12892
  • Chamber
    #5865
    1. Luykc key-el gyrsabban nyitod ki a ládát.
    2. Lucky Key-t használva is ugyanazt kaphatod a ládákból mint anélkül. De kapsz +ban még1 csomagot, tehát alapból ugye 1 vmi esik, ha van lucky key-ed akkor 2. Ha full partyban vagy, ahol mindenkinek van lucky key-e ("key party") akkormeg 7.
    3. A +csomag mellett még ittis elfőfordulhat többszörös szorzó a dobott geon mennyiségére, ugyanúgy mint lucky stone-nál.
    Kb ennyi asszem, ha mégsem ígyvan, akkor majd vki kötekszik úgyis :P
  • MORPHEUS659
    #5864
    Hali. Valaki tud segíteni nkem ebbe a Lucky Key-es Dologban??
    Hogy hogy is működik ez+++ miked dob ha ha dob.
    Előre is köszönöm.
    Morki
  • v150r
    #5863
  • NightmareIV
    #5862
    Nemtom mi van a szerverrel de a drop ratem elég magas lett az uttóbbi 1 hétben:)) ma például 2 toa esett ugyanott
  • Fantos
    #5861
    én emg 4-el játszok ebből kettőt értek hogy kell
  • NightmareIV
    #5860
    1x csak d cés ezt irja:"This is not service hour or time.Please check homepage for the server condition" Nektek is ezt irja?
  • Chamber
    #5859
    Egy karaktert is épp elég vmi normális szintre felhúzni, nemhogy más MMORPG :)
  • Datas
    #5858
    a mobok színét se felejtsétek el javítani...
  • Fantos
    #5857
    nincsen más MMORPG játékotok?
  • NightmareIV
    #5856
    hiába lezárták a szervert:) frissités miatt
  • THeArrow
    #5855
    argh mééé nem enged fel ?? mé???? áá ez csúcs kicsitt bepöccentem -.-'
  • spy6
    #5854
    Engem se enged be,pedig SZASZA kardja nálam van:/
  • SP5knight
    #5853
    Engem se enged fel..
  • v150r
    #5852
    nincs jobb dolgotok, mint arra várni h beenged-e? :D
  • NightmareIV
    #5851
    én vagy 1 orája asszem de a Now Loading nál tartok már...
  • NiuHUN
    #5850
    nemvagy egyedül már énis 20 perce várok a bejutásra
  • pinaszomi
    #5849
    nem igaz csak engem nem enged fel ez a szar server??
  • Chamber
    #5848
    Sry, de ti vagytok a bétateszterek :P
  • Chamber
    #5847
    Jogos.
    Tudom hogy mi mennyibe kerül: minden karakterosztálynak van egy elsődleges statja, aminek 60 pontig 1, 90ig 2, aztán 3 (aztán 120tól asszem 4) statpontba kerül az 1el való növelése. Ami nem elsődleges stat annál ezek a határok: 50, 70 (utána 90től 4 pont talán?).
    A progi tényleg hibs knightnál, de csak annyi a hibája hogy véletlenül a healthet veszi elsődleges statnak. Persze ez felborítja az egész stat lapot lovagnál, de könnyen javítható lesz hétfőn =)

    Másik bug ami kijött eddig: a panther fordítja adja az str - agi statokat, ezis felborít mindent a stat lapon persze, ha panthert adsz a karinak :)
    Eztis könnyű lesz javítani.

    Jöhetnek továbbrais a bugok, csak akkor lehet javítani őket ha vki megtalálja =)
  • Bucser
    #5846
    ML-ben nincsen már senki aki anno alapította...

