12892
  • CartmanHUN
    #5825
    Nekem nagyon tetszik,sajnos a képletek nem tökéletesek.Attack point,otp,health eltérés van.A health-ot tudjátok korrigálni, ha azt a képletet használjátok ami abban a kezdetleges kalkulátorban van amit elküldtem.
  • Csimbi
    #5824
    nah, pár hiba máris javitva, de sajna én az UW-re nem tom feltolni a cuccot, tessék innen leszedni: :D
    KalEncyclopedia.rar
  • Chamber
    #5823
    Na, megjelent az új verzió a KalEncyclopedia-ból, a tegnap beharangozott újításokkal. Elvileg működik is, bár biztos vagyok benne, hogy valahogy ki fogjátok nyírni =)

    magyarlovagok.uw.hu << ha vki még nem szedett le mindent a progihoz.
    KalEncyclopedia.rar << Ha már ment a progi, csak az új verzió kell belőle

    Lehet tesztelni...
    - elírások sztem még mindig vannak az adatbázisba (cuccok mire mennyit adnak pl)
    - a magic damage-hez nincs jobb képletem sajna (ez minél magasabb a szinted annál pontatlanabb)
    Ha ki is fagy a progi valamiért az a nagyobb gond, csaknem fog sűrűn. Elirások meg majd javítva lesznek 1x :P
  • ince
    #5822
    En meg a Jozsef A ut 32 alatt,ott lakik az anyosom, csak nem tudom,lesz e drop?
  • THeArrow
    #5821
    baszod ezentúl én is r9be fogok ölni XD
  • Apritok
    #5820
    Sziasztok!Én az új szerveren nyomom és lvl 43on esett egy SELL BOW room 9be azota már lvl 45 vok és 1 koci kell a lvl 46hoz.El is adtuk a bowot 160KKért és el is csesztük a pénzt minden rucin Top vaN trinket,ring,nyaklánc +5 hp,bowom G 48 (az 68 otps)+2 ToA rajta legendary,+11 11 eb.Remélem minél elöbb elérem az 50et...Adigis mindenkinek jó dropot.:)
  • learner
    #5819
    Mennyi kell?:P
  • learner
    #5818
    Azt nem értem, hogy hogyan lehettem én velük jóba anno... kernelt és deformert is ismertem még Jedi Knight-os korszakomból... Igazság szerint nagyon jófejeknek ismertem meg őket, de amit kalon műveltek az több mint röhej...
    Na jóéjt emberek.
  • Dodokacsa
    #5817
    nem rég kalozok, uh nem vagyok próféta, valamint szeretném leszögezni hogy nem szeretnék megbántani senkit, de ami most it megy az szánalmas...
  • puna
    #5816
    valaki tudna kolcsom adni?:))))))))))))))
  • Bucser
    #5815
    Deformerrel mi anno el is beszélgettünk kicsit TS-en mikor felhackelték asszem Spy6 öccsének a kariját talán? Elég flegma kis köts volt.. és az életére esküdözött, hogy nem ő volt meg hogy a kernellel meg a spy6-al mekkora spanok... ja persze... Valahogy nem értem miért nem láttam azóta is..
  • learner
    #5814
    Hát igen, deformerrel én is szépen rácsesztem:) kért tőlem kölcsön, de nem azóta se láttam :D
  • CartmanHUN
    #5813
    Azért nem kell általánositani mert valaki nem szimpatikus.Mi mindenkinek megadjuk az esélyt aki csatlakozni szeretne.Az a lényeg ,hogy találjon partyt,barátokat, mert amúgy unalmas az egész.Vannak idősebbek és fiatalok is,néha becsúszik olyan aki full idióta, de ezek mindig lekopnak.A királyságotok azért nem volt mindig olyan tökéletes, ott volt deformer is egy másik karijával.
  • learner
    #5812
    de szerintem elég az offolásból...
  • THeArrow
    #5811
    lol
  • puna
    #5810
    en csak azon buktam ki hogy egy arc odajon es azt mondja : BAZDMEG A MI GUILDUNK NEM HALDOKLIK MINT A TIETEK!!! igy ultem es neztem ki a fejembol erre : JA ES 38 EVES VAGYOK !!! mint az oviban igy ultem elovettem a kest es hasba akarta szurni magam a felesegemvette ki a kezebol a kest:)))
  • puna
    #5809
    imadlak :))) olyan jo vagy hozzam
  • ince
    #5808
    KOSZI PUNUS..
  • learner
    #5807
    puna, csak kifejtettem a véleményed, és hidd el ha meg akartalak volna bántani télleg így fogalmaztam volna, de nem tettem... hála istennek van bennem ennyi :)
  • Csimbi
    #5806
    nah ez jó időzités volt :D
  • Csimbi
    #5805
    ez a "keményen" szó, ez manapság ennyire menő lett? minden mondatban bent van...
    ugy látszik a "kemények" fogalmazási érzéke konvergál a nullához

    U.I.:
    ha minden igaz, elkészült a stat-skill planner a KalEnciklopédiához, holnap elvégezzük az utolsó simitásokat, aztán toljuk fel a NET-re!
    (remélem vkit érdekel a dolog :D )
  • Chamber
    #5804
    Eztmeg én vegyem sértésnek akkor? O_o
    Nem vagyok óvodás... és nemis hiszem hogy túl sok lenne nálunk :P

