12892
  • v150r
    #5945
    amúgy dozen én még mindig 41 vok, és tom h 1-1,5 hónapja mentél el, de csak most lesz 3 hete :)
    én halazok mostanában. többiekét nemtudom
  • v150r
    #5944
    7 karakternek KELL lennie és LEGALÁBB 1 számot tartalmaznia kell vagy betűt és akkor a többi betű vagy szám karakter értelemszerűen
  • Chamber
    #5943
    Igen, ahogy learner mondja... KELL bele legalaább egy szám is!!! Vszínű nálad ez volt a probléma :P
  • learner
    #5942
    Nem nem... Tartalmaznia KELL számokat és betűket 1aránt
  • THeArrow
    #5941
    hát ez így nem igaz
    mert tartalmazhat számokat meg persze betűket is...nekem ment neked nem tom mé nem megy,ebbe nem tok segíteni bocs
  • Pretorian
    #5940
    Shalom. Nem tudjátok, hogy regelésnél mi a rákért nem fogad el semmilyen jelszót a rendszer? "A jelszó csak angol betűkből állhat, illetve nem tartalmazhat számokat." -ez mi a rák? Hiába csinálom úgy ahogy írják, egyszerűen nem tudtam regelni. Fél óra répázás után elkapott az ideg, és le is töröltem a klienst a habos g***be. Ha valaki tudja hol lámáztam, az írja le, plíz! Köszi.
  • Cnensus
    #5939
    csönd van...^^
    szval
    csinaltam egy toborzovidet a ritualnak csakmég nincs benne videoanyag csak képes egyszer talan netre is felkerul... kitugya^^
    látom lesz scnrio2 yomokkka de tulsokat nemarultak el rola, remélem nem abban fog kimerulni h. megnyitjak a d4et...
    kicsit furcsa az élet netnélkul:D
    delegalabb ha netkozelbe jutok mindig latok valmi ujdonsagot kalhoz-igaz kb 1-1.5 honapja voltam utoljara netkozelben^^
    monjatokmarel ki hanyaszintu az azé érdekelne h. mennyire leszek kb lemaradva^^
    nah ezek is felkeltek itt mogottem ugyhogy megyek lelocsolom oket benzinnel ....^^
    na by all
  • v150r
    #5938
    "hello, this is kalonline.
    we have some problem with "castle war""
    anyátok.
  • v150r
    #5937
    úristen dozen :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Dodokacsa
    #5936
    LoooL te állat
  • Cnensus
    #5935
    na béke
  • Cnensus
    #5934
    6 66 de6ideges9666v6o6k66 6
    szoval niggerek ezekis
    ja és45 egy g 50es,kos szettre 89520a514z10 é ig784516230,
    ényttartok84736+
    x

    fas7zkiva-.89741-8451'
  • Cnensus
    #5933
    szoval jol eliszogatunk^^ de lehet nemtoQ0 IRNI MERT valki megfog halni... ez itt fejelgeti a buillentyuzdetet... most feltapaszkodott foldrol a masik mg patt
    hh
  • Cnensus
    #5932
    na niggerek itvok hawernal ugyhogy orujjetek tok irni:P
    ofRitualFear toborzo video kész de csak képes^^ szval v1.0 szval ha eccer megint lesz netem megcsinalom a v2.0at talanmajd valhog felistom tolteni ezt a xart^^ hawert mingyar pofanbaszom mert zsido a masik meg cigany.....
  • Doma #5931
    Wazze eccer már el lettetek tiltva egymástól ha jól emléxem
  • QuickHUN
    #5930
    Lool Soli
  • Bucser
    #5929
    akkor ne játszd.. az intelligens hozzászólásaidból úgyis kezd elég lenni...
  • ThedarkmanHUN
    #5928
    Nincs olyan nap mikor hibátlanul felengedne
  • ThedarkmanHUN
    #5927
    Na nekem most lett elegem a kalbol!
  • Doma #5926
    Szomórúan buta újítás...
    Btw EE powwa 4eva :D
  • Chamber
    #5925
    Lol, az idióta koreaiak tényleg ezt csinálták...
    Warban csak 24 guild vehet részt, beleértve a védőket is (4 fullos szövetség ahogy mondtam) =/
    Tehát mi nemfogunk warozni holnap, meg sztem mostantól sosem ha ez így marad. Aki leggyorsabban megköti a szöviket és regel war-ra, az fog tudni bejutni csak.
    Védőknek nem lesz nehéz dolguk ha véletlen pár gyengébb szövi bír nevezni először akkor már az erősebbeknek nemlesz hely xD
  • QuickHUN
    #5924
    Halihó


