Kal Online MMORPG

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#4042
1félébõl 1xre 50 felett blokkolnak ? O_o
Ezesetben asszem megusztam =)

Te honnan szeded az ilyen infókat ?

KalOnline (FREE MMORPG): (Hanin) ChamberHUN (Lvl77 Mage/Ascetic Restore/Lightning/Ice) Thani (lvl41 Archer), HotarubI (lvl35 Thief) KalEncy letöltés - http://www.filefront.com/user/ChamberHUN

#4041
50 dbnál többet vettél? Illetve valamelyikbõl volt nálad egyszerre több mint 50db?

#4040
Blokkoltak.Nem tudom miért ,csak vettem a talikat mint mindenki.
#4039
Áááá, végre volt annyi eszük hogy hétvégére tegyék a jutalom DOUBLE XP/ITEM EVENT-et =)
Magyar idõben szombat hajnali 2-tõl vasárnap hajnal 2-ig, asszem pénteken korán fexem és szombat hajnalban kezdek 😊

+1 nappal hosszabbítják az aktív köveket.

KalOnline (FREE MMORPG): (Hanin) ChamberHUN (Lvl77 Mage/Ascetic Restore/Lightning/Ice) Thani (lvl41 Archer), HotarubI (lvl35 Thief) KalEncy letöltés - http://www.filefront.com/user/ChamberHUN

#4038
Na eddig +3def +3eva minden cuccom, polikõ nélkül, és még nem tört el semmi =)
Cart ha mais lesz 5K alatt tali akkor vegyél 20-20 ToD/ToE-t még nekem ;-)

Hmm most olvasom lassan javítják a dolgot, most nemlehet attack meg magic talit kapni merchantnál =/

KalOnline (FREE MMORPG): (Hanin) ChamberHUN (Lvl77 Mage/Ascetic Restore/Lightning/Ice) Thani (lvl41 Archer), HotarubI (lvl35 Thief) KalEncy letöltés - http://www.filefront.com/user/ChamberHUN

Bucser
#4037
<#dumcsi> Biztos?<#wilting>

"Whether you Kill or get Killed it is just a way to Kill time" Zaraki @ Bleach #36 SC SQ42: "Give in to the Hype, It is worth it" https://robertsspaceindustries.com/enlist?referral=STAR-NVZF-5CZF

#4036
Cart!
Akkor meséld el hogy kell!!!!
Shanton

TomHun lvl 41 archer

#4035
Sziasztok!utolag is buek mindenkinek!!nem tud valaki esetleg kialakuloban levo magyar guildot az uj serveren?

#4034
Helyreigazitás:biztos nem bannolnak mert az egész kal csinálja már.<#vigyor1>
#4033
Akkor majd megvárom inkább amíg lesz legálisan shopban 😛
Polikõ úgyis 1M lesz lassan a játékban így, bár G46on lehet próbálkozni anélkülis, az nem drága xD

KalOnline (FREE MMORPG): (Hanin) ChamberHUN (Lvl77 Mage/Ascetic Restore/Lightning/Ice) Thani (lvl41 Archer), HotarubI (lvl35 Thief) KalEncy letöltés - http://www.filefront.com/user/ChamberHUN

#4032
Egy segédprogram kell hozzá,amit letölthetsz ha mersz.De állitólag 3825 geonra jön ki 1 tali,és egy player azzal szórakozik ,hogy árában adja.Csináltam SS-t a csalás leirásáról, de nem ajánlom mert lehet bannolnak érte pár napra.
#4031
MSNem ugyanaz, csak otthonról inkább játsszom, azért nem fut MSN 😛
Mostantól megint meló van =/ szal napközben vagyok MSNen.

