Kal Online MMORPG

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Lord Oswal
#3992
hali hogy hívnak titeket a game ban? van magyar klán vagy hasonló?

#3991
Rátapintottál a lényegre ha statresetet csinálsz akkor újraoszthatod az össze stat pontodat.
Skill resetnél viszont csak 1 skill-t tudsz eltüntetni és maradéktalanul felhasználni, az addig ráadott pontokat.

Tanárok pedig ugyanúgy jutalmat kapnak(geont) ha a tanítványuk elér egy adott szintre.

#3990
azt meg tudná mondani nekem valaki hogy a stat/skill resetnél mi történik?
én arra gondoltam hogy visszaáll alapállapotra, és újra elkölthetem a pontjaimat, de hát az túl kedvezõ lenne, akkor mindenki mindig azt csinálá..
valaki elmondá hogy ez hogy van?

másik kérdés, hogy tanárok mit kapnak a "munkájukért" ?
(mármint ha éppen nincsen ilyen verseny, hogy ki csinál több LVL16-ost...)

http://emulehelp.uw.hu

Balidani
#3989
vettem egy g37 swordot 30k ért

\'\';!--\"{()}&?!:,@#

Balidani
#3988
az durva egy kicsit 😊
nekem 1 hét alatt sikerült feljutni a 17. szintre ^^
Najo én nem nyomom egész nap és sokat foglalkozok az eggel is.

\'\';!--\"{()}&?!:,@#

#3987
na ez az új server is érdekes!
van 1 srác aki lvl 25 full G42-be rohangál expert G40 NPC-s karddal karddal
asszem amúgy õ most a legjobb.
1 nap alatt azé nemrossz tõle!!!!
Balidani
#3986
fogsz egy ásót és jómunkásemberként leásol ^^

\'\';!--\"{()}&?!:,@#

#3985
* Scenario of this game is a story of fiction world.
* If you see the things, person, or place in the real world, it'd be only a coincidence
(hahaha)

Kérdés:hogy mehetek le a föld alá assát fenyiteni?
#3984
dehogynem 😛
mostmár énis lvl 18 vok szal van tanár xD
Balidani
#3983
Nagyon szar lett az uj szerver. Szívesen beneveznék a king of leveling eventbe dehát egy rohadt ember sincs még level 16 szoval senkinek sem lehet tanára 😞

\'\';!--\"{()}&?!:,@#

Balidani
#3982
nem sajnos mindent elõrõl kell kezdeni

\'\';!--\"{()}&?!:,@#

Balidani
#3981
nekem megy a game is meg az oldal is.
najo most 3 órával késõbb van mint amikor te ezt irtad 😄

\'\';!--\"{()}&?!:,@#

#3980
van új szerver 😊
át lehet valahogy vinni a karakteremet?

http://emulehelp.uw.hu

#3979
LOL mnemtom ezek mit csinálnak de a game már megy. de az oldal 404 LOOOL
#3978
na elmehetnek ám ezek is a pontosságukkal együtt!!!!!!
kiírják 16:00-ig maintance koreai idõ szerint mikor én néztem 16:15 volt és még nem ment a server és nem megy azóta se 😄DDDDDDDDDDD
Bucser
#3977
emlékszem😄

"Whether you Kill or get Killed it is just a way to Kill time" Zaraki @ Bleach #36 SC SQ42: "Give in to the Hype, It is worth it" https://robertsspaceindustries.com/enlist?referral=STAR-NVZF-5CZF

Enosh Chan
#3976
de emléxel ráááám?! 😄DDDD

...for eg. u say \"n00bx0rz3rz0r jajajjajajjajajaajjajajajjja\" after u shot 20 arrow into an AFK player... DividedByZero LvL3x Rouge [SH][L2] *818*GyaMoltalan [BF2142]

Bucser
#3975
hackek nem voltak csak keyloggerek. hogy azokat bekapd ahoz meg kell egy kis "önerõ" is.