    Ekkora segítséggel (ha nem officialon tolod) akkor egy 3-4-rates szerveren iman lehetsz 50 is akár. Nem művészet csak pénz kérdés:)

    Ha officialon ment akkor grat:D ott azert kicsit sokkal nehezebb a dolog:D
  • Ascyra
    #5845
    Hello mindenkinek,
    Mivel erettsegi volt nem nagyon volt netezes de szeretnek a punas témához hozzászólni. Ha minden igaz mi még allyba vagyunk.( ergo nem kellene rosz dolgot mondanom :D )Szóval az ML is 1 olyan guild mint a tobbi[teszem hozzá, hogy mikor ott voltam szerintem ott voltak a legtobben ... (Nem azert mert ott voltam de igy volt. Mindig 55+ an voltunk.) És szerintem ott is úgy kezdődöt minden h barátok alapították ... Ezért valószínüleg ugyan az történt mint nálunk, hogy a kis karikkal az elején nem mindenki dumált hacsak nem ismerte. A kalban mindenki sír és sírni is fog mert olyan lassú a fejlődés és a pénzszerzés, hogy talán még a WoW Blizzard light szerverén is gyorsabb. Szerintem sok ember " Anyáskodást" vár a guildtől, amit viszont sehol sem kap meg. Én az ML-ben szerettem lenni, mert nekem az volt a lényeg hogy ne unatkozzam és a guild chatet olvasva mindig jókat derültem főleg Brenón.
    Puna: Minek kapod fel a vizet ha szarsz a guildezésre? Mellesleg az ML volt a leg életre valóbb guild. És szerintem nem azért nincs normális magyar guild mert játszanak gyerekek, mert megy a másik szarozása... Ez a kal hibája és erénye 1ben: Sok időt igényel, ha lenne 10milkám naponta minden magyarnak adnék 1et belőle de nem ez van :(
    Lineage2 vel nyomom most. Ott olyan klán van h véletlenul "megcsapott" 1 magasabb szintü gyerek. Csak fél életem ment le, csak megemlítettem aklánban h ki az és 5 percre rá halott volt. Mivel ott nincs maszk ... Ahelyett hogy másokat hibáztatnánk ezzel a guildel kapcsolatban észre kellene venni h a kal más mint bármi eddigi játék. És ez nem az emberek hibája.
    Mellesleg 1 hét alatt lvl 40 re léptem L2 ben:D ( EGY HÉT!!!!! ) És a klánnak sokat köszönhetek de ott napi milliós kiadások mellett minden 60 as karinak van 20 mil vész vagy több. És kb 6-8 milt adtak kezdésnél...
    Más: Amikor még 100k volta a rebi akkor a Hungarianszban volt pár nagyon tuskó ember ( sajnos nem tudok neveket említeni pedig kellene, az 1ik nek panthere volt ) akik még köszönni sem tudtak. Ha azok az emberek a barátaid voltak kedves Puna akkor ez valami féle szegénységi bizonyítvány. Arra sem voltak képes vlaki hogy rebinél 2mobot leirtson nekem... Volt olyan korszakom is amikor több emberre haragudtam a Hunból mert tényleg kezdtek "elparasztosodni" és elhatároztam h kb 4 embernek fogok segíteni (köztük Breno ...)
    Röviden megróbálom leírni a lényeget, mert annyi minden van most a fejemben hogy hülyének fog tartani aki elolvassa annyira össze-vissza van :
    -A kal miatt nem segít senki a másiknak úgy ahogy azt néhányan elvárnák, mivel senkinek sincs anyyi ideje hogy pénzt vagy időt tudna a másikra fordítani.
    -Az akkori ML hez képest mindegyik magyar guildre rá lehetett volna aggatni h haldoklik. Ez attól függ ki mit ért haldoklás alatt.
    -Az hogy valaki narmális, bunkó vagy tökös e az nem attól függ hány éves.
    -40 alatt a kal a rinyálásról szól ezt akár beismertek akár nem.
    ( persze van aki 40 felett is rinyál de az már nem mondható normálisnak )
    még sokmindent akartam talán majd reggel eszembe jut ...
    Remélem senkit nem sértettem meg a hozzászólásommal és ha mégis akkor rám haragudjon az illető ne a kalos guildre( SoulGuardian ) mert nem ők tehetnek róla, hogy 1 órakor fáradtan megírom a véleményemet.
  • Dodokacsa
    #5844
    bocs az offért

