12892
  • NiuHUN
    #5723
    szerencsém volt fél 5-kor sikeresen befészkeltem magam és azóta nemdobott ki meg semmi xD
    igaz 6 óta vártam hogy belépjen de talán megérte xD
  • Brutal
    #5722
    Na mondom bemegyek kicsit gamelni erre töltés képernyő már fél órája.. :D
    Az isten se akarja hogy visszajöjjek :D
  • ThedarkmanHUN
    #5721
    Tököm kivan ezzel a játékkal hogy egyik este sincs server:\
  • Chamber
    #5720
    VÉGREEE!
    Rájöttek az idióták hogy ha nem megy a castle war akkor nem kell erőltetni. Most 2 hétig nemlesz war, ezalatt megpróbálják megszerelni. Május 20-a után lehet újra befizetni war-ra. (a legutóbb beizetett összeget a szövetség vezetője visszakapja storage-be elvileg)
  • Chamber
    #5719
    Szar a szerver ilyenkor sajna, ne a gépedben keresd a hibát.
    Volt már olyan hogy 25 percig vártam a login gomb után a karakterválasztós képernyőig aztán újabb 25 percet a "loading now" képernyőn mire bejutottam =/

    Vagy várd ki vagy csinálj vmi mást amikor ez van xD
  • NiuHUN
    #5718
    sziasztok!
    nálam se jó a Hanin server rákattolok és csak tölt de nem történik semmi még a loginig se jut el
  • Szikki
    #5717
    Oksa mar csak egyetlen úgymond érdekes kérdésem lenne tegnap jatszottam a gammel fejlodtem megminden de mikor ma elakartam inditani csak toltott es toltott nem csinalt semmi mast game-el van gond vagy a gépembe keresem a problémat (csak ennel az egy onlinejateknal csinalta ezt )
  • Chamber
    #5716
    A kép a fórum tetjén egy link is magyar Kal oldalra... esetleg nézz rajt körül kicsit, és akkor sok alapvető kérdést nem kell megválaszolnunk itt ezredszer =)

    Egyébként még pár biztonságos Kal-al kapcsolatos oldal:
    JainesOutpost
    KalHQ
    Más oldalakra javaslom ne menj mert keylogger és kari elvesztése lesz a vége.

    Játékban meg ne bízz senkiben, sok a csaló és főleg a kezdőket tudják átverni könnyen. Ha veszel/árulsz vmit 3x nézd meg az árát legalább! Ha tradelsz szintén!!! Bár tőled még gondolom nem sok cuccot tudnának ellopni egyenlőre xD

    Minimum authentikáld a karid, vagy csinálj belőle "gold member"-t. (a hivatalos oldalon ahol csináltad az accountod)
  • Csimbi
    #5715
    bár gyanitom te arra gondolsz, hogy lehet e tanulni...
    igen, lehet tanitokat kell megkereseni (narooth, fort, priest városokban)
    náluk tudsz a skill pontjaidból skill-t tanulni :D
    sok szerencsét !
  • Bucser
    #5714
    csak sokkal egyszerűbb. Itt a lovag csak kardot az ijasz csak ijjat a magus pedig csak botot hasznalhat. Aztan majd a lovag is lehet tamado vagy party tamogato és ugyanígy az ijasz és a magus is.
  • Szikki
    #5713
    Na hat kossz mindenkinek mindent probléma megoldodott egy ismerosomnek reflexbol megjott a mail amugy neztem a junk mail-t.
    Más téma ebben a jatekban vannak skillek marmint (pl ij , kard) vagy csak igy alapbol ennyi az egesz ???
    vagy esetleg letezik itt olyan hogy fegyver masteri????
    mert L2 meg silkroad kicsit atlathatobbnak tunt, de lehet hogy csak fura picit
  • NightmareIV
    #5712
    én is ugyanezt mondtam neki:))
  • Dodokacsa
    #5711
    kérünk egy normális képet mostmár
  • Chamber
    #5710
    Ezzel mivan? Sima G50 knight gloves nem? O_o
  • SP5knight
    #5709
    Ezt elcesztem az írás nem latszik rajt
  • SP5knight
    #5708
  • SP5knight
    #5707
    Hmm..
  • v150r
    #5706
    egyébként már felmerült bennem, h nem a beléptetéssel baxtak el valamit, hanem korlátozták a belépést...
  • ThedarkmanHUN
    #5705
    gagyi a szerver
  • Chamber
    #5704
    Megint nem lehet belépni (vagyis gondolom 1 óra alatt megint be lehet jutni azért). Ha vki olvassa ezt és bentvan6bejut akkor mondja meg megtorlonak hogy ez van, ne várjon rám duelezni xD
  • v150r
    #5703
    a békára esetleg ha rákattintanál...
  • Fantos
    #5702
    egy béka mit segít a hekkelek ellen? És besyéljünk már meg egy találkát
  • v150r
    #5701
    bár azt nemtudom, hha kattintanának akkor az jó lenne e...
  • v150r
    #5700
    percek alatt megjelenne az a keylogger is. amúgy a keylogger mindent lement.
  • Cnensus
    #5699
    bucsuzásul egy 5let amit kitalaltam a hekkelések ellen^^
  • ThedarkmanHUN
    #5698
    Panthert vennék g11-et sürgös pm to:ArcherBabyHUN előre is thx
  • Dodokacsa
    #5697
    na igen, de ha már egy regisztráción nem tucc végigmenni...