    Cart elmentem a cuccaimat megnézed min kéne valtoztatnom? privibe is irhatsz egy emilt.thx
    Grat chambi nem tom mondtam e, tényleg akkor jó volna tesztelni holnap:)
  • Chamber
    #5923
    Ja, kéne tesztelni CLt már vmi tömegen végre
    Tegnap teszteltem assa party, de 3-4 mage + 1 íjász volt, úgyhogy nem voltam túl hatékony ellenük egyben még CL-el sem (elfogyott a manám csak =).
    Pár ilyen próbálkozás után már csak az íjászra mentem lightning summonnal, azt kiis nyírtam simán többszöris xD Közben meg a magek még lődöztek egy darabig míg őkis rá nem jöttek hogy hasztalan.

    Azért utána leöltem pár maget is 1esével mikor szétszakadozott a party.
  • QuickHUN
    #5922
    Köszike

    Jó volna ha volna:)
  • Chamber
    #5921
    cart: az STR-es hiba javítva, egy régebbi képlet maradt bent a progiban vhogy -> lecseréltem -> már jó :)

    Dodo: A magic pontokhoz ez a képletünk van egyenlőre, arról tudjuk hogy nemjó, de nemis lesz amíg nem találunk ki új képletet :P

    Quick: war-al nemtom milesz, mikor voltam tegnap bent akkor nem lehetett regelni épp. Hallottam olyat is hogy csak 4 szövetség tudott regelni (1 védő, 3 attacker), és utána másnak már azt írta hogy nem fogad el több reget. Nemtom ez igaz-e. Majd holnap kiderül hogy lesz-e egyáltalán vmi a warból...
    Szal nemtom hogy készülj :)
  • QuickHUN
    #5920
    *-s
  • QuickHUN
    #5919
    Halihó

    Holnap lessz war skacok?
    regeltünk?
    hogy készüljek?
  • Dodokacsa
    #5918
    NA! ezexerint csak vmit félrenyomtam vagy bug volt :D a skill pontok már klappolnak, de a magical attack ua
  • Dodokacsa
    #5917
    nálam minden pöpec ^^ kivéve a magical attackot (archer vok uh nekem mind1 mit ír:)) meg a ha a skill pontjaim elosztom 2-ővel kevesebb van mint gémben o.O
  • CartmanHUN
    #5916
    Ha a skillprogival növelem a strenght-et akkor a következő eltérések vannak a jegyzetemhez képest:18 helyett 19 en ad 1 OTP-t.(ezt még bárki ellenőrizheti ha elindit egy archert és feltolja lvl 2 re).Utánna:36 helyett 37 en,51 helyett 55 ön,65 helyett 66 on.
  • Csimbi
    #5915
    nah akkor forditott sorrendbe:

    10. export import csak a legujabb verzioban van (leszetted? about: v1.01.05)
    09. lehet hogy csak egyet ad, a leirásban 2 volt (de sztem ez nem sok vizet zavar)
    08. oda van irva... fizikál attackot (minimum és maximum), azt a sebzést amit az attack talik adnak, a végén meg az EB lvl...
    07. rosszul tudod, annak 10-es a vége
    06. valóban nincs... ki mondta hogy van???
    05.-04.-01. eddig mindenkinek jó volt, nem tudom neked miért nem számolja... mentsd ki, export, küldd el nekünk, megnézzük
    03. attól hogy te 33-as lvl-t állitasz, attól még nem vagy apprentice... semmi összefüggés nincs a kettö között, ha megcsináltad az eventet az vagy, ha nem nem
    02. valószinüleg itt a válasz az 5-4-1 kérdésre, nem jó a felbontásod, nem látod az ablak végét... állitsd át

