12892
  • Datas
    #5683
    szedd össze magad, mert amilyen helyesen írtál meg fogalmaztál én nem csodálkozok, hogy nem érkezett meg az "üzenet"...
  • NiuHUN
    #5682
    szia!
    milyen mailre regeltél? mert nem mind1ikre küldik el .
    próbáld citromail,vipmail meg nemtom többiek mire regeltek de nekem ez a 2 tutira müxik!
  • Szikki
    #5681
    hali

    Tuidom sokan irtak mar ilyen problema m iadt ide de egyszeruen nem tok regitni a honlapon nem, jon meg az uzenet es ha esetleg vki tud ilyen problemaba segiteni pls írjon ide [email protected] vagy eleret msn-en itt [email protected]
    Előre is köszönöm
  • Chamber
    #5680
    Az előző hozzászólás után bejelentkeztem Kalba, és mostanra jutottam be.. szal azért be lehet jutni xD
    Más kérdeés hogy mikor fog kivágni DCvel :)
  • Chamber
    #5679
    Engemsem, pedig "war" után volt maintance...
  • spy6
    #5678
    nem enged be ez a fos megint...
  • Chamber
    #5677
    Én nemis írtam semmit a progiba! xD
    A droplist.txt feldoglozásával foglalkoztam pár napig, hogy aztán azt vmi normális adatbáziosformából tudja használni a progi. Meg egyéb adatokat vadászgattam össze a netről. Jameg rászoktattam szegény kollegát a Kalra =)

    Szal gratulációkat tényleg ne nekem :P

    (A külön skilles progi az amit én írtam, de az már régi. Vkinek azis tetszik azért szerencsére :)

    Látom war megint elmaradt...
    Megnézem az ice age 2t akkor asszem, aztán meg a csillagkaput... majd vacsi után jövök sztem csak.
  • Cingar
    #5676
    war=5perc kokemeny LAG
  • ThedarkmanHUN
    #5675
    Nah akkor szeretném bejelenteni hogy van elado:
    2 ToW 3/1 int-
    1 ToW 3/1 HP
    Feathery g42 knight glovem
    +3 HP Knight Trinketem
    Akit az itt felsoroltak közül bármeik is érdekel kérem PM: ArcherBabyHUN
  • spy6
    #5674
    mind a 2 server beszart,kira...
  • v150r
    #5673
    ejjha! aaaaz köszi.
  • QuickHUN
    #5672
    Sajna nem nagyon játszok keddig!
    Idő hiány miatt nem is tudok,meg épp dolgozok de a feleségem tegnap említette,hogy nem megy a gépem otthon,nem kap jelet a monitor!
    Ha tényleg nem lennék szólj chamb a többieknek létszives:Pinaszomoritó,Blonde,Sebesláb, hogy a talik nem mentek el igy !
    Két napban voltunk eggelni pár órát D3 alsó szintjén és 10 tali esett!
    10/3 str 2 db
    10/3healt
    10/3 int
    10/3 wis
    Steely 2 db
    Despotic
    Break
    Magic power

  • QuickHUN
    #5671
    Igen tudom,hogy ketten csináltátok de ovatosság miatt nem írtalak bele,mert nem tudtam eldönteni itt ki a másik emberke, ha figyelmesebb vagyok biztos kiderül.
    Megnéztem az aboutot de ha itt is Meriel-t adsz névnek, neveket is írok pontosan!
    Meriel és Chamb tényleg valami nagyot alkottatok,ez szupi lett,nagyon köszi nektek!

    Lejjebb többesszámot is irtam :
    #5663 "Gratulálni szeretnék nektek és köszönjük szépen"


  • Csimbi
    #5670
    Curbuncle:
    -semmi gond, nem haragszom (ha belenézel az about-ba, ott látszik hogy ketten irtuk, ugy látszik az about menü senkit sem érdekel :( )

    -skilles rész valóban jól jönne mindenkinek, dolgozunk rajta, remélem a jövö héten kész lesz :D

    addig is használjátok, és teszteljétek! meg jó játékot :d
  • NightmareIV
    #5669
    már megy
  • NightmareIV
    #5668
    nem enged fel ... pedig este akartam fejlodni 300%ot a lvl upomhoz:\ na mind1
  • Curbuncle
    #5667
    Ne haragudj. Azt hittem hogy Chambernek két accountja van itt az sg.hu-n. Ha te is benne voltál akkor neked is respect.

    Program's Current state: 99%
    Requirements for professional level...searching.
    Required percentage: 1%
    Exact errors in the system: Empty Skill menu

    Is it able to solve this problem?

    Options:
    -Yes, definietly.
    -There is no other option. We need iT.
  • Csimbi
    #5666
    emberek, mást sem enged be a Hanin? vagy csak vele szórakozik???
  • Csimbi
    #5665
    a skilles rész fejlesztés alatt, amit látsz, az egy üres form, nem volt kedvem kiszedni forditás elött...

