Kal Online MMORPG

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#4192
Timbo
15 szint fole nem menj egyellõre, ha akarsz tanítot.
Annak az az elõnye, hogy 16. szint elérésekor 20.000 geont kapsz te is és a tanitód is. 30. szinten mindketten 50.000-et kaptok.
Ha gondolod, én leszek a tanítód 😊

TomHun lvl 41 archer

#4191
XY
Próbld meg úgy hogy beírsz 6betût és 2 számot jelszónak.
Legyen benne szám mindenképpen szerintem, mert nekem is csak ugy engedte.

TomHun lvl 41 archer

xy21
#4190
De nem azt kérdeztem hogy mikor hogy regisztráltál!
Segítsetek már még mindig nem tudok regisztrálni😞
Nem fogadja el a jelszómat amit beírok.

Timbo
#4189
Én ma regisztráltam jónak kell lennie! amugy zsír nagyon a játék csak még kicsit elveszett vok 😊 de szépen fejlödgetek😊ha van vmi jó tanácsotok hogy mivel kezdjem akkor irjatok😉 most 8 as vaok

\"First escape you own faults before you free yourself to critize others.\"

xy21
#4188
Megörjíít ez a sz@r
Nem tudom regisztálni magam a honlapon!!!
Egyik PASSWORDOT(JELSZÓT)sem fogadja el.Akármit beírok ezt írja ki:
PASSWOED MUST BE OVER 6 LETTERS AND BELLOW 8 LETTERS,WITH NO SPACE IN ENGLISH AND NUMBERS ARE TOGHTER!!!!Ja és a végére kib@sz egy számotvagy 1 et vagy 2õt.

PLs Help micsináljak????

#4187
A honlapról ezt kell letölteni és kitölteni,majd visszaküldeni a honlapon keresztül.(nem emailban)
Gyengébb angolosok kedvéért a válaszok:
1.I buyed that talismans.
2.ird ide mibõl hányat vettél,mennyiért
3.kitõl?
4.no
5.yes
6.yes
7.egyetértesz hogy töröljék a talijaidat? yes/no
8.yes
Az adataid mindenképp egyezzenek a regisztráláskor kitöltöttekkel másképp ezek képesek örökre kizárni😊
#4186

#4185
AGREEMENT

The purpose of this agreement between 'KalOnline' and user is to check and treat the block account.

======================================================================
Account ID :

Server :

Character Name :

Real name :

Nationality :

Birthday :

Gender :

·Ø When you fill your personal information in, all of your information has to match the information of your photo identification (driver`s license or passport etc.).
ex) Name, Nationality, Birthday and Gender.
======================================================================


1. How could you get the item(talisman)?


2. If you buy the item, please give a full detail of buying items(name, amount and cost of item).


3. Can you remember who sold the item? Please tell us the character's name if you do that.


4. When you bought the item, did you know that is related to hacking or something?


5. Do you know 'AGREEMENT Article 12 (User Responsibilities)'? 'http://www.kalonline.com/Customer/Stipulation.asp?btn=1#l'


6. GM may block (permanent block if necessary) if you get or use illegal items next time. Do you agree with it?


7. We have to delete the illegal items(talisman) because it have a ripple effect on the whole game community. Do you agree with it?
(We should reward about delete items.)


8. Is the above statements true? (If your statements are not true, we cannot help your blocked account.)



2006. 1. .

NAME :
#4184
Elvileg a duble event nem emiatt lesz, se az 1 hetes halasztás viszont ezzel függhet össze.
Reméljük azért jövõ héten már játszhatunk.
Lécci lécci lovag cuccokat küldjetek!!!!

TomHun lvl 41 archer

QuickHUN
#4183
Halihó

Úgy látom kemény a helyzet,mert megint tüntek el emberek,
szinte már nincs is játékos a kalban.
Szerintem még 14. é ig nem leszünk ugy néz ki,mert a duble event ezért lessz sztem!
Csiribi magem mar 27 es jo volna revivelni ma

Kalonline LVL 58 Thief / Best of Warrior Guild Silkroad LVL 99 Warlock/Clerick / Goodteam Guild Silkroad LVL 95 Warrior/Cleric / Infamous Guild

#4182
Timbo!
A http://www.kalhun.tk/ címen sok infot talalsz a jatekrol.

TomHun lvl 41 archer

Timbo
#4181
köszi!akkor töltöm is 😊

\"First escape you own faults before you free yourself to critize others.\"

#4180
Szia!
Tényleg ingyenes. honlapon regisztrálsz és letöltöd a kliens filet.