    PROGRAM OPTIMALIZÁLVA : FELBONTÁS 1024 x 768 AUTO HIDE START MENÜ

    PS: két hibáról tudok perpill:
    - lvl-t kisebbre állitva nem reseteli a skilleket, amiket nem tanulhacc meg
    - a free skilleket vmiért ez a verzió nem akarja kezelni rendesen

    ezeket persze holnap megoldom :D
  • ThedarkmanHUN
    #5914
    No akkor elmondom mi problémám van ezzel az encyclopédiával ( jo sok van:\ )
    1:itt a stat,skill-nél amikor full felszerelésbe rakom még mindig 0 a defense
    2:1 nagycsomo szarnak nemlátom a végét pl.: az attack pointnak az első felét látom csak
    3:goverment position miért vondering ha 33-asra álitom a szintem?
    4:absorbition rate 0 smikor gameban 2v4 (most fejbő nemtudom)
    5:eva pointom 90 és a progiban 33
    6:Life Extansion nincs 33-as lvl-en
    7:ha jol tudom bow masterynek 15 a maximum gradeja
    8:explosive blow-nál mi a turot irkáljak oda?
    9:30-as eventnél nem kaptam soha 2 contributiont
    10:hol a makkba lehet ezt kimenteni (exportálni)?

    Aki tud az lécci help pls me igy is jo de ha ezek nem lennének mégjobb lenne (persze lehet hogy csak én vagyok a balf**z de nem 100% ) Előre is kössz a segitségeket, márha segit valaki.
  • Csimbi
    #5913
    ments le, exportáld ki, küldd le...
    meg küldj egy fényképet a statjaidról, meg az összes cuccodról :D

    megnézzük mit tehetünk
  • CartmanHUN
    #5912
    Sajnos a statoknál valami gubanc van még mindig.Az attack pont és OTP sose akar nekem egyezni.Mikor még ment az ingyen statreset akkor felirkáltam mindent pontról pontra.Ezt elpostáztam Chambernek,hátha rájöttök vmire.Az attack pont nem is fontos ,de az OTP rengeteget számit.
  • Csimbi
    #5911
    KalEncyclopedia Frissitve ! (csak a tar-os link)
    www.tar.hu/csimbi/dl/KalEncyclopedia.rar

    - karakterek mentése, töltése skillekkel cuccokkal statokkal :D
    - export, import lehetőség .txt -be (lehet egymásnak küdözgetni a saját karaktereket :P)

    lehet tölteni!!

    ps:
    chamb és a saját karim bent van, megnézhetitek, ha van vkinek kedve megosztani velünk a sajátját, exportálja ki, aztán ossza meg velünk :D
  • Csimbi
    #5910
    ince:
    1. defense-t tucc, az elsö tuti rámegy a többi nem biztos... (ha nem megy rá csökken a tartósság, a végén eltörik -vagy rögtön eltörik, de ez nem biztos hogy páncélnál is igaz-)
    2. otp-nek mi köze van a páncélokhoz?? azt max fegyverre tucc rakni, ugyanolyan feltételekkel mint a defense-t a ruhákra...
  • Fantos
    #5909
    Auditon Online Dance Battle kell mert imádom mindíg a zenés feladatokat a átékban ebben meg másokal mérhetem össze a ritmusérzékem ^_^
  • ince
    #5908
    Egy Mans talival ellatott pancelba tudok e tenni defense es otp talit?Ha igen mennyit BIZTONSAGOSAN, mi tortenik, hanem sikerul?
    koce
  • Chamber
    #5907
    OnRPG
    Tessék itt van néhány MMORPG felsorolva. Van kötük free, béta, stb. Van kép is hozzájuk, a rondábbak vszínű régi gépen is futnak =)
  • Chamber
    #5906
    Ja, a mobok színe... most vagy az van hogy maga a Kal nem mindig ugyanannyi szintkülönbségtől szinez bizonyos szinnel, vagy az hogy a szörnyek szintjei nem stimmelnek az adatbázisban (meg a Kal.com-on sem akkor :P ). Ugyanis nekemis a legtöbbet jól szinezi, de van pár néha amit nem :/