MLben még mindig 30 a lvl limit (bár én már felvetettem, hogy emeljük már 35re, ugyanis eléggé tele vagyunk most). De Szimbio-ék csinálnak új guildot lassan (vagy már meg is van), ami elõször 50+osoknak indult, de utoljára úgyhallottam hogy ottis lvl30 lesz a limit. Szal 2 magyar guildban már scak elférnek a normális magyarok =)

*Új szerveren még nemtudok magyar guildról (highlvl karik hülyék lennének átmenni és újrakezdeni lvl1rõl, bár vki ígyis átmegy)

KalOnline (FREE MMORPG): (Hanin) ChamberHUN (Lvl77 Mage/Ascetic Restore/Lightning/Ice) Thani (lvl41 Archer), HotarubI (lvl35 Thief) KalEncy letöltés - http://www.filefront.com/user/ChamberHUN

#4030
Szal akkor még mindig csalás?
De update-el majd lehet tényleg legálisan kapni NPCnél? (mert ilyet is hallottam már 😊

Hol írják le a csalást?

KalOnline (FREE MMORPG): (Hanin) ChamberHUN (Lvl77 Mage/Ascetic Restore/Lightning/Ice) Thani (lvl41 Archer), HotarubI (lvl35 Thief) KalEncy letöltés - http://www.filefront.com/user/ChamberHUN

#4029
3 egész ToAt vettem mikor 50Kra esett, ToD-al még vártam, szal nem buktál túl sokat 😊

KalOnline (FREE MMORPG): (Hanin) ChamberHUN (Lvl77 Mage/Ascetic Restore/Lightning/Ice) Thani (lvl41 Archer), HotarubI (lvl35 Thief) KalEncy letöltés - http://www.filefront.com/user/ChamberHUN

Killer18
#4028
Na végre eltudtam indítani!

Chamber: az msn címeddel mi a helyzet?, mert már rég voltál bejelentkezve! Más lett? vagy már nem használod?

Bambi Hunter: melyik szerveren vagy? Hol kezdtél játszani? Egy jó tanács a sokból: mielõtt eladnál vmit elõször nézd meg az árakat Temporary Fort-ban, fõleg az ilyen ToI meg a többi ami sokat ér, és csak utána add el! Mert vannak olyan szemetek, (énis ezt szoktam csinálni néha <#eplus2>) hogy bepingelik hogy én minden ToA-t megveszek 100k-ert, és a gyökér kicsi lvl-û odamegy hogy nekem van én odaadom!, mert neki az a 100k nagyon sokat ér akkor, és aki megvette az nyert rajta 300-400k-t! Na szóval elõtte nézz körül az árakkal kapcsolatban!
Ja meg a ToW is sokat ér, azokat a trinketbe gyûrûbe és az övbe tudod belerakni! Kõ nélkül ne is próbáld!

A MagyarLovagok klánról meg csak annyit hogy Chamberrel beszéld meg, de még 2 hónapja úgy volt a felvétel hogy csak lvl 30 felettieket veszünk fel, nemtudom hogy ez így van e még!, Chamber ha nem akkor értesíts valahogy, ja és az msn-t is írd le hogy milett vele(d)!
(Bocs a hosszért.)

KalOnline (FREE MMORPG): (Hanin) KilleR18 (LvL48 Mage/Cure) (X-Perience) HUNKiLL (LvL70 Mage/Hermit) / ThePunisherHUN (LvL72 Archer/EA)

#4027
3825geon lett ,és leirják a csalást is.Az esõ ToD és ToE(talisman of Evasion) 100% siker.
Brutal
#4026
Na mizu skacok?

Háborúk voltak és lesznek, de a katonáim halhatatlanok.

