Kal Online MMORPG

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#3892
Látom nem túl nagy az aktivitás erre :/
A war sztem elég szar xD
Sok hülye attacker egymást gyilkolja, mielõtt eljutnának a védõkig...
De mivel ezalatt eléggé lagolt a szerver, énis ott szenvedtem a warban. Legközelebb is csak akkor leszek ott sztem, ha a lag miatt nemtudok mást csinálni.
Regelni megéri rá, mivel nem vesztesz XPt ha assa öl meg/te halsz assaként, de elmenni már nemkell (legalábbis lvl52n én mage-el nemnagyon fogok) 😊

KalOnline (FREE MMORPG): (Hanin) ChamberHUN (Lvl77 Mage/Ascetic Restore/Lightning/Ice) Thani (lvl41 Archer), HotarubI (lvl35 Thief) KalEncy letöltés - http://www.filefront.com/user/ChamberHUN

Brutal
#3891
Az jó sok sikert hozzá <#violent>

Háborúk voltak és lesznek, de a katonáim halhatatlanok.

#3890
Ok, sry a pounch-ért xD
Temeg nyomás vissza Kalozni 😛
Cart megkapta pengét, és már be is fizetett a war-ra ;-)

KalOnline (FREE MMORPG): (Hanin) ChamberHUN (Lvl77 Mage/Ascetic Restore/Lightning/Ice) Thani (lvl41 Archer), HotarubI (lvl35 Thief) KalEncy letöltés - http://www.filefront.com/user/ChamberHUN

persil
#3889
Ja még vmi... Nem Pounch, mert annak semmi értelme, hanem Pouch, ami zacskót, erszényt jelent! Nyomás angolt tanulni srácok=)

Szigorú vagyok, de igazságtalan... Már ötvenezerszer megmondtam, hogy ne túlozz!

persil
#3888
"Neked hogyhogy nem sikerült 150 próbálkozásból semmi???"--->ahogy mondod. Kb az elsõ 20-30 volt gold pouch, aztán akkor mondtad guild chat-en, hogy a silver-el jobbal megéri játszani.

Szigorú vagyok, de igazságtalan... Már ötvenezerszer megmondtam, hogy ne túlozz!

#3887
Hát saru nemtom te mit csináltál, 1,5Mbõl legalább 3-4 kisebb tali kelett volna hogy jöjjön, sõt több... Tegnap este eljátszottam még 200Kt (20 silver bigyo), miután elvileg már kijavították, és nekem még ígyis jött 2 magic powers tali + a sok szutyok cucc.

Neked hogyhogy nem sikerült 150 próbálkozásból semmi??? lehetetlen xD
Mined 10bõl jött (vagy még jön is) egy "kisebb" tali.

Vagy te gold pounch-al szórakoztál? O_o

KalOnline (FREE MMORPG): (Hanin) ChamberHUN (Lvl77 Mage/Ascetic Restore/Lightning/Ice) Thani (lvl41 Archer), HotarubI (lvl35 Thief) KalEncy letöltés - http://www.filefront.com/user/ChamberHUN

persil
#3886
260k??? Barátom én 1,5 mill körüli összegrõl beszélek... vettem 66 ezer kis csomagot, és szó szerint az volt benne amit leírtam... a tárgyakon felül sokszor 2-3k geon de ennyi és nem több! Grat a kardhoz😊

Szigorú vagyok, de igazságtalan... Már ötvenezerszer megmondtam, hogy ne túlozz!

#3885
<#szomoru1> Szekény Saru....

Vigasztaljon a tudat hogy nekem 200-260kból mindössze egy legendary esett, de azt bele is rántottam a kardomba és siker <#vigyor2>
Bezzeg a Szimbi.... <#hehe>

persil
#3884
Nos...20 medi, 3 revi kõ, 2 lucky stone, némi készpénz, 2 eel...ezt kaptam Sarukhan majdnem teljes vagyonából... Hajrá Kal csak így tovább, az igazságtalanságban elsõ. Gratulálok😊

Szigorú vagyok, de igazságtalan... Már ötvenezerszer megmondtam, hogy ne túlozz!

#3883
ÁÁÁÁ

"Hello.
This is Kalonline.

Server will be closing soon for a temporary maintainance. (04:40 PM ~ 05:00 PM Korean Time)
Maintainance time will take approximately 20 mintues.
Sorry for the inconvenience.
Wishing you the best of all.
We, KalOnline, are here to provide you with the services that would satisfy your time spendings with us."