TomHun lvl 41 archer

Timbo
#4179
Bocsi a kérdésért!! Érdekelne a játék! Csak annyi , hogy a játék teljesen ingyenes? mert elég szép a grafik meg fajának tûnik . köcce<#vigyor3>

\"First escape you own faults before you free yourself to critize others.\"

QuickHUN
#4178
Hat haljatok ,ezek olyanok mint ahogy kineznek ,az agyuk is kicsi,ezert megy nehezen,ha rajtuk múlik eltarthat még egy db ig.
Fel kéne õket jelenteni,vagy nem is feljelenteni, de 1 ügyvéddel kuldeni egy felszólító levelet,amenyiben nem tesznek semmit x idõn belül,akkor nemzetközi balhé lessz belöle.
Vagy má nem tom mi van a genyókkal,a faszé nincs egy spanom kint!
De azt is most elküldeném lvl 1 en -d3 ba meztelenul! <#hehe>
Tuti

Kalonline LVL 58 Thief / Best of Warrior Guild Silkroad LVL 99 Warlock/Clerick / Goodteam Guild Silkroad LVL 95 Warrior/Cleric / Infamous Guild

#4177
Srácok. Lovagnak tudna valaki alapfelszerelést adni?
Elkedtem egy uj karit, mert már unom a várakozást 😊
A neve: TalizmanHun
Minden adakozászért hálás lennék 😊)

TomHun lvl 41 archer

#4176
Telefont se veszik fel.Mindjárt küldök 1 faxot.Lerajzolom mit csináltam amiért letiltottak ,képregényszerüen.<#crazya>
#4175
Koreában a helyzet változatlan.
#4174
Jó a cikk meg a képregény is xD

KalOnline (FREE MMORPG): (Hanin) ChamberHUN (Lvl77 Mage/Ascetic Restore/Lightning/Ice) Thani (lvl41 Archer), HotarubI (lvl35 Thief) KalEncy letöltés - http://www.filefront.com/user/ChamberHUN

Bucser
#4173
<#vigyor1><#eljen><#zavart2><#idiota><#taps><#banplz><#guluszem1><#phone><#mf1>Bazzeg kurva rég nem röhögtem ilyen jót mint ezen a cikken😄

"Whether you Kill or get Killed it is just a way to Kill time" Zaraki @ Bleach #36 SC SQ42: "Give in to the Hype, It is worth it" https://robertsspaceindustries.com/enlist?referral=STAR-NVZF-5CZF

gvarga12
#4172
😊

It is possible to commit no errors and still lose. That is not a weakness. That is life. Don't try to understand women. Woman understand woman and they heat each other.

#4171
Ez atomjó már olvastam pár hete 😛
Nesztek itt a zillusztrációÓÓóóó<#hehe>óóóóóóó

#4170
Köszi Quick...rendes töled és is most egy low mageval nyomom.tegnap este csináltam.Chamb adott botot.Neve: Csámpás <#vigyor3>

#4169
Kal Online
Date: Friday, September 16 @ 20:05:44 EDT
Topic: Action Game Reviews


As if every generic peice of crap MMORPG game which involves clicking on rats for 10,000 hours until you die of an undiagnosed crotch infection wasn't enough, the ever-uncreative Korean software market adds another game to the list that's about as exciting as shitting your pants. And supposedly this article offended the finns enough to hack into this website.

The problem with reviewing MMO games is that it's like shooting fish in a barrel - every single on them are so uniformly terrible and horribly boring that it's easier to insult them than it is to call a guy who's wearing a star trek outfit and trying to insult you in Klingon a fucking clueless nerd.

KAL online is the latest cookie-cutter click-simulation out of Korea, by the nameless and hopefully soon bankrupt Inix software corporation. Asides from ripping off their name from a much better but still pretty crappy software corporation, they've also managed to create the world's most mediocre MMO game.

Graphics: Possibly the only semi-redeeming point of the game is that you'll at least see some graphics that don't look like they belong on a Playstation after someone pissed into the vent in the back. By incorporating things such as "pixel shading" and "polygons", a game that approaches visually bareable is created.

Too bad, then, that the tards who made this damn thing have never heard of 'graphics APIs' or 'optimisation' or perhaps 'a graphics engine that is not slower than C&C:Generals when played on a Voodoo Rush'. I got a higher FPS when I was playing DooM3 on a Geforce 2 MX than I do in Kal Online with a 7800GTX.