"Whether you Kill or get Killed it is just a way to Kill time" Zaraki @ Bleach #36 SC SQ42: "Give in to the Hype, It is worth it" https://robertsspaceindustries.com/enlist?referral=STAR-NVZF-5CZF

Enosh Chan
#3974
Szevasztok Olyan rég voltam itt remélem még emlékeztek rám BravePrincess vagyok a magyarlovagok klán tagja voltam és azért mentem el mert feltörtek..na szóval még mindíg vannak hackek??

...for eg. u say \"n00bx0rz3rz0r jajajjajajjajajaajjajajajjja\" after u shot 20 arrow into an AFK player... DividedByZero LvL3x Rouge [SH][L2] *818*GyaMoltalan [BF2142]

Balidani
#3973
Új logom van <#gun>

\'\';!--\"{()}&?!:,@#

Balidani
#3972
Hát én lecsúsztam a "Kellemes karácsonyt" ról mert karácsony környékén nem gépezhetek, de utólag azért bepótolom...

\'\';!--\"{()}&?!:,@#

#3971
Kellemes Karácsonyi Ünnepeket mindenkinek!
#3970
Kellemes Ünnepeket Mindenkinek!<#vigyor2>
#3969
Kellemes Karácsonyt!

Néha benézhettek a Kalba is.
gvarga12
#3968
nézzenek oda az elveszett emberek is megkerülnek így karácsony környékén 😊
(mondom ezt én hehe)

It is possible to commit no errors and still lose. That is not a weakness. That is life. Don't try to understand women. Woman understand woman and they heat each other.

#3967
Boldog karácsonyt !

Natrak

plas
#3966
Boldog Karácsonyt mindenkinek!
Szimbi hétfõn este megyek be... 😊)))

Fédération Internationale Des Ingénieurs-Conseils L ë t z e b u e r g

#3965
Csatlakozom... Kellemes ünnepeket! ;-)

KalOnline (FREE MMORPG): (Hanin) ChamberHUN (Lvl77 Mage/Ascetic Restore/Lightning/Ice) Thani (lvl41 Archer), HotarubI (lvl35 Thief) KalEncy letöltés - http://www.filefront.com/user/ChamberHUN

#3964
Boldog karácsonyt mindenkinek <#taps>

Nem én voltam... Oo

gvarga12
#3963
Kellemes karácsonyt mindenkinek.

It is possible to commit no errors and still lose. That is not a weakness. That is life. Don't try to understand women. Woman understand woman and they heat each other.

Bucser
#3962
Én is Kívánok Kellemes Karácsonyt mninden Kalosnak😊

"Whether you Kill or get Killed it is just a way to Kill time" Zaraki @ Bleach #36 SC SQ42: "Give in to the Hype, It is worth it" https://robertsspaceindustries.com/enlist?referral=STAR-NVZF-5CZF

persil
#3961
Szóval orrba-szájba nyomod a Rome-ot?<#buck>
Kellemes ünnepeket neked is, és a többieknek is!<#smile>

Szigorú vagyok, de igazságtalan... Már ötvenezerszer megmondtam, hogy ne túlozz!

Brutal
#3960
Kellemes és Békés Karácsonyi Ünnepeket kívánok minden kedves Kal-os barátomnak!
PEACE!

Háborúk voltak és lesznek, de a katonáim halhatatlanok.

Balidani
#3959
köszi!

\'\';!--\"{()}&?!:,@#

#3958
Demon (Soldier, Infantry, Warrior)

Balidani
#3957
Szerintetek mit a legérdemesebb ölni az én szintemen?
Big Handed (Inhabitant, Slave)
Big Handed Warrior (Blue,Red) <5-10 után heal>
Demon (Soldier, Infantry, Warrior) <5-10 után heal>
Demon Water Dragon <1 után heal>

\'\';!--\"{()}&?!:,@#

Balidani
#3956
Végre elértem a lvl 16 ot <#wow1>

\'\';!--\"{()}&?!:,@#

#3955
Ahhoz hogy a 30+os skillekre rakhass új "government position"-t kell szerezned elõször... ahhoz pedig az "event"-t kell csinálnod, nem a questeket 😛
Questekért csak XPt kapsz (meg skillpontot az elején még párért).