Ki fogják javítani sztem, álljatok le az olcsó talik árusításával!
(bár mire ezt vki olvassa már úgyis áll a szerver xD )

KalOnline (FREE MMORPG): (Hanin) ChamberHUN (Lvl77 Mage/Ascetic Restore/Lightning/Ice) Thani (lvl41 Archer), HotarubI (lvl35 Thief) KalEncy letöltés - http://www.filefront.com/user/ChamberHUN

#3882
Brad van pénzed (geon) most?
Ha igen akkor belogolhatsz, és szerezhetsz érte sok-sok talit (legendary, breaktrough, distinct, magical powers, ToA, ToD, ezeket adhatja a silver pounch... a gold pedig king's-et is, de jobb a silver sztem) 😊

Tegnap elköltöttem 3,5M-t "pár" talira... éjjel 3at adtam csak el, de visszajött a 3,5M xD Aztán reggel még eltoltam 1M-et megint, és megint jött pár tali =)
Szal még keresni is lehet vele, amíg vkinek van geonja... lassan sztem senkinek sem lesz. (ja, 2 ToD ment el 2x1,5Mert meg egy break 600Kert éjjel... és reggel az 1Mbõl jött: 2 ToD, 1 ToA, 1 break, 3 Mag Powers + medi, penz, speed-up, revikõ)

Mindenkinek legend fegyvere lesz lassan, és elfogy a geon a játékból sztem xD
Szal sok sikert mindenkinek a pénzszerzéshez 😉

KalOnline (FREE MMORPG): (Hanin) ChamberHUN (Lvl77 Mage/Ascetic Restore/Lightning/Ice) Thani (lvl41 Archer), HotarubI (lvl35 Thief) KalEncy letöltés - http://www.filefront.com/user/ChamberHUN

Brutal
#3881
Akkor kérdezz rá pajtás mikor voltam belogolva utoljára és rájössz....

Háborúk voltak és lesznek, de a katonáim halhatatlanok.

persil
#3880
Öregem, ha annyi geonom lett volna, ahányszor Te ezt mondtad, akkor full G50ben lenne Sarukhan😄DD

Szigorú vagyok, de igazságtalan... Már ötvenezerszer megmondtam, hogy ne túlozz!

Brutal
#3879
Én meg nem jáccom többet asszem mert nincs értelme...
ezen a szinten annyiszor haltam hogy a revive is 30%-ot vesztek és van 1 kockám,lefagyok állandóan és szétlagolom az agyam...

Háborúk voltak és lesznek, de a katonáim halhatatlanok.

#3878
Tegnap hullottak a legendaryk Brad 😊
Nekem csak 1/6 jut sajna (ha nem lép meg vele az illetõ, amit remélek 😊

Van Skill progi v1.03 <- Raktam bele pár képet, ezért lett több mint 0,5MB de így sokkal szebb mint a sima szürke windows ablakok 😉

KalOnline (FREE MMORPG): (Hanin) ChamberHUN (Lvl77 Mage/Ascetic Restore/Lightning/Ice) Thani (lvl41 Archer), HotarubI (lvl35 Thief) KalEncy letöltés - http://www.filefront.com/user/ChamberHUN

Brutal
#3877
Szép jó napot mi a helyzet mostanában?

Háborúk voltak és lesznek, de a katonáim halhatatlanok.

persil
#3876
Ahh meg vagyok hatódva, komolyan😊 Köszi=) Hmm ez tényleg jó kis event lesz, végre vmi aminek értelme is van xD

Szigorú vagyok, de igazságtalan... Már ötvenezerszer megmondtam, hogy ne túlozz!

#3875
Hehe tényleg, Boldog Szülinapot! ;-)

Dec. 27 updates:
-Na fasza... kapunk új szervert, DE nem lehet átvinni a karikat!!! <#mf3><#falbav><#wilting><#rinya>
Viszont 5 héttel az új szerver nyitása után a top 30 player nyerni fog cuccokat (The King of lvling event). Hát sztem én ígysem fogok átmenni xD

-Lehet majd "Doggebi Lord"-ot ölni a Doggebi Tower-ben szal kapunk D3t úgynézki (Scenario 1). Ha kinyírjuk számos különféle highgrade dropra van esély 😊