    (itt jegyezném meg, hogy ne csak Chambert dicsérjétek, a programot ketten irtuk...)
  • Curbuncle
    #5664
    Sziasztok! :)

    Chamber gratulálok a progidhoz, nagyon jó lett.
    Csak egy kérdés, a Skillek menüponttal mi lett, mert nekem nem jön be semmi alatta.
  • QuickHUN
    #5663
    Halika

    Hát Chamb, ez fantasztikus lett sztem,nagyon szépen köszönjük ezt a hatalmas segítséget,szinte minden magyarázat benne van ami még LVL 50 feletti emberkének is kellhet!
    Gratulálni szeretnék nektek és köszönjük szépen!
  • Bucser
    #5662
    HAsználtak letöltésvezérlőt azok akiknek hibás lett?? (gondolok is Flashget getright download accelerator etc.)
  • Csimbi
    #5661
    unexpected end of archive: nincs vége a file-nak, ha új rar-al sem tömörit, akkor talán le kéne szedni még egyszer, mert valszeg nem jött le végig :D

    az oldalon kint van a file méret(byte-ban), ellenőrizd egyezik e a tieddel...
  • Chamber
    #5660
    Linkeltem Winrar 3.51 magyar verziót is az oldalra, azzal lett betömörítve. Ha azzal sem lehet kicsomagolni akkor nemtom xD

    magyarlovagok.uw.hu
  • ince
    #5659
    már próbáltam 2 újjal (3.3, 3.6) de semmi... ugyanaz a hibaüzenet... Ötlet?
  • Chamber
    #5658
    Ha kitömöríteni sem tudod akkor sztemis a tömörítő progival van a gond. Szedjél új winrart, reméljük megoldja. (muszály neki, mert több embernél is megy már =)
  • Bucser
    #5657
    Songokut nem bántani:D Én a mai napig imádom (anime addict vagyok 12 éves korom ota:D)

    Egyébként meg igazat adok neked:) játszottam én már Papyíros szerepjátékot 72 órában egyhhuzamban de kalt is 36-48-ban:D sőt Baldurs gate is ugyanígy jött:)
  • Ascyra
    #5656
    Persze nem volt igaza, de a maniakust kikerem magamnak
  • Ascyra
    #5655
    (Bocs h most írok de hawerok mondtak, h "2 IQ harcos vmi rosszat irt rolam")
    Mellyen tisztelt baratom,(ha sert akkor nem)
    Milyen maniakus? sztem tobben tobbet jatsznak kalt mint en anno. Nem igaz , h nem volt meg olyan, h vmilyen jatekban lemejultel volna. Meg ha nem kalozol sokat akkor minek jatszol? Eltotyorogsz 20 as szinten? Na mind1 a lenyeg az, h nem maniakus csak kell vmi amivel elfoglalom magam. Mellesleg ilyen es ehhez hasonlo a szerepjatekok vilagaban is szokott lenni...
    Jah es az a maniakus aki leugrik 1 100ezerbillio emelet magas haz tetejerol, mert azt hiszi magarol, h o Songoku. Na az az ember maniakus nade en??
    Sztem te tobbet kaloztal mint en(jo en 1 hozamban sokat).Ha veled nem tortent hasonlo, akkor lehet at sem eled a jatekot ...
  • v150r
    #5654
    szedj le új winrar-t. nekem akkor szokott ilyet, ha régi a kicsomagoló (pl ma a lineage 2-vel csinálta ezt)
  • ince
    #5653
    SZiasztok

    biztos tök hülye vagyok, de nekem nem csomagolja ki az enciklopédiát, azt írja a file is corrupt vagy unexpected end of archive ...
    Ez mi????
    Framework 1.1 van.
  • Chamber
    #5652
    Kép hibákat már énis találtam... ezeket lesz a legegyszerűbb javítani xD
    Az Elder dogebi-ről meg annyit, hogy mind a monster, mind a droplistben szerepelt ami alapján a progi készült, a játékban viszont még nem találkoztam vele. De mivel mindkét listában bentvolt bent lett hagyva. Dobni viszont nem dob semmit (a droplist szerint). Valójában egyik kifejezetten csak quest monster sem dob semmit a droplist szerint, mivel a quest itemek nem szerepelnek benne :/
  • learner
    #5651
    Ja igen, és köszi a segítséget!
  • learner
    #5650
    A progi alapvetően nagyon jó :) 1-2 kép hiba van benne, de azt el lehet nézni nem nagy gond (itt a fegyverekre gondolok, fel van cserélve 1-2 kép). Hasznosnak bizonyul számomra, tuti használni fogom:) Sztem mindenki nevében kösz a progit, és grat az erőfeszítésekért ;)
  • NightmareIV
    #5649
    Nocsak...megy
  • NightmareIV
    #5648
    nyugi van:P
  • NiuHUN
    #5647
    nyugi már javítják a hibát :)
  • NightmareIV
    #5646
    Hát azt!
  • spy6
    #5645
    kurva annyukat
  • NightmareIV
    #5644
    Tök jo a progi de nem enged fel Haninra má megint...