Gameplay: What gameplay? It's a motherfucking MMO game, you moron! The best way you could describe the 'gameplay' of Kal Online is this:


Click enemy
wait
if you win, click another.
Repeat steps 1-3 until you're 40 years old and your parents kick you out of their basement.
Commit suicide - preferabbly in a humorous way involving being raped by horny chimpanzees.
This sums up the gameplay of Kal Online - hell, every MMORPG for that matter. They basically took the things that made Diablo2 a horrible waste of time (albiet fun for a second or two) and stretched them out so much that not even the most retarded of people will ever be able to get anywhere in the game.

You can get different clothes in the game, which vary from "clueless fag who got his fashion sense out of the 1980's" to "clueless fag who looks like an extra out of conan"; apparently adding some armor that doesn't make you look like a retarded fisherman or a sexual predator at a LARP festival wasn't possible for our korean friends.

In a bout of retardedness brought on when the developers watched Masters of the Universe re-runs for 82 hours nonstop while huffing nitromethane, this otherwise 'free' game requires you to buy stuff with your credit card if you want a chance in hell of ever getting anywhere other than an east side prison block with a cellmate named "tyrone". Of course, since the transactions are apparently done on an honors system, it reality about -3 people have ever actually paid for the 302 horns of shouting they're selling you for 2 fish and a bucket.

In my mercifully limited play time, I managed to experience the full Kal Online experience - you click an enemy, then you click another! And when you do this enough times (To my memory, it requires 23,084 enemies to reach level 2), you get to do it all over again - only the enemies look slightly less heterosexual now! IT IS TEH NEW FEAL GOOD SENASHION!

In short, the gameplay in Kal online HURTS MY SOUL.

Sound: In an attempt to apparently imitate Derek Smart, instead of using sound effects that actually don't suck ass, Inix has used sound effects that were recorded with a microphone that was shoved up the ass of a particularily constipated pony. The standard "hit" noise sounds like someone just punched a cabbage, while the sound effects made by walking are a earth-shattering CLOP CLOP CLOP noise which sounds like your character attached a pair of cinderblocks covered with nailed-on bottlecaps to his hobo sandals in the game.

Special Mention: Security: This is a fucking laughfest. Apparently, Inix hired several downs syndrome sufferers to write their website and games' security systems, before running them through BabelFish to convert them to german, then conver them back to korean and finally convert them into English.

Kal Online's security could get fucked over by throwing a goat at it. In the course of about a month, Kal Online's website had mutliple keyloggers installed on it, several virusses trafficked through it and half the server's level 50+ characters were deleted. And that's just the tip of the dog-eating iceberg - there's a whole internet full of credit card generators for Kal Online that allow any fucktard to max out on "buy only" items while not paying shit in the process.

Score: 2/10 game points with a -908 score adjustment based off it being an MMORPG, with a security system that can be bypassed by yelling at it particularly loudly or waiting until the wind is particularly strong and breaks the password encryption for you.

Natrak

gvarga12
#4168
olvassatok vissza valamikor nyáron olvastam 31-es skillekrõl
meg írtam is
asszem a madárnak valami 30sec vagy mennyi sérthetetlenség
a tigrisnek 30sec állandó critical
a párducot már elfelejtettem

It is possible to commit no errors and still lose. That is not a weakness. That is life. Don't try to understand women. Woman understand woman and they heat each other.

#4167
Nem tudom ezeket honnan szerezted,gondolom a koreai oldalról.Valami leirást(nem képet) tudnál közölni a G31 állatok skilljeirõl?Azt elõbb elérem mint akár egy g50 armorom is legyen.
gvarga12
#4166
a kal-t 52-es szintem hagyatam abba
persze azek már tetszenek nekem is az egykezes kard kifejezetten szép
meg a páncél is így pirosban már sokkal tetszetõsebb

It is possible to commit no errors and still lose. That is not a weakness. That is life. Don't try to understand women. Woman understand woman and they heat each other.

#4165
Szép, de még úgysincs hozzá meg a szintem, nemkell 😛

Na léptem hazafele, további jó fórumozást 😊

KalOnline (FREE MMORPG): (Hanin) ChamberHUN (Lvl77 Mage/Ascetic Restore/Lightning/Ice) Thani (lvl41 Archer), HotarubI (lvl35 Thief) KalEncy letöltés - http://www.filefront.com/user/ChamberHUN

#4164
It íz... G60...
Ezek meg G62
1H 2H

#4163
Ez mi ? G60? O_o
Hasonlít a Morrowindes Daedra armorra 😊
Nekem tetszik

KalOnline (FREE MMORPG): (Hanin) ChamberHUN (Lvl77 Mage/Ascetic Restore/Lightning/Ice) Thani (lvl41 Archer), HotarubI (lvl35 Thief) KalEncy letöltés - http://www.filefront.com/user/ChamberHUN

#4162
Hehe, sok sikert akkor ott! ;-)
Nem kezdek el most arról kérdezgetni mert ez nem az a fórum 😊
Kalban hányas szinten hagytad most abba?