    Ha esetleg akad itt olyan akinek egész véletlenűl nincs guildje azt örömmel látjuk nálunk ;)
  • Datas
    #5843
    Sry, de kicsit korán gratuláltam a progihoz. A stat-os rész nagyon elvan szúrva legalábbis lovag szempontjából. Röviden leírom, hogy miről van szó, de nézzétek át ti is... tehát: 1 str nem 70, hanem 90 str-től felfele kerűl 3 stat pontba. Ugyanez igaz a healt-re is csak ott 70 healt-töl felfele kerűl 1H 3 stat-ba. Persze ez a lovagra érvényes, más karakternél ez vátozik.
  • Dodokacsa
    #5842
    na most jutottam el a karakterválasztásig :D, uh olyan "dél" fele már jácchatok is:D
  • Datas
    #5841
    a belépés nekem is vagy 20 perc volt de délutántól dc nélkül bent vagyok a játékban és már nagyon rég nem raktam újra a kalt sem. Persze máskor nekem sem megy, szoval az egy dolog , hogy a kal szerverek túlterheltek lehetnek és nem bírják ezt a forgalmat, de a jó kapcsolat, vagy csak szimplán a kapcsolat egy csomó más mindentől is függ.
  • Dodokacsa
    #5840


    amúgy fun mert héten 2x rakatja újra magát a kal:), de sabaj felteszem, de hogy 11 után se lehessen normálisan belépni...
  • v150r
    #5839
    attól jobb lenne neked, ha mi is hülyegyerekekként átmennénk a ti topicotokba és szájjeloltanánk a silkroadot? ugye nem. kéretik elhúzni.
  • Bucser
    #5838
    akkor húzz vissza a topicjába. thnx.
  • Lazur
    #5837
    Kalonline LEVELE-------> S I L K R O A D a Nyerő
  • NiuHUN
    #5836
    nekem csak hétvégén csinálja ezt meg este :D
  • NightmareIV
    #5835
    nekem ugyanez volt mikor ujra kellett rakni az egészet és akkor sem ment:)) kb 4X megismételtem és ment...
  • NiuHUN
    #5834
    40 percet vártam azért,hogy 2 perc alatt kivághasson áááá
  • THeArrow
    #5833
    ARGH nem enged fel -.- hameg felenged akkor egyből ki is dob
  • Bucser
    #5832
    mert talán tök lényegtelen, hogy ez a térkép mit mutat??
  • SigaDragon
    #5831
    Hali
    Szeretném megkérdezni hogy ha tényleg Nagy kalosok szok mért hiányoznak erröl az oldalról?
    http://www.frappr.com/kalonline/map
  • Datas
    #5830
    Ugyes munka gratt hozza.
    Hiba amit eszrevettem, hogy a mobok szine kicsit elvan csuszva a karakter szinthez kepest. Pl. nekem 45-os szinten a desire-ok mar zoldek mig a progi sarganak mutatja oket, az angerek viszont meg mindig narancs sargak pedig a progi szerint mar sargak kellene legyenek.
  • Csimbi
    #5829
    Cartman nem tudom neked miért nem jó, de nálam pl minden karival tökéletes, kivéve a mage magic sebzését... és a skilles rész jó? azokat jó lenne ha megnéznétak, hogy jókat ir-e ki!
  • ZozoHun
    #5828
    jó a progi :D
  • Dodokacsa
    #5827
    húúúú eeeez NAGYON köszi srácok
    eszméletlen jó a progi
  • Chamber
    #5826
    Pedig a health ponthogy tökéletes volt 3-4 karinál is aminél megnéztük, és az OTP is. Jó health-et néztél? Felpakoltál fullra mindent a karira amid van prefixekkel együtt? :)
    A magic és physical attack pointokkal van gond csak, abbólis inkább a magic-el.