-Dec 20-tól jan 31-ig lesz hóesés event... minden 4 órából 1ben havazni fog, ezalatt:
> +10% attack power
> +20% esély talidropra a hóesés típusától függõen. Lehet tegnap D1 R8ban hóvihar tombolt, csak a tetõ miatt nem láttuk??? xD (egyik guildtagnak 3 azaz 3! legendary dropban volt ott része eggpartykban 3-4 óra alatt 😊
◎ Hóesés: Talisman of Defense
◎ Erõs havazás: Talisman of Wonder
◎ Hóvihar: Talisman of Intensification and Protection

Végre 1x tényleg várom a következõ update-et! xD

KalOnline (FREE MMORPG): (Hanin) ChamberHUN (Lvl77 Mage/Ascetic Restore/Lightning/Ice) Thani (lvl41 Archer), HotarubI (lvl35 Thief) KalEncy letöltés - http://www.filefront.com/user/ChamberHUN

#3874
Boldog Szülinapot Saru!

persil
#3873
Ez a remek újítás amúgy ezer más mmorpg-ben benne van, amióta világ a világ xD

Szigorú vagyok, de igazságtalan... Már ötvenezerszer megmondtam, hogy ne túlozz!

#3872
Ja, a 2 hétes dolog tényleg vmi kuka féle.
Ha törlöd a karid akkor még 2 héten belül visszaállíthatod, ennyi.

KalOnline (FREE MMORPG): (Hanin) ChamberHUN (Lvl77 Mage/Ascetic Restore/Lightning/Ice) Thani (lvl41 Archer), HotarubI (lvl35 Thief) KalEncy letöltés - http://www.filefront.com/user/ChamberHUN

#3871
<#wow2>Halálában is megszivatott <#hehe>

Szimbi 58, Tigris 52, Maca 48, Harp 52-53(megint úgy tûnt el hogy azt se mondta fapapucs<#szomoru1>), Balee abbahagyta<#szomoru1><#sir>, Te sajna nem fejlõdtél <#lookaround>, én meg 54 (silkben meg 24 😛)

Bucser
#3870
Tényleg ki hogy áll Kalban szintügyileg?? Szimbi lett már 60? 4 hét nagy idõ😊

Egyébként az elmúlt 3 hét alatt (összeszámoltam) nem volt olyan hetem amikor ne legalább 3 vizsgát ZH-t vagy leadandó beszámolót kellett volna csinálnom. Ráadásul meghalt a tanár akitõl megajánlott jegyet és egy másik tárgyból felmentést kaptam úgyhogy van plusz 2 tárgyam... Kurva jó.. hogy lehet vizsgaidõszak elõtt 1,5 héttel meghalni???

"Whether you Kill or get Killed it is just a way to Kill time" Zaraki @ Bleach #36 SC SQ42: "Give in to the Hype, It is worth it" https://robertsspaceindustries.com/enlist?referral=STAR-NVZF-5CZF

Bucser
#3869
miért? cotont meghackolták??😊 Na látjátok ezért nem érdemes pénzt ölni egy gameba😄

"Whether you Kill or get Killed it is just a way to Kill time" Zaraki @ Bleach #36 SC SQ42: "Give in to the Hype, It is worth it" https://robertsspaceindustries.com/enlist?referral=STAR-NVZF-5CZF

#3868
codonnak most nagy szüksége lenne rá <#wilting><#zavart2><#ticking>

Bucser
#3867
Gondolom olyan lesz mint a windows kuka😊 ha törölsz valamit nem törlik csak félreteszik😊 és 2 hét múlva ürítik😄 Senki nem fogja használni (pl én mindig shift+delete -el törlök) de elmondhatják hogy beletették😄

"Whether you Kill or get Killed it is just a way to Kill time" Zaraki @ Bleach #36 SC SQ42: "Give in to the Hype, It is worth it" https://robertsspaceindustries.com/enlist?referral=STAR-NVZF-5CZF

#3866
Hiiija Soli!
Gyere minél elõbb mert egyre kevesebben vagyunk!
Jah és kal mellett fakultativ cod2 is van 😛


+ 2 héten belül visszaállíthatod a törölt karaktered mostantól.

Ezt fejtsd már ki bõvebben pls!