KalOnline (FREE MMORPG): (Hanin) ChamberHUN (Lvl77 Mage/Ascetic Restore/Lightning/Ice) Thani (lvl41 Archer), HotarubI (lvl35 Thief) KalEncy letöltés - http://www.filefront.com/user/ChamberHUN

#4161

gvarga12
#4160
beléptem majd adok XP-t is
de már EVE-elek nekem nagyon bejött szerintem maradok is
csak mikor a többiek szólnak vagy megidézik a nagy vadat akkor bejövök kicsit nosztalgiázni

It is possible to commit no errors and still lose. That is not a weakness. That is life. Don't try to understand women. Woman understand woman and they heat each other.

#4159
Napi még Kalozol? Benne vagy Szimbiék új guildjában? O_o

KalOnline (FREE MMORPG): (Hanin) ChamberHUN (Lvl77 Mage/Ascetic Restore/Lightning/Ice) Thani (lvl41 Archer), HotarubI (lvl35 Thief) KalEncy letöltés - http://www.filefront.com/user/ChamberHUN

Bucser
#4158
Figy chamber egy jó log nem nagy és semeddig nem tart megõrizni a mai adathordozók mellett. és egy egyhetes tranzakció logot mindenféleképpen tartanak ha valamit elkúrnának a maintenance során és vissza kéne állítani. szóval állapotmentés tuti van karbantartás elõtt és ha van eszük ezeket az adatokatr archiválják és mondjuk 1 hónapra visszamenõleg megvan nekik.

A log meg csak egy TXt file.. azt olvasni képes programot írni meg semeddig nem tart egy jó programozónak.

"Whether you Kill or get Killed it is just a way to Kill time" Zaraki @ Bleach #36 SC SQ42: "Give in to the Hype, It is worth it" https://robertsspaceindustries.com/enlist?referral=STAR-NVZF-5CZF

gvarga12
#4157
hát igen ha a Kóreai kollegák egy kis hozzáértést mutatnának akkor az egész
SQL server már a kezdetektõl fogva SSD-ken menne ott nem gond a tranzakciók logglása
naponta lenne egy adatmentés mondjuk streamerre, ez kb. 10-20 max. 30 perc
de akkor már nagyon sokan 100K felett játszanának a szerveren
LTO 200/400GB Half High Internal Back-UpGen 2 (2.300 dollár)
ha mondjuk egy ilyenre mentenének akkor egy ideig nem is kellene bõvíteniük
semmit és a kazik se túl drágák darabja 100 dolcsi szal mégegyszer 3K-ból már az egész havi adatmenés meglenne az azért már egész szép és akkor nem kellene ilyenekkel szórakozni mint most szóval 6K dollárba és egy kis hozzáértésbe került volna csak ezt elkerülni na mind1 mostmár ezt is tudják a kal készítõi 😊

It is possible to commit no errors and still lose. That is not a weakness. That is life. Don't try to understand women. Woman understand woman and they heat each other.

#4156
Nincs is <#dumcsi>

Volt olyan aki balhé után másnap még mindíg több 100 tod-ot árult vagy éppen másik karinál láttam kb 70 toe-t.
Sõt még ma is látok ToE-t árulni embereket...

#4155
Annak nem esik...
Ezért vszínû hogy nemlesz már rollback, azt minnél elõbb kellett volna megcsinálniuk, pont az ilyenek miatt.

KalOnline (FREE MMORPG): (Hanin) ChamberHUN (Lvl77 Mage/Ascetic Restore/Lightning/Ice) Thani (lvl41 Archer), HotarubI (lvl35 Thief) KalEncy letöltés - http://www.filefront.com/user/ChamberHUN

#4154
Ja, a msgeket lehet logolják, de 1 nap alatt az összes msg megsemmisül magától! Ha magát az üziket törölniük kell, akkor sztem a logokat sem tartják meg tovább 1-2 napnál. (bár lehet most megtartanak minednt, még átnézik 😊

Egyszerûen lehetetlen sztem hogy olyan szintû logjuk legyen amibõl most ki tudnák szûrni, hogy kiket kéne ténylegesen blokkolniuk.