Szóval csináld végig az eventet -> elõléptetnek (és kapsz egy jókis trinketet is a lvl30 eventért) -> rakhatsz a 30+ skillekre ;-)

KalOnline (FREE MMORPG): (Hanin) ChamberHUN (Lvl77 Mage/Ascetic Restore/Lightning/Ice) Thani (lvl41 Archer), HotarubI (lvl35 Thief) KalEncy letöltés - http://www.filefront.com/user/ChamberHUN

#3954
A Te szinted van már 30?

#3953
Tok fasza 30 as szintig megcsinaltam a kuldiket , megsem tok 30-as kepessegre nyomni<#fejvakaras>.....szar ugy mi?
Balidani
#3952
igen de gyalogolhatok ujra amit rohadtul utálok 😊 na nembaj

\'\';!--\"{()}&?!:,@#

#3951
Ezt eltaláltad nem kapnak semmit ezek a "névtelen hõsök".
Te meg elveszítesz kõkemény 2%-ot.

Balidani
#3950
miért van az hogy néha egy köcsög Assa poénból megöl? xD
ugye semmit sem kap a megölésemért?

\'\';!--\"{()}&?!:,@#

#3949
Nekem mind1 ki megy le oda meg miért csak legyen már kevesebb ember a zerkeken meg a troopereken!

#3948
Nemis az 50+osokra gondoltam hogy kevesek... sztem lvl30tól már mindenki D3azni akar majd xD

KalOnline (FREE MMORPG): (Hanin) ChamberHUN (Lvl77 Mage/Ascetic Restore/Lightning/Ice) Thani (lvl41 Archer), HotarubI (lvl35 Thief) KalEncy letöltés - http://www.filefront.com/user/ChamberHUN

#3947
Nem kevesek...
A mobok alsó szintje a dogi toronyban valahol 56 körül fog kezdõdni.... nem akarok nagy hülyeséget mondani de szerintem ugyanazok a dogik lesznek ott is mind d1ben.
Ha mégsem akkor sem lesznek oda kevesek az emberek, lesz ott pl ilyen:
Demon Crack Soldier Lv 61~63
Ami ugyonolyan szintû lesz mint a legalapabb skorpi a highliand-en...
Szal egy ötvenegy néhányas szintû party kényelmesen le fog tudni menni ölni, csak a biztonságosabb helyeket kell megtalálni és máris mehet a hentelés g50ért.

A helyhiány miatt meg szerintem nem kell aggódni, asszem 5 vagy 6 szint lesz szal lehet reménykedni...

#3946
Cartman tegnap nem értett 1et azzal, hogy D3 le fogja vinni G50 árakat... ittmeg G50+3 (BCF asszem) íj 3,7M... úgyhogy sztem mégiscsak fogja (ha nemis 2 nap alatt) =)

KalOnline (FREE MMORPG): (Hanin) ChamberHUN (Lvl77 Mage/Ascetic Restore/Lightning/Ice) Thani (lvl41 Archer), HotarubI (lvl35 Thief) KalEncy letöltés - http://www.filefront.com/user/ChamberHUN

#3945
Igen, toji 100%nál lép szintet, és G11es kell minimum az átváltozáshoz, mivel akkor kel ki 😊

KalOnline (FREE MMORPG): (Hanin) ChamberHUN (Lvl77 Mage/Ascetic Restore/Lightning/Ice) Thani (lvl41 Archer), HotarubI (lvl35 Thief) KalEncy letöltés - http://www.filefront.com/user/ChamberHUN

#3944
Lassan lesz nálunkis =)
És 5millióan fogják lerohanni G50+ drop reményében elsõ nap xD
Aztán rájönnek, hogy még kevesek oda 😛 ... nembaj, miis megyünk sztem körülnézni 😊

KalOnline (FREE MMORPG): (Hanin) ChamberHUN (Lvl77 Mage/Ascetic Restore/Lightning/Ice) Thani (lvl41 Archer), HotarubI (lvl35 Thief) KalEncy letöltés - http://www.filefront.com/user/ChamberHUN

Balidani
#3943
😊
Ha jól értem akkor a tojásom akkor lesz G2 ha betölti a 100% ot? Mert még csak 20 % nál tartok 😞

\'\';!--\"{()}&?!:,@#