Bucser
#3865
Segíthet a lagon mert kevesebb embert kell betöltenie a belépõknek. így az adatcsomagok mérete is csökken😊 Mondjuk az árusokat is igazán kipakolhatnák a városból mondjuk egy piactér nevû helyre😄

"Whether you Kill or get Killed it is just a way to Kill time" Zaraki @ Bleach #36 SC SQ42: "Give in to the Hype, It is worth it" https://robertsspaceindustries.com/enlist?referral=STAR-NVZF-5CZF

#3864
Kipakolják a halászokat a városokból végre az új update-el.
Bár ez nemtudom segít-e a lagon, mivel továbbra is ugyanannyian fognak halászni, de reménykedjünk 😊

+ 2 héten belül visszaállíthatod a törölt karaktered mostantól.

KalOnline (FREE MMORPG): (Hanin) ChamberHUN (Lvl77 Mage/Ascetic Restore/Lightning/Ice) Thani (lvl41 Archer), HotarubI (lvl35 Thief) KalEncy letöltés - http://www.filefront.com/user/ChamberHUN

#3863
Na, készült új verzió a skilles progimból.
Mostmár lehet benne statokat is osztani, és ahol megvan a képlet sebzésekhez meg hasonlókhoz, ott aztis számolja a skillekhez.
Ha vkit érdekel nézze meg 😉

P.S: az lvl0 statokra csak beírtam vmit, szal ha vki tudja õket pontosan, továbbrais várom 😛

KalOnline (FREE MMORPG): (Hanin) ChamberHUN (Lvl77 Mage/Ascetic Restore/Lightning/Ice) Thani (lvl41 Archer), HotarubI (lvl35 Thief) KalEncy letöltés - http://www.filefront.com/user/ChamberHUN

Bucser
#3862
NA szép napot mindenkinek😊 Megint egyetemrõl írok netem még mindig nincs (valszeg amíg szegedre nem költözök nem is lesz😞) Az viszont január vége és akkor 2 nap alatt megoldható a dolog. NAPI képei kellemes emlékeket idéznek fel bennem és qrvára hiányzik a TS-en lévõ baromkodás😞 Játsza valaki még a kis bandánkból a KAl-t?😊 Lehet ha visszajövök jövök egy kicsit (nem túl nagy intenzitással mert sokat kell tanulnom majd meg melót is keresek😞

Addig is legyetek rosszak😊

"Whether you Kill or get Killed it is just a way to Kill time" Zaraki @ Bleach #36 SC SQ42: "Give in to the Hype, It is worth it" https://robertsspaceindustries.com/enlist?referral=STAR-NVZF-5CZF

#3861
Kérdés: vki tudja a lvl0 karik statpontjait kasztonként? Kéne a progim továbbfejlesztéséhez 😊
Az elsõdleges tulajdonság (archer - agi, knight - str, mage - int) 60ig 1 pont 90ig 2 <- ez így helyes? meddig 3 pont? És a többi stat hogyvan? (50, 70, 90, ... ?)

Ha vki ezeket összeszedte már 1x és megvannak neki, akkor írja már meg 😉
Addig nézegetem KalHQ-n...

KalOnline (FREE MMORPG): (Hanin) ChamberHUN (Lvl77 Mage/Ascetic Restore/Lightning/Ice) Thani (lvl41 Archer), HotarubI (lvl35 Thief) KalEncy letöltés - http://www.filefront.com/user/ChamberHUN

#3860
Csak tigris tegnap meg akart lepni, hogy mutat G56 botot. Csakhogy én már rég láttam, úgyhogy nemsikerült neki 😊
Sõt aztis tudtam, hogy most az EternalParty guildnak esett 😛 (mértnem nekem??? =)

KalOnline (FREE MMORPG): (Hanin) ChamberHUN (Lvl77 Mage/Ascetic Restore/Lightning/Ice) Thani (lvl41 Archer), HotarubI (lvl35 Thief) KalEncy letöltés - http://www.filefront.com/user/ChamberHUN

persil
#3859
A botokhoz nem értek... szóval ebben a Generals mint tipus a látványosság? Csak azért kérdem mert még javában kaloztam, amikor a dungeon utsó szobájában rohangált G56al angy is meg egy másik nagyobb mágus is😊

Szigorú vagyok, de igazságtalan... Már ötvenezerszer megmondtam, hogy ne túlozz!

#3858
Ezis General's volt Tigris, és 11. 23-án szal nem a mai volt az elsõ =)


És itt fut vele a tulaj...