Mind1, várom a fejleményeket, és figyelem milesz a kis íjászommal 😛

KalOnline (FREE MMORPG): (Hanin) ChamberHUN (Lvl77 Mage/Ascetic Restore/Lightning/Ice) Thani (lvl41 Archer), HotarubI (lvl35 Thief) KalEncy letöltés - http://www.filefront.com/user/ChamberHUN

#4153
Rollback? És ha valakinek most esik g50 cumó azzal mi lesz?
#4152
Nemhiszem hogy végigkövetnék ezt: cart vett talit -> elküldte nekem -> én feltaliztam a cuccot -> továbbküldtem.log <#nezze>

Scroll of evasion improvement - kalshop item

#4151
És szted logolnak minden tranzakciót ? O_o
Tegyük fel veszel egy pimped weapont... akkor arról megmondják neked, hogy Xnek esett 2 hónapja, Y megvette tett ra par EBt amihez a köveket 5 másik playertõl vette, aztán eladta, vki más húzta tovább... Egy ilyen cucchoz lehet többszáz embernek is köze ennyibõl =) Nemhiszem hogy lenne kapacitás mindent logolni.

Sztemis rollback kéne, de sztem ezek aztsem tudnak csinálni... akkormár csak eszükbe jutott volna ottis vkinek a legkézenfekvõbb 5let.

KalOnline (FREE MMORPG): (Hanin) ChamberHUN (Lvl77 Mage/Ascetic Restore/Lightning/Ice) Thani (lvl41 Archer), HotarubI (lvl35 Thief) KalEncy letöltés - http://www.filefront.com/user/ChamberHUN

#4150
rollback ez ami náluk nincs ezek szerint..

Natrak

Bucser
#4149
elhiszed chamber, hogy log alapján semeddig nem tart megcsinálniuk??? Csak egy jó keresõ lgoritmust kell írniuk hozzá.

Bár szvsz egy 1 hetes rollback kéne és le lehetne zárni az egészet.

"Whether you Kill or get Killed it is just a way to Kill time" Zaraki @ Bleach #36 SC SQ42: "Give in to the Hype, It is worth it" https://robertsspaceindustries.com/enlist?referral=STAR-NVZF-5CZF

#4148
Én jóhiszemüen vásároltam. azthittem a havazas miatt van ennyi talisman. Huh meg is irom nekik😊

Natrak

#4147
"Scroll of perfect eva" ezt is buggal lehet megszerezni?

Natrak

#4146
Én még ígyis a tiszta kategóriába tartozom asszem, vmi cartman nevûtõl vettem ToD/ToE-t, messageben küldte... már semmi illegális nincs ezen az accountomon. Nemhiszem hogy végigkövetnék ezt: cart vett talit -> elküldte nekem -> én feltaliztam a cuccot -> továbbküldtem.

Új cucc beszerzése: kell vennem egy clean G46 mage armort+shortot, nem túl megterhelõ, bár most megemelkedik az áruk kicsit sztem. (boots-ot már dupla áron vettem tegnap)

KalOnline (FREE MMORPG): (Hanin) ChamberHUN (Lvl77 Mage/Ascetic Restore/Lightning/Ice) Thani (lvl41 Archer), HotarubI (lvl35 Thief) KalEncy letöltés - http://www.filefront.com/user/ChamberHUN

#4145
Ezt csak nem csinálják meg.Kiszúrnak azokkal is akik jóhiszemüen vásároltak.
Azt ,hogy ToE nem létezik nem tudhattad,mint pl a Scroll of perfect eva-t se láttak még sokan,meg van pár ritka potion is amit nem is hirdetnek a honlapon.
#4144
Exp kövem meg lejár vazze...
Remélem kárpotolnak.

Natrak

#4143
Azért ne légy túl nyugodt 😛
Tény hogy nálunk is vannak akik a storageben tartották a talikat, a cuccaikat meg már felpimpelték és még mindíg aktívak.
De ha most tényleg nekiállnak és kiszedik az összes tetves ToE-t meg az összes tetves ToEval felhúzott páncélt akkor asszem a játékosok 70% hiányos öltözetben lesz. Plusz ha bannolják az összes karit aki az elmúlt 4 napban jutott "nagyobb mennyiségû" ToD-hoz, ToA-hoz akkor az elõbb említett 70% sztem gyorsan felugrik 85%-ra, szal a régi szerveren is az lesz mint az újon 😛
Sok kis núúb fog rohangászni meg még az a pár kari akik "tiszták".