    Más: holnap vszínű lesz új verzió a Kalencyclopediaból, fullos karaktertervező résszel (cuccok, statelosztás, skillelosztás =) :P
    Egy új screenshotot már raktam ki ma, de azóta már változott is a progi xD
  • puna
    #5803
    :))) kurva jo vagy kemenyen megmontad semilis kis geci vagyok:))
  • learner
    #5802
    puna a királyok, mi? ez nagyon vicces:) azt is elhiheted, hogy ha valaki gyerek, nem feltétlen oviba jár, de a szenilitás lehet előjött nálad is... nem csoda az öregedéssel jár... a magyarok mentalitása, összefogás stb... ez a gondolat amit leírtál, hogy ha kérsz kölcsön vkitől 20 millát akkor ad, és te is ha tőled kérnek, ugyanezen a gondolaton alapul... mivel ez összetartás... és mi sem attól félünk h lenyúlják, vagy esetleg hirtelen történik vmi a pénzel, csak esetleg éppen nincs... az állandó partyzásról annyit, hogy nem csak arról szól a játék, kitalálták a solozást is, ha az tetszik valakinek, akkor azt nyomja. A barátokról pedig annyit, hogy mi a bluesky-t is BARÁTOKKAL alapítottuk, nem másokkal, és aki bekerült a klánba, azt is befogadtuk ebbe a kis baráti körbe... a hangulat tökéletes odabent, bár én már nem vagyok bent, 1éni okok miatt...
    Az itt leírtakat nem sértésnek szántam, ez a véleményem a hozzászólásodhoz, bocs ha bármi megsértett.
  • Exca
    #5801
    na , ha öreg vagy az a te bajod , ha meg neked szar ha sértegetnek akkor te mért teszed mással? ":) szarok a guildezesre, oreg vagyok es nem igen erdekel a magyar mentalitas a gyermekes gondolkodas, az egesz guild mizeria, sertesnek vettem hogy azt mondtak nekem hogy a HUNGARIANS haldoklik,nem haldoklik, ide nemkellenek a gyerekek arra vannak ovodak :))) magyar lovagok, blue stb" ez szerinted nem gyerekes?
  • puna
    #5800
    mert 60 utan 2 pont egy pont :))))) megmondtam jol? vagyis 2 statpont 1 agility utana azt hiszem 70 tol 3 statpont 1 agility, vagy healt vagy amit akarsz
  • ince
    #5799
    Hogyan lehet az, hogy szintlepeskor az eloszthato 5 pontbol csak 4et tudok elosztani, mert 1 klikknel auto elvesz 1et, pl nem tudom mindet ratenni az agira, mert nem enged csak3mat.Meg maradna 2, de pl. ha a healtot,v barmit novelnem egyel, azonnal elfogy...vagy megorultem?Otlet, v orvos?
  • puna
    #5798
    megroskadtam :((( ki kell ontenem a szivem .

    beszeltem ma egy magyar lovaggal :((( elsirtam magam amit mondot, hogy a magyar guild (HUNGARIANS) HALDOKLIK!!!! valami iszonyu anyazasba kezdtunk de szerintem nem erti hog yez a klan mirol szol :))) de sebaj most ide leirom :

    a Sakroban voltunk :))) mi d1 ben toltuk 100000 rel haltunk is rendesen napi 5-10 zaszlo fogyott, a sakros leader nem mindig volt fent ezert hetente csak 1xer tudtunk zaszlot venni (love meg alig volt) ennyi a tortenet .
    gondoltunk 1 et es csinaltunk egy guildet hogy legyen zaszlo :)))))
    ennyi .
    velemenyem ?:) szarok a guildezesre, oreg vagyok es nem igen erdekel a magyar mentalitas a gyermekes gondolkodas, az egesz guild mizeria, sertesnek vettem hogy azt mondtak nekem hogy a HUNGARIANS haldoklik,nem haldoklik, ide nemkellenek a gyerekek arra vannak ovodak :))) magyar lovagok, blue stb (a faszom tudja mar mennyi magyar guild van) ide kemenyek kellenek BARATOK akik komolyan gondoljak (ha lehetek nagykepu)ha 2 maradunk a tesommal akkor se erdekel . ide olyan arcok kellene akik jarnak partizni d2 be kemenyen akarnak nagyok lenni vagy toverba, ami nalunk ereny es ez nem vicc ha kerek valaitol 20 millat megkapom vagy tolem ker az megkapja ez ilyen csapat itt nincs lenyulas meg lopas meg televan a tokom eset itt kiralyok vannak . a tobbieket meg csokoltatom :)))) pusza mindenkinek ide tokosok kellenek es ide kerulni kituntetes nem alanyi jogon jar:)))))))))))))))))))))
  • v150r
    #5797
    ahogy visszaállt a szerver, engem beengedett... viszont úgy fél órával utána már nem lehetett belépni xD
  • Chamber
    #5796
    Szal ennyit mára a Kalról... nembaj már úgyis haladtam 15%ot majdnem =/
  • Chamber
    #5795
    Ja..
    Mostmeg nemlehet belépni megint (pontosabban órák kérdése, de be lehet azért =)
  • v150r
    #5794
    rollback rulz.
  • v150r
    #5793
    grattttttttulálok inix! mindenkit ki kell dobni! úgyvan! :D
  • NightmareIV
    #5792
    Már megy:)
  • NightmareIV
    #5791
    ok thx
  • Chamber
    #5790
    Sztem Kalonline.com-on a freeboardon nézelődj, hátha vki rájött a megoldásra. Ha sok embernek van ilyen hiba akkor előbb-utóbb a Kalosok is megtudják és kijavítják.
  • NightmareIV
    #5789
    help
  • NightmareIV
    #5788
  • NightmareIV
    #5787
    Most meg... végig ér és ezt irja: Can't decompressed HShield\Data\MAPS\n.env.gz... game over
  • NightmareIV
    #5785
    bazze 30 percig szedte...elindul nemtok bejelenkezni utána ujra elinditom és... és ujra kezdi a letöltést!!!!!!!!!!!!:(:(