+ vihar fortban

KalOnline (FREE MMORPG): (Hanin) ChamberHUN (Lvl77 Mage/Ascetic Restore/Lightning/Ice) Thani (lvl41 Archer), HotarubI (lvl35 Thief) KalEncy letöltés - http://www.filefront.com/user/ChamberHUN

#3857

G56 General Stick

#3856
sziasztok!
plas remélem még olvasod a forumot mert szeretnék dumálni veled egy kicsit...

kerees fell ha tudsz <#eljen><#eljen>

Nem én voltam... Oo

Brutal
#3855
Szombaton autószerelés,max este vagyok,vasárnap nagyszülõk látogatása a program =)

Háborúk voltak és lesznek, de a katonáim halhatatlanok.

#3854
Reggelt!

Hétvégén jössz Kalozni, vagy teljesen eltiltottak? =)
Ja, mostmár MSNen is mindig a barátnõd van? xD

Na, megyek fejlesztem tovább a progim... 😛

KalOnline (FREE MMORPG): (Hanin) ChamberHUN (Lvl77 Mage/Ascetic Restore/Lightning/Ice) Thani (lvl41 Archer), HotarubI (lvl35 Thief) KalEncy letöltés - http://www.filefront.com/user/ChamberHUN

Brutal
#3853
Újabb jó reggelt <#wave>

Háborúk voltak és lesznek, de a katonáim halhatatlanok.

#3852
KalHQ-n nem járok (csak annyit voltam, még leloptam a skill guide-okat =)

És nem kértem "rveach" beleegyezését hogy lenyuljam az anyagot amit csinált, jólesz ez annak aki erre jár 😛

KalOnline (FREE MMORPG): (Hanin) ChamberHUN (Lvl77 Mage/Ascetic Restore/Lightning/Ice) Thani (lvl41 Archer), HotarubI (lvl35 Thief) KalEncy letöltés - http://www.filefront.com/user/ChamberHUN

#3851

Grat, szerintem jól sikerült! <#eljen><#taps>

Javasolnám tedd fel kalhq.com-ra!

persil
#3850
Szép is, jó is és mûködik (az 1.01es verzió) szóval aki mást mond hazudik😄 Grat=)

Szigorú vagyok, de igazságtalan... Már ötvenezerszer megmondtam, hogy ne túlozz!

#3849
Szedd le és nézd meg 😛
Ilyen skilltervezõs bigyó, ha nincs kedved számolgatni, hogy hogyan mire elég a skillpont. Ebben eloszthatod a pontokat mint a játékban kb.

KalOnline (FREE MMORPG): (Hanin) ChamberHUN (Lvl77 Mage/Ascetic Restore/Lightning/Ice) Thani (lvl41 Archer), HotarubI (lvl35 Thief) KalEncy letöltés - http://www.filefront.com/user/ChamberHUN

persil
#3848
Amúgy mirõl szól a progid?😊 Biztos már említetted csak akkor pont nem néztem mi folyik itt=)

Szigorú vagyok, de igazságtalan... Már ötvenezerszer megmondtam, hogy ne túlozz!

#3847
Na, átírtam kicsit a progit, biztos ígysem fog menni, de azért nézze meg vki ha van kedve =)

Skill progi v1.01

KalOnline (FREE MMORPG): (Hanin) ChamberHUN (Lvl77 Mage/Ascetic Restore/Lightning/Ice) Thani (lvl41 Archer), HotarubI (lvl35 Thief) KalEncy letöltés - http://www.filefront.com/user/ChamberHUN

Brutal
#3846
Beköszönök jó reggelt

Háborúk voltak és lesznek, de a katonáim halhatatlanok.

#3845
VB6-ban, és egy egyszerû kis TabControl miatt kihal... <#falbav>
Majd ma vmit kezdek vele, és visszaminõsítem v0.01-re <#vigyor3>

KalOnline (FREE MMORPG): (Hanin) ChamberHUN (Lvl77 Mage/Ascetic Restore/Lightning/Ice) Thani (lvl41 Archer), HotarubI (lvl35 Thief) KalEncy letöltés - http://www.filefront.com/user/ChamberHUN

#3844
Jah még1 dolog ha érdekel pm-ezz rám és nyélbe is üthetjük a bulit... Ne ide írj mert csak esténként nézeget meg 😛

Nem én voltam... Oo

#3843
Cseszeggettem magam hogy sosem írok, na most írtam egy sort... Jajj de nehéz a lét még mindig. Cartman van moveing scrollom olcsóé ha érdekel, télleg olcsóé. A chest cserébe ez is benne volt mint még sok más kalshop item <#alien>.

Nem én voltam... Oo