenvedély...
  • Fantos
    #5531
    Ha valaki ráér egy partyzásra az szóljon kérem köszönöm
  • ladylilien
    #5530
    nyugi most nekem is csak az ablakig jön és onnan semmi :(
  • vaPuMarci
    #5529
    Ugy tünik most hagytam aba ezt a játékot...Nem enged fel és sztem nem is fog Hihetetlen...
  • ladylilien
    #5528
    de viszont a rebikereskedoknek jó üzlet volt :P
    mert láttam ma 1 csomóan árultak rebit 280-320K körül ahogy megindult a boss ölés egyből 500K fölé emelkedett a rebi ára xDDDD
  • rudiHuNN
    #5527
    Hali! Én is voltam a dogebi lord úgymond ''ölésben :D''! Mesziről figyletem mindent! találkoztam SZASZÁval is! Tök síráj volt! 3 rebim ment csak el! jah és az életéből csak 1mm-t sebeztek :D! A szörny különben jól van beálitva a leőléshez! Csak az emberek tapasztalatlanok akik feljutnak ahhoz a szintig! MEGVOLT BESZÉLVE HA TEREMNEK A KÉK GOLYÓK(devil spiritek [EBBŐL NYERI A LORD AZ ENERGIÁJÁT A KöRBESEBZÉsheZ (kb. 1802 meg 4002-t tudd csak sebezni -+ különbség nélkül)]), MINdeNkI azt LŐJJE! :D, HÁT EZ SEM ÍGY JÖTT ÖSSZE!! Mindenki ráfutott és had szóljón! csak minden körnek +50 rebirtlett a vége ahogy elnéztem! Peddig még Xca a shoutba is irta hogy cask azt löjjék, deh akkor sem azt csinálták! amúgy készült 284 schrenshot :D!
  • vaPuMarci
    #5526
    Wazz nem enged fel a Hanin-ra mert meg ál mikor ott az ajto..De az alsora felenged.Nektek is igy van? Vagy csal én vok ien szerencsétlen?
  • QuickHUN
    #5525
    Na fasza!

    Kíváncsi vagyok SZASZA is igy hal vagy ő 1 percig azert birja?
    Valami nem jól van itt,nem hiszem el hogy ilyen erősnek kell lennie,nem jól van beállítva a csávo sztem!
  • puna
    #5524
    csillagkapu powa
  • Chamber
    #5523
    Én fel sem bírtam jutni... 3-tól kezdve meg kellett szenvedni minden szinten a feljutásért. 7-ig sikerült feljutnom, de ott már túl nagyot ütött rám egy mob, és kicsi szűk hely vezetett az ajtóhoz tele 50 mob-al, azok között lehetetlen volt átmenni úgy hogy ne kattinst rá vmelyikre véletlen =)

    Úgyhogy ott feladtam és elhúztam nézni a Csillagkaput inkább :P
  • puna
    #5522
    6 rebim banta mire eltudtam teleportalni :)) elnyomtam a rebit mire a tp re nyomtam volna megint meghaltam 6-rebi utan sikerult halva erkeznem fortba:))
  • puna
    #5521
    fentvoltunk towerban megnezni a megidezest es a legyilkolasat :)))
    erdekes volt amirol betudok szamol kb 600 ember volt fent . a jatek menete a kovetkezo volt :
    - a fonok vert 1 et mindenki meghalt:))
    -rebi kovetkezo pillanatban mindenki meghalt kb 600 ember :))
    - rebi , mindenki meghalt es igy tovabb :)))

    szerintem gyurjunk meg a kovetkezo megidezesig:))))))))))))))
  • Chamber
    #5520
    *fél 5 utánig (vmikor fél4fele idézték) van idő kinyírni asszem!