    tehát kérted HOTMAIL-re és nézted a JUNK MAIL-ek közt, és nem volt ott?
    mert az 100000000000000% hogy jó
  • learner
    #5696
    Ha gondolod én segítek...
  • Szikki
    #5695
    Figyi azzal semmi gond nem volt. Amugy meg remeltem hogy van vki aki annyira normalis hogy ha mar regelt nem huza le a karim szerintem azert vannak itt olyan emberek es ha van akkor boven jo en benne lennek hogy tudná csak vegre jatszani tudjak vele
  • QuickHUN
    #5694
    Hi

    Regelni sajna neked kéne,mert az autentikált kódot már nem lehet megváltoztatni,és aki neked regel megtarthatja,hiába változtatod meg a jelszavad ezzel ő is megtudja változtatni!
    Adatlappal nem volt semmi problema?
  • Szikki
    #5693
    ha nem nagy keres akkor vki regizhetne nekem es akkor megvaltoztatnam a codot vagy vmi mert nem jon ossze szerintem mas megoldas nincs pls regizen vki es kuldje el a [email protected]
    Előre is nagyon köszönöm
  • Datas
    #5692
    off
    nem is akartam, amúgy meg magadat minősíted - téma lezárva
  • v150r
    #5691
    ha nem kapsz citromailre e-mailt, akkor benned van a hiba.
  • ince
    #5690
    TUTI a CITROMAIL....
  • Szikki
    #5689
    sajnos egyik mailra se sikerult szoval ha vkinek van otlete szoljon
  • learner
    #5688
    Igen igen, hotmail tuti jó, Junk Mail... ahogy az előttem szólók is mondták :)
  • Dodokacsa
    #5687
    hotmailre tutti elmegy csak mint Chamber mondta a JUNK mailek közé teszi...
  • Bucser
    #5686
    gmail-re azonnal megjött nekem a levél.. sem a T-online-os sem a freemailes fiókomra nem kaptam meg anno a gold memberes azonosítómat anno. Úgyhogy Gmail vagy hotmail -> junk folders:)
  • Szikki
    #5685
    se freemailra se hotmail-ra se walla-ra semmire nem jott meg es mar bocs a kifejezesert de konnyu zrikalni a masikat es ahoz kepes szart nem tudtal segiteni ugy hogy mielott fikazol mast gondold vegig hogy mekkora paraszt vagya tobbiektol kossz a segitseget megprobalom remelem sikerul
  • Chamber
    #5684
    Freemailre nem is fog megérkezni. Hotmailre elmegy, csak a JUNK MAIL mappában keressed!