#4025
Chamber sok talit vettél nekem?
Mert már 10 k ért vesztegetik õket.<#lookaround>
#4024
Az az újdonság az utolsó képen már rajtvan a mi térképünkön is... az a Doggebi Tower elvileg (azvan odaírva a térképen), csak vmiért rosszhelyre került 😛

KalOnline (FREE MMORPG): (Hanin) ChamberHUN (Lvl77 Mage/Ascetic Restore/Lightning/Ice) Thani (lvl41 Archer), HotarubI (lvl35 Thief) KalEncy letöltés - http://www.filefront.com/user/ChamberHUN

Enosh Chan
#4023
egy éve nem játszottam itt mi is ez a d3? 😄 ui: doma teccik a képed 😄

...for eg. u say \"n00bx0rz3rz0r jajajjajajjajajaajjajajajjja\" after u shot 20 arrow into an AFK player... DividedByZero LvL3x Rouge [SH][L2] *818*GyaMoltalan [BF2142]

#4022
Egy kis ízelítõ a KAL reméljük nem túl távoli jövõjébõl!
Az igazi D3 is tesztelés alatt áll már.
01
02
03
04
05
07
08
09

És ami felette van?
Ha minden jól megy itt is lesz valami újdonság...

#4021
Még mindig semmi....Nektek se?<#gun>

#4020
Mellesleg én tudtam délután 4-kor játszani, bár lehet azért, mert az új szerveren nyomom, nem tudom <#vigyor2>
#4019
Sziasztok ! én csak most kezdtem a gámát, és baromira bejön.van egy 16-os lvl mage-m, Eger néven, mai alapból egér akart lenni, csak az a <#falbav><#ticking><#kuss><#duma><#gonosz2><#mf3><#gunyos1> ûrlap nnem engedte 😄

Na szóval én a Magyar Lovagok honlapja után érdeklõdnék , illetve a címe iránt, és hogy mire jó egy trinket, mert egyszer találtam egyet, eladtam 1 ezresért, és amikor az árusoknál 17000-ért láttam viszont, megütött a guta.

Jah és B.Ú.É.K.
#4018
köszi az infókat .
énis felkeltem délután 4 órakor gondoltam játszok 1 kicsit dehát ez nemjött össze 😞(((((((
Killer18
#4017
Aha értem, akkor ny@lják ki! Van egy kis szabadidõm akkor se tudok játszani! grrr

KalOnline (FREE MMORPG): (Hanin) KilleR18 (LvL48 Mage/Cure) (X-Perience) HUNKiLL (LvL70 Mage/Hermit) / ThePunisherHUN (LvL72 Archer/EA)

#4016
Killer...amit ir az azt jelenti,hogy kész a szerver....de ezek szerint mégsem..😊

Killer18
#4015
Oh az elõzõ nem MiQli-nek ment hanem qwer2000-nek! sry

KalOnline (FREE MMORPG): (Hanin) KilleR18 (LvL48 Mage/Cure) (X-Perience) HUNKiLL (LvL70 Mage/Hermit) / ThePunisherHUN (LvL72 Archer/EA)

Killer18
#4014
Hali sziasztok!
B.Ú.É.K mindenkinek!

Hát Lazur neked pazarul kezdõdött ez az év, reméljük nemilyen lesz a folytatása!
MiQli: igen nem megy a kal nekem sem, és senkinek sem, mert ideiglenes szer karbantartás van! Tessék:

"Hello. This is KalOnline.

Temporary Server Maintenance (Existing server) was completed.

Now you can play the KalOnline.

Sorry for the inconvenience.

We hope you to play KalOnline with great interest.

Thanks a lot."

Ja, és újra elkezdtem játszani 2 hónap után 😄 !!!
Nevem: KilleR18 (aki nemtudná)

KalOnline (FREE MMORPG): (Hanin) KilleR18 (LvL48 Mage/Cure) (X-Perience) HUNKiLL (LvL70 Mage/Hermit) / ThePunisherHUN (LvL72 Archer/EA)

#4013
Hát nem...Épp D1ben vagyok térdelve,mivel hátulrol kicsirt 2 assa.Egyszer majdcsak be tudok lépni

#4012
B.Ú.É.K mindenkinek!
nektek sem megy a game????
gvarga12
#4011
B.Ú.É.K.

It is possible to commit no errors and still lose. That is not a weakness. That is life. Don't try to understand women. Woman understand woman and they heat each other.

Brutal
#4010
Mondom én hogy szarabb lesz....

Háborúk voltak és lesznek, de a katonáim halhatatlanok.

#4009
kurva jo volt ez az uj ev!!! kisebb serulesekkel!<#falbav> Házibuliban voltam! Aztán mentem volna ki a lepcsoházbol, de éppen pont akkor rugta ki egy hülye gyerek az uvegablakot<#wow1>.Meg szerencse hogy a másik uccában volt a korház.<#lookaround>Ömlött a homlokombol a Vér.....Végülis cak 1 centis volt a seb. betapasztották azt kaptam a seggemembe egy tetanusz oltást<#guluszem1> BÚÉK 2006<#mf1>
Brutal
#4008
BUÉK a következõ még szarabb lesz skacok <#mf2><#violent>

Háborúk voltak és lesznek, de a katonáim halhatatlanok.

#4007
B.Ú.É.K. !!!

Nem bírta a szerver a war-t és elszállt ilyensem volt még nagyon xD

KalOnline (FREE MMORPG): (Hanin) ChamberHUN (Lvl77 Mage/Ascetic Restore/Lightning/Ice) Thani (lvl41 Archer), HotarubI (lvl35 Thief) KalEncy letöltés - http://www.filefront.com/user/ChamberHUN

#4006
BÚÉK 2006!!!<#mf1>
Balidani
#4005
ehh az jo mert egy tiger eggre cseréltem amit 5800 ért vettem 😊

\'\';!--\"{()}&?!:,@#

#4004
Annyit mint a revision stone. Ennek elég változatos a piaci ára.
Kb 14-18k körül mozog.

Balidani
#4003
A trinket mire jo? Most kaptam egyet cseréléskor. g0. Mennyit ér?

\'\';!--\"{()}&?!:,@#

Balidani
#4002
OMG hát elég sok 😊

\'\';!--\"{()}&?!:,@#

Bucser
#4001
Stone of chance-el 1 skillt tudsz reszetelni. Ha mondjuk van 3 egymásra épülõ skilled és a legalsót reseteled akkor az összes rajta lévõ után is visszakapod a skillpontokat. Úgyhogy csak okosan😊 egyébként az ára olyan 1,5 2 milla között van.

"Whether you Kill or get Killed it is just a way to Kill time" Zaraki @ Bleach #36 SC SQ42: "Give in to the Hype, It is worth it" https://robertsspaceindustries.com/enlist?referral=STAR-NVZF-5CZF

#4000
Szerintem 1-1,5 milla körül van az ára, bár mostanában nem nagyon voltam aktív szal nem biztos.

Balidani
#3999
aha értem... nekem a skill reset jobban jönne.. sokba kerül?

\'\';!--\"{()}&?!:,@#

#3998
Csak a skill resethez szükséges követ tudod játékban megvenni másik játékostól.
Amivel a statot lehet resetelni ahhoz sajna csak úgy lehet hozzájutni ha megveszed magadnak a kal shop-ból vagy valakitõl ajándékba "kérsz".

Balidani
#3997
Ahh 😞 remélem azért cserével még meg lehet szerezni

\'\';!--\"{()}&?!:,@#

#3996
De valóban csak azzal lehet.

Balidani
#3995
stat vagy skill resetet nem csak olyan stoneal lehet csinálni amit valódi pénzért lehet megvenni? <#confused>

\'\';!--\"{()}&?!:,@#

#3994
Szasztok! Én most tértem vissza a játékba és olvastam ezt az event-et, hogy aki 1 honapja v. régebb óta nem játszik, de visszatér kap vmit. ez szép és jó, de HOL VAN AZ EVENT NPC?<#wow1>
#3993
Magyar klán: Magyar Lovagok - CartmanHUN <- neki írj
és asszem BlueSky v Bluesky - Chintolina
Remélem jól írom a neveket...!